Silvikrin Weelderig Haar door Silvikrin. Jan van Ees van het Hofstadtooneel zegt: SILVIKRIN IS VOLMAAKT. Ik ben tot de overtuiging geko- I men. dat Uw Silvikrin voor de I gezondhouding en groeiopwek- I king van het haar onmisbaar is. Mej. Anny 0. I Dr. med. N. schrijft over dit geval Dat de dame op 23 Maart 1927 bij hem gekomen is met een welhaast geheel kaal hoofd en dat zij op 27 Februari 1923 door Silvikrin prachtig vol, blond haar had gekregen. Kapitein W. verloor in enkele Jaren zijn haar geheel en al. Opmerkzaam ge maakt op Silvikrin gebruikte hij dit en herwon zijn vol haar. groei kan brengen. Dit bevestigt Prof. Dr. Polland's vast stelling dat Silvikrin uitgeputte haarwor tels tot nieuwen Jaren en jaren had deze geleerde onderzocht, met welke stoffen deze voeding het best kon geschieden, totdat een gelukkige gedachte hem er toe bracht, haarcellen (dus haarbouwstoffen) uit gezond, gezuiverd menschenhaar af te scheiden en in een houdbaar preparaat te brengen. Zoo gezegd, zoo gedaan, en zijn rijke kennis van de natuur kwam hem te hulp. Hij wist, dat de huid bepaalde stoffen doorlaat en daarop berust de toepassing van zijn prachtige vinding: Silvikrin genaamd. Voor hij zijn vinding openbaar maakte, heeft hij eerst uitgebreide en langdurige proefnemingen en controlebehandelingen door Professoren en Doctoren laten doen, o a. door Prof. Polland, Prof. Wolvart, Prof. Dr. Abel, Dr. Pruis, Prof. Dr. Krijger, Prof. Sostero(Milaan) Dr. v.d.M. De resultaten waren overweldigend. Zelfs op kale plekken en in ver ouderde gevallen, gelukte het, nieuw haar te laten groeien. Zwakke haargroei, roos en haaruitval werden in verrassend korten tijd genezen. Silvikrin bevat alle stoffen, die het haar voor den groei noodig heeft Cystine, Cystëine, Tyrosin en Tryptophaan. De bereiding is gepaten teerd. In geen enkel ander middel vindt U dus deze stoffen. Evenals een akker smacht naar nieuwe groeistoffen, zoo vraagt ook Uw hoofdhuid verzorging en versterking met de noodige haarbouw- cellen. U heeft ze in Uw bereik door Silvikrin. De beperkte ruimte laat helaas niet toe, om U meer bijzonderheden over Silvikrin te vertellen en daarom hebben wij een boekje uitgegeven, waaraan vele geleerden hebben medegewerkt. Dit boekje vertelt U nauwkeurig alles over Silvikrin, de vinding van Dr. Weidner. Ook voor U ligt een boekje gereed. Het wijst U den weg naar het behoud van een vollen haardos tot op hoogen leeftijd. Wanneer U last heeft van roos, dun haar, slecht groeiend haar, kale plekken of reeds een „maantje" bezit, stel dan niet uit, het boekje te vragen. Vul den bon direct in en post hem nog heden in een^S^La envelop. U ontvangt dan het boekje, een schat van bijzonderheden en~ëên~p!Bfet Silvikrin shampoon, dat puur Silvikrin bevat, voor twee volledige, serieuze hoofdwasschingen. Den bon vindt U aan de ommezijde. Laboratorium Silvikrin - Rotterdam - Berlijn - Londen De heer A. M. schrijft: Ik leed aan cirkel-I vormlgen haaruitval. Niets hielp, tot ik ten-B slotte op Silvikrin kwam. De haaruitval Is thans reeds lang achter denl rug en overal vertoonen zich nieuwe haren.f Ik weet werkelijk niet hoe ik U moet danken. Herstel van den haargroei na 17 jaar. Prof. Dr. Polland schrijft ons De 37-jarlge dame had Ir. haar jeugd buitengewoon dik, lang haar. Zij ver loor dit door seborrhoe geheel en al. Een Sllvlkrin-behandeling van eenlge maanden bracht volledig succes. Het haar is weer vol en gezond en groeit weer normaal. Weer een bewijs hoe prachtig Uw middel Is. maakt de hoofdhuid vruchtbaar

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1932 | | pagina 4