NOÜRY Bij r moeheid en slapte^ zenuwachtigheid en overspanning: STADSNIEUWS STADSNIEUWS verdubbelt Uw energie! f. 1.50 PER FLACON DUBBELE FLACON fc 2.25 (Ingez. Med.) MIDDELBURG De organisatie der luchtbescherming. Nu ons land onverwachts in den oorlog is betrokken, is de luchtbescherming uit het stadium der voorbereiding in dat der bit tere praktijk getreden. Wij lafen hier net een en ander volgen, dat betrekking op de organisatie als zoodanig heeft. COMMANDANTEN VOO» DE OPENBAKE SCHUIL PLAATSEN. Verschillende ingezetenen hebben gister en vandaag een schrijven van het hoofd van den gemeentelijken luchtbeschermings dienst ontvangen, waarin hun wordt ge vraagd zich beschikbaar te stellen voor de functie van „commandant openbare schuil plaats". Voor deze functie komen in aan merking personen, die dicht bij zoo'n open bare schuilplaats wonen en zich meestal thuis bevinden. De voornaamste taak dezer commandanten is, om in tijden van ge vaar er voor te zorgen, dat het gebruik der openbare schuilplaatsen een ordelijk verloop heeft. Eenig materiaal de sleu tels der openbare schuilplaatsen, kaars lantaarns met blank en blauw glas, een blauw vlaggetje etc. wordt te hunner be schikking gesteld. De „commandant o.s." draagt dan zorg, dat de schuilplaats beantwoordt aan hare bestemming, dit is te zijn een schuilplaats voor het publiek op straat, dat eigen huis niet heeft kunnen bereiken. Hij laat dus geen personen toe, in de buurt van de openbare schuilplaats woonachtig. Hij zorgt, dat binnentredenden zich rustig naar de aangewezen zitplaatsen begeven; dat niet wordt geroepen of geschreeuwd en dat in de schuilplaats niet wordt gerookt. Hij zorgt dat personen of kinderen onder ge leide, gedurende het verblijf in de schuil plaats onder dat geleide blijven en dat ze- nüwachtige personen of kinderen, die toe zicht behoeven, zulks ontvangen van een der aanwezigen. Dieren, behalve gemuil korfde geleide honden voor blinden, wor den in de openbare schuilplaats niet toege laten. Zooals gezegd, wordt men voor de functie van „commandant o.s." aangezocht, zich beschikbaar te stellen. Men zou aangewezen- kunnen wördén. De verwachting is echter, dat zulks niet noodig zal zijn. Een dezer dagen ont ving het hoofd luchtbeschermingsdienst een brief van een eenvoudig man, die ook voor een functie was aangewezen en nu op ontroerende wijze zijn dank betuigde, dat men hem in de ge'legenheid had gestel d, zij n plicht te doen. Kijk, dat is de juiste geestesgesteldheid. Laat een ieder hieraan een voorbeeld ne men. BLOKHOOFDEN EN ASSISTENT BLOKHOOFDEN. Er zijn nog meer personen, die een schrij ven van het hoofd luchtbeschermingsdienst ontvingen, nl. om zich beschikbaar te stel len voor de functie van blokhoofd of as sistent blokhoofd. De gemeente Middelburg is, zooals men reeds weet, voor den luchtbeschermings dienst verdeeld in vier wijken, ieder onder een wjjkhoofd met een wijkpost met hulp ploegen als brandweer, politie, opruimings dienst, 'herstellingsdïenst, ,'gasverkennings- dienst, geneeskundige dienst enz., welke hulpploegen ieder onder vakkundige lei ding staan. Deze wijken nu zijn in totaal in 46 blokken verdeeld. Het doel van deze blokvorming is: le. Bevordering van het saamhoorigheids- besef. 2e. Hulpverleening bij begin van brand. 3e. Hulpverleening bij ongevallen. 4e. Hulpverleening aan dakloozen by bominslag. Elk blok moet een blokhoofd en een as sistent-blokhoofd hebben. De taak van deze personen zal zijn: a. verspreiding van de luchtbeschermings gedachte; b. bevorderen dat brandweermateriaal aan wezig is, zoowel in elke woning (tuin slang, emmerspuit, emmers of teilen met water, zand) als klein blok-brandweer- materiaal (bv. blok-brandweerkist) c. bevorderen dat eerste-hulp-kist voor ongelukken voor het blok wordt aange schaft en dat ieder een weinig verband materiaal in huis heeft; d. bevorderen, dat zolders worden ledig ge maakt e. bevorderen, dat lichtafschermingsmid- delen in huis zijn; f. bevorderen, dat noodverlichting in huis g. bevorderen, dat schuilgelegenheid in huis wordt ingericht; h. bevorderen, dat maatregelen tegen ev tueel gasgevaar worden genomen; i. voorbereiden van hulp aan zieken, ouden van dagen en kinderen; j. bewoners, die huisdieren houden, aan moedigen maatregelen voor dezen te nemen k. zorgen, dat na luchtaanval, appèl over de blokbewonei-s wordt gehouden. De overheid kan niet alles doen. Haar luchtbeschermingsdienst dient aangevuld te worden door individueele maatregelen van alle burgers. De burgers moeten we ten dat zij een begin van brand zelf kun nen en moeten blusschen om daardoor uit breiding in het belang van zichzelf en an deren te voorkomen. En zoo is het bijv. ook met het maken van schuilgelegenheid in eigen woning. De burgers moeten zelf aan het werk! Nu zonder uitstel. APOTHEKEN. Van Zaterdagavond 11 Mei te 21 uur, tot Dinsdag 14 Mei des avonds en 's nachts ge opend de apotheek van de Garde, Korte Noordstraat, en van Di 14 Mei te 20 uur tot Zaterdag 18 uur de apotheek van Pien- broek, Pottenmarkt. De minister van defensie heeft aan Jacobus Koppejan met ingang van 6 Mei 1940, vrijstelling van den dienstplicht ver leend, voor den tjjd van één jaar, wegens kostwinnerschap. De centrale stierenkeuring. In vervolg op hel bericht van gisteren, kunnen wij thans melden, dat de stierenkeu ring van de dieren op Walcheren tot het einde toe de welverdiende belangstelling uit de kringen der stierenhouders bleef trek ken. De jury heeft de volgende onderscheidin gen toegekend: A. Niet Stamboekdieren. Rubriek I. Minstens 9 maanden geen breede tanden, geboren op of na 1 Mei 1939, geen dieren voorgeleid. Rubriek II, geboren tusschen 1 Januari 1939 en 1 Mei 1939. Eerste prijzen: 1 Elza's Graaf van de Stierenver., Koudekerke; 2. Bertus van J. Reijnierse,Koudekerke; 3. Zevenh. Frans van L. Vos, Grijpskerke; 4. Ruurtje's Frans van J. de Buck, Koudekerke; 5. Lea's Tho mas II van Gebr. Cevaal, Ritthem; 6. Frans van Jan Wisse, Ritthem; 7. Dirk van J. Si- monse, Koudekerke; 8. Kees van L. Maas, Middelburg; 9. Jan van Jac. Besuijen, Kou dekerke en 10. Nora's Benno van P. Koole, Souburg. Tweede prijzen: 11. Peter van P. van Mal- deghem, Koudekerke; 12. Willem van W. Maas, Vrouwenpolder; 13 „Evert 6" van H. Vos. Souburg; 14. Bontjes Frits van W. de Buck, Domburg en 15 een Stier van C. de Visser, Aagtekerke. Eervolle vermeldingen: Dirk van P. de Visser, Aagtekerke; Martin van Jac. Vos, Koudekerke; Alfred van L. W. de Rijke,' Koudekerke en een stier van W. de Buck, Meliskerke. Rubriek III. Geboren vóór 1 Januari 1939. Eerste prijzen: 1. Jan van H. Lorier, St. Laurens; 2. Kees van Joh. Poppe, Oostka- pelle; 3. Marnix van J. Kwekkeboom, St. Laurens en 4. Jan de Buck, Koudekerke. Tweede prijzen: 5. een stier van A. Vol kers, Middelburg; 6. Egbert Booy van P. Kodde, Serooskerke; 7. Theodorus van P. Lampert Jzn., Biggekerke. Eervolle vermel dingen: 8. Doris van S. Meijers, Seroosker ke; 9. Florus van A. W. Cevaal, Grijpsker ke; 10. Frans van J. Wattel, Gapinge. Rubriek IV. Stieren met 2 of meer breede tanden. Eerste prijzen: 1. Gerard van J. de Visser, Aagtekerke; 2. Betjes Korengast van W. Cevaal, Ritthem; 3. Verwachting III van L. en J. de Visser, Oostkapelle; 4. Jan van P. de Kam, Oostkapelle; 5. Arnold van Jan Janse, Ritthem; 6. Jan van W. de Buck, Domburg; 7. Hitler van J. Marinis- se, Middelburg en 8. Marnix van P. J. Ce vaal, Middelburg. Tweede prijzen: 9. Triton Willem van J. Kodde, Souburg; 10. Ebi van M. P. Hage, Nieuwland en 11. Andries van W. Sanderse, Serooskerke. Eervolle vermeldingen: 12. Klaas van C. Meijers, Serooskerke, 13. Juno van P. Be suijen, Souburg en 14. Karei van J. Poppe, Oostkapelle. B. Stamboekdieren, die allen een eersten prijs kregen. Rubriek V. Nog geen 2 jaar, voorloopig ingeschreven 1. de stier 18164 van J. Maljaars, Oost kapelle. 2. Idzy van K. Coppoolse, Oostka pelle; Anton, 17993 van J. J. Mesu, Nieuw land. Rubriek VI tot 2 jaar en 10 maanden, de finitief ingeschreven: 1. Arie 17552 S. van Stierenvereeniging, Biggekerke; 2. Job 17193 S. van A. Langebeeke, Serooskerke. Rubriek VII. Boven 2 jaar en 10 maan den, def. ingeschreven: 1. Thomas van Eelsh. 15100 van Stierenver. Grijpskerke; 2. Egbert's Boy 15817 S. 3. Bertus Athleet 15979 S beiden van de Stierenver. Seroos kerke; 4. Nelly's Bernhard 16213 S van gebr. Reijnierse, Middelburg; 5. Koltje's Roosje 17953 S. van Stierenver. Ritthem; 6. Sander 15990 S van J. C. Cevaal, Grijpsker ke en 7. Boukje's Bert 16935 S van Stieren vereeniging Gapinge. „CHINEESCHE MAGINOT-LINIE" INGESTORT, MELDT TOKIO. Domei meldt uit Tokio:: De z.g. Chinee- sche Maginot-linie in de vijfde oorlogszone is met den val van Piyoean in het Zuidwes telijke deel van de provincie Honan, volko men ingestort. Nu de omsingelende bewe ging van de Japansche troepen is voltooid, zijn thans ongeveer twintig Chineesche di visies gevangen in den Japanschen stalen ring. SOES DE EINDLES DER RLWS. En de uitreiking der diploma's, Donrerdagmiddag vond in de aula van de Rijkslandbouwwinterschool op de ge bruikelijke wijze de openbare eindles en uitreiking der diploma's plaats. Hierbij waren o.a. aanwezig burgemeester W. C. ten Kate, gemeentesecretaris J. I. van Ballegoijen de Jong en vele ouders van leerlingen en oud-leerlingen. De inspecteur landbouwonderwijs, ir. D. S. Huizinga, had bericht van verhindering gezonden. De voorzitter der commissie van toe zicht, de hr H. A. Hanken. wenschte de aanwezigen er geluk mede, datT de land bouw eindelijk weer een eigen minister heeft. Spr. kent den nieuwen minister en is overtuigd, dat hij immer voor de land bouw op de bres stond en spr. hoopt dat hij tot haar heil werkzaam zal mogen zijn. (Applaus). Spr. zegt dan, dat de leerlingen een paar zware jaren achter den rug hebben waar ze zich kranig doorgeslagen hebben. Spr. wijst op het belang van degelijke theore tische kennis, die vooral nu zoo hard noo dig is om voordeel te behalen, staande te blijven. Spr. uit de hoop, dat de ge slaagden het op de school geleerde in praktijk zullen weten te brengen en gaat dan tot de uitreiking der diploma's over. Hierna wees spr. er op, dat hij zelf na zijn schooltijd drie jaar boerenknecht is geweest en hij is dankbaar vöor dezen maatregel van zijn vader, want praktijk en theorie moeten samengaan. Spr. raadt echter aan steeds de theorie bij te houden. Spr. gewaagt voorts met waardeering over het onderwijs door directeur en leer aren gegeven en brengt hen daarvoor dank. Verder betuigt spr. zijn voldoening vóór de aanwezigheid van burgemeester Ten Kate en herdenkt hij met waardeering hoe wijlen burgemeester Van Dusseldorp steeds met de school medeleefde. Als spr. zich tot hem wendde voor de school, kwam hij nooit met leege handen terug. De directeur,! ir. C. J. Droogendijk, uitte zijn waardeering over de ijver waarmede de leerlingen in het algemeen gewerkt heb ben. Spr. onderschrijft dan, dat de ge slaagden niet moeten denken er nu te zijn, doch moeten zorgen bij te blijven. Zij moeten steeds toonen oud-leerlingen der RLWS te zijn. Voorts zegt spr. dat de school steeds open staat als de leerlingen moeilijkheden mochten hebben. Men zal hen dan gaarne van raad dienen. Spr. feliciteert de geslaagde leerlingen en hun ouders en uit de hoop, dat ze de vruchten zullen plukken van het genoten onderwijs. Spr. raadt de geslaagden verder nog aan lid te worden van de vereeniging van oud leerlingen. Burgemeester Ten Kate, hierna het woord verkrijgende,- merkt op, dat hij, zelf stammende uit een oud boerengeslacht altyd veel belangstelling heeft voor den landbouw. Spr. vernam, dat er tusschen school en B. en W. steeds een groote sa menwerking bestond en hij hoopt, dat dit zoo zal blijven en hij in de voetsporen van zijn geachten voorganger, wijlen burge meester Van Dusseldorp zal mogen treden. Spr. wijst op de noodzaak van een inten sieve landbouw in ons kleine land en hij hoopt dat de geslaagden, die hij hiermede feliciteert, hun kennis blijvend in de praktijk zullen brengen. Onderscheidingen. De hr L. Kranenburg, als vertegenwoor diger der ZLM, wijst de leerlingèn op het belang van organisatie en deelt dan, voor de ZLM, een viertal boeken uit aan de volgende beste leerlingen: le klasse: G. J. de Jager, Steenbergen en S. J. de Regt, 'n Geheel nieuwe serie postzegel§ Doet Uw kinderen er een groot plezier meel Tienduizenden hebben reeds geprofiteerd van Quaker's post zegel-verrassing. De voorraad van de eerste serie is uitgeput. Door de groote belangstelling hebben wij echter besloten ten gerieve van onze afnemers een geheel nieuwe serie samen te stellen. De nieuwe serie, eveneens be staande uit 55 postzegels, is even mooi en goed gesorteerd als de eerste. Maak uw kinderen er blij mee! Winkelwaarde ruim 60 cents. Een dagelijksch ombijt met li-O of Quaker geeft Uallen, jong en oud gezondheid en energie Want H-0 en Quaker zijn rijk aan Vitamine BH het edele ele ment van gezonde voeding. Da gelijks moet het lichaam Vitami ne Bj krijgen,"*, Zant het kan er geen voorraad van maken. H-0 en Quaker zijn bovendien rijk aan eiwit voor stevige spieren en Weefsels; rijk aan belangrijke minerale stoffen, ijzer en phospho rus, voor krachtig bloed; Jkracht- voedsel, dat niet dik, maar sterk en onvermoeibaar maakt. Bij het ontbijt, of als nagerecht, altijd smaakt H-0 of Quaker even heerlijk. Dit tien keer geroosterd havermout wordt, volgens een speciaal procédé, ge maakt van de beste zongerijpte haver ter wereld. Dat is de reden, dat alleen bij H-0 en Quaker de volle voe dingswaarde en de heerlijke smaak voor U behouden blijven. Tegen inzending van slechts 2 Quaker of li-O mannetjes, plus 10 ct. aan postzegels, krijgt U deze verrassing, zoolang de voorraad strekt, franco toegezonden. Knipt de mannetjes uit de origineele groote Quaker, H-O of Kioix pakken en zendt ze met 2 postzegels van 5 cent in ge sloten couvert als brief voldoende, gefrankeerd' met uw adres aan Quaker, afd. 23 Postbus 905, Rotterdam. Voor 2 collecties 4 mannetjes en 20 cent aan postzegels. Aan één adres worden niet meer dan 2 collecties gezonden. Wissenkerke; 2e klasse: J. Deïst, Zonne- maire en A. de Hullu, Groede. Nadat de voorzitter der „Vereeniging van Oud-leerlingen"1, de hr A. C. Zandee, de leerlingen aangespoord had lid der vereeniging te worden en op bet voordeel van het lidmaatschap gewezen had. zegde de leerling J. Deïst dank voor het geno ten onderwijs. Tenslotte werd nog het woorcl gevoerd door den vader van den leerling J. Deïst, die met waardeering gewaagde over de wijze waarop zyn zoon het op deze school geleerde ten bate van het bedrijf aan wendde. Andere deskundigen had spr. na dien niet meer noodig. Ook hij zegt., voor de ouders, dank voor het verstrekte onder wijs. PREDIKBEURTEN ZONDAG 12 MEI. Ned. Herv. Kerk. Aagtekerk 9,30 u. ds. Van Duyne van Vrou wenpolder; 2 u. ds. Don, Oostkapelle. Arnemuiden 9,30 u. en 2. u. ds. H. K. van Wingerden. Biggekerke 9,30 u. ds. de Ru; 2 u. ds. Bartlema. Domburg 9,30 u. ds. F. G. Nicolai; 2 u. ds. H. A. van Loon, Grijpskerke. Grijpskrke 9,30 u. ds. H. A. van Loon; 2 u. ds. N. Visser van Serooskerke. Gapinge 9,30 u. de hr. Ph. F. Faber te Sloten, Kleverskerke 9,30 u. ds. Fagel. Koudekerke 9,30 u. ds. Warners; 2 u. ds. Vossers, Vlissingen. Meliskerke 2 u. ds. Bakker (Doop). Nieuw- en St. Joosland 9,30 u. en 2 u. ds. G. J. H. Gijmink. Oostkapelle 9,30 u. ds. Don; 2 u. cand. Be neder. O. en W. Souburg 9,30 u. ds. Spijkerboer; 2 u. ds. J. P. Simoons. Ritthem v.m. ds. Bartlema; 2 u. ds. C. van Ru, Biggekerke. Veere 2 u. ds. Fagel; 7 u. ds. Van Duyne. Serooskerke 9,30 u. ds. N. Visser; 2 u. ds. Nicolaï, van Domburg. Sint Laurens 9,30 u. ds. Simoons; 2 u. ds. Spijkerboer van Souburg. Vrouwenpolder 2 u. de hr. Faber uit Sloten. Westkapelle 9,30 u. en 2 u. ds. W. Reus. 't Zand 10 u. ds. Bakker, Meliskerke; 6 u. ds. Warners. Zoutelande 9,30 u. en 2 u. ds. -W. Oosthoek. Baarland v.m, en n.m. ds. Dagevos. Biezelinge 9,30 u. en 2 u. ds. Van Steen bergen. Borssele 9,30 u. ds. Bunjes; 2 u. cand. Ste- geman, Oudelande. Driewegen 9,30 u. ds. Van Burgeler. Ellewoutsdijk 9,30 u. ds. Van Willenswaard. Hansweert 9,30 u. en 6,30 u. ds. Plaggemars Hoedekenskerke 9,30 u. ds. Hulsbergen; 2 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwdorp v.m. ds. Wagner; n.m. ds. Hiet- kamp. Schore vm. en nm. ds. Postma. Heinkenszand vm. en nm, ds. Renting. Kapelle 9,30 u. en 2 u. dr. Schmidt. Kloetinge 9,30 u. en 2 u. ds. H. Boersma. Krabbendijke 9 u. en 2 u. ds. Baarslag. Kruiningen 9,30 u. en 2 u. ds. J. Mortier. Ovezande 2 u. ds. Van Burgeler. Oudelande 10 u. de hr. H. Stegeman; 2 u. ds. Buntjes van Borssele. 's-Heer Abtskerke v.m. en n.m. ds. Drost. 's-Heer Arendskerke v.m. ds. C. v. d. Waa; n.m. ds. Renting. Rilland Bath 9,30 u. en 2 u. ds. J. C. Sickesz. Yerseke vm. cand. Pietersma, Schore.; nm. ds. Bons. Waarde vm. en nm. ds. Hoogenraad. Wolphaartsdyk 9,30 u. en 2 u. ds. F. G. A. van Dijk. Colijnsplaat 9,30 u. en 2 u. ds. J. H. Kluiver. Kats 9,30 u. en 2 u. ds. M. Hansen. Kortgene 9,30 u. en 2 u. ds. v. d. Most van Spük. Aardenburg 10 u. ds. Van Dalfsen. Breskens 9 u. en 5,30 u. ds. Goudzwaard. Biervliet 9,30 u. ds. Vryiandt. Groede 8,30 u. ds. G. J. Derksen. Hoofdplaat 9,30 u. ds. M. R. Pliester. Nieuwvliet 10 u. ds. G. J. Derksen. Oostburg 9,30 u. ds. F. Oort (Doop). Schoondijke 9,30 u. ds. J. A. Swart. Sluis 10 u. ds. Beukenhorst. Sint Anna Termuiden 2 u. ds. Beukenhorst Waterlandkerkje 9,30 u. ds. Van Yperen Zuidzande 2 u. ds. Staal uit Retranchement. Goref. Kerk. Arnemuiden 9,30 u. en 2 u. ds. H. Scholing. Domburg 9,30 u. lezen eener leerrede; 2 u. ds. J. E. Visser. Westkapelle 9,30 u. ds. J. E. Visser; 2 u. lezen eener leerrede. Baarland 9,30 u. en 2 u. ds. G. Leene- Heinkenszand 9,30 u. en 2 u. ds. J. Booy. Nieuwdorp 9,30 u. en 2 u. ds. E. Beukema. Yerseke vm. en nm. ds. Egmond. Wemeldinge 9,30 u. en 2 u. ds. M. P. van Dyk. Coiynsplaat 9,30 en 5,30 u. ds. H. Veenstra. Wissenkerke 9,30 u. en 2 u. ds. A. A. Oos tenbrink. Aardenburg 9,30 u. en 2 u. ds. Tiemens. Evang. Luth. Middelburg 10,30 u. ds. C. F. Nolte: „Wat is er op Pinksteren gebeurd?" Groede 9,30 u. da. M. P. StoL Doopsgez. Gem. Middelburg 10,15 u. ds. J. Koekebakker. Goes 10,15 u. mej. dr. A. H. A. Bakker, Am sterdam. Aardenburg ds. A. Mulder. Vryz. Horv. Middelburg 10 u. ds. E. P. Borgman. Geref. Gem. Middelburg 9,30 u., 2 u. en 6 u. preeklezen. Westkapelle 9,30 u., 2 u. en 6 u. leesdienst. Hoedekenskerke 9 u., 2 u. en 5 u. leesdienst- Krabbendyke 9 u., 1,30 u. en 5,30 u. ds. J. v. d. Bei'g. Rilland 9 u., 1,30 u. en 5,30 u. ds. B. v. Neerbos. Yerseke vm nm. en av. ds. A. van Stuven- berg. Wemeldinge leesdienst. Geref. Kerk (Herst. Verband). Middelburg 10 u. en 6 u. ds. Kok, Bussum. Vr\j Evang. Gem. Wemeldinge 9,30 u. en 2 u. ds. P. Werges. Clir. Evang. Kerk. Yerseke vm. en nm. ds. M. J. Mooü; av. Bidstond. Chr. Ger. Gem. Middelburg 10 u. leesdienst; 2,30 u. ds. W. Meynhout, Vlissingen. Geref. Bond. Middelburg 2 u. en 6 u. de hr. G. Mouw te Gouderak. Eglise Wallonne. Middelburg a 10,30 h du matin Mr. le Pas teur R. Blommaert. Leger des Heils. Middelburg: 7,30 Bidstond; 10 u. Heiligings- dienst; 3,30 n.m. Openluchtmeeting; 8 u. Verlossingsmeeting. Kerkgenootschap der Zevende-dog Adventisten, lederen Sabbat (Zaterdag)morgen om 10 u. Bijbelstudie, 11 uur prediking. Singelstr. 11, Middelburg. BURGERLIJKE STAND Vlissingen. Van 69 Mei. Ondertrouwd: W. Jasperse 25 j. en M. Wagenaar 21 j. Bevallen: G. M. J. Kalff, geb. Faas d. A. de Munck, geb. Brasser d. Overleden: J. ter Poorten 61 j. man van F. F. Capelle. P. J. Breijer 61 j. M. C. van Belzen 17 j. C. D. Streefkerk 64 j. vrouw van P. Leeuwenburg. L. F. I-Ianssen 81 j. wedn. van M; J. Scheepers. (V.C.)

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 6