Dat komt maar eenmaal!! Kapitein Marriat 25 cent per deel Karl May 20 cent per deel (ohanna Spysi 30 cent per deel H. P. van den Aardweg 30 cent KLEINE BAZAR TE^WISSEKERKE We hebben aan spotprijzen een zeer grote partij prachtige nieuwe leesboeken kunnen kopen, welke wij nu ook aan spotprijzen weer verkopen: Bovenstaande^zeer bekende boeken bevatten elk een com- pleet"verhaal^en zijn een aanwinst voor ieders boekenkast. De Kaper uit de vorige eeuw. Jacob Eerlijk. Japhet de Vondeling. Frank Mildmay, de zeeofficier. De landverhuizers van Canada. De kinderen van het woud. De vliegende Hollander. Stuurman Flink. Het testament van den Inca. Kara Ben Nemsi. In de schuilhoeken van de Balkan. Slavenkaravaan. De kleine Heidi. Heidi's vlegeljaren. Robin Hood. De zeeman met het ongunstige ge zicht uitte een verwensing. De jon ge man werd bleek van kwaadheid „Ie hebt onze officieren vermoord en ons beroofd", zei hij, „schiet nu op of ik zal je met mijn blote han den je nek breken". Bedaard draai de hij zijn rug naar de matroos toe en wandelde weg. De hand van de aldus toegesprokene ging langzaam naar zijn revolver. Zijn ogen glin sterden wraakzuchtig Twee heldere ogen hadden echter iedere beweging van de mensen vanuit een boom in de nabijheid gadegeslagen. Tarzan zag de verbazing, welke zijn briefje teweeg had gebracht en daarna de twist. De zeeman, die enkele uren tevoren zijn kameraad had geveld, had de weerzin van Tarzan opgewekt. Hij voelde zich aangetrokken tot de keurig uitzien de jonge man. Hij verwachtte niet anders dan te zullen zien, dat de jonge man vermoord werd. Met de speer in de hand was zijn machti ge arm klaar om te gooien. Toen gebeurden er drie dingen bijna te gelijkertijd. De matroos richtte zijn wapen op de rug van de jonge man, het meisje gilde een waarschuwing en een lange speer schoot als een pijl van bovenaf. Hij ging door de rechterschouder van de man, die met een kreet van pijn en woede neertuimelde.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1940 | | pagina 4