VIETSALWEOSIRIJD Loos-Haaruitval-Kaalheid-Dun Haar Hier h elptSilvikrin. GROOT GRATIS MONSTER n u PREDIKBEURTEN BURGERLIJKE STAND ZONDAG A.S. D.V.O. - BLAUW WIT 'fya/i&t^toeven Vxtx>\ iekiuvzA &e£a*%§4te£ëmd&t Wissenkerke. Donderdagmid dag j.l. kwam de gemeenteraad in openbare vergadering bijeen. De heer C. van Halst was met kennis geving afwezig. Na voorlezing van de notulen van de vorige verga dering werden enige ingekomen stukken voor kennisgeving aange nomen. Op voorstel van B. en W. werd besloten een geldlening ad. f 7900.— aan te gaan bij de Mij. v. Gemeentecrediet te Amsterdam, te gen 41/4°/o rente, af te lossen in hoogstens 25 gelijke jaartermijnen. Met op 1 na algemene stemmen werd het voorstel van B. en W. aangenomen om de politieverorde ning zodanig te wijzigen dat on verlichte auto's mogen parkeren binnen een straal van 25 M. van een verlichte straatlantaarn. De begroting van het Burg. Arm bestuur werd in ontvang en uitgaaf vastgesteld op f 2075.95. Tot onderwijzeres aan de Openb. School te Geersdijk werd met aig. stemmen benoemd de enige sollici tante Mej. T. de Kok, thans als zodanig werkende te Kamperland. Tot Hoofd aan de Openb. School te Kamperland met 9 stemmen be noemd dhr. H. S. G. Kleinlooh te Heesbeen. De heer H. Heijboer te Rilland-Bath behaalde 1 stem. De verzoeken van de loondorsers G. P. Leendertse en H. de Haze om met hun tractors, motordorsmachi nes en stroopersen de wegen in de kommen der gemeente te mogen berijden werden zonder hoofdelijke stemming ingewilligd, evenals een verzoek van de autovrachtrijder N. Karstanje tot het vervoeren in die kommen van ondeelbare ladingen die 4 Meter achter de auto uitste ken. Eveneens werd z.h.s. aange nomen het voorstel van B. en W. om geen subsidie meer te verlenen aan de Spoorw. Mij. Zuid-Beve land. De instructie voor ambtenaren belast met inning keurloon werd opnieuw vastgesteld, evenals een regeling voor de zekerheidstelling van de nieuwe ambtenaren van de vleeskeuringsdienst. Up voorstel van Ged. Staten werd de Havenverordening opnieuw vast gesteld met enige kleine wijzigingen omtrent strafoplegging. Enige wij zigingen in de begroting 1934 wer den z.h.s. aangebracht. Door de burgemeester werd me dedeling gedaan dat het bestuur van de Wissenkerkepolder in hare jongste vergadering besloot de ge bouwen in die polder met 5 pCt. te belasten, gerekend naar de be lastbare opbrengst. Deze extra belasting zal door die polder geheven worden omdat zij jaarlijks f 1100.— bij moeten dra gen aan de Cal. Vlietepolder. Vol gens spreker worden de midden standers door die nieuwe belasting gedrukt ten voordele van de toch reeds zo goed gesteunde landbou wers. Hij noemde het onverant woordelijk om in een vrije polder, waar de lasten slechts f 10.per H.A. bedragen, een nieuwe belas ting op de reeds zo in verdrukking geraakte middenstanders te leggen enkel en alleen om de grondeige naars te bevoordelen. Tweederde van de eigenaars wo nen buiten het eiland! Deze belasting zou komen te drukken op 365 gebouwen. De gemeente legt toch ook nieu we wegen door die polder, zonder dat deze de eigenaars op kosten komen te staan. Weth. Schippers licht een en ander nader toe en zegt een felle tegenstander te zijn van deze ongemotiveerde belasting Met algemene stemmen werd be sloten een verzoek aan Ged. Sta ten te richten het besluit van die polder niet goed te keuren. Na behandeling van enige op merkingen in de rondvraag, van de heren Kramer en Leendertse, werd de vergadering gesloten. Zondag 28 October. Gerf. Kerk Wissenkerke Voor- en nams. leesdienst. Gerf. Kerk Geersdijk 9.30, 2 en 5.30 uur Ds. J. D. V. D. VELDEN van Rotterdam. Ned. Herv. Gem. Geersdijk Voorm. Ds. LOUWERSE nams. leesdienst. Colijnspiaat. Geboren: 17 October Clementina Lena d.v. Cornelis jan |anse en Paulina Rombaut. 18 October Mat- theus Jacob z.v. Leendert Marcusse en Janna Kunst. Kortgene. Overleden: 18 October Cornelis van der Weele 37 jr. echtgenoot van Jacoba Korshuize. Kats. Geboren: 10 October Grietje Pie- ternella d.v. Johannes van Liere en Teuna de Wild. 21 October jozina d.v. |an Markusse en Pieternella Goudzwaard. Heden overleed na een kort stondig lijden onze geliefde Schoonzoon en Zwager CORNELIS VAN DER WEELE, in de nog jeugdige leeftijd van 37 jaar en 4 maanden. Sterke de Heere ons in de ze zware beproeving. C. KORSHUIZE, en Kinderen. Wissenkerke, 18 Oct. 1934. Heden overleed in de tijd van enige weken, onze gelief de Zwager en Oom CORNELIS VAN DER WEELE, in de nog jeugdige leeftijd van 37 jaar en 4 maanden. Sterke de Heere ons in de ze zware beproeving. P. KORSUIZE. C. KORSUIZE- Korshuize, en Kinderen. Wissenkerke, 18 Oct. 1934. U hebt geen spiegel meer noodig als ge poetst met SI-SO koper poets. Busjes van 12y2 25 cent. SI-SO poetst prachtig. JAN F1LIUS, Kamperland. PERSBERICHT. De Nederlandse Veehouderij-Cen trale maakt bekend, dat: met in gang 1 November 1934 voor de kalveren die door een identiteits bewijs 1934 gedekt dienen te zijn, als gewichtsgrenzen gelden: a) voor mannelijke al dan niet ge castreerde dieren, 60300 Kg.; b) voor vrouwelijke dieren, 100— 250 Kg. Bovenstaand houdt dus in, dat de kalveren die op grond van hun gewicht vóór 1 November niet door een identiteitsbewijs 1934 gedekt behoefden te zijn, doch wier ge wicht op 1 November 1934 binnen de voornoemde gewichtsgrenzen, vóór 1 November 1934 geschetst zullen moeten worden. AANVANG 2 UUR. TERREIN HOUTRUST. Roos, schilfers, jeuk, kwaadaardige, on- symphalieke vijanden van Uw haar. Zij dooden langzamer hand de haren. Algeheele Kaalheid Kale plekken, kaal Dames met dun. had jaren noodig om zich le ontwik kelen, maar de haar wortels leven nog. achterhoofd, dun haar. Mannen van 25 jaar af lijden er aan, hel verhaast den ouderdom. uitvallend, afbre kend en splijtend haar. Laat het niet lol kaalheid komen. Silvikrin helpt. de hoofdhuid sche mert door. Verdere kenmerkeneen ge laat ouder dan de werkelijke leeftijd. *irca 100.000 haren groeien op een gezond hoofd Tracht Uzelf niet wijs te maken, dat U deze enorme groeienergie aan den gang kunt houden, door „iets" op uw haar te doen. De oorzaak van allen haaruitval is verzwakking van de haarwortels. Doctoren en Geleerden wisten dit reeds lang, maar slechts één van hen, Dr. Weidner, de vermaarde natuurkundige, slaagde er in, na jaren van onderzoek, een biologische concentratie van orga nische haarbouwstoffen te vinden, die nieuwe haren doet groeien. Zijn vinding is het thans wereldbekende Silvikrin. Silvikrin voedt de haarwortels met de stoffen, welke noodzakelijk zijn voor de vorming van haarcellen. Deze stoffen hebben dezelfde samenstelling als die, welke het lic'iaam bij gezonden haargroei aan de haarwortels verstrekt. Dit is het geheim van Silvikrin en het verklaart zijn geweldig succes. Duizenden en nog eens duizenden danken herstel van hun gezonden haargroei aan Silvi krin. Silvikrin is gepatenteerd er bestaat dus op de geheele wereld geen middel van gelijke kracht. Gebruik Silvikrin en voed de zwakke haarwortels. De roos verdwijnt, de hoofdhuid wordt gezond en nieuwe haren groeien. Silvikrin helpt op natuurlijke wijze en daarom is het zoo verbazend goed. Neem een proef op onze kosten. Wij zenden U gratis een flink monster en het interessante boekje „Ons Hoofdhaar", dat U alles vertelt over deze wonderbaar lijke ontdekking en hoe U uw haar weer gezond kunt maken en behouden. Vul den bon in en zend hem direct. Wacht niet tot morgen. Elke dag verergert uw kwaal. Zend den bon nu. 0*V ^e° Mevr. Dr. M. te B. Was 2 maanden getrouwd, toen zij nagenoeg geheel kaal werd. Wan hopig, tot een vriendin Silvikrin aanbeval. Thans schitterend mooi, dik en glanzend haar. voor een Groot Gratis Monster Neo Silvikrin Haarwater. Laboratorium Silvikrin Verlaatstraat 52-56 Rotterdam. Ik wil een serieuze proef nemen met Silvikrin en verzoek U mij gratis en franco te zenden: 1. Het boekje ,/Ons Hoofdhaar"* 2. Een monster Neo Silvikrin Haarwater volgens nevenstaande afbeelding. 3. Dankbetuigingen en Attesten v. Doctoren. Heb nu al ca. 80 patiënten Silvikrin voorge schreven en ben over de resultaten buiten gewoon tevreden. Dr. v. St. te A. Naam Straat Plaats envelop verzenden met 11/2 cent frankeeren.- Deze flacon gratis. Ca. t/j van de ware grootte. Silvikrin is verkrijgbaar bij Apothekers, Drogisten, Parfumerieën en Kappers.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1934 | | pagina 2