Hutsdepartaeit loord-Bevelaid. „Het Leven van Emille Zola". K. H. SCHIPPERS. Opinbars trekking der Meting De Jaarbeursgoederen zijn binnen! de nieuwste modellen in Mantels en Op Vrijdag 11 Gember 1938, Thans hebben we pracht-cadeau's voor dame of heer, voor meisje of jongen. Voor elk waf wils. Kleine Bazar Wissekerke. Onze coüectie wordt steeds aan gevuld met Modehuis „Modern". op Zaterdag 12 November a.s. Optreden van Professor Hassan ben Ali DANSMUZIEK nam. 7.30 uur, zal vanwege bovengenoemd departement in hotel „de Stadswijnkeider" van G. van Maldegem te Kort gene worden vertoond de ttlankfilm Toegangsprijs voor niet-leden f 0.75. Kinderen beneden 14 jaar worden niet toegelaten. Haardkachels, Vulemmers, Kolenbakken, Poken, Tangen, Ko lenschoppen, kachelplaten, Kachelhaakjes, Kachelketels, Plaatjes Mica, Katoen voor Petroleumkachels, Gasbranders, Petroleumstellen en Lantaarns, Stormlantaarns, Wagen- of Karlantaarns, voor petroleum en dito voor gebruik met bat terij, Scheermessen, Scheden, Zakmessen, Appelboren, lin- nenscharen, Zakscharen en Knoopsgatscharen, Koolschaven en Messen, Drinkkruiken, Thermoflessen van één, drie-vierde en een halve liter, ook losse binnenflessen, Horlogekaster, Horlogeglazen, Sleutels, enz. bij WW ZIE DE ETALAGES. Lange Kerkstraat 26. - Goes. - Telefoon No. 581 van da V.V. „Kortgene" 's avonds half zeven precies in Hotel „De Stadswijnkeider". (Goedgekeurd door B. en W. van Kortgene bij besluit van 20 juli No. 21/333) Direct na afloop der verloting half acht met zijn ongeëvenaard programma in Goochelen, Buikspreken, enz. (geen hypnotiseur). Kleine Dikkie, de sprekende, zingende, lachende, rokende en jodelende wonderpop kunt U op deze avond zien en horen. Na het optreden van Prof. Hassan ben Ali tot 12 uur in de feestelijk versierde zaal. Komt allen naar deze mooie avond. Entree voor de feestavond: Heren 60 cent. Dames 50 cent. Toegang voor de verloting vrij.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1938 | | pagina 3