Wij moeten ruimte maken Kleine Bazar Wissenkerke voor de binnen enkele dagen thuiskomende St. Nicolaasgoederen, en maken U daar om attent op onze fraaie en soliede eiken Linnenkasten, die wij nog aan lage prij zen afleveren. Eiken Linnenkast, hoog 190 cm., breed 107 cm., diep 42 cm. voor f 38. Eiken Linnenkast met glas, hoog 200 cm., breed 120 cm., diep 45 cm. voor f39. Geschilderde Linnenkast, hoog 190 cm., breed 100 cm., diep 40 cm. voor f 20. Geschilderde Linnenkast, hoog 202 cm., breed 120 cm., diep 42 cm. voor f 27.50. Eiken Dressoir met laden en spiegelopzet voor f 23.50. Eiken Dressoir met wortelnoten voor f 20. 102. Allen waren thans weer bijeen, en gezamelijk werd beraadslaagd wat er nu gedaan moest worden. Ook Sheeba, die gastvrij was opge nomen, scheen aandachtig te luisteren, en hoewel ze van het gesproke ne maar heel weinig begreep, had haar moeder haar toch gebrekkig in de taal van haar blanke voorvaderen onderwezenen zij knikte instem mend toen Rob vertelde van de vergiftige vallei en de verborgen schat ten, die geen mens meer kon weghalen, omdat blijkbaar kwaadaardige gassen uit de grond kwamen, die er alle leven dotidde. 103. „Toch zullen wij", zeide prof. Prewe, „de vorstin tonen, dat wij geen dieven zijn, maar slechts machtige vreemdelingen, die haar de schat ten van haar volk willen teruggeven. We hebben speciale gasmaskers en met de tank kunnen wij gemakkelijk de vergiftige vallei de baas blijven". Zo gezegd zo gedaan. De plek waar de tank enige uren geleden was overvallen, was spoedig gevonden, en de machine streek hier neer. Rob, ouwe Daan en Sanders stapten uit, en ook Sheeba wilde hier haar vrienden verlaten, om haar moeder gerust te stellen.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1937 | | pagina 4