Koffie en Boerenjongens Kamperland. ABR. BUIJZE. u o to met Philips nieuwste radio toestel de 634 a. Tallooze stations haarscherp en zuiver. Kooit dit wonder 'ns bij ons hooren to Prijs slechts: Fl. 220.- 1 pond beste koffieboonen en een pot boerenjongens voor 1 gulden en geven daarbij cadeau een half pond tabak. Wij ruimen op 10 pakjes tabak voor 50 cent met een tabaksdoos cadeau. Ontvangen nieuwe schijfjes appelen 35 cent per pond. Nieuwe stukjes appelen 38 cent per pond. Prachtige bonbons 2 ons voor 25 cent. Fijne toffee's 2 ons voor 25 cent. Wij verkoopen 2 pond geurige koffieboo nen voor 1 gulden met een zinken em mer cadeau. Ipgf" Dit is maar tijdelijk. Voor liefhebbers van de pijp hebben wij weer een nieuwe collectie voor eik wat wils en lage prijzen (prachtgoed). Wij garandeeren U goede waar te leve ren voor weinig geld en geven cadeau's daarbij, en bovendien krijgt U onze be kende wapenzegels nog voor Uw spaar boekje, dus koopen bij ons beteekent voor U altijd rendeerende winst voor U zelf. Aanbevelend, OC O u oö Q£ CL CL U to ra UI to O O Met het oog op de komende accijns-verhooging van tabak en sigaren, raden wij aan koop voorraad van prima droge rookersartikelen. Daarmede kunt U geld verdienen. Wij hebben voor U een uitgebreide collectie merken. Wij geven bij afname van kwantum belang rijke korting, en garandeeren U kwaliteit. Sigaren is een vertrouwensartikel, koop daarom bij ons om reden wij de risico op ons nemen. Op aanvraag bezoeken wij U met een collectie aan huis, zonder prijsvethooging. vallen ook onder de accijnsverhooging. Daarom verkoopen wij zoolang de voorraad strekt LU UI oc oc

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1933 | | pagina 4