VOETBALWEDSTRIJD Voetbalwej Voetbalwedstrijd SANETJ M. J. Contanl Het Noord-Bev. Advertentieblad Overtrekta van Dekens. Zondag a.s. Goesche Boys - Kklj.O Hedenavont Colijnsplaat II - Kats I.- Hedenavond II Boys II Hedenavont Blauw\Xfit I - C.V.V I .Gemengde Zangver niging „Geer; pootaandappel- bewaarplaats Prima Kwstalkoper. Hij z'n Dagblad. Zij haar Weekblad. Adverteert in de Weekbladen! Wapenzegels werden de laatste weken door de Kleine Bazar te Wissenkerke in betaling aangenomen van het publiek van Wissenker ke en Kamperland. Daarmee werden gekocht kinderwagens, theemeubels, bloemtafels en bloempotten, vloerkleeden en tafelkleeden en een berg andere luxe en gebruiks-artikelen. Alle wapenzegel-spaarders waren ten volle tevreden over hunne cadeaux en beginnen op nieuw hun zegeltjes te verzamelen. Zij, die nog geen zegels bij hun winkelier krijgen, worden aangespoord er geregeld om te vragen, het is een prachtmiddel om in de zen tijd nog eens iets extra te koopen. Winkeliers, gij allen klaagt dat er zooveel bui ten Noord-Beveland gekocht wordt. Een der middelen om meer te verkoopen is: Geeft Uw klanten WAPENzegels. Het bevordert tevens den contanten verkoop. Voor U brengt het niet meer risico mee, daar Uw klanten zelf hun cadeaux in de Kleine Bazar gaan koopen 3e ronde bekerwedstrijd Aanvang 1.30 (<o.t.) Terrein „Hmtfrust" Geachte Voetbalsupporters: Door het niej-'opkomen der Ver. K.D.O. op Zpndag j.l. moesten wij U tot onzp'spijt teleurstellen. Daar,wij hieraan absoluut geen' schuhTtreffen, vertrouwen wij dan oo^dat U ons dat niet kwalijk neemt BESTUUR D.V.O. Sanvang 6 uur o.t. Terrein Colijnsplaat. ifanvang 6 uur (o.t.) Terrein „Houtrust" invang 5.30 (o.t.) 'Terrein C. Dieleman. Oprichting-Vergadering Maandag &X 7 uur (o.t.) in de openbarg.-'school. leder welkom. Het voorloopig Bestuur. H.H. Aardappelverbouwer Het Bestuur der Coöp. Wreeni- ging „Landbouwbelang" te Kam perland roept alle aatófappelver- bouwers van Kamperland en om streken, die genegeij' zijn een te helpen op/ichten, ter vergadering op Woens/Iag 15 Juni a.s namiddags 6 ure oin het café Nimrod al daar. ''Namens het bestuur: De Secretaris, JAC. LEENDERTSE Jz. kamperland, 11 juni 1932. Hoeren Pluimveehouders Voert geen risicovoer, maar enkel gegarandeerd. Vanaf heden geven wij bij elke 50 Kilo opfokvoer, 25 Kilo grit ca deau. Beumée's Voederfabrieken Groningen. Vertegenwoordiger Verhage, Neder- straat, Middelburg. Ziek zijn geeft kosten en ver oorzaakt verlies van beroeps verdiensten voor niet loon-ar- beiders. Tegen betaling van een kleine vergoeding kunt U zich die kos ten sparen. Inlichtingen gratis door de In spectie der D.A.C. voor Zeeland te Kapelle Z.B. Ook dhr. C. SCHRIER.te Colijns plaat geeft inlichtingen. Waar niet vertegenwoordigd, so- leide persoon gevraagd tot het ge ven van inlichtingen. Ondergeteekende bevptflt zich weer aan tot het Stalen adbloemd voorhanden Kamperland. H. E. VAN LIERE. iddelburg Segeerstraat H Gummiwaren Patentgeneesmiddelen Verband-, Verplegings- en ygiënische Artikelen. Aanbevelend, J. C. KETELAARS. agent Middenstand^; Colijnsplaa belast zich met aan-dii verkoop van effecten, inwisselen coupons neemt gelden in deposito enz. op de spaar bank van bovengenoemde bank, as sureert tegen brand- en stormscha de, afstuiting van levensverzekering en Nationale Rotterdam. Voor het sproeien vama«Tdappelen Vraagt--prijsopgaaf bij J. TAZE- LAARTLHz., C la, Colijnsplaat. Zoo is de stilzwijgende overeenkomst 's avonds aan de huiselijke haard. En ze twisten er niet over. Ze hebben beide hun zin. De kooplust van de vrouw geniet een wereldreputatie. DE JUISTE CONCLUSIE:

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1932 | | pagina 3