NOORD-BEVELANDS NIEUWS- EN ADVERTENTIEBLAD dat er niets van waar is vuile leugens en laster zijn. Welke bonnen zijn geldig J. DE WAAL. No. 2167 Zaterdag 8 Februari 1941 47e Jaargang COÖPERATIEVE BOERENLEENBANK KOLIJNSPLAAT. Inlevering goederen Luchtbeschermingsdienst. DISTRIBUTIEBEKENDSVIAKINGEN. DISTRIBUTIEBEKEMBiViAKINGEN. Een Koewachter Koninklijke Ververij - Chemische Wasserij AUG. BIERENS - - DORDRECHT STÜÜEÜ El WEÜMEEI mt franco ZENDING DRUK EN UITGAVE A. G. M. MARKUSSE TE WISSENKERKE - TELEFOON No. 10 Abonnementsprijs 1 gulden per jaar. - Franco per post f 2.25. - Ruim 1500 betalende abonne's. Eieren. Bon 04 van de „bonkaart algemeen", geldig van 10 Febr. t.e.m. 16 Febr. a.s., voor één ei. Bon 04 blijft geldig t.e.m. 23 Febr. a.s. (niet in hotels, restaurants, e.d.). Brood. Bon 2 der broodkaart, geldig t.e.m. 16 Febr. a.s. voor 100 gram roggebrood of 100 gram ander brood of een rantsoen gebak. Bon 2 blijft geldig tot 23 Febr. Koffie en thee. Bon 02 van de bonkaart algemeen, geldig t.e.m. 16 Maart, voor 125 gram koffie of 50 gram thee. Bloem of bakmeel. Bon 4 van de bloemkaart, geldig van 27 Jan. tot 23 Febr. voor 50 gram brood of een half rantsoen gebak of 35 gram tarwebloem of tarwemeel of boekweitmeel of roggebloem of roggemeel of zelfrijzend bakmeel. Kaas. Bon 19, 32, 45 en 58 van het algemeen distributieboekje, geldig van 27 Jan. t.e.m. 23 Febr., voor 100 gram kaas. Rijst, enz. Bon 92 van het algemeen distributieboekte, geldig t.e.m. 21 Febr. voor 250 gram rijst of rijstemeel of rijstebloem of rijstgries of gruttenmeel (gemengd meel). Havermout, enz. Bon 57 van het algemeen distributieboekje, geldig t.e.m. 21 Febr. a.s., voor 250 gram havermout of havervlokken of haver- bloem of aardappelmeel of gort of gortmout of grutten. Bon 44 van het algemeen distributieboekje, geldig t.e.m. 21 Febr. a.s., uitsluitend voor 250 gram gort of gortmout of grutten. Vermicelli, enz. Bon 31 van het algemeen distributieboekje, geldig t.e.m. 21 Febr. a.s., voor 100 gram vermicelli of macaroni of spaghetti, ftflaizena, enz. Bon 87 van het algemeen distributieboekje, geldig t.e.m. 21 Febr. a.s., voor 100 gram maizena of griesmeel of sago of aardappel meel dan wel een hoeveelheid puddingpoeder of puddingsauspoeder welke 100 gram zetmeel bevat. Zeep. Bon 01 van de bonkaart algemeen, geldig van 1 t.e.m. 28 Febr. a.s., voor 150 gram toeiletzeep (nieuwe samenstelling) of 120 gram huishoudzeep of 150 gram zachte zeep of 300 gram zachte zeep- pasta of 250 gram zeeppoeder of 600 gram waspoeder. Scheerzeep. Bon 117, bijgevoegd bij de textielkaart van mannen, gel dig t.e.m. 30 April a.s., voor 50 gram scheerzeep of één tube dan wel één pot scheercrême. Boter en vetten. Bon 02 van de nieuwe boter- en vetkaart, geldig t.e.m. 16 Febr., voor half pond boter cf margarine of 2 ons vet. Bon 02 blijft geldig tot 23 Febr, Suiker. Bon 91 van het algemeen distributieboekje, geldig t.e.m. 14 Febr. voor 1 kg. suiker. Vlees en vleeswaren. Bon „01 vlees", van de nieuwe vleeskaart, gel dig t.e.m. 16 Febr. voor 100 gram vlees of een rantsoen vleeswaren. Bon „01 worst, vleeswaren" uitsluitend voor een rantsoen vleeswaren. Bon 01 blijft geldig tot 19 Febr. a.s. De bonnen 17, 18, 19 en 20 zijn hier door vervallen. Vaste brandstoffen. Bonnen 11, 12 en 13 van de bonkaart „vaste brandstoffen haarden kachels", elk voor één eenheid vaste brandstoffen. Geldig van 25 jan. t.e.m. 28 Febr. Tot en met 28 Febr. a.s. geven de met „brandstoffen één eenheid vier de periode" en de met „cokes één eenheid vierde periode" gemerkte bonnen recht op het kopen van één eenheid vaste brandstoffen. Peulvruchten. Bon 102 van het algemeen distributieboekje, geldig t.e.m. 16 Febr., voor een halve kg. peulvruchten. Petroleum. De met Periode D gemerkte bonnen, voor huisverlichting, geldig t.e.m. 23 Febr., geven recht op het kopen van 2 liter petroleum. Ondergetekende verklaart hiermede van de praatjes over hem verteld, en het alles slechts Met beleefd verzoek hiermede te willen ophouden Aan de houders van de Spaar-, Rekening-Courant- en Voorschotboekjes wordt medegedeeld, dat de controle hier voor op de, in de U toegezonden circulaire, vermelde dagen en uren zal plaats vinden. HET BESTUUR. De Burgemeester der gemeente Wissekerke maakt bekend dat ieder die goederen (gasmaskers, zaklantaarns, laarzen, enz.) van de luchtbe schermingsdienst dier gemeente onder zijn berusting heeft, deze zo spoe dig mogelijk bij hem moet inleveren. .De inlevering moet in ieder ge val vóór 18 Februari a.s. zijn geschied. Wissekerke, 5 Februari 1941. De Burgemeester voornoemd, J. GEUZE. BELANGRIJK BERICHT. In verband met een ingevoerde reorganisatie in de werkzaamheden bij de Distributiedienst wordt het volgende onder de aandacht van alle belanghebbenden gebracht. De inlevering van opplakvellen met consumentbonnen door detaillisten en zelfkarners (zelfkarners iedere 2 weken volgens oude regeling) zal met ingang van Maandag 10 Februari als volgt moeten plaatsvinden. Te Kamperland iedere Maandag van 10 uur v.m. 1 uur n.m. in het Stempellokaal. Te Wissekerke iedere Maandag van 2.30 uur 4 uur n.m. op het Gemeentehuis. Te Kolijnsplaat iedere Dinsdag van 10 uur v.m. 1 uur n.m. op het Gemeentehuis. Te Kortgene iedere Dinsdag van 2.30 uur 4 uur n.m. op het Gemeentehuis. Voor detaillisten woonachtig te Geersdijk op het Kantoor. Voor detaillisten woonachtig te Kats blijft de bestaande regeling geldig. Voorts wordt er met nadruk op gewezen dat in het vervolg iedereen die opplakvellen met consumentbonnen inlevert, verplicht is het bijbe horende ontvangstbewijs zelf volledig in te vullen en de inlevering te verrichten in de plaats zijner inwoning op de daarvoor vastgestelde da gen en uren als bovengenoemd. Tussentijdse inlevering te kantore van de Distributiekring, toezending per post, onvolledige invulling der ontvangstbewijzen enz. zal voortaan tot gevolg hebben dat de ingeleverde opplakvellen niet in behandeling genomen zullen worden. Te slotte wordt iedereen verzocht met de inlevering niet te wachten tot tegen de sluitingsuren, opdat de behandeling een vlot verloop kan hebben en niemand onverrichter zake teruggestuurd behoeft te worden. Inlevering bonnen boter- en vetkaart, kaas en eieren door detaillisten op Maandag 10 en Dinsdag 11 Februari (plaats en tijd als bovengenoemd). Distributiekring 229. Centr. Gem. Wissekerke. TEXTIEL. INLEVERING OPPLAKVELLEN. Flandelaren in textielproducten moeten de opplakvellen van de per soonlijke textielkaarten eerste serie, losse punten afgegeven op afleveringsbewijzen en bonnen AA vóór 16 Februari 1941 bij de Distributiedienst inleveren. Daar de geldigheid van de loeslagkaarten eerste serie tot nader order is verlengd, kunnen de punten van deze kaarten ook na 16 Februari nog worden ingeleverd. Aangezien uitsluitend 200 punten of een veelvoud daarvan kan wor den ingewisseld, zal het voorkomen, dat handelaren in textielproducten een aantal punten overhouden, dat minder is dan 200. Dit restant (het welk dus altijd minder dan 200 punten moet zijn) kunnen zij gedurende de week van 16 tot en met 22 Februari inwisselen tegen coupures, te- samen met punten van de persoonlijke textielkaarten tweede serie, toe- slagkaarten tweede serie en toeslagkaarten eerste serie. Na 22 Februari kunnen punten van de persoonlijke textielkaarten eers te serie, losse punten afgegeven op afleveringsbewijzen en bonnen AA niet meer ter inwisseling worden aangeboden. Punten van de persoonlijke textielkaarten tweede serie kunnen voor 16 Februari niet tegen coupures worden ingewisseld. Met het oog op de diverse wijzigingen, welke zijn aangebracht in de textielhandel, betreffende waardering coupures, speciale vergunningen enz., raden wij alle handelaren in textielproducten aan, aan de inhoud van de hun toegezonden Handleiding No. 5 hun volle aandacht te be steden. Wanneer gehandeld wordt volgens de daarin aangegeven richtlijnen wordt veel onnodig werk bespaard en teleurstelling voorkomen. Distributiekring 229 Centr. Gem. Wissekerke gevraagd tegen Maart of Mei bij L. M. DE VOS, Kamperland. Vraagt eens prijscourant aan, het is Uw voordeel. Agente n: A. G. M. Markusse, Wissenkerke; J. A. de Vos, Kortgene, W. Bosselaar, Geersdijk; M. J. Leendertse Gz., Winkelier, Kamperland P. Goulooze, Colijnsplaat; P. Eikenhout, Kats. Ruwe Huid 1 PUROL Ruwe Handen Doos 30 ct Ruwe Lippen Bij Ap. en Drog

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1941 | | pagina 1