Wij verkopen niet alleen goedkoop, maar bovenal voeren wij de kwaliteit onzer waren op. Aanbevelend ABR. BUIJZE, Telef. 21, Kamperland. Stereliseerketels en Stereliseerflessen te verkopen. Voedert Uw kippen Alewijnse's Ochtendvoer en Uw kuikens Alewijnse's Opfokvoer en het beroemde Kuikenzaad. U heeft dan in de eerste plaats altijd eieren en in de tweede plaats kweekt U sterke jonge kippen. Wij verkopen ook Alewijnse's Varkensvoer. Bij deze voeder-artikelen krijgt U ook onze Wapenzegels. De zachte zeep stijgt in prijs. Wij kunnen U echter nog bedienen. De 10-ponds bussen kosten bij ons maar 75 cent. Pakken zeep, 10 stuks, voor één kwartje. Kleine en grote emmers zeep van 10 en 20 pond. Wij verkopen een blik tomatensoep voor 18 cent, voor smullers een tractatie! Rookartikelen hebt U bij ons in de grootste verscheidenheid. Altijd droog, dus fijn van smaak. De tijd van zoute vis komt weer aan! Prachtige blanke zoute vis verkopen wij voor 36 cent per kilo. Geurige koffiebonen 58 cent per kilo. Pruimen 40 cent per kilo. Rozij nen, prachtgoed, 40 cent per kilo. De bekende van Oordt's stroop 28 cent per kilo, 10 pond voor 120 cent. Japanrijst 20 cent per kilo. Zout 9 cent per kilo. Soda 5 cent per kilo. Suiker 45 cent per kilo. Onze fijne vette kaas kost maar 25 cent per pond, 48 cent per kilo. Lekkere komijne kaas 18 cent per pond, 32 cent per kilo. Tafelazijn 18 cent voor 2 flessen. Laat U niet wijs maken dat ze niet goed is, maar probeert U ze eens. Voor de flessen wordt 10 cent sta tiegeld berekend. 4 pak lucifers voor een kwartje. Altijd vers gebrande olienoten 2G cent per kilo. Honig, is lekker op de boterham en tevens zeer voedzaam, in potjes van 20 en 35 cent. Zalm per blik 18 cent, 2 blikken 32 cent, dubbele blikken 25 cent. Worst in blik: Wener-, Knak- en Hors d'oeuvre worst. Busjes gehakt, Lunchtong, Leverpastei, Garnalen, Mosselen. Uitjes en Augurken in 'tzuur. Wij hebben fijne limonade-siroop, halve flessen voor de luttele prijs van 20 cent, fles inbegrepen. Limonade gazeuse in verschillende smaken, 2 flessen voor een kwartje. Z.H.B., Pilsener, Oudbruin, Extra Lager en Stoutbier KLEINE BAZAR, WISSEKERKE. P.S. Wij geven deze week boven onze Wapenzegels aan hen, die voor f 1.50 aan winkelwaren besteden, een half pond geurige koffiebonen gratis. Desgewenst malen wij ze voor U electrisch. Willen de liefhebbers van de ARK'S REIS zich s.v.p. voor a.s. Dinsdag opgeven en hun geld storten? Dit in verband met de regeling der autobussen. Niettegenstaande de grote droogte nadert toch de tijd van stereliseren. De grote vraag noopt ons thans Wij hebben deze thans in voorraad, leveren ze franco huis en geven daarop Wapenzegels. èd I

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1939 | | pagina 3