THANS GEVEN NOORD-BEVELANDSE WINKELIERS WAPENZEGELS! Te Wissekerke geeft vanaf heden winkelier S. Huibregtse ook de overal bekende en graag gespaarde zegels. Noord-Bevelandse huisvrouwen koopt hier Uwe benodigdheden. U spaart terwijl U koopt. Te Wissekerke: Te Kamperland: Te Kortgene: Noord-Bevelandse winkeliers sluit U aan en geeft ook zegels. U kweekt dan tevreden klanten. L. Abrahamse A. Buijze C. Filius Wed. Elenbaas H. Bouterse J. A. Wolse Fl. Flipse J. Bouterse A. A. Hoek van Dijke H. de Haze S. Huibregtse Wed. H. Leendertse P. Kouwer I. P. van der Moere Kleine Bazar P. A. Meulenberg Jac. de Looff A. Versluis I. Stokman Wed. Westerweele M. A. de Vos A. Wavereijn De vrouwen huiverden onwillekeu rig. Een zacht gekras, het dier pro beerde een toegang te vinden. En in het maanlicht zag Jane de kop van een reusachtige leeuw, wiens groene ogen haar fonkelend aanke ken! Meer dan twintig minuten snuffelde en krabde het dier aan de deur. Daarna leunde het met zijn volle gewicht tegen de vermolmde ramen. Zij zagen, dat enkele spon ningen braken. Esmeralda verloor het bewustzijn. De verschrikte ge vangenen binnen de hut hadden een grote poot gezien daarna stak het dier zijn kop door het raam. Langzaam verbrijzelde de krachtige nek en schouders de laats te latten het meisje stond op en zocht naar een mogelijkheid om te ontkomen Opeens hield zij haar hand tegen het hart ge drukt, waar zij de revolver van Clayton voelde. Vlug haalde zij het wapen tevoorschijn en haal de de haan over. Even een vlam, een kreet van pijn. Dit was het schot, dat Tarzan en Clayton ge hoord hadden. Daarna verloor ook Jane het bewustzijn. Maar Sabor was niet dood. Hij zag, dat zijn prooi geen weerstand bood. Lang zaam werkte hij zijn zware lichaam door de opening en op dat moment opende Jane haar ogen weer.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1940 | | pagina 4