%o °4% Evenals vorige jaren zult ge wei weer blij wezen dat het de tijd is van St. Nicoiaas. Ge kunt het zo zoetjes aan bemerken aan de vele advertenties en berichten in de verschillende kranten en ook zult ge het wel hebben gezien aan de winkeletalages. Ja, deze tijd is een mooie tijd. Twee, driemaal daags gaat ge van de ene winkel naar de andere kijken en telkenmale vindt je het mooi. Telkens ontdek je wat nieuws, telkens ziet ge weer wat voor de ramen wat je gaarne zoudt willen krijgen. Nu zouden je allemaal eens een kijkje moeten kunnen nemen in de etalages van de Kleine Bazar te Wissenkerke. Je fezen in de kranten wel van die grote etalages met dat prachtige speelgoed en zouden dat dan ook wel gaarne eens zien, maar ja, welk kind gaat er nu in de winter op reis. We kunnen je dan nu op een makkelijke manier helpen. Vraagt aan je vader of moeder of je eens met de fiets naar Wissenkerke moogt en, zo dat dan mag, komt dan eens in de Kleine Bazar kijken. Je ziet dan een stadsetalage, je behoeft dan naar geen andere etalage meer te verlangen, daar je dan alles ziet wat er op speelgoedgebied te zien is. Elk jaar opnieuw gaan wij op de Jaarbeurs te Utrecht onze inkopen doen en nemen dan vanzelf het nieuw ste, het mooiste en het goedkoopste. Waar St. Nicoiaas voor de kinderen van Wissenkerke en Kamperland en de laatste jaren ook voor vele kinderen van Kortgene, Colijnsplaat, Geersdijk en Kats zijn inkopen bij ons doet, hebben wij steeds nieuwe goederen en wat meer zegt, door de buitengewone grote omzet die wij hebben, kopen wij voordelig in en kunnen het dus ook weer goedkoop verkopen. Dit jaar zijn wij bijzonder geslaagd, zo een prachtzendlng tik je niet telkenjare op de kop, het is af en daar wij het goed begin September reeds kochten, is alles nog aan oude prijzen gekocht, van daar dat alles veel goedkoper is dan bij een andere winkelier.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1936 | | pagina 3