Slechts een kleine greep uit onze 1001 artikelen. 1 9 E KLEINI E BAZAF Tl WISSEKERKE Flesjes Eau de Cologne.' Kralenranden r petroleumlampen Springverenmatrassen Matrasdekken PREMIER Stereliseerflessen Swan-, Parker-, Gimborninkten Complete Eet-, Thee- en Ontbijt serviezen. Eiken Dressoirs Electrische Schemerlampjes od, Wit en Blauw Kastpapier. Kinderfietsjes Autopeds Trekkarrefjes. REISKOFFERS in vele maten oc Koffiemolens ik met geruisloos maalwerk. Kapstokken BALATUM. Keukenkasten Drinkserviezen (op en schotels Vetdicht 50 cent per Kilo. Padvindersriemen. Bloemenhangers w Bloempotten strj Electrische lampjes 1 Parker Vulpennen RICH. A. HERDER'S Tafelmessen Aardappelschilmesjes Bonenmesjes Broodmessen, Fruitmesjes, Zakmessen Ook los per maat. Eau de Colognespuiten. Theemeubels Boekenkasten, Bloemtafels Kamerspiegels in verschillende maten. )ok in grote flessen van f 19.50 tot f 57.75 compleet vanaf f 1.15. Emmertjes, Schopjes, Zandvormen, Rackets, Zonnekleppen, Zonnebrillen. in blauwe en bruine kleur Huishoudtrapjes, Strijkplanken, Wringerbokken Kachel- en Handdoekrekjes Keukentafels. met 3, 4, 5 en 6 haken, met en zonder spiegel. Inktlappen, Trekpennen, Kim Gomelastiek ook voor inkt Passers, Decimeters, Driehoeken, Gradenbogen Grol Jerstoelen, Looprekken, Hobbelpaarden, Trekkarrefjes, te gekleurde Kaatsballen 183 c.M. breed 66 cent 200 c.M. breed 73 cent De nieuwste modellen met en zonder klokje Bowlstellen, Ex Room- en Melkstellen, Likeur- en Waterstellen, Tha Wasstellen. eer centriec Scheermesjes a 3 cent per stuk. ns weer bij 10 stuks grote pot zeep cadeau. Pasteltekeningen, Schilderstukken, Plaatjes in lijst in wel 100 soorten. Vloermatten, Afgepaste Keukenmatten Deurmatten Vertomatten 30-delig, ook losse borrel-, port-, 'n wijn-, limonade- en bierglazen grote verscheidenheid. Notitieboekjes, Blocnotes, Notablocs, Schrijf bloes, Kladbiocs, Kasboeken. zogenaamd boterhampapier Lederen Damestassen Ritstassen aan spotprijzen Kof Zomertasjes Boodschaptassen. Theepotten fiepotten, ook met filter Melkkannen, Bloemvazen. Bagagedragerdriemen in vele 1 lengten, tot 1.50 toe. Borstelhangers Krantenhangers, Klokjes Barometers Thermometers in aardewerk en zwart koper asbekkens en ketels. Stereliseerketels, jkijzers voor houtskool en electriciteit. in de meeste kaarssterkten 1 Stoppen, Snoer, Fitting. Vulpotloden Het monster slaagde er in Greystoke van het monster zag Greystoke met stormde op hem los de man de aap terecht. Thans keerde het die de bijl in beide handen vast- schrik en ontsteltenis, dat zijn jon- zwaaide met grote kracht zijn bijl, dier zich naar Lady Greystoke. hield, klaar om het dier er mede te ge vrouw naar buiten kwam met doch de bruut met zijn ontzettende Greystoke zag de aap wankelen, lijf te gaan, als het mocht aanval- een van zijn geweren. Voordien had lichaamskracht sloeg Greystoke de terwijl deze naar Alice toeliep, doch len, de pas af te snijden. „Sluit en zij altijd angst gehad voor vuurwa- bijl uit de hand, gooide het voor- voordat het dier haar kwaad kon grendel de deur, Alice", schreeuw- penen, nooit durfde zij er aan te werp weg en kwam met een nijdig doen, had de kogel zijn werk ge- de Greystoke. Hij wist, dat hij te- komen. Nu rende zij naar de aap gebrom op zijn ontwapend slacht- daan, de aap zakte ineen, doch genover een vreselijke dood stond toe. „Alice", riep Greystoke, „in offer toe. Daar klonk een doffe knal sleepte in zijn val Lady Greystoke en zij eveneens! Over de schouders 's hemelsnaam ga terug". De aap en een kogel kwam in de rug van met zich mee.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1939 | | pagina 4