Kamperland, Tel. 21. Abr. Buïjze. Eet in deze gure, koude dagen lekkere warme erwtensoep. We hebben ze voor U in bussen, zo klaar voor het ge bruik. Ook tomaten- en groentensoep, evenals Haché. Wilt U ze zelf bereiden, dan hebben we voor U Gelder se Rookworst. Dat maakt Uw soep overheerlijk. Een ruime sortering in fijne vleeswaren, machinaal gesne den, alsook conserven, aan lage prijs. Voor de zieke mensen in deze dagen hebben we onze vruchten in blik, n.l. ananas, perziken, pruimen, enz., de ze bevorderen de eetlust. Busgroenten, gereed voor het gebruik: sperciebonen, snij bonen, wortelen, doperwten, enz. en niet duur. Uw gezellige avondjes met familie of vrienden kunt U verhogen door een goed glas wijn. We hebben voor U de merken die U wenst. Daarbij kunnen wij ook leveren onze bekende zoute stengels en zoute stokjes. Wij hebben altijd verse koekjes, veel soorten, zodoende naar ieders wens en voor elke beurs. Pracht-dozen bonbons, reeds vanaf 25 cent. Altijd droge sigaren, sigarillo's, sigaretten en tabak. Onze kruidenierswaren verkopen wij aan scherpe prijzen en geven bovendien op al onze winkelwaren de bekende Wapenzegels, voor de huisvrouw een buitenkansje. Aanbevelend, Een ogenblik later zag hij verschil lende mensen van het grote schip af in de boten klimmen. Ze kwa men dus terug, met vele anderen. Hij zag, dat er kisten en koffers werden aangegeven. Terwijl zij de boten van het schip afduwden, nam de aapmens een stuk papier en trok verschillende lijnen van sterke, goede vorm. L)it papier stak hij met een scherpe houtsplinter op de deur vast. Daarna nam hij zijn kostbare kist en wapens mee en verdween in het oerwoud. Vijftien zeelieden met ongure gezichten roeiden de boten aan land. Ze zagen er bloed dorstig en kwaadaardig uit. De vijf overigen bestonden uit twee oude re mannen klaarblijkelijk geleer den een knappe jonge man in een wit flanellen broek en zwarte jas, een oude negerin en een mooi meis je van ongeveer achttien jaar. Zwij gend liepen allen naar de hut. De zeelui droegen de koffers en de kis ten, gevolgd door de vijf mensen. Bij de hut gekomen zagen zij met grote verwondering het briefje. Slechts enkele zeelieden konden le zen. „Hé, professor", riep er een, „lees dit bloempje eens voor". De oude heer keerde zich om, las en fluisterde: „Hoogst merkwaardig". Een van de mannen pakte de pro fessor bij zijn kraag en bulderde in zijn oor: „Lees het hardop, halve gare idioot!" De professor las„Dit is het huis van Tarzan, de doder van beesten en vele zwarte men sen. Verniel niet de dingen die van Tarzan zijn. Tarzan waakt. Tarzan van de Apen". De gedachte, die bij iedereen opkwam was: „Wie is Tarzan van de Apen?"

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1940 | | pagina 4