GEÏLLUSTREERDE KINDERBIBLITHEEK. Prijs ingenaaid 25 cent. S P E C A A L-S ERIE PRIJS 25 CENT! ROMAN VOOR ALLEN (de bekende gele bandjes) PRIJS INGENAAID 15 CENT. SERIE Een vijftal buitengewoon spannende romans, uitge voerd op royaal formaat papier, in fraaien teken-omslag. PRIJS INGENAAID 15 CENT. BARA, de Spion van den Negus BESTELBILJET. (Oorspronkelijke Kinderverhalen) Zeer rijk geïllustreerdLeuke twee-kleuren omslag Door de beste kinderschrijvers en -schrijfsters geschreven Deze boeken zijn keurig geïllustreerd door bekwame Ne derlandse tekenaars, de omslag is uitgevoerd in twee kleuren op kunstdrukpapier fraai boekenkastje Werken van de beste buitenlandse auteurs, 224 pagina's groot, in fieurigen twee- kleuren omslag. De BOEKEN van 25 cent zijn allen ingenaaid, gebonden kosten deze 40 cent. PRIJS PER DEELTJE 10 CENT. No. 1. Klaas Klaver met de Lange Neus No. 2. De Speeldoos van Langelot No. 3. De Avonturen van Jan en Flip No. 4. De Avonturen van Knabbelgraag No. 5. Sjeffie in de Wildernis No. 6. Het Raadsel van de Knotwilg No. 7. Sjoe-Sjoe en Takki-Toe No. 8. Tom en Loekie op Avontuur No. 9. Het Nieuwe Kabouterland No. 10. Waarom de Kabouters verdwenen No. 11. Kabouteravonturen No. 12. De Dolle Bende No. 13. De Maanreis van Doppie Dom No. 14. De Avonturen van Kabouter Firn No. 15. Klaas Klaver vindt een Motor uit door Ko Koster, door Fr. Mandos. door D. F. Raadman. door Rie Beyer, door Jaap v. Loon. door Fr. Mandos Tzn. door Jaap v. Loon. door C. Turkenburg. door Rie Beyer, door Ko Koster, door Rie Beyer, door Ko Koster, door Jaap v. Loon. door Frits Verheyde. door Ko Koster. No. 16. No. 17. No. 18. No. 19. No. 20. No. 21. No. 22. No. 23. No. 24. No. 24A No. 25. No. 26. No. 27. No. 28. No. 29. Het Zonderlinge Rijk van Koning Brulbaard door Rie Beyer. De Lotgevallen van Dikkie Duizendpoot door Netty Geraerds. Dikkie en Eddie bij de Apen „Lo" het Wonderpaard De Mislukte Konijnenoorlog Klaas Klaver bij de Krant De Toverstaf van Fatsrevot Gerrie's Wonderlijke Avonturen De Vacantie van Apensnoet Kunstjes en Spelletjes door P. v. De Overval in Kabouterland Perramoet en zijn Helper Plaaggeestje Roosmarijntje en het Toverboek Brieven van Wipje en Tripje Dam door Netty Geraerds. door G. de Morèe. door Frits Verheyde. door Ko Koster, door Rie Beyer, door G. de Morée. door Jaap v. Loon. en B. van Oosterhout. door Frits Verheyde. door Rie Beyer, door Roel Dirksz. door Rie Beyer, door An Manche. door K. Cecil Thurnston door Arvoitus, door A. J. Dawson door Allan Sullivan door Meredith Nicholson, Voor hen, die de 30 verschenen titels van de Speciaal-Serie ineens bestellen, voor een bedrag van f 7.50 dus, leveren wij gratis en franco bij: een speciaal daar voor vervaardigd No. 1. No. 2. No. 4. No. 5. No. 6. No. 7. No. 8. No. 9. No. 10. No. 11. No. 1 IA. No. 12. No. 12A. No. 13. No. 14. No. 15. Morphine Een Ontvoering in den Harz Jan, de Zoon van Finn Het Huis van Leven en van Dood Het Huis met de Duizend Kaarsen Geldkoningen In het Land van den Luipaard Billy Louise Zes Passagiers, één Geheim De Diamantrivier Een Vliegtuigraadsel Een Vrouw in de Eenzaamheid Misdaad in de Firma De Dochter van den President Het Clubmysterie Huug's Optimisme door E. Philips Oppenheim. door Harold Bindioss. door B. M. Bower, door Hugo Koerts. door Edgar Wallace, door Hugo Koerts. door B. M. Bower, door Hugo Koerts. door E. Philips Oppenheim. door Hugo Koerts. door Bernard Hanson. No. 16. No. 17. No. 18. No. 19. No. 20. No. 21. No. 22. No. 23. No. 24. No. 25. No. 26. No. 27. No. 28 No. 29. No. 30. Rivalen door I. F. J. Groothedde. De Opstanding van Margareth Norman door Johann D. Degreef. Eén van de Zeven Een Reis om de Maan De Dwaze Tijd Stap voor Stap De Droomuitlegger Reggie, de Vrolijke Speurder Spionnen in den Orient-Express Londen onder Terreur De Zonderlinge Samenkomst De Spookkano New-Orleans—El Paso door Hugo Koerts. door O. W. Gail, door Bernard Hanson. door Arvoitus. door Arthur B. Reeve, door Joh. Berntsen. door Hugo Koerts. door Edgar Wallace, door Bernard Hanson, door William Byron Mowery. door Arthuur M. Chase. De Vacantie tegen Wil en Dank Det Drie-Steden-Raadsel door Bernard Hanson, door Hugo Koerts. No. 16. No. 17. No. 25. No. 43. No. 44. No. 87. No. 88. No. 89. No. 90. No. 91. No. 92. No. 93. No. 94. No. 95. No. 96. Het Huisje in het Ravijn Wilde Sheba De Man zonder Geheugen De Gestolen Diadeem Het Raadsel van de Borinage Het Geheimzinnige Schot Een Gevaarlijke Gelijkenis De Man van Brazos door Headon Hill, door Alice en Claude Askew. door Willy Wood, door Archibald Eyre, door L. van Weddingen, door Arthur Reeve, door Louis Tracy, door G. W. Ogden. door B. M. Croker. door A. F. Anstey. door Guy Boothby. Een Man van Karakter Hoe Pa weer naar Kostschool moest De Man die het Wist De Ontvoerde Prins door Edgar Turner en Reginald Hodder. Het Vlammende Oog door Louis Joseph Vance. Het Geheim van Saint Ange door Mrs. Belloc Lowndes. Erflaters door Dorothea Conyers. No. 97. No. 98. No. 99. No. 100. No. 101. No. 102. No. 103. No. 104. No. 105. No. 106. No. 107. No. 108. No. 109. No. 110. Een Wilde Roos door De Moord in "de Talenschool De Uitgewiste Schuld Om een Kind Het Duel der Maskers door De Drie Huizen op den Heuvel Van Tweeërlei Ras Een Pension-Mysterie Een Meisje en een Man Het Mysterie van Kamer 10 Mysteries rondom „Vredelust" Voetsporen van een Kat door Het Gelukskantoor De Dreiging van de Casa Del Sol Mrs. Patrick Mc. Gill, door Hugo Koerts. door Paul Trent, door Norbert Garal. Hermann Hiigendorff. door B. A. Williams, door Max Brand, door Adam Bills, door Curtis Yorke. door Hugo Koerts. door Udo v. Ewoud. Erie Stanley Gardner, door Agatha Christie, door H. L. Gates. No. 1. No. 2. No. 3. Valse Francs Twee Kampioenen Geluksdroom Het Onbestendige Element Het Grijze Spook doorBoyd Cable, door Herman Landon. door Inspecteur Vos. No. 4. door Hermann Hiigendorff. No. 5. door James Oliver Curwood. Een Spionnenserie uit den oorlog Italië-Abessinië. Geïllustreerd met foto's en kaarten. De serie bestaat uit: No. 1. Ginds ligt Adoea. No. 2. De Legioenen des Doods. No. 3. Bommen op Ogaden. No. 4. De Priesteres van Aksoem. No. 5. De Kroonjuwelen van den Negus. No. 6. Harrar, de Stad der Wanhoop. No. 7. Het Bataillon der Melaatsen. No. 8. Het Danakil-Mysterie. No. 9. De Zwarte Amazones. No. 10. De Gekooide Negus. No. 11. De Duivel van het Tana-meer. No. 12. De Dodenrit der Kaffa's. Ondergetekende wonende te wenst te ontvangen de volgende leesboeken No van deserie Handtekening.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1936 | | pagina 5