noürd-bevelands nieuws- en advertentieblad Het Woonhuis Het Woonhuis de Inboedel Grote Korfbaldag. 3e Pinksterdag te Wissekerke. Koper Oud-Beijerland J. de Die. Kortgene. Klompen Zaterdag 31 Mei 1941 Zaterdag 31 Mei 1941 Timmermans Boon No. 2183 Zaterdag 31 Mei 1941 47e Jaargang BEKENDMAKING. BEKENDMAKING. DiSTRIBUTIENIEUWS. publiek verkopen: schuur en erf met schuurtje en erf publiek verkopen: Seriewedstrijden Wij hebben weer een kleine hoeveelheid voor verkoop ter beschikking. Fa. de Wed. A. Schippers. Bon 30 Koffie en Thee. K textielkaart Scheerzeep. Op een rantsoen toiletzeep Toiletzeep van oude samenstelling. DRUK EN U9TSAVE A. G M MARKUSSE TE WISSENKERKE - TELEFOON No. 308 Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. Franco per post f 2.25. Ruim 1500 betalende abonne's. De Burgemeester van WISSEKERKE maakt bekend dat binnenkort een aanvang wordt gemaakt met de uitreiking der persoonsbewij zen. Dit geschiedt als volgt. Men krijgt een oproeping om op een be paalde datum en een bepaald uur op een bepaalde plaats te verschij nen met twee goede foto's. Aangezien de bewijzen op 1 October a.s. moeten zijn uitgereikt wordt reeds spoedig met het verzenden der op roepingen begonnen. Wie nu niet op tijd verschijnt of geen goede foto's inlevert wordt slechts na 1 October a.s. geholpen. Hij loopt dan kans vervolgd te worden, omdat hij geen persoonsbewijs bezit en moet bovendien bij het verkrijgen daarvan f 2.— betalen. Het is dus voor ieder van belang zijn foto's te laten keuren, wat men elke werkdag tussen 9 en 12 uur ter gemeentesecretarie kan laten doen. Voor het persoonsbewijs wordt een recht geheven van f 1.— in ge wone gevallen en van f 0.50 ingeval de belanghebbende minvermogend is, terwijl het gratis wordt uitgereikt, ingeval de belanghebbende on vermogend is. Zij die menen als on- of minvermogend te kunnen worden aangemerkt, kunnen een daartoe strekkend verzoek indienen tot en met Zaterdag 7 Juni 1941 met bijvoeging van het laatst-ontvangen aanslagbiljet in de inkomstenbelasting. De verzoeken dienen te worden ingeleverd le. in de bus van het gemeentehuis. 2e. in de bus van het gemeentegebouwtje te Kamperland. 3e. in de bus van het distributielokaal te Geersdijk. Op de enveloppe moet worden vermeld „Persoonsbewijzen". Ieder verzoeker krijgt te zijner tijd een schriftelijke beslissing, die hij moet overleggen bij het in ontvangst nemen van het persoonsbewijs. De Burgemeester voornoemd, J. GEUZE. Wissekerke, 29 Mei 1941. De Burgemeester van KORTGENE maakt het navolgende bekend In de week van 8 tot 14 Juni a.s. zal in de gemeente Kortgene een aanvang worden gemaakt met de uitreiking van de persoonsbewijzen. De uitnodigingen zullen in alphabetische volgorde worden verzonden. Zij wier geslachtsnamen beginnen met de letters A, B, C, D of E zullen derhalve het eerst-worden opgeroepen. (Gehuwde vrouwen worden naar hun meisjesnaam opgeroepen). De personen die een uitnodiging ontvan gen dienen op het daarop vermelde tijdstip en de daarop vermelde plaats te verschijnen. Zij die geldige redenen tot verzuim hebben (zoals zieken, ouden van dagen, enz.) moeten hiervan onmiddellijk na ontvangst der uitnodiging kenis geven te KORTGENE: ter gemeentesecretarie; K0L1JNSPLAATbij den heer P. Slager, gemeenteveldwachter; KATS: bij den heer C. Boeij, gemeenteveldwachter; onder inlevering der uitnodiging. Voor het in ontvangstnemen van Uw persoonsbewijs dient U de uit nodiging, Uw distributiestamkaart en indien U in het bezit zijt van een identiteitsbewijs ook dit bewijs mede te brengen. Tevens twee aan de gestelde eisen voldoende foto's. U wordt herinnerd aan de mogelijkheid Uw foto's vooraf te laten keuren. Indien U ontheffing van de betaling van leges gekregen hebt, gelieve U ook de door U ontvangen beslissing mede te brengen. Voorts wordt U verzocht met schone handen te verschijnen. Teslotte verzoek ik U allen zoveel mogelijk aan de goede gang van zaken mede te werken en herinner U aan de mogelijkheid dat U de dubbele kosten van het persoonsbewijs zult moeten betalen, indien U niet aan de bovengenoemde verplichtingen voldoet. Kortgene, 28 Mei 1941. De Burgemeester voornoemd, SCHUIT. Inlevering bonnen. Inlevering bon 29 betreffende zeep op onderstaande plaatsen en uren. Inlevering opplakvellen. In verband met de Pinksterdagen zal de inlevering van opplakvellen met consumentbonnen door de detaillisten in de Pinksterweek als volgt dienen plaats te vinden: te Kamperland Dinsdag 3 Juni van 10—12.30 uur, te Wissekerke Dinsdag 3 Juni van 23.30 uur, te Kolijnsplaat Woensdag 4 Juni van 10—12.30 uur, te Kortgene Woensdag 4 Juni van 2.30—4 uur, te Kats bekend te maken door den plaatselijken agent. Deze regeling geldt uitsluitend voor die detaillisten die gewoonlijk hun opplakvellen op Maandag en Dinsdag inleveren. Distributiekring 229. Centr. Gem. Wissekerke. De Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 7 uur off. tijd in het café van den heer H. Verburg op de Haven te Kolijnsplaat 1. te verzoeke van dhr J. VISSER te Lutjewinkel op de hoek van de West-Achter straat A 100 te Kolijnsplaat, groot 94 ca. Aanvaarding in genot van lopen de huur bij de betaling. Betaling 1 Juli a.s. Het pand is mondeling verhuurd aan dhr C. Verburg voor f 2.50 per week. 2. te verzoeke van de Erven van Mej. L. Janse te Kolijnsplaat aan de Dorpsweg A 2 aldaar, groot 1.11 are. Aanvaarding in gebruik bij de betaling. Betaling 1 Juli a.s. Voor bezichtiging sleutel te be komen bij dhr. J. A. Janse, Nieuwe weg C 51. De Notaris J. J. W. KLOP te Kortgene zal op om 4.30 uur off. tijd te verzoeke van de Erven van Mej. de Wed. L. Janse aan de Dorpsweg A 2 te Kolijnsplaat als: tafels, stoelen, eikenh. kabi net, spiegels, klokken, naaima chine, petr. lamp, emmerkachel, keukenkachel, glas- en aarde werk, kleerkist, en wat verder te voorschijn zal worden gebracht. Betaling 30 Aug. a.s. met 6 deelnemende verenigingen. Aanvang 1 uur (off. tijd) Terrein dhr S. H. v. d. Berg. Draagt het merk T.B. (in de klomp). Ze zijn het gemakkelijkst, duren het langst en zijn daarom het goedkoopst. Adres voor winkeliers: GEERTRUIDENBERG.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1941 | | pagina 1