VnciD te Veile, Wagens, Landbouwwerktuigen en Gereedschappen op Haandag 22 Mi 1918, openbaar te verkoopen; openbaar te verkoopen: No. 1160 Zaterdag 20 Juli 1918 fl. H. MAROUSSE, WISSENKERKE. openbaar te verkoopen: 34 H.A. 47 aren 35 c.A. 82 gemeten 221 roeden Zomergerst, Erwten, Tarwe, Haver en Paardenboonen, Dinsdag 23 Juli 1918 op Zaterdag 2Ü Juli 1918, Tarwe, Haver, Aardappelen en 2e snede Klaver, op Vrijdag 26 Juli 1918, den üapitalen 20 PAARDEN, 26 stuks HOORNVEE. Landbouwwerktuigen, Stal- en Melkersgereedschappen, 5 Familieberichten en daarop betrekking hebbende dankbetuigingen van 1 tot 5 regels 50 cent, iedere regel meer 10 cent. Snelpersdrukkerij iedere regel meer 7 l/2 cent. Abonnementsprijs 12V» cent per 3 maanden. Franco per post 75 eent per jaar. De Notaris W. HIOOLEN te Middel burg, is voornemens in het des middags 5 uur (Zomertijd), in het café „Nimro d" te Camperland, ten verzoeke van den Heer L. BIERENS aldaar. of als: wassende op de by den verkooper in gebruik zynde gronden in den Soeleker- kepolder, zulks in 58 perceelen als op het terrein genummerd en omschreven in de gedrukte notities dezer veiling, ver krijgbaar op de hofstede, in de herberg en bij den Notaris. ^*leee69^?5vSris^W. ffiOGL'EN te Middel burg is voornemens in het des middags 2 uur, zomertijd, ten ver zoeke van den heer L. BIERENS op de door hem bewoonde hofstede „Land en Zeezicht" te Camperland, gemeente Wissenkerke. als: 5 Boerenwagens, Driewielskar, Thool- sche Veerkar, Tilbu- JtRtMRi&IBSBBë» ry, arreslede met bel- tuig, 4 Sacksploegen, 4 Cocksploegen, raeedeploeg, moorploeg, 18 eggen in soort, 3 veldsleden, 2 rolbiokken, mol- bord, 2 sieepers, windmolen, stroosnij- der, merk Albion, peemolen, zaaima- chine, wiedmachine voor paardenkracht, dorschmachine merk Werra, ros met straat van echte Waalklinkers om te dorschen met 2 paarden, 3 houten ros kruizen, warchmachine, 2 geeselsteenen met paard, slijpsteen, 2 hascalen met gewichten, verschillende maten en ge wichten, 3 ladders, rieken en vorken mesthakèn, 3 zeisen compleet, hoekom- zetter, schoppen en rijven, trekzaag, 23 meter stang, 10 zeven in soort, 300 zakken en kunstmestbalen, voorlad ders, pongerboomen, zwingen, blokken en pongertouwen, vleesohblok, 5 hak messen, 2 spekstaanders, ongeveer 600 musterds, 225 klaverruiters, party af braak, planken en palen en afheining- draad, harnassement, zaadzeil 14X14, melkontroomer merk Melotte, tuimel- karn, 2 botertobben, boterbascule, 2 roomemmers, 2 trapladders, kiekenren voederkist, 2 meelkisten, 2 waterbak ken met goten, baktrog, een visohboot en 2 hondenhokken. als: 3 bedden, 3 matrassen, 2 houten ledikanten, yzeren ledikant; petroleumkachel, vulkachel, keukenkachel, tuinbank, 2 hoekkastjes, kleerkast, hout- bak, spekkast, stoelen en tafels, lan taarn, yzeren stookplaat, 2 doofpotten, broodpaal, ovenhaak, houten emmers en hetgeen verder zal worden gepre senteerd. Onkosten 8 pCt. by contante betaling 6 pCt. Betaaldag 27 November 1918. Onbekende koopers en buiten Noórd- Beveland wonende koopers zijn verplicht contant te betalen. Geen stalling, geen muziek. Bergplaats voor fietsen. De Notaris H. M. MARKUSSE te Kort- gene is voornemens in het ten verzoeke van den heer G. ISRAEL te Kamperland, gemeente Wissen kerke, des namiddags 3 uur, (Zomertijd) in het café „Nimro d" te Kamperland, de als: wassende op de landen der door den verkooper bewoonde hofstede in den On rustpolder. Te veilen in 56 perceelen, waarvan notitien te verkrijgen bij den verkooper, in gemeld café en by den Notaris. des voormiddags 10 uur, (Zomertijd), op de door den verkooper bewoonde hofste de in' den Onrustpolder: bestaande uit: als: vos merrie 9 jaar, vos merrie 7 jaar, vos merrie 7 jaar, (klepper) bruine merrie 9 jaar, bruine merrie 4 jaar, vos merrie 4 jaar, bruine merrie 3 jaar, vos merrie 3 jaar, vos merrie 2 jaar, vos merrie 2 jaar, liere merrie 2 jaar, vos merrie 2 jaar, vos merrie 1 jaar, liere ruin 1 jaar, liere ruin 1 jaar, vos ruin 1 jaar, vos merrieveu len, vos hengstveuleu, vos merrieveu len; vos hengstveulen. als: 8 baatgevende melkkoei- en, 2 kalfvaarzen, 11 vaar- ïïjifi zen en ossen van 1/1 tot «s&i 2 jaar, 1 springstier van 16 maanden, en 4 kweekkal veren; 3 varkens w.o. 2 drachtige zengen, 100 kippen en hanen, 10 loopeenden met woerd en 6 ganzen. als: 4 menwagens, driewielskar, tentwa gen, 5 yzeren ploegen, waarbij 2 Cocksploegen, karwei ploeg, 9 eggen in soort, 1 houten en 1 ij zeren sleper, rolblok met ketting, mol- bord, veldsleden, zwingen enz. zaai- machine, wiedmachine, hooihark, ros molen, stroomden, peemolen, wanmo len, zeven, geeselsteen met paard, hand- wiedmachine, ladders, vorken, rieken, bascule met gewichten, melkontroo mer, (merk Persoons), karn, harnasse ment, touwwerk, blokken, enz. vleesoh blok, brandhout, dorsehvloerdelen, planken en battings, 55 klaverruiters, yzerdraad en palen. Voorts: als: tafels, stoelen, naaimachine, kas ten, kisten, lampen, stoven, potten, slee kachel, keukenkachel, bakgereedschap broodblikken, tonnen, lantaarns, en wat verder zal worden gepresenteerd. Verkoop paarden en hoornvee te 1 uur )Zomertijd). De verkooper staat voor den ouderdom der paarden in. Geen stalling, wel bergplaats voor fiet sen, geen muziek. Betaaldag 30 November 1918, koopers van buiten Noord-Beveland en onbeken de koopers betalen contant. ADVERTEEREN DOET VERKOOPEN.

Noord-Bevelands Nieuws- en advertentieblad | 1918 | | pagina 1