Meubelen, Zeil, Vloerkleeden, Matten, Luxe en Huishoudelijke artikelen, Electrische en Petroleumlampen, enz. enz. enz. KLEINE BAZAR TE WISSENKERKE Evenals vorige jaren houden wij ons beleefd aanbevolen voor de levering van alle Wij hebben steeds een zeer groote voorraad van de nieuwste artikelen in de laat ste modellen. Reeds ontvangen een mooie sorteering VLOERKLEEDEN in de allernieuw ste patronen. Komt er thans een koopen, nu is er nog groote uitzoek. Wij krijgen dan de tijd om de bijbehoorende kleine kleedjes te bestellen, en bewaren het voor U, tot U het noodig heeft. Voor en aleer bij een ander te koopen, komt men eerst eens bij ons kijken. Het verplicht U tot niets en kan enkel en alleen U tot voordeel zijn. Al onze goederen worden door geheel Noord-Beveland franco huis bezorgd. Zendt briefkaart en wij komen gaarne met een en ander op zicht. E 28. Telkens omkijkend naar Rob, die haar dringend verzocht, halt te houden, klauterde het meisje over de rotsen, totdat ze kwam aan een steile rotswand, waarlangs een nauw hob belig pad leidde. Ondertusschen waren Rob en Ouwe Daan aan het eind van de brug geko men. Bang als ze waren, dat ze het meisje, hetwelk vlug langs de rotswand liep, uit het oog zouden verliezen, liepen ze haar achterna. 29. Maar nauwelijks hadden ze de brug ver laten en begonnen de steile helling af te da len, of ze hoorden een kreet en zagen het meis je van een rots afglijden en verdwijnen uit het gezicht. 30. „Ik ga haar helpen," riep Rob, 'toen ze een met gras begroeiden heuvel bereikten, juist boven de plaats, waar ze haar het laatst ge zien hadden. „Wacht hier, Daan. Als ik je hulp noodig heb, zal ik je roepen." Toen ondernam Rob de gevaarlijke tocht naar beneden.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1934 | | pagina 6