C. Verhurg en echtgenote K. H. Schippers en Familie M. Leenpoel en Gezin. C. Flipse G. Flipse-Kruis D. BROEKHOVEN CAFE „CONCORDIA" Abr. Flikweert L. L. Flikweert-lsrael W. de Moor J. M. de Moor-Bouterse L. Kramer en echtgenote Wed. C. Elenbaas-de Looft G. Israel en dochter Jac. K. Kramer E. M. Kramer-de Ridder pJ. Kortgene Familie J. de Die Fam. G. van Maldegem L. Maas Zonen A. Mullié W. J. Koster J. DE WAAL Schoen- en Meubelhandel. Familie I. Heijstek P. de Looff L. D. van de Linde en familie Familie F. van Hoorn Familie P. de Regt Cafe „Havenzicht" Familie K. Viergever P. Hollestelle Co. Familie J. J. Karelse Wed. Kesteloo Zoon J. M. WISKERKE Familie J. L. Versprille M. de Looff A. de Looff-Heijboer G. J. van de Linde en gezin Hotel „Nimrod" Wed. 0. van den Berge L. L. LOUS- BAKKER. A. P. Blok K. J. Roodzand M. J. BUSTRAAN. Familie Snoep J. de Looff A. C. de Looff-Schippers Familie Mullié. M. Goudswaard Zonen Kamperland. Familie en bekenden een gelukkig nieuwjaar. P. M. Ketelaar en echtgenote. J. de Schipper L. de Schipper-Minderhoud Kleding naar maat. pj- P_f- A. A. Hoek van Oijke P. Hoek van Dijke-Klap g_n- p- f- L. Abrahamse H. C. Abrahamse-Verburg P_f- p_k P_f. Bode op Goes P_f- Gemeentebode P- f- Gods beste zegen toegewenst aan allen bij de intrede van het nieuwe faar. Th. de Ridder en echtgenote. Sigaren en Cigaretten Kruidenierswaren p. f. p. f. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. Gez. Pikkaart. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenst.- P. C. van Schaik C. A. van Schaik-Hollestelle. p. f. Hotel „Stadswijnkelder" p. f. p. f. O. Scherp J. Scherp- van de Vreugde M- Alle vrienden en bekenen een gelukkig nieuwjaar. P. van Schaik. A. j. Blok D. E. Blok-Schippers p. f. p. f. Kleermaker Aan alle vrienden, bekenden en begunstigers onze hartelijke dank voor de gunst in 1937 genoten. En bevelen ons in het nieuwe jaar weer beleefd in ieders gunst aan. A. van der Hage J. C. van der Hage-Meulenberg 111 h. g. g_n- g_n- Vrachtautodienst p. f. p- f- Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenst. Wed. A. van Sluijs-Moerdijk. Winkelierster. Gelukkig nieuwjaar. Aan alle vrienden en begunstigers wensen wij een gelukkig nieuwjaar Johs. de Wilde Mej. C. de Wilde. Kapper. Aan alle vrienden, zowel in als buiten Noord-Beveland, een geluk kig nieuwjaar toegewenst. Jacobus de Fouw. Auto- en Rijwieloppasser. M- p. f. M. van Halst C. van Halst-van Schaik p. f. Gelukkig nieuwjaar. M. van Sluijs Chr. van Sluijs-Dingemanse. P. H. Noordhoek J. B. Noordhoek-Markusse p. f. g- P. H. Meulenberg M. L. Meulenberg-Kabboord g- Een gelukkig nieuwjaar aan vrien den en begunstigers. Jan van Maldegem Pz. Jachtartikelen. J. A. WOLSE M. WOLSE-HENDRIKSE Bakkerij p. f. W-ij wensen alle mensen en in het bijzonder vrienden en begunstigers een in alle opzichten gezegend jaar. Chr. Dees en familie. No. 414 Melkboer Gelukkig nieuwjaar. C. de Mol en vrouw. Gelukkig nieuwjaar. K. J. Schippers M. H. Schippers-van Hee. p. f. Allen een gelukkig nieuwjaar. H. Bakker en gezin. Schilder en Drogisterij. Slagerij p. f. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst. A. A. de Mol. H. R. de Mol-de Looff. Smederij p. f. Onze beste wensen aan allen bij de intrede van 1938. Abr. Maas en vrouw. Gelukkig nieuwjaar. A. van Hee. C. J. van Hee-Aarnoudse. Veel geluk en voorspoed toege wenst aan familie en vrienden bij de wisseling des jaars. L. Overbeke en echtgenote. Agent der firma Turkenburgs Zaadhandel. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst P. C. Koole. A. Koole-Bakker. Aan allen Gods zegen toegewenst voor 1938 door J. M. Noordhoek en gezin. Prinsendijk p. f. Veel heil en zegen in 1938. Gebr. Noordhoek. p. f. Aan vrienden, bekenden en be gunstigers Gods beste zegen toe gewenst in 1938 door G. P. Leendertse en echtgenote. Zaadagent. Rijwielhandel Tel. 62 p. f. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. L. P. Schrier. M. E. Schrier-Perrels. Schilder g. n. p- f- Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst Johs. Platschorre. Petroleumhandel. Aan allen een gelukkig nieuwjaar toegewenst door M. J. Leendertse-van Damme. Winkelier. Bij de wisseling des jaars bieden wij U onze beste wensen. Met on ze dank voor Uw gunst bevelen wij ons voor 1938 wederom beleefd aan. S. Strijd. Bakkerij. J. C. de Vos C. P. de Vos-van der Moere p. f. p. f. Brood- en Banketbakkerij h- g- p. f. Fairbankwegers g. n. J. J. van der Moere. P- f- Schoenhandel. p. f. Molen g. n. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst C. Meulenberg. G. Meulenberg-Kempe. Steiger p. f. p. f. Vrachtautodienst en bode op Goes g. n. Voor 1938 Gods beste zegen toe gewenst aan familie en vrienden. J. Karreman en vrouw. Stroodorp. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. A. Meulenberg. N. Meulenberg-van der Weele H. D. Meulenberg. C. Meulenberg-Reinhoudt. p. f. Gelukkig nieuwjaar. K. Kramer en echtgenote. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. M. de Mol. A. de Mol-de Smit. Gelukkig nieuwjaar. G. P. Leendertse-Leendertse Loondorserij. Allen een gelukkig 1938 toege wenst. P. v. d. Moere en echtgenote. Aan allen een gezegend nieuwjaar toe gewenst. Abr. Buijze H. G. M. Buijze - Ketelaar. Bakkerij.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1938 | | pagina 5