KT SPECIALE AANBIEDING ~Pf VAN GOEDKOPE EN GOEDE BOEKEN. GEÏLLUSTREERDE JEUGDBIBLIOTHEEK Prijs ingenaaid 25 cent. EISJ GEÏLLUSTREERDE MEISJESBIBLIOTHEEK Prijs ingenaaid 25 cent. Onderstaande boeken zijn uit voorraad leverbaar door de Kleine Bazar te Wissen- kerkeBestel spoedigdaar wij een grote afname verwachten. (Oorspronkelijke Nederlandse Jongensboeken) 160 pagina's groot formaat, moderne, tweekleurige omslag, rijkelijk geïllustreerd. ISO Allen oorspronkelijk Nederlands) pagina's, groot formaat, moderne, tweekleurige omslag, rijkelijk geïllustreerd. No. 1. No. 2. No. 3. No. 4. No. 5. No. 6. No. 7. No. 8. No. 9. No. 10. No. 11. No. 12. No. 13. No. 14. No. 15. No. 16. No. 17. No. 18. No. 19. No. 20. No. 21. No. 22. No. 23. No. 24. No. 25. No. 26. No. 27. No. 28. No. 29. No. 30. No. 31. No. 32. No. 33. No. 34. No. 35. No. 36. No. 36A. No. 37. No.'38. No. 38A Pauls avontuur in Limburg door Hans de la Rive Box. Peter Dornier door Guus Betlem Jr. De club van Vijf door Anny Hulsmans. Het avontuurlijke levensjaar van Brammetje dóór Guus Betlemjr. Met een Motorboot op Avontuur door Hans de la Rive Box. De Heldendaden van een Straathond door Has Bongers. Vier van het Platteland Het leven in Roodrok, de jonge Vos Asoko de Zwerver Het Geheimzinnige Hotel Van Huis Ontvoerd Ijsberen en Eskimo's Het Bonte Trio Het Teken op de Deur Sietske op het Detectivepad De Zoon van den Stroper Een Dappere Jongen Snoetje als Journalist Kees, de Koning der Zandbaan De O. 6 verdwenen Vals Beschuldigd De Vergulde Hand De Geheime Zender Pension Westduin Jaap's Avontuur in Londen De Vertraagde Uitvinding Zijn eerste Zesdaagse De Heerser der Mabla-Bergen Het Gooise Treinraadsel Snoetje als Assistent Het Pelikaantje De Dikke Verkenner De Geheimzinnige Chinees Jaap onder de Indianen Zwarte Ogen Met de „Uiver" naar Melbourne Het Zwarte Kaperschip 't Meneertje Amsterdam-Batavia in 24 uur door Piet van der Zanden, door Hans de la Rive Box. door Has Bongers. door V. L. Vanweddingen, door Hans de la Rive Box. door Guus Betlem. door Has Bongers. door Johan Wilgo. door Hans de Ia Rive Box. door Guus Betlem. door Piet van der Zanden, door Hans de la Rive Box. door Guus Betlem. door Nor Heerkens. door Joh. D. Degreef. door Hans de la Rive Box. door Adri van Witzenburg. door Piet van der Zanden, door Hans de la Rive Box. door Johann D. Degreef. door Piet van der Zanden. door Nor Heerkens. door V. L. Vanweddingen, door Hans de la Rive Box. door Guus Betlem. door Nor Heerkens. door Piet van der Zanden, door Adri van Witzenburg. door Johann D. Degreef. door Piet van der Zanden, door Nor Heerkens. door Nor Heerkens. door Piet van der Zanden, door Nor Heerkens. No. 39. No. 39A. No. 40. No. 40A. No. 41. No. 41A. No. 42. No. 42A. No. 43. No. 43A. No. 44. No. 44A. No. 45. No. 45A. No. 46. No. 47. No. 48. No. 49. No. 50.- No. 51. No. 52. No. 53. No. 54. No. 55. No. 56. No. 57. No. 58. No. 59. No. 60. No. 61. No. 62. No. 63. No. 63A. No. 64. No. 65. Verder No. 66. No. 67. Jaap Velders als Filmheld door Guus Betlem. Vliegtrein A 10 in Brand door Nor Heerkens. Het Raadselachtig Kompas door Hans de la Rive Box. Om den Gouden Wimpel der Stratosfeer door Nor Heerkens. Met de Autoboot door Afrika's Wildernissen, Deel I door J. van Veenendaal. Met de Autoboot door Afrika's Wildernissen, Deel II door J. van Veenendaal. De Scheidsrechter Het Geheim van Auto B. 208... De Zwijgende Sphinx De Blinde Panter De Parel van het Zuiden Geurt Boots Vaart naar Indië Detectiven in den Dop Vacantieboek 1935. Drie van de Sherlok-Club Het Geheim van de Goudader Panja, de Thibetaan Jonge Adelaars „Simson" De Schildknaap van Maarten van Rossum door Guus Betlem |r. Amad de Tijgerdoder door Wim den Hertog. Het Drama van de Rietlandse Toren door A. J. van der Knaap. door V. L. Vanweddingen. door E. van Voorst, door Piet van der Zanden. door Nor Heerkens. door V. L. Vanweddingen, door Piet van der Zanden, door Adri van Witzenburg. door V. Latte, door Johann. D. Degreef. door Nor Heerkens. door V. L. Vanweddingen, door Hans de la Rive Box. De Paardenjongen van gang 3 Mala Roept Henk Riever in de Pampa Het Geheim van de Zes Pakhuizen De Moderne Page Het Spookhuis op de Veluwe Het Japanse Zwaard Henk Riever in Patagonië Het Smokkelschip Het Vuursignaal Het Prinsesseboek door Nor Heerkens. door Cor Steylen. door Karei Fernandez, door Hans Terwynne. door Guus Betlemjr. door Kees Middelburg, door Adri van Witzenburg. door Karei Fernandez, door Alex Tersoest. door Nor Heerkens. door Nor Heerkens. Twee Jongens op een Torpedojager door J. H. v. d. Heijden. Tien Jongens op een Wereldreis door Alex Tersoest. verschijnen dit jaar nog: Jan van Oss als Taxi-Chauffeur door J. van Kesteren. Henk Riever in de Gran Ghan Chaco door Karei Fernandez. No. 1. Het vreemde Kind door Cor Lindeman. No. 25. De Firma Bultje en Aapje door Rie Beyer. No. 2. Vier Meisjes en een jolige Oom door Guus Betlem. No. 26. Nonnie's Tweestrijd door Cor Lindeman. No. 3. Palmyra, het Zigeunerkind door Anny Toirkens. No. 26A. Buitenshuis door Josephine Lem. No. 4. Corrie als Detective door Mies Zonnemans. No. 27. Een Meisje in de Rimboe door Tine van Klaveren. No. 5. De Daghit door Anny Hulsmans. No. 27A. De Geheime Club door Rie Beyer. No. 6. Het Huisje in de Dennen door Nelly Wesseling. No. 28. Jetty's Kleuterhuis door Betty van Sandvoort. No. 7. De Regisseur en zijn Helpsters door Betty van Sandvoort. No. 28A. Klein maar Dapper door Jeels Nilke. No. 8. Zonnelust door Cor Lindeman. No. 29. Moedertje Zorg door Anny Hulsmans. No. 9. Haar Grote Avontuur door Nelly Wesseling. No. 30. Fientje van de Wilgenhoeve door Rie Beyer. No. 10. Bonte Strik door Anny Hulsmans. No. 31. Haar Verleden door Betty van Sandvoort. No. 11. Jetty in Betrekking door Betty van Sandvoort. No. 32. Bakvisjes door Betty Reulandt. No. 12. Het Reigersnest door Rie Beyer. No. 33. Hannie's Terugkeer door Betty van Sandvoort. No. 13. Het Geheim van Daisy White door Nelly Wesseling. No. 34. Domme Nelly door Jeels Nilke. No. 14. Thaïs, hef Laosmeisje door Else van der Hoek. No. 35. Netty van Duinens Studietijd door Hans P. van den Aardweg. No. 15. Hannie op Kostschool door Betty van Sandvoort. No. 36. Het Ontwikkelingsoord door Betty Reulandt. No. 16. V erschoppelingetje door Cor Lindeman. No. 37. Studente door Hans P. van den Aardweg. No. 17. Aapje door Rie Beyer. No. 38. Vier Meisjes en een Flat door Betty van Sandvoort. No, 18. Circusprinsessen door Jo Smit. No. 39. Kwikstaartje door Cor Lindeman. No. 19. Het Avontuur van de Thaïsclub door Else van der Hoek. No. 40. Frida van de Zonneheuvel door Jeels Nilke. No. 20. Joop en Toop, de Tweelingen door Rie Beyer. No. 41. S.O.S. door Anny Hulsmans. No. 21. Een Tante die Chauffeert door Nelly Wesseling. No. 42. Fientje's moeilijke Keuze door Rie Beyer. No. 22. Freule Thea door Tine van Klaveren. No. 43. Ontwikkelings-Capriolen door Betty Reulandt. No. 23. Twee Vriendinnen door Betty van Sandvoort. No. 44. De Vlaskop door Anny Hulsmans. No. 24. De Blauwe Cano door Nelly Wesseling. No. 45. „Uitgezonden" door Betty van Sandvoort.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1936 | | pagina 4