Wij. geven deze week de origineele 8 cents sigaar /(merk Eureka) voor 6 gulden per Icist van 100 stuks. Ook verschillende andere merken aan belangrijk 'verlaagde prijzen. Aanbevelend, ABR. BU3JZE KAMPERLAND Aan huis te ontbieden bewegen zich thans de meeste prijzen. Dat dit op sommige artikelen reusachtig is willen wij hier met een enkel voorbeeld aantoonen. Verleden voorjaar kostte een bronzen lamp met zijden koorden en gedecoreerd gebogen glas f 24.Deze winter kostte diezelfde lamp nog f 18.En thans? Wij hebben zoojuist ontvangen een prachtige collectie van die lampen. Ziet ze in de etalage. En de prijs? Wel, thans kost diezelfde lamp, maar dan nog mooier, maar f 10.40, f 9.50 en f 9.15. Wij heb ben thans lampen voor iedere beurs. Ook weer nieuwe petroleumlampen. De wollen vloerkleeden zijn ook enorm in prijs gedaald. Ziet onze groote sorteering. Dezelfde kwali teiten als verleden jaar en dan twintig procent goedkooper. Wij hebben ook zoo juist weer verschillende soorten stoelen en garnituren ontvangen, met leer en moquette, in prima afwerking en aan spotprijzen. Deze week wachten wij nog minstens 20 nieuwe soorten eiken kamerspiegels, verschillende eikenhouten kasten, dressoirs en kapstokken aan crisisprijzen. Verder hebben wij voorradig eiken tafels, theemeubels, theekasten, ledikanten, bloementafels, boekenkasten, werktafels en nog een berg andere artikelen, teveel om op te noemen. Alles in de bekende kwaliteiten en aan con- curreerende prijzen. Voor en aleer ge koopt, komt dan eens kijken, het verplicht U tot niets en het is Uw eigen voordeel. KLEINE BAZAR TE WISSENKERKE

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1932 | | pagina 3