E P. DE KAM Cz. C. Wurg en echtgenote S. J. DE REGT C c GELUK EN VOORSPOED DRUKKERIJ MARKUSSE en KLEINE BAZAR. Café „Wielersrust" D. BROEKHOVEN Café „Concordia" P. A. van Damme M. van Damme - Flipse Familie J. de Back G. Verburg K. Verburg - Priester N. D. van der Heijde L. A. van der Heijde-van Hee F. Flipse H. D. Flipse - Ketelaar L. J. de Looft en echtgenote M. A. de Vos S. P. de Vos-van Leeuwen Jac. de Kam Cz. P. J. de Kam-Rademaker H. VISSER D. van Strien M. van Strien - Reinhoudt Wed. C Elenbaas - de Looff. Pj_ P. C. Kramer M. C. Kramer - Penne J. Penne L. J. Penne - de Looff Jac. K. Kramer E. M. Kramer - de Ridder Kg lij etsplaat. Familie Dourleijn. Gebr. Kievit en familie. Fam. i. M. Haringman J. M. Snoep. M. Snoep. Firma D. de Pree Zonen Familie L. Schrier P. A. Verburg en gezin. W. Potappel en familie. Familie Anth. van der Weele Familie van Breda. Jan Contant en vrouw M. J. van Hee M. C. N. van Hee-Haringman L. J. AUGUSTIJN P. H. Coomans T. Coomans - Bak. Katsm A. VISSER. J. S. Versprille en Fam. P. de Regf en Familie G. J. de Graag A. J. de Graag - Schipper J. Mullié K. M. Mullié - Priester L. de Wild en gezin IV1. Klaassen M. Klaassen - Verhulst Familie Kesteloo D. Priester M. J. Priester - Hoveijn T. Maas en familie L. 0. van Weele Wed. C. van Weele D. A. Meulenberg J. M. Meulenberg - de Regt P_h Kortgene. Familie J. L. Versprilie A. Smallegange W. Smallegange - Kramer g_n- M. de Looff J. A. de Looff - Augustijn J. M. Wiskerke en fam. Familie A. Houtzager Aan allen veel voorspoed in 1940. M. H. van Hee. D. K. Everwijn C. A. Everwijn - de Kam P_f- Familie, vrienden en begunstigers een voorspoedig nieuwjaar. Th. de Looft en echtgenote. L. Krijger A. S. Krijger - van den Broecke p£- p.t. Joh. Heuseveldt E. J. Heuseveldt - de Jonge p.f. FAMILIE BEYE p.f. p£ Gelukkig nieuwjaar aan familie, vrienden en begunstigers. G. Huige, Kolenhandelaar. Aan allen veel heil en zegen toe gewenst bij de wisseling des jaars. C. F. de Ridder. P. A. de Ridder-van der Maas. Onze beste wensen voor 1940. Familie N. Karstanje. pi- Pi- Pi- Pi- Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. van den Band en Gezin. Winkelier en Zaadhandel fa. Zwaan. Aan alle vrienden en bekenden een gelukkig nieuwjaar. C. Breure. A. P. J. Breure - Priester. Pi- Gelukkig nieuwjaar toegewenst door J. A. van Pagee. M. J. van Pagee - van Damme. p.f. Pi- Allen veel heil en zegen in het nieuwe jaar. I. Stokman. J. Stokman - Harthoorn. Wij wensen vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar toe. J. Kleppe. E. Kleppe - Rooze. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuwjaar toe gewenst. W. L. Leendertse en Gezin. Melkhandel. p.f. J. van Halst A. van Halst-de Vos p.f. C. Flipse G. Flipse - Kruis p.f. Agentschap: „De Courant Het Nieuws v.d. Dag" en „De Telegraaf". pf. Veel geluk en zegen toegewenst aan familie, vrienden en begunsti gers. K. Imanse en Vrouw. p.f. Sigaren en Sigaretten Kruidenierswaren. p.f. J. de Schipper L. de Schipper - Minder houd Kleding naar maat. Boomkwekerij P-f- j. B. Wisse P. M. Wisse - van Oost Pf- p.f. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Iz. Flipse en gezin. Al mijn geachte clientele een ge lukkig nieuwjaar. Kapper Dobbelaar. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst door C. Ketelaar en echtgenote. Gods beste zegen toegewenst aan allen bij de intrede van het nieu we jaar. Th. de Ridder en echtgenote. A. A. Hoek van Dijke P. Hoek van Dijke-Klap p.f. L. Abrahams® H. C. Abrahamse- Verburg p.f. p-f. p-f- Ook als militair Roep ik al te gair Een voorspoedig nieuwjair. Familie J. J. van den Berge. In landbouwgereedschappen. Bij de wisseling des jaars onze beste wensen. J. M. Bom. R. P. Bom - de Looff. Postkantoor P- f- _pj- p. f. p. f. Maatkleding en Confectie. p. f. p. f. P. f. Molenaar p. f. J. A. Schuit T. Schuit - Leeuwenstein Meubelhandel. p. f. p_f- wensen alle klanten, vrienden en bekenden een gezegend nieuwjaar toe. Brood- en Banketbakkerij. Manufacturen Gedistilleerd Kruidenierswaren. P_f- Rijwielhandel. Pj. Bakkerij. p. f. Schilder. p. f- p- f. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst door L. M. van der Maas. Schoenmakerij. P. f. p. f. Rijwielhandel Electrische artikelen, Radio, enz. p. f. p. f. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar. Joh. van Liere en echtgenote. p. f. p. f. Bakkerij P_[. Molenaar p. f. Bij de intrede van 1940 willen wij allen onze beste wensen aan bieden. Abr. Maas en vrouw. Wij willen onze klanten, familie en vrienden veel geluk en voorspoed wensen in het nieuwe jaar. L. C. Overbeeke en echtgenote. Agentschap van Turkenburg's Zaadhandel Hofleveranc. van H.M. de Koningin te Bodegraven. Aanbevelend. g_n- R- n. Prinsendijk p. f. p- f- Aan alle vrienden, zowel in als buiten Noord-Beveland, een geluk kig nieuwjaar toegewenst. Jacobus de Fouw, Auto- en Rijwieloppasser. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenst. Wed. A. van Sluijs - Moerdijk. Winkelierster.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1940 | | pagina 2