TRIUMPH OVERAL STADSNIEUWS LAATSTE BERICHTEN STADSNIEUWS TRIUMPHEERT DE BESTE 19 SIGARET 'N TRIUMPH VAN SMAAK! De Raad vars Yerseke besIuiO®* oprichting van een binnenvaartschool 1 Bureau! 1.1, van '1 Monde Middelburg, Gortstraat 21, Tel. 387 Vlissingen, Walstra at 4, Tel. 254 (Ingez. Med.) MIDDELBURG DE SIRENES ZULLEN WEER GILLEN. Voorzoover noodig herinneren wij er aan, dat Maandagmiddag te één uur de sirenes weder worden beproefd. Zooals destijds gemeld heeft dit iederen eersten van de maand plaats. Geslaagd. Te 's-Gravenhage slaagde voor het exa men heilgymnastiek en massage, de heer J. A. Vertregt te Den Haag, vroeger te Middelburg. DE WERKLOOSHEID. Bij de Arbeidsbeurs te Middelburg ston den heden ingeschreven: Geheel werkloos: 277 mannen en 16 vrou wen; gedeeltelijk werkloos: 7 mannen en vrouwen; in werkverschaffing: 153 man nen; niet werkloos: S mannen en 2 vrou wen. Algemeen totaal vorige week: 452, bijge komen: 49, afgegaan: 3S, totaal over: 463. EERVOL ONTSLAG AAN BURGEMEESTER STÜTE. Bij k.b. van 28 Maart is aan J. W. A. Stüte op zijn verzoek, met ingang van 20 Mei 1940, eervol ontslag verleend als bur gemeester der gemeenten Colijnsplaat en Kats, onder dankbetuiging voor de lang durige diensten, door hem in die betrek king bewezen. GOES HE.S.-ERS OP STAP. Evenals verleden jaar in de Paaschvacan- tie heeft ook nu weer een dertigtal leerlin gen van de R.H.B.S. een reisje naar Am sterdam gemaakt met als hoofddoel een voetbalwedstrijd tegen de le H.B.S. aldaar. De reis werd per trein gemaakt in ge reserveerde coupè's. Geluncht, en latei- ge dineerd, werd bij „Heek". De wedstrijd, die in het kader der school- wedstrijden van den A.V.B. als „extra-wed strijd" betiteld was, trok veel belangstelling. Er stond een felle wind dwars over het ter rein, maar nittemin werd er aan beide zij den goed gespeeld. Goes doelpuntte het eerst uit een strafschop, waarna even later Amsterdam gelijk maakte. De rust begon, toen er een hagelbui neerkwam. Na de rust was Goes sterker, doch gedoelpunt werd er niet meer. Een hard schot van Van Huys- stede, tegen de lat, had zeker beter lot ver diend.' Het spel eindigde dus met 11. Na afloop van dezen wedstrijd reikte de hr. Bon voor den A.V.B. onder een harte lijke toespraak aan de Goesche spelers, als loon voor hun prestatie, een A.V.B.-speldje uit. Onze H.B.S.-ers bezochten hierna nog een Cineac en aanvaardden daarop, moe, maar voldaan over den prettigen dag, de terug reis naar de Ganzenstad. De hr. A. J. C. Nordlchna was leider van de jongelui. DE VOLKSCONCERTEN. De data der openbare concerten zijn voor 1940 vastgesteld. Ze worden alle gegeven op de Groote Markt. De regeling is als volgt: „Euphonia": 10 Mei, 14 Juni, 12 Juli, 31 Augustus, 27 September. „Hosanna": 30 April, 30 Mei, 29 Juni, 5 Augustus, 12 Sep tember. Het concert van 30 April wordt gegeven des namiddags S uur; de overige des namid dags 8% uur. Bij ongunstig weer worden de vastgestelde data ongeveer een week verschoven. BENOEMING. Tot tijdelijk adjunct-opzichter-teekenaar bij den dienst van Gemeentewerken alhier, is in verband met de concentratie van het bouw- en woningtoezicht op Zuid-Beveland, benoemd de heer J. G. Dominicus alhier. EEN DRIELING GEBOREN. De 39-jarig schippersvrouw A. M. Broer kaart-De Koster, met de „Louis Maria" t: Wemeldinge liggende, kwam naar het Gast huis „Oostwal" alhier, om daar gisteren moeder te worden van drie welgeschapen dochters. Dr. Koch stond de gelukkige moe der bij. De meisjes wogen elk vijf pond. Zij werden Maria, Lucia en Anna genoemd. Hedenmorgen maakten moeder en kin deren het goed. Naar wij vernamen moet het ongeveer dertig jaar geleden zijn, dat te Goes een drieling geboren werd. WEERBERICHT DE BILT: Aanvankelijk betrokken tot zwaar bewolkt, plaatselijk eenige rege. of motregen, weinig verandering in tem peratuur, zwakke tot matig uiteenloopen- v.e wind. Later: brekende bewolking, stjjgirg van temperatuur, overwegend droog weer, zwakke tot matige wind uit Westelijke richtingen. STERKE MAGNETISCHE STORINGEN Het K.N.M.I. te De Bilt deelt mede: Sedert gisteren, Vrijdagnamiddag 4 uu. zijn te Witteveen en te De Bilt weer zeer sterke magnetische storigen geregistreerd, die heden voormiddag nog niet waren af- geloopen. De afwijkingen waren niet zoo groot als by den naagnetischen storm van Zondag 24 Maart. Zo 31 Mrt. Zon op: 5 h 3S; onder: 18 h 30. Licht op: 19 h 00. Maan op: 2 h 06; onder 11 ii 15. Ma 1 April. Zon op: 5 h 36; onder: IS h 32. Licht op: 19 h 02. Maan op: 2 h 42; onder: 24 h 06. N.M. 7 April. Hoog- en Laagwater te VUssingen: Hoogwater. Laagwater. Maart. Zaterdag 30 6.01 18.34 0.04 12.34 Zondag 31 7.07 19.44 1.01 13.29 April. Maandag 1 8.32 21.06 2.06 14.50 Westkapelle is 28 min. en Domburg 23 min. vroeger, Veere 38 min. later. S springtij. Hoog- en Laagwater te Wemeldinge: Hoogwater. Laagwater. Maart. Zaterdag 30 7.43 20.14 1.12. 13.38 Zondag 31 8.39 21.18 2.05 14.33 April. 1 9.57 22.36 3.05 15.54 BEURS VAN AMSTERDAM. Amsterdam 1936-3% 83% Zeeuws. Hyp. B-3% 78 .ties Service Cy. P. 1958 50%—50% Bataafsche Petr. Mij .-3% 88%88% A Amsterd. Bank 87%88% Ned. Gist- en Spiritusfabr. 321%320 A De Schelde N.B. 48% C Am. Smelt Ref. 37%—37% A Houtb. Alberts 65%- -65% C Chesapeake Ohio 31%31% C Pref. Kansas City South. 13%—14% C Union Pac. Rr. 75%-76% Ned. 38 1000-3 84%—84% O. Indië 37 1000-3 85%—85% A Koloniale Bnk. 159 A N.I. Hbk. 104—104% Ned. H. M. 1000 86% 88 A v. Berkels Pat. 1818% Calyvé-Delft 56%—.— Lever-Bros Unilever 91%91%-92% Philips Gem. B. afg. 119%—120% Am. Car Foundry 18%18%-19 Anaconda Cop. 22% - 22%-% Bethlehem St. 55%—56%-57 C General Motor 39%39% C Kènnec Copper 2727-% C North Am. Aviation 17%17% C Rep. Steel 19%—15%-% C U. States St. C 41%—42%-% C North Am. Cy. 16%17 A Kon. Petr. Mpij, 225%—225-26 C Contin. Oil Cy. 16% ex diV.—16% Phillips Petr. Comp. 28%—28% C Shell Union O-C. 9%— 9% C Tide -Water Ass. Oil 8%—8%-% A Ned. Scheepv. U. 113—113%-15 A H.V. Amsterdam 380380-81 A NJ. Suiker U. 217—216 A Deli Batavia 121%—121% C Deii Mij, 1000 179-179-% CORRESPONDENTIE. P. D. A. en B. V. Uw ingezonden stuk ken moesten tot Maandag blijven over staan, vanwege gebrek aan plaatsruimte. Red. EEN AGENT OMGEKOMEN BIJ AANRIJDING. Personenauto botste tegen politie motor. Op den hoek van de Gouverneuriaan en Van Zeggelcnlaan in Den Haag zijn Don derdag een personenauto en een politie motor tegen elkaar gebotst met het gevolg, dat de motorrijder kort daarop is overle den. Het slachtoffer is de 50-jarige agent van PREDIKBEURTEN ZONDAG 31 MAART. Ned. Herv. Kerk. Goes 9,30 u. ds. De Vries, av. 6 30 u. ds. De Vries (afscheidsprediking). Kattendijke 9,30 u. ds. Lammers; 2 u. g. d. Wilhelminadorp 9,30 u. ds. Tasseron te Eethen; vm. 2 u. geen dienst. 's Gravenpolder 9,30 u. de hr. De Jager; 6 u. ds. Van Burgeler. Zoutelande 9,30 u. en 2u. ds. W. Oosthoek. Ger. Kerk. Goes 9,30 u. en 5,30 u. ds. W. M. v. d. Vegt. Kapelie vm. en nm. ds. Scheele. Kruiningen vm. en nm. ds. Koolstra. Wolphaartsdijk 9,30 u. en 2 u. cand. De Boer. Ger. 'Gem. Biezeiinge vm., nm. en av. leesdienst. Goes 9,30 u., 2 u. en 6 u. leesdienst. Vry. Evang. Gem. Goes 9,30 u. en 6 u. ds. Van de Vis. Oud Ger. Kerk. Colijnsplaat 9,30 u. en 6 u. de hr. Kraayveicj. Donderdag 6,30 u. ds. Franke (bevesti ging). Vrijdag 6,30 u. ds. Kraayveld (in trede). BIOSCOPEN MIDDELBURG. CITY. Sweethearts. Van des vele filmparen, die beroemd wer den en die men moeilijk gescheiden op tredend zou kunnen denken, vormen Jeanette Macdonald en Nelson Eddy he den ten dage wel een der meest prominen te. Het is een bijna ideale combinatie; zij zijn als voorbestemd om tezamen het bios- copepubliek van heel de wereld vele ge- noegelijke uurtjes te bezorgen. Hun films zijn stuk voor stuk juweeltjes, htegeen naast hun charmante spel en hun onmis kenbare vocale prestaties aan de artistieke verzorging van de Metro Goldwyn Mayer- staf te danken is. In „Sweethearts" betreden zfj het ter rein der moderne revuefilm, met al haar pracht en praal. De M.G.M. is het aan zichzelf en beiden artisten verplicht ook op dit gebied iets bijzonders te brengen en het is iets bijzonders. De flm is in een buitengewoon geslaagd klèurenprocédé opgenomen en is van een uitstekend gehal te, hetgeen van dit soort films niet steeds gezegd kan worden. Eddy en Jeannette zijn het liefdespaar in een groote show, die zich 6 jaar ach tereen op Broadway heeft kunnen hand haven en naar het zich laat aanzien het dozijn jaren nog wel zal halen. De groot ste zorg van directeur Lehmann. door Frank Morgan weer kostelijk gespeeld, de beide sterren voor zijn show te kunnen behouden. Vermakelijk is zijn strijd met den agent uit Hollywood, die dreigt te triomfeeren. Lehmann neemt dan ten ein de raad minder fraaie middelen te baat om zijn doel te bereiken,, hetgeen een scheiding tusschen de gelieven teweeg brengt. Tenslote komt alles gelukkig weer in orde en gaat de show met frisschen moed aan het tweede halve dozijntje begin- De film is een lust voor oog en oor en naast de drie outsiders die wij reeds noemden, treden bovendien Herman Bing en Mischa Auer, evenmin onbekenden, er in op. Zang en muziek zijn hoe kan het anders excellent. „Lord Jeff" Van een geheel ar.der genre, doch stens zoo goed als de hoofdfilm is „Lord Jeff". Het zijn Mickey Rooney en Freddie Bartholomew die hierin de hoofdrollen vertolken en dat zegt genoeg. Freddie is als wees door een elegant oplichterspaar opgevoed en voor hun operalies gebruikt, waarbij hy betrapt wordt en op een school voor de koopvaardij terecht komt. Hier treft hij Mickey aan. die hem hartelijk tegemoet treedt, doch Freddie is eigenzin nig, te goed voor deze omgeving, naar hij meent. De goede kern, die ook bij dit arrogante kereltje aanwezig is, wint het gelukkig van zyn verleden en met Mickey en 3 anderen wordt hij uitverkoren om aan te monsteren op de Queen Mary. Alvorens het zoover is heeft Freddie een harden tijd medegemaakt; de conflicten op de school zijn legio, uitstekend en lo- lype en het kleine kereltje is om te ste- isch verfilmd. De bootsman is een p_racht- len- Er is nog veel meer, doch men ga het zelf zien. Een prachtprogramma dat, men niet missen mag. ELECTRO. ,,'t Zit in de lucht". Deze film heeft maandenlang Ja verschil lende theaters van onze groote steden ge- loopen. Feitelijk is hier alles mee gezegd. It's in the Air" heeft niet voor niets zoo'n enorm succes gehad; weken achtereen hebben uitverkochte zalen geschaterd om de avonturen van den Engelschen komiek George Formby. Deze jonge man met de twee linkerhan den (en men zou haast zeggen ook twee linkervoeten) krijgt het in zijn hoofd een uniform van den luchtvaartdienst aan te trekken. Aldus uitgedost komt hij op een militair vliegveld terecht, en voor hij het weet staat hij, met een geweer, in een rij recruten te stuntelen, en brengt hij den sergeant-majoor in een toestand, die slechts met overkoken kan worden vergeleken. Hoe hij ook zijn best doet, alles loopt hem te gen, niets kan hij goed doen. Doch met zijn banjo en zijn grappige liedjes weet hij het hart van de aardige dochter van den ser geant-majoor te veroveren. Zy weet hem zoo goed te helpen, dat de pseudo-soldaat tenslotte zelfs voor promotie in aanmerking komt, nog vóór hij feitelijk in dienst is! Een uiterst vermakelijke film, die het pu bliek een uur lang doet schudden van het lachen. „Student Razumov". Een jonge man (Pierre Fresnay), die net een schitterend examen heeft gedaan, en de wereld voor zich open ziet liggen, vindt bij zijn thuiskomst op zijn kamer een vroe- geren studie-genoot van hem. Deze is een revolutionnair geworden en heeft enkels uren tevoren den minister-president ver moord. Bij zijn ouden studiekameraad zoekt hy een schuilplaats. Deze verraadt hem, ech ter zonder het gewild te hebben, en dooi den politie-commissaris (Pierre Renoir) wordt hy gedwongen, voort te gaan met zijn verraderswerk. Hy vindt echter de kracht zich aan dezen druk te ontworstelen, en hij weet zijn daad althans eenigszins goed te maken. Ook bekent hij het gebeur de aan den leider der revolutionnairen. Een der partijgenooten schiet hem hiervoor neer, doch hij weet dat zijn schuld geboet is, en hij sterft met een dankwoord aan zijn moor- denaar. Deze film is aangrijpend en wordt zeer goed gespeeld. GOES. GRAND THEATER. De Big van liet Vreemdelingenlegioen Fernandel, de Fransche komiek, speelt op geestige en voortreffelijke wijze zijn rol van den pantoffelheld, die door een boeven streek in het Vreemdelingenlegioen terecht komt en van daar als herboren in de maat schappij terugkomt. Eerst is zijn vróuw baas en Fernandel heeft te doen wat zy beveelt. Een boef voert hem dronken in een café, verwisselt de papieren en weet hem aan boord van een schip voor legionnairs te krij gen. Daar Fernandel slechts de papieren van den boef bezit kan hij de autoriteiten niet van de verwisseling overtuigen! Van liever lee past hij zich aan de omstandigheden aan. doch spoedig komen de moeilijkheden, dat Fernandel's vrquw alle moeite doet hem op te sporen. Fernandel voelt er ech ter niet veel voor dit nieuwe leven prijs te geven, dat hem meer voldoening schenkt, dat het vroegere leven bij zijn bediller;'; vrouw. Zij staat hem echter op te wachten bij het hospitaal, waarin hij verpleegd werd voor zijn verwondingen, opgeloopen in een heldhaftig gevecht lijdens een strafexpedi tie. Fernandel trekt met zijn vrouw terug naar Marseille, doch thans zijn de rollen omgekeerd, en is Fernandel de baas. De groote Bosclibrand. Dit is een film met de noodige sensatie en een toppunt aan spanning. In een hout hakkerskamp in het Hooge Noorden wordt één der houthakkers valschelyk beschuldigd van moord op zijn vriend, die zou trouwen met het meisje waarvoor beiden veel sym pathie gevoelden. Bij gebrek aan bewijs wordt hy echter vrijgesproken, doch de pu blieke meening keert zich thans tegen hem en hij wordt door zijn collega's dood ver klaard. Verbitterd, besluit h\j weg te gaan doch, wanneer juist een groote boschbrand uitbreekt, en hy weet dat zyn vijanden door het vuur omsingeld worden, besluit hij te helpen. Wanneer hij eindelijk, na vele, bijna onoverkomelijke moeilijkheden, de mannen gered heeft, weet hij, dat zyn naam gezuiverd is van alle blaam en beseft ook de verloofde van zijn vermoorden vriend, dat ze méér dan „zusterlijke" liefde voor hem koestert. Een programma dat waarlijk een bezoek meer dan waard is. BEURSTHERMOMETER ZATERDAG Schepen Philips - Indutsrie - Tabak - gedeponeerd.? A Senembah 138%—138 C Pensylvania Rr. 17%'- C Southern Pac. Cy. 10%—9%-10 A Southern Rlw. 12%12% A Amst. Rubb. C. 1S3%—183% A Deli-Bat. Rubb. 149—147% A Hessa Rubber 98%100% A Serbadjadi S.R. 93—90 WISSELKOERSEN. Londen Berlijn Parijs Brussel New York Heden. Gister. 6,65% 6,62% 75,60 75,57% 3,77% 3,32" 32,15 32,19 1,88% 1,88%. politie J. K., die een schedelbasisfractuur kreeg. De geneeskundige dienst voerde hem het gemeenteziekenhuis aan den Zuidwal, alwaar hij korten tijd na zijn op neming is overleden. De 32-jarige mej. J. S. M. van H. bestuur de de auto. Zij kreeg geen letsel. De oor zaak van het ongeval is nog niet vastge steld. Belangrijke kunstverzameling aan het Rijk geschonken. Een Nederlandsch verzamelaar, die voor- loopig onbekend wenscht te blijven, heeft aan den Staat der Nederlanden een zeer belangrijke kunstverzameling geschonken, ter plaatsing in het Rijksmuseum te Am sterdam. Deze collectie bestaat uit ruim 80 schilderijen en aquarellen, waaronder Ne- derlandsche primitieven, Italiaansche pa- neelen der 15e eeuw, werken van Neder- landsche 17e eeuwsche meesters en een rui me vertegenwoordiging van de Haagsche school. K.L.M.-DEENST AMSTERDAMOSLO. Gisteren heeft de Noorsche regeering de K.L.M. vergunning verleend voor het on derhouden van een regelmatige verbinding van Amsterdam over Kristiansund naar Oslo van 1 April tot 31 December van dit jaar. Deze dienst zal a.s. Maandag ingaan, althans wanneer de weersomstandigheden in Scandinavië dezer dagen niet ongunstiger worden. Het heeft er nl. de laatste dagen weer gesneeuwd. De dienst op Oslo is op 23 Augs. van het vorige jaar gestaakt door gebrek aan pilo ten. Op 2 September is die dienst heropend en tot begin November onderhouden, toen moest hij wegens de weersomstandigheden-, worden gestaakt. (Ingez. Med.) Verkoopingen en verpachtingen. Vrijdag werd te 's Heer Arendskerke door notaris Jonkers publiek verkocht. 1. Hofstede in de gemeente 's H e e r Arendskerkein den Nieuvviandpolder groot 2.98.20 ha. Kooper J. Allemekinders te 's Heer Arendskerke voor 10765 2. Bouwland te Heinkenszand in het Oude Nieuwland groot 0.52.20 ha. Kooper C. de Leeuw te Nieuwdorp voor 1385,39. 3. Weiland te 's Heer Arendskerke, in Aulte Veere, groot 1.07.20 ha. Kooper J. Raas Mz. c.s. te Heinkenszand voor 2680. 4. BBouwland te Heinkenszand, in den Ouden Craayert groot 0.88.10 ha voor 2695.86. Donderdavond vergaderde de raad van lerseke -voltallig. Voorzitter burgemeester 'Gunning. Bij de ingekomen stukken was een circu laire van Ged. Staten met de vraag of de Raad bezwaren heeft tegen de wederinvoe- ïg der kermis te Souburg. De heer A. Koppe vreest, dat zijn stem tegen de wederinvoering zal zijn een stem die des roependen in de woestijn. Maar toch kan hij niet voorstemmen. Hij keurt kermis af niet alleen uit moreel, maar ook uit financieel oogpunt. Wederinvoering van ;en kermis in dagen als we nu beleven, vaarin de oorlogsfakkel Europa verlicht, is sterk af te keuren. Nimmer zal spr. daar zijn stem aan geven. De voorzitter merkt op, dat de goedkeuring van den Raad wordt gevraagd, en uit het oogpunt bezien, dat lerseke als dorp geen schade zou lijden juist van den datum der kermisviering. De heer Hitdes kan zich geheel met de woorden en gedachtengang van den heer Koppe vereenigen. Het voorstel van B. en W. wordt verwor pen. Vóór de heeren G. de Jager, J. Ph. Bom, P. de Kocijer, C, de Visser en M. Scheele. Tegen de heeren A. Koppe, C. Hirdes, J. C. Cornelisse, G. Daane, M. Mol en J. D. van der Endt. Wat willen de tegenstemmers nu, vraagt de voorzitter, in antwoord waarop de heer Koppe een voorstel van den volgenden in houd in stemming wenscht gebracht te zien: De Raad van Yerseke in vergadering bijeen, kennis genomen hebbende van de voorge nomen wederinvoering der kermis te Oost en West-Souburg, overwegen aan deze we derinvoering geen adhaesie te betuigen, Deze motie werd aangenomen met 6 vooi en 5 tegen, dezelfde stemverhouding maai nu in omgekeerde orde. B. en W. stellen voor om tot oprichting te besluiten van een binnenvaartschool te Yei seke. Aan kosten zal dit op de begrooting een som van f 530 medebrengen, die even wel voor een groot gedeelte weer in de ge meentekas terugvloeit door de lokaalhuur (f 3 70). Reeds eerder was tot oprichting besloten, maar diverse omstandigheden oorzaakten vertraging. De liefhebberij om zich als leerling op te geven is groot ge noeg. Reeds nu is een voldoend leerlingen aantal verzekerd. Het is alleen jammer dat verschillende van de gegadigden zich nog in militairen dienst bevinden. Een ieder, die let op de aard van onze gemeente, veel varens gezellen, die weet de minimum ontwikkeling, die juist dat varensvolk bezit, kan een betere opleiding niet anders dan toejuichen. Alle raadsleden kunnen zich met de oprichting, der school vereenigen. Vervolgens werd een 6-tal punten der agenda als voorschot Ned. Herv. School a f 1197, verrekeningen bijzondere scholen 1938 en enkele wijzigingen gemeentebegroo- ting 1939 en 1940, zonder eenige discussie of hoofdelijke stemming aangenomen. De heer Koppe wijst op den gevaarlijken weg op den Dam bij den Poatweg en zou hier gaarne verbetering zien. Al was het maar een muurtje van 40 cm. Spr. acht dit een prachtig werkobject. De voorzitter zegt, dat dit inderdaad ideaal zou zijn, maar wijst op de onkosten. Er moet zooveel mogelijk bezuinigd worden. Temeer daar de zware slagen door den har den winter aan de oestercultuur toegebracht, jarenlang gevoeld zullen worden, ook door de gemeentekas. De heer Daane informeert naar de onbe woonbaar verklaarde woningen in de Lange- viele, moeten die worden afgebroken? De voorzitter antwoordt, dat dit nog niet noo dig is. De heer De Visser vraagt om betere ver- lichting in de „chool dc Dam.tr.at. De voorzitter zou gaarne betere lampen hebben verschaft, indiente waren aangevraagd. De heer Van der Endt vraagt inlichtingen over de plaatsen in de haven en de brand weer, welke hem worden verstrekt. Dc heer Hirdes stelt een vraag over de straat in Polen. De voorzitter antwoordt hierop, dat, indien zulks niet teveel kost, verbetering is te verwachten. Nadat de heer Dc Jager heeft gewezen op een minder wcnschelijken toestand bij be grafenissen en de heer Bom op reparaties der straten (vorstgevolgen) en de vo?E" zitter heeft verklaard, dat dit door B. en W. onder het oog zal worden gezien, gaat de.- raad over in besloten zitting.

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 2