HET IS GEEN SMOESJE „DE KLEINE BAZAR" dat alle onderstaande artikelen en nog duizend anderen, geregeld in voorraad gehouden worden in: TE WISSENKERKE LEEST MET AANDACHT Komt gerust in den winkel kijken, het is de moeite waard. Linnen borstelhangers. Byouterie-etui's. Kaasmesjes. Kinderledikanten. Thermometers. Verfdoozen. Taartscheppen. Scheerspiegels. Meubelwas. Siercandalabres. Inktstellen. Wollen dekens. Muurborden. Odeurspuiten. Bureauklokjes Gestikte dekens. Steenen bloempotten. Scheerstellen. Rookstellen z^art Moltondekens. Keukenrekken. Schrijfgarnituurs. Brievenstandaards 1 g as Wiegendekens. Schilderijkoord. Pamestasschen. Stempeldoozen. Onderlagen. Scheerdoozen. Sigarenkokers. Teekenmallen. Stroomatrassen. Naaidoozen. Tabakszakken. Mappen postpapier. Vloerkleeden. Tabakspotten. Dames-, Heeren- en Kwitantieboeken. Kinderstoelen. Sigarenkokers. Kinderportemonnaies. Bijbeltjes voor dames en heeren Wiegen. Vrouwenstoeltjes. Meisjes- en Kindertasschen. in luxe en gewoon voor Luiermanden. Voetbankjes. Portefeuilles. Ned. Herv. en Ger. Kerken. Stroomatstoelen. Voetkussens. Sigarettenkokers. Atlassen. Mahonie en noten stoelen. Portemanteaux. Lucifersetuis. Punaises. Beukenstoelen. Broodschalen. Fruitstellen. Pennen. Weenerstoelen. Vleeschborden. Roomstellen. Pijpjes lak. Rolfilins. Haarkammen. Ontbijtserviezen. Speelkaarten. Ontwikkelaar en fixeer. Tandenborstels. Theeserviezen. Gomelasiiek. Afdrukpapier. Zakkammetjes. Bloemvazen. Penhouders. Afdrukraampjes. Speldenkussens. Electrische schemerlampen. Potlooden, Sjoelbakken. Zeepdoozen. Toiletdoozen. Rondschrift pennen. Nikkelen Theeserviezen. Waterstellen. Tabakskistjes. Redispennen. Bloemvazen. Tafelzeil per el. Manicuredoozen. Etuis voor bijbeltjes. Bonbonmandjes. Luciferhangers. Manicureetuis. Gluton. Fruitschalen. Schilderstukken. Lepeltjes in etui. Leesboeken. Suikerpotten. Bronzen rookstellen. Naaizakken. Schriften. Eierstellen Linnen courantenhangers. Gummi reisnessaires. Stempelinkt. Peper- en Zoutstellen. Kastpapier. Tornmesjes. Swaninkt. Jampotten. Kastranden. Gillette scheerapparaten. Hectografeerinkt. Theepotten. Kinderwagens. Gillette mesjes. Blauwen inkt. Theelichtjes. Bronzen bloempotten. Tafelplankjes. Teekeninkt. Fluitketels. Pijpenrekken. Kop en schotels. Copieerinkt. Messenstanderds. Koperen bloempotten. Theepotten. Gimborninkt. Vloerblikken. Boekenkasten. Aschbakken. Schooiinkt. Koperen Waterketels. Sigarenkastjes. Melkkannen. Doozen Luxe post. Bloemvazen. Schoorsteenstellen. Suikerpotjes. Kleine en groote tafelbijbels. Vloerblikken. Drijfschalen. Boterhamborden. Winkelboeken. Lekemmertjes. Borstelhangers. Diepe borden. Kasboeken. Lepelbekertjes. Eikenhouten spiegels. Platte borden. Schrijfboeken Glazen foscolepels. Deurmatten. Waschstellen. Zakboekjes. Calqueerpapier. Theebladen met steen. Jampotten. Notitieblocs. Geschilderde tafels. Fluweelen spreuken. Bier- en Limonadeglazen. Papierordeners. Eikenhouten, tafels Mahonie en noten spiegels. Borrel- en Portglazen. Tabakspijpen. Kleerhangers. Koperen rookstellen. Dekkaraffen. Sigaren- en Sigarettenpijpjes. Stroomatrassen. Ovale portretlijstjes. Likeurkaraffen. Kaatsballen. Ligstoelen. Schilderijtjes. Nesten schalen. Papierenbloempotten. Hobbelpaarden. Afgepaste tafelzeiltjes. Vloerzeil. Reismanden. Kinderstoeltjes. Gummisponzen. Vloermatten. Pijpenrekken. Biljartkrijt. Scheerkwasten. Keukenmatten. Springtouwen. Vliegende Hollanders. Leuningstoelen. Viltpapier. Leien. Kinderspeelgoed. Dressoirs. Werkzakken. Bolletjes Touw. Naaigarnituren. Bronzen rookstanderds. Werktafeltjes. Bloempapier. Kapok- en andere bedden. Kunstfruit. Kralenranden. Papier voor wiegen. Fietstasschen. Fruitschalen. Glasstengels. Bloemendraad. Kapstokken. Theekasten. Pluchetafelkleeden. Cocosloopers. Inmaakpapier. Eikenhouten stoelen met fauteuils. Waschechte tafelkleeden. Zeilloopers. Vloeicarton. Petroleum schemerlampen. Kapstokkleeden. Tapistryloopers. Snijboonmolens. Glazen bloemvazen. Schoorsteenloopers. Band voor cocos. Vulpenhouders. Bloementafels. Theekastkleedjes. Fruitmesjes. Dekschalen. Theetafels. Geschilderde kasten. Lepeldoosjes. Sauskommen. Bloemenhangers. Groote platen in eiken lijst. Pressepaper. Eierdopjes. Beeldentafels. Teekenpennen. Brennaborlampenglazen. Melkbekers. Klokstellen. Vulpenhouderclips. Petroleum kamerlampen. Haarzakken. Honden en ezelwagens Vulpennen. Electrische Poederdoozen. voor bloemen. Tubes en fleschjes gom. Petroleum ganglampen. Poppenwagens. Eikenhouten kasten in soort. Japan naaidoozen. Electrische Naaimachinetafeltjes. Buffetten. theebladen. Petroleum keukenlampen. Winkelzakken. Beelden. zakdoekendoozen. Electrische Rollen papier voor toonbankapp. Boekenrekken. tabaksdoozen. Telefunken Radiotoestellen. Waschtafels. Passerdoozen. Thermoflesschen. Luidsprekers. Waschkasten. Aardglobes. Lekblaadjes in etui. Kinderwagens. Potloodslijpers. Waterpotten. Vleeschvorkjes. Houten ledikanten. Carbonpapier. bovenstaande artikelenlijst eens door, het loont zeker de moeite. Er Is beslist wei iets bU waar ge ai naar gezocht hebt.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1928 | | pagina 4