TOT DINSDAG 14 JU resten Coupons resten beschadigde Dekens resten grijze Jasjes en Manchester Broeken DE BIJENKORF, L. vorststraat 42, GOES geven wij bij aankpjorl/an de bij een waarde van f 10,- vijf pCt. korting bij een waarde van f 25,- tien pCt. korting Zoo juist ontvingen wij wederom een groote zending van het nieuwste glaswerk, als borrel-, port-, wijn-, limonade- en bierglazen, bloem vazen, rozenbowls, enz. Porcelein en aardewerk: als waschstellen, kop en schotels, theeserviezen, ontbijtserviezen, bloempotten, cactuspotjes, thee- en koffie potten, klokstellen, aardbeischalen, gebakstellen, enz. Nikkel, zwart en bruin koper als, theelichtjes, theepotjes, theebladen, presenteerbladen, rookstellen, sigarenkistjes, fruitschalen, bloempotten, bloemvaazen. Luxe artikelen als eau de colognespuiten, inktstellen, doozen zeep en eau de cologne, doozen tafelmessen, tafelmesjes op standerd enz. enz. De laatste weken ontvingen wij ook nieuwe zendingen in aSIe soor ten meubels als: eiken linnenkasten, spiegels, tafels, stoelen, thee meubels, bloemtafels, machinetafels, ledikanten, nachtkastjes, waschkas- ten, staande eiken schemerlamp, haardfauteuils, dressoirs, waschtafels- In electrische- en petroleumlampen zijn wij als steeds ruim gesorteerd. Van Delft's kinderwagens hebben wij dit jaar bijzonder veel verkocht, en houden die steeds in voorraad. Laat er eens een paar op zicht komen. Het kost O niets. In Lederwaren, als portemonnaies, portefeuilles, actetasschen, sigarenkokers, damestasschen, enz. hebben wij de grootste en mooiste sorteering. Kortom, wij hebben op het oogenblik zoo een uitgebreide sorteering dat het niet doenlijk is alle artikelen bij naam op te noemen, mocht U het een of ander noodig hebben, komt dan gerust eens kijken. Door onze zeer grooten omzet krijgen wij geregeld de nieuwste goe deren aan de prijzen die thans gelden, waardoor gij verzekert zijt van modern goed voor uiterst weinig geld. Wij geven op alle artikelen, contant betaald, de bekende 2 pCt. kor ting, in den vorm van Wapenzegels. DE KLEINE BAZAR WISSENKERKE.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1932 | | pagina 4