Shellbenzine voor auto en motor Electrische Waschmachines, Electromotoren, Strijkijzers, Stereliseertoestellen, Keukenkachels, Fornuisjes, Hooivorken, Harken, Mestvorken, Ballastschoppen, Aardappelvorken Houweelen, Zakkenvullers, Vlechtwerk, Punt- en gladdraad, Gegalv. en zwart dun draad, Koperdraad, Meubelkoord, Waschlijnen, Raam-, gordijn-, jaloezie- en spiegelkoord, Metselkoord, Jaloezie- en rolluikenband, Horregaas, Doorgeslagen zink, Zeeftengaas, Asphaltpapier, Creoline, Spiritus, Wasch- en lampenbenzine, Auto- en motorolie, Gedistelleerd water, Accuzuur, Uitschuifbare raamhorren, Waschklokken (koper en nikkel), Gegalv. en houten waschmachines, Waschtijlen, Waschborden, Waschknippen, Gegalv. waschkuipen voor volw. en kinderen Emmers, Akers, Kettingen, Gieters, Privaatemmers, Trechters, Schepemmers, Slijkmatten, Vorkenbakken, Zeil- en paknaalden, Drinkkruikjes, Thermoflesschen, Koekpannen, Worstmachines, Ratten- en muizenvallen, Geëm. emmers, Toilletemmers, Potten en pannen, Waterketels, Waterketels, Vergieten, Petroleumstellen, Koffiemolens, Strijkijzers, Familieschalen, Brievenwegers, Horlogekasten, Tabaksdoozen, Pijpen, Geldkisten, Boodschaptasschen, Actetasschen, Reiskoffers, Portefeuilles, Portemonnaies, Pendels, Gloeilampen, Schellen, Batterijen, Zaklantaarns, Weck en Rexglazen, Ringen, Veeren, Thermometers, Receptenboeken, Stampers, Borstels, Etiketten, Messen, Scharen, Scheermachines, Scheerdoozen en stellen, Kwasten, Zeep, Oliesteenen, Haarsnijmachines, Vulpennen, Potlooden en scherpers, Swaninkt, Rolschuiers, Kamer-, Karn- en Koortsthermometers, Koolschaven, Koolmessen, Appelboren, Busopeners, Koekmessen, Snijboonmolens en messen, Komkommerschaven en ritsers, Kaas- en notenmuskaatraspen, Eierklutsers, Shelitoxspuiten, Bussen Shelltox van en >|4 Liter, Shell vloer-, meubel- en autoglans, Benzinekachels (zonder voorwarmen) Silpacalepels en vorken, Koperen gordijn- en traproeden. Roedesluitingen, Ringen, Katrollen, Koordkwastjes, Koper beslag voor kasten en laden, Oogschroeven, Knoppen, Duimen, Raampennen, Behanghaakjes, Scharnieren, Hangen, Sloten, Schuiven, Haken, Deurveeren, Handvatten, Deurplaten, Klinken en krukken, Schroeven, Spijkers, Draadnagels, Krammen Vertinde en koperen nagels, Bellen, Beltrekkers, Boorddragers, Consoles, Jashaken, Bouten, Moeren, Slotschroeven, Stierringen, Zeisstrijkers. Riemverbinders, Paardenknippen, Zagen, Schaven, Beitels Boren, Booromslagen, Hamers, Nijptangen. Combinatie- en buigtangen, Snijtangen Van Dui! en Babcosleutels Hakmessen, Bijlen, Schroevendraaiers, Breekijzers, Truweelen, Voegspijkers, Waterpassen, Drevels, Hegscharen, Snoei- en Schapenscharen, Schrijfhaken, IJzeren wandelstokken, Gegalv. Bedkruiken, Badmutsen (niet gegalv.) BIJ K. H. SCHIPPERS EN CO.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1932 | | pagina 4