Bakkerij J. A. Wolse Aan allen K. H. Schippers en familie. Familie F. van Hoorn. P. de Looff Fam. G. van Maldegem. Café „Havenzicht" Familie i. de Die M. Goudswaard Zn. Familie I. Heijstek A. P. Blok K. J. Roodzand L. EVlaas Zonen Familie L. Vogelaar L. D. van de Linde en familie A. Mullié en echtgenote G. J. van de Linde en gezin G. M. Augustijn H. Augustijn - Wolse W. J. Koster J. Koster - Rebel Familie K. Viergever M. de Looff A. de Looff - Heijboer P. Hollestelle Co. J. Snoep M. Snoep-Kallewaard Familie P. de Regt Familie J. J. Karelse J. van Maldegem Pz. J. DE WAAL Schoen- en Meubelhandel Kamperland JOH. VENDEVILLE Wed. Kesteloo Zoon J. 1. Karelse M. Karelse - Willemsen A. C. Swenne en kinderen 1940 Familie Mullié Hotel „Nimrod" Geersdijk J. D. Noordhoek P. Noordhoek - de Vlieger A. P. Verburg C. HL Verburg - Priester p. f. Gelukkig nieuwjaar. Joh. de Wilde Mej. C. de Wilde. p. f. Wij wensen alle mensen, en in het bijzonder vrienden en begunstigers, een in alle opzichten gezegend jaar. Chr. Dees en familie. No. 414. Melkboer. Gelukkig nieuwjaar. M. van Sluijs. Chr. van Sluijs - Dingemanse. g. n. A. P. Paauwe P. H. Paauws - Amperse wensen hun geachte clientele bin nen en buiten de gemeente een ge lukkig en voorspoedig nieuwjaar. Groenten- en Fruithandel. Vrachtautodienst en bode op Goes p. f. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. P. C. van Schaik. C. A. van Schaik - Hollestelle. Hotel „Stadswijnkelder" p. f. M. van Halst J. C. van Halst - van Schaik p. f. A. J. Blok D. E. Blok - Schippers p. f. Alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. P. van Schaik. p. f. p. f. Petroleumhandel Vrachtautodienst en bode op Goes g. n. g. n. Fairbankwegers. g. n. p. f. 0. Scherp J. Scherp - van de Vreugde p. f. A. van der Hage J. C. van der Hage - Meulenberg m. h. g. p. f. p. f. p. f. P. H. Meulenberg M. L. Meulenberg - Kabboord" p. f. p. f. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst Johs. Platschorre. Petroleumhandel. Motor- en Rijwielhandel p. f. g. n. g. n. Rijwielhandel. Tel. 62. p. f. P. f. g. n. p. f. p. f. Wapenhandel p. f. Aan alle vrienden, bekenden en begunstigers onze hartelijke dank voor de gunst in 1939 genoten en bevelen ons in het nieuwe jaar weer beleefd in ieders gunst aan. p.f. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. A. A. de Mol. H. R. de Mol - de Looff. p. f. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. M. A. de Looff en gezin. Geluk en voorspoed in 1940. A. van Hee en huisgenoten. Hartelijk dank voor 't vertrouwen ons in 1939 geschonken. Voor 1940 wensen wij allen een gelukkig jaar en houden ons bij voortduring beleefd aanbevolen. Familie DE KAM. Bakkerij ,,'t Dagelijks Brood". p.f. Aan familie en vrienden een ge lukkig nieuwjaar toegewenst. J. v.d. Velde J. v.d. Velde - de Graaff. p.f. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. J. Lous en gezin. Aan alle mensen Onze beste wensen. L. Alewijnse en vrouw. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. L. M. de Vos. S. de Vos - Israel. Gelukkig nieuwjaar. M. M. Schippers - van Schouwen Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. Gebr. van der Weele. Vrachtautobedrijf. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. A. Meulenberg. N. Meulenberg - van der Weele p.f. p. f. Voor 1940 Gods beste zegen toe gewenst aan familie en vrienden. J. Karreman en vrouw. Stroodorp. De Gebr. D. M. de Haze en van der Weele wensen ieder een gelukkig en voorspoedig 1940. Loondorsers. Gelukkig nieuwjaar. K. Kramer en gezin. H. D. Meulenberg C. Meulenberg - Reinhoudt p.f. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. M. de Mol. A. de Mol - de Smit. Gelukkig nieuwjaar. G. P. Leendertse - Leendertse Loondorserij. Allen een gelukkig 1940 toege wenst. P. v. d. Moere en echtgenote. J. J. van der Moere p.f. Aan familie, vrienden en begunsti gers veel heil en zegen in 1940. Frans de Smit, kleermaker. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst P. C. Koole. A. Koole-Bakker. Aan allenjjods zegen toegewenst voor 1940 door J. M. Noordhoek en gezin. Een gelukkig nieuwjaar toege wenst aan allen. A. W. Geluk en vrouw. Bakker. Veel heil en zegen in 1940. Gebr. Noordhoek. Gods beste zegen in 1940 aan vrienden en begunstigers. J. Lansen en echtgenote. Wagenmaker en Schilder. Ondergetekenden wensen hun ge achte vrienden, bekenden en be gunstigers een gelukkig nieuwjaar. G. P. Leendertse en echtgenote. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenst. P. Kastelein. P. Kastelein - van Gilst. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst door M. J. Leendertse - van Damme Winkelier. p. f. Allen een gelukkig nieuwjaar. H. Bakker en gezin. Schilder en Drogisterij. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenst. Fam. Kabboord, smid. Mijn beste wensen aan alle mensen 1. P. van der Moere Sigarenhandel. Gelukkig nieuwjaar. C. de Mol en vrouw. J. de Kam M. M. de Kam - van Hee g. n. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst door C. Meulenberg. G. Meulenberg - Kempe. Slagerij p. f. een gezegend nieuwjaar toegewenst. Abr. Buijze Bakkerij. H. G. M. Buijze - Ketelaar

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1940 | | pagina 5