50.000 oeken liratis L» Heumann Co., Amsterdam C., Staalkade 4 en hier zeer nauwkeurig invullen Gratis~Bestelkaart „Pastoor Heumann's nieuwe Geneeswijze" geheel kosteloos Voor iederen lezer dus ook voor U ligt het hiernaast afgebeelde boek klaar, voor het geval dat U ziek wordt, hulp en raadgevingen noodig hebt. Menigeen schreef reeds: „Duizendmaal dank voor dit boekje, het bevat inderdaad een heele reeks van onmisbare raad gevingen voor gezonden en zieken". De man en vrouw, die hier voor het bekende boek van Pastoor Heumann staan, kunnen er veel uit leeren. Vooral zal het van belang zijn te vernemen, wat men tegen de navolgende ziekten en ongesteld heden doen kan Aambeien Hoesten Migraine Aanvallen van zwakte Hoofdpijn Nierkwalen Aderverkalking Huidjeuk Open beenen (voeten) Asthma Huiduitslag Pijnen aan den hals Blaasziekten Jicht Rheumatiek Bloedarmoede Kiespijn Slapeloosheid Darmcatarrh Krop Verstopping Eczeem Leverziekte Waterzucht Gallijden Longziekte Zenuwlijden Griep Maagpijn Niet minder nuttig zal voor ieder mensch de verwijzing naar de genees middelen van Pastoor Heumann zijn, waarvan de samenstelling en werkingswijze uitvoerig beschreven worden. En wie zou niet graag bij plotselinge ongevallen direct een beproefden raadgever bij de hand hebben en verder allerlei erkend goede raadgevingen, de gezondheid betreffende, willen ontvangen Handelt U, zooals reeds duizenden patiënten, die er nu veel pleizier van hebben en laat U ook het boek van Pastoor Heumann, geheel gratis en zelfs zonder kosten voor porto en verpakking, toezenden door: Gelieve af te scheuren! Duidelijk schrijfi Gelieve te zenden het boek franco en zonder eenige verplichting aan onderstaand adres Naam- Beroep Woonplaats Straat:Nr.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1934 | | pagina 4