Noord-Bevelandse Huisvrouwen Van 1 Januari 1939 tot en met 31 December 1939 werden door 20 Noord-Bevelandse winkeliers bijna 400.000 Wapen zegeltjes cadeau gegeven. Weet U wel wat dat zeggen wil? Bijna 2.000 gulden werden in een jaar tijds aan U cadeau gegeven en U kocht daar Uwe benodigheden NIET duurder dan bij een winkelier die niets cadeau gaf. Daarom: Vraagt steeds en overal WAPENZEGELS. Tarzan liet hem gaan. Voordat de de wonden van Tarzan, opgelopen noemden zij hem, de „duivelsgeest keerde naar de hut terug. Toen hij duisternis viel, riep hij de oude a- in de strijd metTerkoz, deopstan- van de jungle" en geloofden, dat de kust in zicht kreeg, wachtte hem pen bijeen. „Tarzan", zei hij, „gaat dige aap, weer geheeld waren, degene, die hem zag, zou sterven, een vreemd en ongewoon schouw- terug naar de troep van zijn eigen Daarna ontmoette hij op een dag Daarom gaf de koning bevel pijlen spel. Op de rustige golven voor de volk. Jullie moeten een andere ko- opnieuw drie negers, die hij over- en voedsel voor hem neer te leggen natuurlijke haven lag een groot schip ning kiezen. Tarzan komt niet te- viel en hun wapens, hoofdtooi en even buiten het dorp, om hem goed- en op de kust werd een kleine boot ?ug". Daarna ging hij op zijn doel andere wonderlijke sieraden afnam, gunstig te stemmen; zolang zij hem op het strand getrokken. Dit deden af, het vinden van andere blanke De wilden, dodelijk bevreesd, dach- hiervan voorzagen, dachten zij, zou blanke mensen. Mensen als hijzelf mensen, zoals hijzelf. ten, dat hij een onbekende, vrese- hij hen geen kwaad doen- Tarzan waren dat. Het duurde vele dagen voordat lijke god was. „Munango-Keewati"

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1940 | | pagina 4