I. Vendeville en echtgenote. K. H. Schippers en Familie Het eerstvolgend nummer van dit blad verschijnt 11 Januari 1936 DE UITGEVER. Colijnsplaat Familie J. Haringman. J. A. Kallewaard. Jac. Haringman. Familie van Breda. J. v. d. Berge. Familie L Schrier. Kamperland Familie Mullié Hotel „Nimrod1'. Gelukkig nieuwjaar A BR. BUIJZE EN ECHTGENOTE. Kortgene Familie J. L. Versprille YHo WOLSE J. DE WAAL Familie I. Heijstek. P. de Looff. M. de Looff. Familie L. Vogelaar. Familie F. van Hoorn. Familie P. de Regt. Café „Havenzicht" W. J. Koster. A. MULLIÉ. J. M. WISKERKE. L. Maas Zonen. P_J- P_L Pil. J. van Hee. M. van Hee-Haringman. p. f. Met de intrede van het nieuwe jaar vrienden en begunstigers Gods ze gen toegewenst. M. J. Contant. T. E. Contant-Leenhouts. Vrachtautodienst en Verhuizingen. P-j; Café „Zeelandia". p. f. Firma D. de Pree Zonen. Meubelhandel. Schoenen en Stoffeerderij. Pj. P. A. Verburg en echtgenote. Slagerij. P-J- Aan alle vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Joh. Kole. J. Kole-Steendam. Kolenhandel. Aan familie, vrienden en beken den een gelukkig nieuwjaar toege wenst. W. Potappel en familie. _P_f- K. Noels en gezin. Fil. Albert Hein. p. f. Gebr. Kievit en Familie. P. f. J. M. SNOEP. M. SNOEP. p. f. i. ianse Pz. W. J. Janse-Kievit. Kleermaker en Confectiehandel. P- f- Brood-, Beschuit- en Banketbakkerij. p. f- J. Tazelaar. N. Tazelaar-Kallewaard. Tabak en Sigaren. p. f. P. Snoep Wz. en familie. Molen. p. f- Anth. v. d. Weele en echtgenote P- f- Kleermaker en Confectiehandel. P_f; J. A. Schuit en echtgenote. Meubelhandel. Bode Kamperland. p. f. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst. P. C. Koole. A. Koole-Bakker. Familie, vrienden en begunstigers veel geluk en zegen toegewenst. H. Bakker en gezin. Schilder Familie, vrienden en bekenden veel heil en zegen in het pas begonnen jaar. Wed. A. Bakker-Daleboudt. Gelukkig nieuwjaar. M. M. Schippers en echtgenote. p. f. Voor 1936 Gods beste zegen toe gewenst aan familie en vrienden. J. Karreman en vrouw. Stroodorp. Gelukkig nieuwjaar. K. Kramer en echtgenote. Bij de intrede van 1936 worden vrienden, bekenden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar toegewenst door G. P. Leendertse en echtgenote. Winkelier. Zaadagent. Allen een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. M. de Mol. A. de Mol-de Smit. Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. A. Meulenberg. N. Meulenberg-van der Weele. M. J. BUSTRAAN. Schoenhandel. p. f. Aan familie, vrienden en begun stigers een gelukkig nieuwjaar toe gewenst. Familie A. van der Weele. Vrachtautodienst. Een gelukkig 1936. C. A. de Kam en Vrouw. Broodbakkerij „Het dagelijks brood" Gelukkig nieuwjaar. K. J. Schippers. M. H. Schippers-van Hee. Aan een ieder Gods zegen toege wenst bij de wisseling van het jaar door J. M. Noordhoek en gezin. Aan familie, vrienden en begun stigers veel heil en zegen in 1936. Frans de Smit. Kleermaker. De Gebr. D. M. de Haze en van der Weele wensen ieder een gelukkig en voorspoedig 1936. Loondorsers. Gelukkig nieuwjaar. Familie C. de Mol. J. I. Karelse. M. Karelso-Willemsen. Firma W. Leenpoel. p. f. p. f. J. C. de Vos. C. P. de Vos-van der Moere. p. f. L. L. Lous-Bakker. p. f. p. f. J. J. van der Moere. p. f. Gelukkig nieuwjaar. G. P. Leendertse- Leendertse Loondorserij. Veel heil en zegen in 1936. A. A. de Mol. H. R. de Mol-de Looff. H. D. Meulenberg. C. Meulenberg-Reinhoudt P- f- Allen een gelukkig nieuwjaar. Gebr. Noordhoek M. Het compliment van de dag. J. A. Wolse en vrouw. p. t. Onze beste wensen aan allen, bij de intrede van 1936. A. Maas en vrouw. Aan alle vrienden, bekenden en begunstigers onze hartelijke dank voor de gunst in 1935 genoten. En bevelen ons in het nieuwe jaar weer beleefd in ieders gunst aan. Schoen- en Meubelhandel. O. Scherp. J. j. Scherp-van de Vreugde. M- Aan vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. M. Goudswaard Zonen. Een gelukkig en voorspoedig nieuw jaar toegewenst door. S. Strijd. A. Strijd-Willemstein. Bakkerij. J. de Looft. A. C. de Looff-Schippers. Steiger. p. f- Allen gelukkig nieuwjaar. G. van Maldegem. L. M. van Maldegem-Willemsen. Een gelukkig nieuwjaar aan vrien den en begunstigers. Jan van Maldegem Pz. Jachtartikelen. - Alle vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. P. C. van Schaik. C. A. van Schaik-Hollestelle. g_n- Vrachtautodienst en bode op Goes. P_f. Rijwielhandel. p. f. M- Gelukkig nieuwjaar. M. van Sluijs. Chr. van Sluijs-Dingemanse. Aan familie, vrienden en begunsti gers een gelukkig nieuwjaar toege wenst. Wed. A. van Sluijs-Moerdijk. Gelukkig nieuwjaar. Aan alle vrienden en begunstigers wensen wij een gelukkig nieuwjaar. Johs. de Wilde. Mej. H. A. de Wilde. Kapper. Aan alle vrienden, zowel in als buiten Noord-Beveland, een geluk kig nieuwjaar toegewenst. Jacobus de Fouw. Auto- en Rijwieloppasser. M- M- Familie, vrienden en begunstigers een gelukkig nieuwjaar. Johs. Platschorre. Petroleumhandel. Kleermaker. n. g. n. Prinsendijk. p. f. Vrienden en bekenden. P- Wed. D. van den Berge en kinderen. Machinale Bakkerij. g- A. van der Hage. J. C. van der Hage-Meulenberg. m- 'i- g- P. C. Kallewaard, fairbankweger A. J. Blok. D. E. Blok-Schippers. p. f. G. C. MARIS. A. S. MARIS-VAN HEE. p. f.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1936 | | pagina 2