Feest nor de Midza-klanten 'n Halve premie erin I 171.00 STADSNIEUWS MIDZA-JUBILEUM EH PINKSTER-RECLAME UIT DE PROVINCIE GOES INSTALLATIE BURGEMEESTER W, C. TEN KATE. De installatie van mr. W, C. ten Kate als burgemeester van Goes, is thans de finitief vastgesteld op Vrijdag 3 Mei a.s., des middags te half drie. Gisteren bracht mr. Ten Kate wederom een bezoek aan Goes, waarbij hij een on derhoud had met de wethouders en den gemeente-secretaris. Heden vond te Middelburg de beëediging van mr, Ten Kate als burgemeester van Goes plaats. Teekenaar gemeentewerken. De hr Th, D. Hemelaar te Hansweert is benoemd tot adjunct-teekenaar aan het Bureau van Gemeentewerken alhier. DE LUCHTBESCHERMINGSDIENST) In aansluiting op hetgeen we over den' burgerlijken luchtbeschermingsdienst in deze gemeente schreven, vernemen we, dat deze gisteren na bericht van den minister wat de uitkijk op den toren en telefoon- en radio-dienst betreft, weder gestaakt kon worden. Het proef-alarm. We herinneren er nogmaals aan, dat morgenavond, kwart over acht, de siré- ne's in deze gemeente beproefd zullen worden. Het hoofd van den luchtbescher mingsdienst zal gaarne de bevindingen van onze lezers vernemen. Bij iedere premie ter gelegenheid van het éénjarig bestaan der Zuid- en Noord-Beveland. inzenden voor deze groote van DINSDAG 30 APRIL tot en Besmettelijke ziekten. Het aantal aangegeven gevallen van be smettelijke ziekten, over de week van 14 tot en met 20 April in de Provincie Zeeland bedroeg: Febris typhoïdea; Domburg 1. Roodvonk: Neuzen 1, Vlissingen 1. VUSS1NGEN 50 jaar in dienstbetrekking, Heden was het 50 jaar geleden, dat de heer J. Sohier als schilder bjj de Kon. Mij1. De Schelde in dienst trad. De jubilaris werd vanmorgen op het kantoor ontvangen waar hjj met zijn jubileum werd gecomplimenteerd en hem de gebruikelijke gratificatie werd overhandigd. De heer Sohier heeft den verderen dag ten zijnen huize kunnen doorbrengen, WALCHEREN. DE BILT: Aanvankelijk tijdelijk opkla rend en plaatselijk mist, later weer toene mende bewolking met eenige kans op re gen. Jets koeler des nachts, overdag iets warmer. Zwakke tot matige Westelijke tot Zuidelijke wind. Vr. 26 Apr. Zon op: 4 h 41; onder: 19 h 16. Licht op: 19 h 46. Maan onder: 8 h 03. .K. 29 April. Hoogwater. Laagwater. April. Donderdag 25 3.03 15.36 9.47 22-07 Vrijdag 26 3.52 16.21 10.32 22.57 Zaterdag 27 4.43 17.09 11.11 23.43 Hoog- en Laagwater te Wemeidtnu*- Hoogwater. Laagwater, April. Donderdag 25 5.08 17.41 10.42 23.12 Vrijdag 26 5.52 18.21 11.32 Zaterdag 27 6.35 19.02 0.02 12.18 mei MAANDAG 6 MEI, des avonds 7 uur. HET ZAL PREMIES REGENEN! Deze week weer uitgekeerd. KERKNIEUWS Afscheid en intrede. Ds. H. M. J. v. Duyne is voornemens Zon dag 19 Mei a.s. afscheid te nemen van de Ned. Herv, gemeente van Vrouwenpolder Gapinge om Zondag 26 Mei d.o.v. zijn in trede te doen te Heino na tevoren te zijn bevestigd door ds. J. F. v. Duyne van Am sterdam-West. Verkoopingen en verpachtingen, WISSENKERKE. Door notaris J. J. W. Klop te Kortgene werd op Woensdaj April ten verzoeke van den heer L. van Lieren publiek verkocht, wegens het beëin digen van zijn melkerjjbedrijf, o.a. 13 stuks hoornvee. De prijzen waren als volgt: 4 melkkoeien 280, 205, 170, 155; kapvaar zen 180, 165, 140; runderen (jaarlingen) 105, 75, 70, 60, 44 en 30, benevens var kens. Voorts werden verkocht, weipalen met draad, een partij hooi, mangels enz. Ten overstaaan van notaris J. C. Kram werden in het hotel „de Zwaan" te Kapelle voor de erven van wijlen dhr C. J. Louwer- se in het openbaar verkocht: Perc. 1 en 2. Een woonhuis met schuur, erf, tuin en boomgaard aan de Dijkwel- sche straat, groot 57 a 85 ca, aan den hr D. Ganseman q.q. voor 7750. Perc. 3. Boomgaard met schuurtje, in Boonhoek, groot 87 a, aan den heer C. J. Louwerse, voor 1395 per 39 a 24 ca of voor den hoop 3092,89. Perc. 4, Weiland in Welhoek, groot 1 ha 2 a 60 ca, aan den hr Aug. Slabbehoorn Hz. voor 810 per 39 a 24 ca of voor den hoop 2117,89. SLUIS. Woensdagavond te 7 uur werd in hotel Sanders de Pauw ten overstaan van notaris H. van Maztfk voor de erven van mej. P. Durieux een woonhuis met erf en aanbehooren, gelegen aan de Hoogstraat 53 in veiling gebracht. Daar het hoogste bod slechts 1560 be droeg werd besloten de koop niet door te laten gaan ARNEMUIDEN. Met ingang van 1 Mei a.s. wordt van Oudenbosch naar Arnemui- den overgeplaatst de heer J. Wenschot blokwachter der Nederlandsche Spoorwe gen. ARNEMUIDEN. Gistermorgen kwam de landbouwer J. de T. tot de onaangename ontdekking, dat zijn hit door wurging ge storven was. Gelukkig was het dier verze kerd. Voorstellen aan den Raad van Koudekerke. AFSCHEID GEMEENTESECRETARIS. KOUDEKERKE. Dinsdagmiddag komt de Raad in openbare vergadering bijeen. Op de agenda komt o..m. voor een voorstel van B. en W. tot vaststelling van een in structie voor den gemeente-secretaris en voor de ambtenaren ter secretarie. Nu per 1 Mei a.s. de geméenCe-secreta- ris als zoodanig zal aftreden en zoo spoe dig mogelijk daarna een nieuwe functiona ris dient te worden aangesteld, achten B, en W. het gevvenscht een nieuwe instruc tie vast te stellen; de bestaande is meer aan 30 jaar oud. Tevens wenschen B. W. dan ook de instructie geldend voor het secretarie-personeel aangepast te zien aan den tegenwoordigen tijd. De nieuwe openbare school, gesticht op zoo'n afstand van de onder wijs woning, dat van daaruit liet houden van toezicht op de leerlingen enz. onmogelijk moet worden geacht, stelt aan het onderwijzend perso neel nieuwe eischen, tengevolge waarvan de bestaande verordening op het openbaar lager onderwijs als verouderrd moet wor den beschouwd. In verband hiermede heb ben B. en W. een ontwerp van een nieu we verordening vastgesteld, welke tei goedkeuring aan den Raad wordt voorge legd. Bij K.B. van 28 Februari 1940 ïS art. 19 van het rijksambtenaren-reglement, in houdende een regeling van gelijktijdig ge not van burgerlijke en militaire bélooning gemobiliseerd personeel in Rijksdienst gewijzigd in" dien zin, dat, terwijl tevoren na oproep bij mobilisatie alle overheids personeel recht had op doorbetaling der genoten bezoldiging, zoodanig^ dat zijn mi litaire belooning werd aangevuld tot zijn vroeger bezoldigingspeil, dit voortaan ten aanzien van o'ngehuwden en medekostwin ners niet meer het geval zal zijn. Hier zal de militaire belooning worden aangevuld tot 70 van hun vroegere bezoldiging. en W. stellen voor bovengenoemde wijziging ook in de gemeentelijke amb tenarenreglementen over te nemen. VERBETERING ARBEIDERS WONINGEN. Naar men weet heeft de regeering een financieele regeling ontworpen voor de verbetering van bestaande arbeiderswonin gen. Zij heeft zich daarbij laten leiden door de overweging, dat er groote behoefte be staat aan kleine woningen en dat er vele van zulke woningen bestaan, welke drin gend behoefte hebben aanverbetering. Worden deze verbeteringen aangebracht, dan kunnen nog voor jaren goed bruik bare en aan behoorlijke eischen voldoen de woningen worden verkregen. Juist nu tengevolge van de huidige abnormale tijds omstandigheden de particuliere bouw vrij wel geheel stil ligt, moet zoo mogelijk een herhaling van de jaren 1918 en vol gende jaren, waarin op groote schaal over- heidswoningen moesten worden gesticht, worden voorkomen. Zoo dit al niet volkomen zal worden be reikt, kan toch zoo goed mogelijk resul taat worden verkregen wanneer de be staande voorraad arbeiderswoningen in be hoorlijken staat wordt gebracht. B. en W. hebben gemeend aan den drang der geering gevolg te moeten geven en zijn begonnen de eigenaars van een viertal woningen op 't Zand,, Wie in verwaarloos den toestand verkeeren aan te schrijven de door ons opgegeven verbeteringen, aan te brengenjj Het ligt in dc bedoeling van B. en W'. hiermede successievelijk voort te gaan, waardoor hopelijk zal worden bereikt, dat aan helaas nog bestaande misstanden een eind zal worden gemaakt. B. en W. meenen bij nadere overweging echter, dat vlugger en beter resultaat mogelijk in sommige ge vallen zelfs zonder drang hunnerzijds zal worden verkregen, wanneer zij de betrok ken eigenaars ook laten profiteeren van door de Regeering vastgestelde premie re geling. Een premie kan worden toegekend bijdrage fonds perdu, tot een bedrag van 1/3 der kosten van verbetering, met een maximum van 320,per woning. Van deze premie zal door het Rijk derhalv maximaal 240,en door de gemeente of maximaal 80,worden gedragen. De Rijkspremie wordt slechts verstrekt, onder voorwaarde, dat de gemeente tegelijkertijd 1/3 der Rijkspremie uit de gemeentekas ver strekt. Deze regeling beteekent dus, dat wanneer voor een bedrag van 960,aan een woning verbeterd wordt, de gemeente slechts een bedrag van 80,- moet bijbe talen. Uitteraard zal een restauratie van WEERBERICHT BEURS VAN AMSTERDAM. Amsterdam 1936-3 83(6 Zeeuws. Hyp. B-3% 766—766 Cities Serv.ce Cy. P. 1958 5 53%—53% Bataafsche Petr. Mjj-36 816—81% A Amsterd, Bank 85846 A Nea. G*st- en Spiritusf. 320—322(4 A De Schelde N.B. 42%—42% C Am. Smelt en Ref. 36%—36% A Houth. Alberts 63—63 C Chesapeake en Ohio 31%30% C Pref. Kansas City South. 13%—13% C Union Pac. Rr. 74%—73% Ned. 38 1000-3 81—81% O. Indie 37 1000-3 81%—82% A Koloniale Bnk. 149%150 A N.I I-Ibk. 600 97—99 C Ned. H. M. 1000 80%—81 A v. Berkels Pat, 1414% C Calvé-Delft 53(4—54 A LeLver-Bros Unilever 83%82-83% A Philips Gem. B. afg. 110-110-11% C Am. Car Foundry 20%19%-20% C Anaconda Cop. 23%22%-23 C Bethlehem St. 62%—61%-62% C General Motor 39%—39% C Kennec Copper 26%—26%-% C North Am. Aviation 17%17% C Rep. Steël 16%—16%-% C U. States St.. C. 46%—45%-% C- North Am. Cy. 17—16% A Kon. Petr. Mpij. 205%—205%-06% C Contin. Oil Cy. 176—17% C Phillips Petr. Comp. 2928% C Shell Union O.C. 9%—9%-% C Tide Water Ass. Oil 8%—8%-9 A Ned.-Scheepv. U. 1106-109-10% A H.V. Amsterdam 340%338-41% A N.I. Suiker U. 201—203% A Deli Batavia 125%'124 C Deli Mij. 1000 1756-172-75 per woning doorgaans niet noodig zijn, zoo dat de door de gemeente te verstrekken bij drage minder zal bedragen dan 80, Of toepassing van deze regeling in deze gemeente het noodige, en gewenscht effect zal kunnen sorteeren, dient afgewacht. In derdaad zijn er redenen, om daaraan te twij felen, wijl het grootste gedeelte der ver- beteringskosten ten laste der eigenaars blijft. Hoe dit zij, B. en W. meenen zich op het standpunt te moeten stellen, dat de gele genheid ook hier moet worden geboden. en W. stellen voor de hierboven ge noemde regeling toe te passen. Vergoeding schoonlioudster open bare school. Nu binnen niet al te langen tijd de nieu we openbare school voor gewoon lager on derwijs zal worden geopend stellen B. en W. voor de vergoeding voor de schoonhoudster vast te stellen op 100 per jaar. Subsidie chr. lagere landbouw school. Naar aanleiding van een verzoek der Z. L.M. om een subsidie te verleenen aan de te stichten lagere landbouwschool te Mid delburg stellen B. en W. voor om voor iedere leerling uit de gemeente Koudeker ke, die deze school bezoekt een subsidie van 20 per jaar te geven. Tenslotte zal na afhandeling van agendapunten afscheid worden genomen van den gemeentesecretaris wien met in gang van 1 Mei eervol ontslag is verleend, ZUID-BEVELAND. stelling waren goed bezet. Mevrouw Beek huisVos dankte met gebed waarmede de avond was Besloten. Z.-VLAANDEREN W.D. BURGERWACHT. KLOETINGE, De burgerwacht alhier hield ten gemeentehuize, onder voorzit terschap van den heer C. Zandee Az. haar algemeene jaarvergadering, In zijn ope ningswoord heette de voorzitter den bur gemeester baron H. N, Schimmelpqnninck van der Oye, in het bijzonder welkom. De rekening over het jaar 1939 werd goedge keurd en vastgesteld. Hef" aftredende be stuurslid de heer L, Oele Pz, werd bij ac clamatie herbenoemd. Voorts werden de moeilijkheden, ontstaan door de inlevering der geweren, besproken. Aan den inspec teur van de Burgerwachten zal gevraagd worden op welke wijze in de toekomst ge oefend moet worden. De vergadering was matig bezocht, DUIKIE OP HET OORLOGSPAD'. KRUININGEN, Dinsdagavond werd voor de hier gelegerde militairen een tooneel- avond gegeven, Het stuk, dat werd opge voerd, heette „Duikie op het oorlogspad" De zaal was zeer goed bezet. De lachsal vo's waren niet van de lucht. In de pauze werd door de fa, Niemeijer aan alle militairen een pakje rooktabak of een pakje shag gratis aangeboden en werd een wedstrijd in het „dichten" uitge schreven. Hiervoorwaren verschillende prijzen beschikbaar-. Er werden zeer leu ke en aardige gedichtjes gemaakt, en de jury, welke bestond1 uit dë aanwezige of ficieren, had een lastige taak. Op ieder pakje tabak zal verder een nummer, waar op men kon meedingen naar een' verlo ting, waarvoor 5 fraaie prijzen beschik baar waren. Het was alles bij elkaar een zeer ge slaagden avond, NOORD-BEVELAND. BEURSTHERMOMETER DONDERDAG Markt Philips Schepen - (Wettig Koninkl. - Amerika - Obl.Markt - Suiker - Unilever Rubber Indutsrle Tabak A Senembah -29—127 6 C Pensylvania Rr. 17%17% C Southern Pac. Cy. 9%—9%-10 A Southern Rlw. 11% A Amst. Rubb. C. 169-1676-68% A Deli-Bat. Rubb. 132-135%-% A Hessa Rubber 86—86 A Serbadjadi S.R. 866—846 WISSELKOERSEN. Heden. Gister. Londen 6,62 6,ël6 Berlijn 75,60 75,60 Parijs 3,75 3,74% Brussel 31,81 31,726 New York 1,88% 1,88% Onrustige zenuwen Mijnhardt's Zenuwtabletten maken U spoedig weer weldadig kalm. Buisje 40 en 75 cent. (Ingez. Med.) HET LEGER DÉS HEILS. WISSENKERKE. Kapitein Beekhuis van het Leger des Heils uit Goes, hield in het gymnastieklokaal alhier 'n lezing over het werk van wijlen generaal William Booth, de stichter van het Leger des Heils. Spre ker, wiens voordracht verlevendigd werd door lichtbeelden, zeide, dat in meer dan 90 landen en 40 talen van Europa en daar buiten het Evangelie wordt gebracht. Spr, schetste hoe de stichter Amerika, Japan en vele andere landen bezocht heeft, en wat hij heeft gedaan voor arme, verwaarloos de menschen, dronkaards enz. In zijn moei lijk werk werd generaal Booth bijgestaan door zijn vrouw, die in 1888 aan kanker is overleden. Booth, die intuschen blind was geworden legde zijn werk neer in Augustus 1912. Spr. zeide met groote dank baarheid fërug te zien op het werk van generaal Booth. De kinder- en avondvoor- Filmavond voor militairen. BRESKENS. Door O. en O. te 's Graven- ige werd Woensdagavond in het gebouw Sumajo alhier een filmvoorstelling aan de militairen aangeboden. Nadat enkele lachfilmpjes gedraaid wer den, werd de film „De charge der lichte Brigade" vertoond. Het programma viel bij de talrijke aan wezigen zeer in den smaak en men kan -eer op een geslaagden avond terugzien. MIJ. VOOR OOFT- EN TUINBOUW. BIERVLIET. Woensdagavond vergader de de afdeeling Biervliet van de Mij. voor Ooft- en Tuinbouw, onder voorzitterschap van den heer M. Maas. De opkomst niet druk, wat gezien de vele seizoenwerk zaamheden niet te verwonderen is. Niette min heerschte er een aangename stemming. Uit de rekening van den penningmeester, den heer W. P. Borm, bleek, dat de inkom sten over 1939 bedroegen 160,80 en de uit gaven 39,17, zoodat er een batig saldo is van 67,63. Doorden buitengewonen winter was het niet mogelijk geweest een tentoonstelling van chrysanten en bollenbloemen te hou den. De leden hadden voor eigen kweek de ontvangst van deze planten wel gewaar deerd. Besloten werd dit jaar deel te nemen aan de groote driejaarlijksche tentoonstelling te Oostburg en de leden op te wekken hun best daarvoor te doen. Met het oog op de tentoonstelling en voor reclame voor de af deeling werd besloten een perk gladiolen aan te leggen voor het kantoor van de Boe renleenbank. De proefboomgaarden, waarvan er ook in Biervliet één ligt, en waarvoor vrjj groote belangstelling bestaat, hadden die ook al gemeen op deze vergadering. Met het oog op de te maken kosten voor de tentoonstelling, zullen dit jaar geen plan ten aan de leden en schoolkinderen worden uitgereikt. OOSTBURG. De plaatsvervangende bur gemeester, wethouder Mijs, zal voor de in gezetenen te spreken zijn ten gemeentehui ze op Maandag, Dinsdag, Donderdag er Vrijdag des voormiddags van 1112 uur. LUCHTBESCHERMINGSFILM. OOSTBURG. Op initiatief van "de plaatse lijke vereeniging voor luchtbescherming werd Woensdagmiddag in het Beursgebouw een filmvoorstelling gegeven voor de leer lingen der Middelbare en lagere scholen. Bij den aanvang wees de heer Borm de leerlingen op het belangrijke werk van de luchtbescherming Enkele korte films wer den vertoond waarvan de eerste een indruk gaf hoe de verschillende diensten van de luchtbescherming georganiseerd zijn en een duidelijk beeld van de bestrijding van het gevaarlijke mosterdgas. Voorts werd nog een film over Finland, een teekenfilm de film „Vliegen voorheen en thans" en een film waarin de beroemde komiek Char- lie Chaplin de hoofdrol vervulde, vertoond. Deze film viel bij de kinderen bijzonder in den smaak. 's Avonds werd in de. Beurs voor vol wassenen de geluidsfilm „Alerte" ver toond. Deze film liet de actieve en passie ve bestrijding van den luchtoorlog in ver schillende groote landen zien. De heer Borm hield bij den aanvang een korte inleiding waarin hij wees op de nood zakelijkheid, dat de burgerij zoo góed mo gelijk ingelicht moet worden, wat zij bij een luchtaanval moet doen. Thans is vol gens spreker het oogenblik gekomen dat elke man en vrouw in geval van nood weet waar zijn of haar plaats is, want ook Ne- kunnen worden. De film werd door het tal- derland zou in den oorlog meegesleurd rijke publiek aandachtig gevolgd. POLDERVERGADERING. SLUIS. Op 23 April vergaderden de stem bevoegde ingelanden van den polder be- wester Eede benoorden St. Pietersdijk, in het Hof van Brussel. Alle 28 stembevoeg den waren tegenwoordig of vertegen woordigd. Voorzitter dhr Breyaert. De se dert voorgaande vergadering ingekomen stukken worden medegedeeld. Naar aan leiding van dat, ingekomen van 't Bestuur van den Bond van *polders in Z. VI. W. D.. wordt zho., met algcm. stemmen besloten zich bij wijze van een adres opnieuw uit te spreken tegen de nog steeds In de lucht hangende opheffing van de bewuste 76 polders en de oprichting van het Vrije van Sluis. In het in verzetvorm opgemaak te ontwerp-besluit, wordt niets gewijzigd. Het zal ter kennis worden gebracht van Ged, Staten. De rekening 1939/1940 wordt zonder op of aanmerkingen goedgekeurd en vastge steld, in Ontvang op 5660,326 en in Uit gaaf op 50S3,73%, alzoo met een goed slot groot 576,59^ niettegenstaande werd begonnen met een goed slot over '38/'39 groot 8,en een schuld groot 425,van in 1938/1939 opgenomen en schuldig gebleven kasgeld-leening. Het verslag over den toestand van den polder werd gunstig uitgebracht. De begrooting voor den dienst 1940/1941^ werd vastge steld als door het bestuur in ontwerp aan geboden, zoo in ontvang als in uitfaaf op 6485,79, met een post voor onvoorziene uitgaven ad 530,84 en een te heffen ge- schot gelijk als in 1939/1940 ad 5,per ha schotbare gronden. De benoodigde o, macadam voor 1941/1942 mag worden aangekocht vóór de vergadering in April 1941. Bij eerste vrije stemming worden, herbenoemd de 4 afgevaardigden ter ver gadering van het Waterschap der Sluis aan de Wielingen, de heeren A. U. M. We- maer, L. O. de Bruyckere^ Adr, Lako en H. J. Aernaudts respec. met 27, 28, 27, en 27 van de 28 uitgebrachte geldige stem men. Naar aanleiding van het bij de rond vraag door dhr Van de Vijver aangesne- dene wordt, na korte wisseling van ge dachten, zfio. met alle stemmen besloten alsnog alle pogingen in het werk te stel len om de Bewestereedestraat, wel de drukste verbindingsweg tuschen Aarden burg/Sluis op het wegenplan te krijgen. Z. VLAANDEREN Q.D. LOONOVEREENKOMST IN DEN LANDBOUW. Men schrijft aan de Tern. Crt.: Door de gezamenlijke landarbeidersbon den nl. R.K. Land. Bond Afd. Deus Dedit, N.C.L.B. en N.L.B., is het loonaanbod van de gezamenlijke landbouwersbonden nl. N.C.B., C.B.T.B. en werkgeversvereniging gedaan op de conferentie op 18 Maart te Hulst aanvaard. Dit houdt in dat het loon is van 1 Mei31 Oct. 2,50 per dag; van 1 Nov.30 April 2,20; zwaardere en oogst- werkzaamheden 0,30 per uur. Voor 1ste knechten 1 Mei31 Oct. 17; 1 Nov.30 April 15; 2de knechten 1 Mei- 30 Oct. 15; 1 Nov.—30 April 13 per week; voor gehuwde knechten 100 roeden aardappelland vrij. Voorts is opgenomen een duurte-clausule. Dit contract treedt in werking 1 Mei 1940. De andere bepalingen blijven ais omschreven in de uitspraak van prof. Minderhoud in Juni 1939. Hiermede is na jaren van verplichte arbitrage in O.- Zeeuwsch-Vlaanderen het vrije contract weer tot stand gekomen. BURGERLIJKE STAND Gehuwd: Jozeph van der Loo, 24 jr. jm. en Johanna Elisabeth Kooman, 23 jr. jd- Cornells van de Kreeke, 23 jr. jm. en Jan netje Jacoba Schrijver, 23 jr. jd. Geboren: Johanna, d. v. Jan Knuist en Pieternella Zuijdwegt. Cornells Nicolaas, z. v. Adreas Tierie en Gatharlna Annecluen Mol. Aardenburg. Getrouwd: J. HoUebrand 24 j. jm. en J. M. de Groote 22 j. jd. Bevallen: A, Corthals, geb. de Bruqckere d. I. J. Sierens, geb. Temmerman z. Overleden: P. B. Galle 70 j. wednr. van C. M. Staelens. J. W. Busscher 75 J- man van E. M. Calon. (A.A.),

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 2