Wettelijke regeling pensioen» en spaarfondsen. SPOFJiEUWS VLAAMSCHE KRONSJK Ad! verlemÉi in. Zij moeten een eigen ver mogen hebben. Bij de Tweede Kamer is ingediend een wetsontwerp, dat den titel draagt „wette lijke regeling inzake personeelpensioen- en Volgens de memorie van toelichting van de ministers van sociale zaken, van justitie en van economische zaken is dit ontwerp voorbereid naar aanleiding van de gebeur tenissen, welke zich in 1935 t.a.v. de pen sioenen by den Kon. Hollandschen Lloyd hebben.voorgedaan. Als eerste eisch moet gesteld worden, dat er zij een zelfstandig van de bezittingen der onderneming geheel afgescheiden fonds. Naar het oordeel der ministers is noodig een publiek-rechtelüke regeling, waarbü de werkgevers, die een pensioen- of een spaar- voorziening voor hun personeel tot stand willen brengen, of willen handhaven, aan normen gebonden worden, welke zij niet straffeloos kunnen pvertreden. Deze normen zullen behalve de oprich ting van een fonds met rechtspersoonlyk- heid vooral betreffen de te volgen be- leggingspolitiek. De ministers zün van meening, dat als een bruikbare weg te de zen voor de pensioenfondsen in de eerste plaats genoemd mag worden inschakeling van de vrüwillige ouderdomsverzekering of van een levensverzekeringmaatschappij. Zulk een fonds heeft feitelyk dus geen gelden te beheeren. Do büdragen der deel nemers en de andere inkomsten worden overgedragen aan de verzekerïngsmaat- -.'-wr/'iLqa schappy als premie. Deze weg schünt in de practyk goed te voldoen. Echter, de mogelykheid dient, open te staan om, onder de noodige waarborgen, de doeleinden van een fonds ook op andere wyze tot gelding te brengen. De ministers meenen daarom voor eenigs- zins groote pensioenfondsen bij kleine faalt de kansberekening te moeten toe laten, dat het fondsbestuur binnen zekere grenzen zelf bepaalt, hoe het de fondsgel den beleggen en besteden zal. SPAARFONDSEN. Voor de spaarfondsen achten de ministers toezicht van overheidswege niet noodig. Ten aanzien van deze fondsen kan volstaan worden met voorschriften betreffende de belegging. Het fonds moet eigen bestaan en eigen vermogen hebben, - zoodat de werkgever, die de fondsgelden in zyn eigen zaak aan wendde, zich aan eens anders vermogen zou vergrüpen. Het fonds wordt beheerd door een afzonderlek fondsbestuur. Een pensioenfonds zal b.v. niet tevens spaarfonds of ziekenfonds mogen zyn. Wat de belegging betreft: de V.O.V., be legging in polissen van levensverzekerings- overeenkomsten zijn veil'ge methodes. Tegen afkoop of beleening behoeft geen bezwaar gemaakt te worden, wanneer de arbeider met toestemming van het fonds bestuur zün medewerking daartoe verleent. Het fondsbestuur mag evenwel de toestem ming slechts verleenen indien het van oor deel is, dat de afkoop of beleening in het belang van den arbeider gewenscht is. BILJARTEN. H.Z.OA B.C. Gisteravond vond de returnwedstrijd plaats tussehen de militaire biljartclub HZO en de Middelburgsche biljartvereeniging ABC. Wy laten hieronder volgen de uitslagen van de partyen in volgorde van de gewon nen pry zen terwyl wy de uitslagen van de vorige week tussehen haakjes hebben ge- Dpl. Watervoort 80 (115)A. Kieboom 74 <107-; A. Westdorp 70 (69)—dpi. Caster mans 44 (28); S. Maj. Eelst 62(54)—J. C. Clarys 60 (42); dpi. Kolyn 56 (49)—C. Flipse 58 38); K. J. Net 53 (49)—dpi. van Kesteren 47 (51); I. Sinke 42 (47)— dpi. Heidt 41 (30); W. Biesing 37 (48)— serg. Roggeveen 55 ((25); H. Hengstman- gers 36 (25)wachtm, v. d. Molen, 33 (21). Door de leden van ABC werden 855 ca ramboles gemaakt en door. HZO 791". De hoogste serie van ABC was voor Kieboom met 24 en voor HZO serg. maj. Eist met 17. Een lid van ABC had het hoogste aan tal poedels nml. A. Westdorp die van. de 25 beurten 13 poedels had maar niettemin in de overige 12 beurten 69 punten noteer de. De voorzitter van ABC heeft er by de prysuittreiking op gewezen, dat alle pry- zen gekregen waren om dat het hier gold een wedstryd tegen militairen.. De leden van ABC hadden dan ook una niem besloten om den door hen, gewonnen prijs af te staan aan hun militairen tegen speler, welke mededeeling met luid ap plaus werd begroet. De voorz. dankte in de eerste plaats de militairen voor hunne medewerking en hun sportieve en kameraadschappelijke houding en hoopte nog vele malen in contact te komen. Namens bestuur ABC overhandigde hy alle 16 medespelenden een kleine herinne ringsmedaille. Een der militairen bracht dank aan A.B. C. èn deelde mede dat men onder elkaar uit de smalle militaire beurs toch ook eenige pryzen beschikbaar stelde die hy met een kort woord aan alle medespelenden over handigde terwyl hy den voorz. van A. B. C. den heer J. J. Schuit een mooie voorzitters hamer overhandigde met inscriptie. Men bleef na de prijsuitreiking nog eeni- gen tyd gezellig bijeen in de cantine. Een Noorsche tegenspraak. Havas meldt: Het Noorsche gezantschap te Parijs spreekt met nadruk de geruchten togen, volgens welke de Sovjet-regeering in sommige Noorsche havens vrije zones zou hebben geëischt. PREDIKBEURTEN ZONDAG 24 MAART. Nod. Herv. Kerk. Aagtekerke 9,30 u. cand. H. G. Beneder; 2 u. ds. F. Don, Oostkapelle. Arnemuiden 9,30 u. en 2 u. ds. H. K. van Wingerden. Biggekerke 9,30 u. ds. de Ru; 2 u. ds. Van Loon. Domburg 9,30 u. ds. F. G. H. Nicolaï; .7 u. ds. Fagel (Jeugddienst). Grypskerke 9,30 u. ds. Van Loon; 2 u. ds. Dippel, Middelburg. Gapihge 2 u. ds. Van Duyne. Rleverskerke 2 u. ds. Fagel. Koudekerke 9,30 u. ds. Vossers; 2 u. ds. Warners. Méliskerke 9,30 u. en 2 u. ds. Bakker. Nieuw- en St. Joosland 9,30 u. ds. Van Em- pel; 2 u. ds. Simoons (bev. lidm.) Oostkapelle 9,30 u. ds. F. Don; 7 u. cahd. H. G. Beneder (Jeugddienst). O. en W. Souburg 9,30 u. (bev. lidm.) en 2 u. (voorber. H. Av.) ds. Spykerboer. Ritthem 9,30 u. (bev. lidm.) en 2 u. (H. Av.)- ds. Bartlema. Veere 9,30 u. ds. Fagel; 7 u. ds. Nicolaï St. Laurens 9,30 u. ds. Simoons; 2 u. ds. de Ru. B'ggekerke. Serooskerke 9,30 u. en 2 u. ds. N. Visser. Vrouwenpolder 9,30 u. ds. Van Duyne. 't Zand 10 u. ds. Warners; 2 u. ds. Kelder. Westkapelle 9,30 u. leesdienst; 2 u. ds. W. Reus. Baarland vm. en nm. ds. Dagevos. Blezelinge 9,30 u. en 2 u. ds. Van Steen bergen. Borssele 9,30 u. en 2 u.. ds., Bunjes. Driewegen 2 u. hulppr. Stegeman, Oude- lande. Ellewoutsdyk 9,30 u. ds. Van Willenswaard. Hansweert 9.30 u en 6.30 u ds Plaggemars Hoedekenskerke 9,30 u. (bev. lidm.) en 2 u. (H. Av.) ds. Hulsbergen. Heinkenszand vm. ds. Renting. Kapelle 9 30 u. en 2 u. dr. Schmidt. Kloetinge 9,30 u. en 2 u. ds. H. Boersma. Krumlngen 9,30 u. en 2 u. ds. J. Mortier. Krabbendifke 9 u en 2 h ds Baarslag Ovezande 9.30 u. ds. Van Bungeler. Nieuwdorp vm. leesdienst; nm. ds Wagner Nisse 2 u. ds. Renting. Schore vm. en nm. ds. Postma. S d?D™1tbteiferke 9,30 U' en 2 U- CD00p)' 's Heer Arendskerke vm. ds. C v d Waa nm. ds. Van Dyk. 's Heerenhoek vm. ds. Wagner. 9'3° e" 2 U" ds" J' c- Sickesz. Yerseke vm. en nm. ds. Bons. vm- nm- ds. Hoogenraad. Wemeldinge 9.30 u. (bev. lidm.) en 1,30 u. as. A. de Bruiin. Wolphaartsdllk 9,30 u. ds. Van Dflfc CoWnsnlaat 9,30 u. en 2 u. ds. J H. Kluiver Kate 9.30 u. en 2 u. ds. M. Hansen. sp#™" 9,30 2 as- v' d' Most Aardenburg 10 u. ds. Van Dalfsen. Breskens 9,30 u. en 5,30 u. ds. D. Goud zwaard. Biervliet 9,30 u. ds. Vryiandt. Groede 9,30 u. ds. G. J. Derksen. Hoofdplaat 9,30 u. ds. M. R. Pliester. Nieuwvliet 2 u. ds. G. J. Derksen. Oostburg 9,30 u. ds. F. Oort. IJzendyke 9,30 u. ds. G. v. IJperen, Water landkerkje. Schoondyke' 9,30 u. ds. J. A. Swart (Collec te Finland). Sluis 10 u. ds. Beukenhorst. Sint Kruis 8,30 u. ds. Van Dalfsen. Sint Anna Termuiden 2 u. ds. Beukenhorst. Waterlandkerkje 2 u. ds. Van IJperen (H. Av.). Zuidzande 9,30 u. ds. Stegenga. Geref. Kerk. Arnemuiden 9,30 u. en 2 u. ds. H. Scholing; Domburg 9,30 u. ds. J. E. Visser; 2 u. lezen eener leerrede. Westkapelle 9,30 u. lezen eener leerrede; 2 u. ds. J. E. Visser. Baarland 9,30 u. en 2 u. ds. G. Leene. Heinkenszand 9,30 u. en 2 u. ds. J. Boot). Nieuwdorp 9,30 u. en 2 u. ds. E. Beukema. Yerseke vm. en nm. ds. Van Egmond. Wemeldinge 9,30 u. en 2 u. ds. M. P. van Dyk. Colynsplaat 9,30 en 5,30 u. ds. H. Veenstra. Wissenkerke 9,30 u. en 2 u. ds. A. A. Oos tenbrink. Aardenburg 9,30 u. en 2 u. ds. Tiemens. Evang. Luth. Middelburg 9—10 u. ds. C. F. Nolte (Paasch- ochtendviering) „De Zegepraal van den Overwonnene". Groede 9,30 u. da. M. P. Stol. Doopsgez. Gem. Middelburg 10% u. ds. J. Koekebakker. Goes 10% u. mej. W. J. Menalda. Aardenburg 10 u. ds. Mulder. Vryz. Herv. Middelburg 10 u. ds. E. P. Borgman. Geref. Gem. Middelburg vm., nm. en av. ds. A. Verhage. Westkapelle 9,30 u., 2 u. en 6 u. leesdienst. Hoedekenskerke 9 u., 1,30 u. en 5 u. de hr. Bel. stud. Rotterdam. Krabbendijke 9 u., 1,30 u. en 5,30 u. ds. J. v. d. Berg. Rilland 9 u., 1,30 u. en 5,30 u. ds. B Neerbos. Yerseke vm., n.m. en av. leesdienst. Wemeldinge leesdienst. Gerof. Kerk (Herst. Verband). Middelburg 10 u. en 6 u. ds. L. Nieuwpoort. Vry Evang. Gem. Wemeldinge 9,30 u. en 2 u. ds. P. Werges. Chr. Evang. Kerk. Yerseke vm. en nm. ds. M. J. Mooy; av. Bidstond. Chr. Ger. Gem. Middelburg 10 u. en 2,30 u. ds. J. Prins, Apeldoorn. Geref. Bond. Middelburg 2 u. en 6 u. de heer F. Luytjes, Leiden. BelgiëNederland. Neen, neen, 't zal niet zoo zyn; ge ver gist u. Natuurlijk denkt ge dat er hier een ver slag van den voetbalwedstryd van verle den Zondag zal vo'gen Afgedacht, dat er- reeds in het Maan- dagnr. van deze krai t een uitvoerig over zicht verscheen, zou ik met den best en wil van de wereld deze gebeurtenis niet kun nen „verslaan". In de Kamer heeft dezer dagen uw Mi nister van Justitie gezegd: ik wil het wel eerlyk weten: ik doe niets. Welnu zoo w: ik ook wel openhartig opbiechten, van voetbal heb ik geen verstand. Waarmede ik bewys ais dat bewys ra 57 Kronijken nog noodig is dat ik geen goede journalist ben Een echte kranten man moet over alles kunren schrijven en van alles verstand hebben; in elk geval doen alsof. Als ik daarby nu nog zou vertel'en. dat ik nog nooit een voetbalmatch heb byge- woond, dan besef ik, met deze bekentenis een d'epe klove gegraven te hebben tus sehen mijn lezers en mij en- het kleine beetje waarde, dat ik misschien nog heb kunnen redden tot dusver, totaal verspeeld te hebben. Maai- het is waar nog nimmer heb ik 44 beeren zich zien slingeren om één onnoo- zelen bal, nog nooit heb ik zelfs het klein ste wedstrijdje tussehen de kleinste elftal letjes uit de kleinste dorpen gezien. Als u dezen rara avis, dit spécimen van een voorhistorisch ras eers wilt zien: mits vergoeding van pullmansche reis- en ver- seputsche verb'yfkosten ben ik bereid over te komen. Voor minder doe ik het niet. Schrijf ik dus niet over den wedstrijd zelf, wel zal ik het hebben- over de sfeer die er was rond deze ontmoeting. Of fei- telyk de sfeer, die er niet was. De vorige jaren, toen er onder de volke ren nog pais en vree was, werd Antwer pen op zoo'n- dag door de Nederlanders be zet en nu o ironie in oorlogstyd. nu er zooveel bezet werd, kunnen we dezen krijgsterm niet gebruiken, Inderdaad, de vele, de meer dan twintig duizend boven-Moerdijkers, d'e anders de Sinjorenstad stormenderhand innamen, zijn dit jaar weggebleven. Trouwens, we had den ons daarvan geen illusies gemaakt; het is zelfs waarschynlyk dat er niet veel meer Nederlanders zouden overgekomen zyn, ook al ware het bericht omtrent het. openstellen der grenzen vroeger u'tgegaan. Wat er ook van zy, het gevoel, de geestdrift en de „sotlernyen" onzer uitge laten Noorderburen, zijn Zondag wegge bleven. Geen volksverhuizing, zooals dit vorige jaren het geval was; ook geen wer- kelyke uittocht naar Deurne, welke we anders reeds van 's morgens 10 uur af beleefden. Tydens de typische Zondagsmarkt op het Oude Vaartplein, waar,het in andere jaren wemelt van Hollanders, waren thans slechts een paar tientallen onzer gasten te bespeuren en in de hoofdstraten-, waar n zich anders nauwelyks een weg kon banen, bevonden zich nu enkele heel kleine groepjes. Af en toe zagen we cM n Nederlandsche autocar, waarin zich zeer kalme voetbalenthousiasten bevonden, In de Gemeentestraat, waar de tram halte naar het voetbalterrein is, en waar het in gewone omstandigheden ook al een leven- van belang is, stonden na 12 uur de afzettingen nog naar menschen en een deel leger politie-agenten naar strubbelingen, en kleine ruzies te wachten. En dat bleef zoo. zonder eenige voldoening op dat punt. Neen, 't was effenaf een dooieboel. Hy, die vorige jaren zich omstreeks het middaguur op de Keilserlei waagde, werd al gauw meegetrokken door een machtige sliert menschen., die zflch als het ware in sportieve solidariteit één voelden. Dat was de goede, oude tyd die wel dra terugkomt, wees er zeker van. De tijd dat er royaal en in echt vaderlandsche geestdrift gegeten en gedronken werd. De man van over den Moerdyk verbroederde er met den Sinjoor en allen tesamen wa ren het met elkaar roerend eens. Behalve bö' de tramhalte, om een plaatsje te ver overen Antwerpen was vorige jaren bij de Bel giëHollandmatch de sportieve metropool, Eglise Wallonne. Middelburg le matin 10,30 h. Mr. Ie pas teur R. Blommaert. Leger des Heils. Middelburg: 7,30 Bidstond; 10 u. Heiligings- dienst; 3,30 nm. Openlichtmeeting; 8 u. V erlossingsmeeting. Kerkgenootschap der Zevende-dag Adventisten, lederen Sabbat (Zaterdag)morgen om 10 u. Bijbelstudie, 11 uur prediking. Singelstr. 11, Middelburg. MAANDAG 25 MAART, Ned. Herv. Kerk. Arnemuiden 9,30 u. ds. H. K. v. Wingerden. Biggekerke 9,30 u. ds. de Ru. Domburg 9,30 u. ds. Nicolaï. Nieuw en St. Joosland 9,30 u. ds. Simoons (H. Av.). Oostkapelle 9,30 u. ds. J. v. Woerden, Mid delburg. O. en W. Souburg 9,30 u. ds. Spykerboer. Westkapelle 9,30 u. ds. Reus. Ritthem 9,30 u. ds. Bartlema. Ellewoutsdyk 9,30 u. ds. Willemswaard. Overzand 9,30 u. ds. Van Burgeler. Hoedekenskerke 9,30 u. ds. Hulsbergen. Nieuwdorp vm. ds. Wagner. 's Heer Arendskerke vm. ds. v. d. Waa. Breskens 9,30 u. ds. Derksen. Cadzand 9.30 u. ds. Beukenhorst. Groede 9,30 u. ds. D. Goudzwaard. Hoofdnlaat 9,30 u. ds. M. R. Pliester. Waterlandkerkje 9,30 u. ds. Van IJperen, Schoondyke 9,30 u. ds. Swart. Evang. Luth. Middelburg 10 u. ds. C. F. Nolte ,,'t Was toch de Hovenier(Joh. 20: 11). Chr. Geref. Gem. Middelburg 10 u. ds. J. Prins, Apeldoorn. Geref. Bond. Middelburg 10 u. de hr. Luytjes, Leiden. Het slaan van een brug (Zweedsche pontons), behoort ook tot de werkzaam heden der wielrijders, zooals duidelijk bleek tijdens de jongste oefeningen van dit onderdeel onzer weermacht waar alles goed ging, Aan het breed-opgezet fresco van wrie melende menschen, roepende apachen, kaarten-verkoopende gigolo s heeft dit jaai het tijdsgebeuren wel zeer geknaagd. De algemeen e depressie werd duidelijk geteekend door de prijsschommelingen op de „zwarte kaartenmarkt" (de verkoop der kaarten, die in handen van opkobpers zijn.) Ondanks de verschillende en uiteen- looperde redenen, welke de kaartspecu^an- ten, die, evena's de rood-wit-blauwe strik jes in de knoopsgaten der Nederlanders thuis hooren by de BelgiëHollandwed- stryden, moesten* waarschuwen niet al te veel risico te nemen, bleek de „markt (volgens oude gewoonte in de buurt der statie) druk bezocht. Bij nader bekyk bleek de kooplust ech ter gering. Om het in beurstermen uil te drukken: bij de opening was de markt nauwelyks pryshoudend. Staanplaatsen werden aanvankelijk verkocht met één frank winst. Naarmate het uur vorderde werden de pijzen al meer naar benede. gedrukt, zoodat omstreeks 12 uur de beurs zelfs bepaald zwak gestemd was om ten slotte geheel in te storten. Kaarten van 15 fr. vonden tegen 10 fr. haast geen- koo- pers meer. Een „tribune" van 45 fr. werd voor 17,50 van de hand gedaan. Dit laat ste ontlokte een Hollander de bemerking dat hij nog wat wachten ging om een kaart te koopen, want als dat zaakje zoo bleef doorgaan, dan kreeg liij straks vast nog geld toe. Toch zal, ondanks alles, de 17e Maart in de Belgische en Nederlandsche voetbalge schiedenis een merkwaardige dag blijven Op het oogenblik, dat by de buurstaten de oorlogsgeest woedt komt Nederland naar Antwerpen om een broederlykevt, sportleven kamp uit te vechten. In dit opzicht heeft de groote sportge beurtenis van dit jaar eèn gansch bijzon dere beteekenis van vriendschap en toe nadering tussehen twee kleine staten, die slechts vragen in vrede en rust te leven. Belgen en Hollanders beseffen meer cïan ooit, dat zy op elkander aangewezen zijn in- deze benaide tyden, en zoo blijft de 17e Maart een symbool van wedërzydsche nau we vriendschap. Hendrick tie Vlamingh. Verkoopingen ®n verpachtingen. Donderdag werd te Kapelle in het ho tel „De Zwaan" ten overslaan van notaris J. C. Kram, krachtens art. 1223 B. W., in het openbaar verkocht een woonhuis met annex schuurtje, erf en tuin, aan de Wil- helminaslraat te Kapelle, groot 3 a 56 ca. Kooper J. L. de Jonge te Kapelle voor 1930. BEKEND ROTTERDAMSCH HOTEL SLUIT ZIJN DEUREN. Het alom in de lande en ook ver over de grenzen bekende Rotterdamsche hotel, ca fé en restaurant Coomans zal op 1 April a.s. worden gesloten, als een gevolg van de ernstige financieele moeilijkheden, waar voor de vennootschap zich ziet gesteld. MARKTBERICHTEN Middelburg, 21 Mrt. Fruitveiling. Appels: Jonathan 614 c., Champagnezoet 37 c., Goudreinetten 318 c., Roode Rib bing 411 c., Ermgaarde 211 c., Zoete Bellefleur 2—6 c., Zure Bellefleur 1—11 c.. Tante Dora 47 c., Present van Engeland 4—7 c., Reine d'Or 8 c.. Court Pendu 46 c., Geldersche Hollaert 13 c Huismanszoet 37 c., Roodbakker 59 c., Fransche Belle fleur 611 c., Grauwzoet 1017 c., Rabouw 38 c., Hondsmuil 6 e., Salomé 510 c. Peren: St. Remy 6—12 c., Francois Borgia 11 e., Kleipeer 311 c., Gieser Wildeman 313 c., Winter Bergamotten 8 c., alles per kg. Veilingsvereeniging „Zuid-Beveland", Goes. Veiling van Woensdag 20 Maart 1940. Groenten per 100 kg.: Breekpeen 1,50 2,50, Kroten 22,50, Prei 48,50, Snysla 5355, Schorseneeren 8,50, Veldsla 51.. Waschpeen 4, Witlof 721 Blauwe aardap pels 3. Per 100 stuks: Knolselderij 4,50. Ondertrouwd: A. F. HANSSENS en TINI KLAVER. Middelburg, 22 Maart 1940. Huwelijksvoltrekking 3 April 1940. Algemeene kennisgeving. Heden overleed, na een kortstondig lijden, onze bes te Vader, Behuwd- en Groot vader, de Heer E. W. NEUGEBAUER Sr. in den ouderdom van bijna 90 jaar, Namens de Familie, H. J. NEUGEBAUER. Middelburg, 21 Maart 1940. O. Vlissingsche weg E 374. Heden overleed mijn ge achte Patroon, de Heer E. W. NEUGEBAUER, in den ouderdom van bijna 90 jaar. Mej. A. GERNLER. Middelburg, 21 Maart 1940. Bastion 15. Voor de vele blijken van belang stelling, bij de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Grootmoeder, Mej. JANNETJE POLDERDIJK, Wed. Iz. van Waarde, betuigen wij onzen hartelijken dank. Inzonderheid onzen welge- meenden dank aan Dr. A. J, de Weerd voor de medische hulp, wel ke hij ons bij de verpleging van onze Grootmoeder ruim drie jaar heeft bewezen. M. W. MARKUSSE—HAGE. C. MARKUSSE. N. en St. Joosland, 22 Maart 1940. Voor de vele bewijzen van deel neming, ondervonden bij het over lijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgroot moeder, Mej, de Wed. IZ. VAN WAARDE- POLDERDIJK, betuigen wij onzen hartelijken dank. Arnemuiden: C. VAN WAARDE. J. M. VAN WAARDE— HOVEIJN Nieuw- en St. Joosland: M. P. HAGE. Klein- en Achterklein kinderen. N. en St. Joosland, Maart 1940. Middelburg AFWEZSG toi en mei Dinsdag. BANKETBAKKERIJ VAN GIEZEN KORTE DELFT 19 MIDDELBURG TELEFOON 818. PAASCHTAARTJES en GEBAKJES in alle prijzen en soerien. le Paaschdag geopend van 4-8 uur. DEPöT BENSDORP. Allerhande 12 ct. per ons. Zand- sprits, crème koekjes ook 12 ct. per ons en duurdere soorten. F. MERK BANKETBAKKER. Pottenmarkt, Middelburg. Tel. 341.

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 3