De Kaas- en Visprijzen zijn aanmerkelijk geste gen, maar maak U niet ongerust, wij hebben voor U gezorgd. Door onze afgesloten contracten kun nen wij U nog aan goedkope prijzen leveren: KAMPERLAND. ABR. BUiJZE. Prachtige Blanke Zoute Vis 32 cent per kilo. Onze bekende Komijne Kaas 25 cent per kilo. Fijne Vette Kaas 40 cent per kilo. Dubbele Edammers iets zwaarder als gewoon per stuk 44 cent. Lunchkaasjes 21 cent. Volvette Lunchkaasjes 26 cent. 5 pond mooie korre! Japanrijst 35 cent. 1 kilo vers gebrande Olinoten 18 cent. 5 pond Zout 20 cent. 5 pond Soda 15 cent. Bus prima zachte Zeep (11 pond) 85 cent. 2 busjes Zalm voor 30 cent. Grote bus Zalm voor 25 cent. 5 pond Stijfsel 48 cent. 3 pak Zwaluw Lucifers voor 25 cent. 1 pond prima Koffiebonen 27 cent.x 1 kilo lekkere Rozijnen 30 cent. I kilo prachtige Pruimedanten 40 cent Heerlijke Limonade-Siroop per hele fles 42 cent. Onze ümonade-Gaseuze van 15 cent gaat beter als die van 12L/s cent hoe komt dat, door de fijnere kwaliteit natuurlijk. Onze Koena Pap is in deze warme dagen ook weer een bijz. attractie. De Schilletjes van 100 cent per fles gaan ook steeds goed, neem proef. Het is voor zo 'n prijs beslist iets extra's. Wij hebben een grote omzet in Koekjes, hoe dat komt? Ten eerste door kwaliteit. Ten twede omdat ze steeds vers zijn. Ten derde door de lage prijzen. Koopt in Uw eigen belang, wij werken door grote omzet voor kleine winst, ten voordele van onze clientele. Aanbevelend, P.S. Spaar onze Wapenzegels, voor U een extra Spaarpot. Het Recla me-pakket van vorige week is nu ook nog verkrijgbaar.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1935 | | pagina 3