-KOOKMETHODE ONGELOOFLIJK SNELLE KOOKMETHODE VIÏTOT 0¥E1AL WAARDERING! 01 WAST ZONDER VERDERE HULP Wasproeven bewijzen» dat an dere methoden veranderd zijn De samenwerking met Indië beter dan ooit te voren, Tegen uitbreiding van de autonomie slaat minister Weiter niet afwijzend. De Tweede Kamer heeft gisteren de be handeling voortgezet van de begrooting van Nederlandsch-Indië voor 1940. Minister Weiter behandelde in bijna twee uren ach tereenvolgens het financieele, het economi sche en het politieke beleid. Op eendes betreffende vraag, door den heer Joekes gedaan., verklaarde de minister, dat het in de bedoeling ligt ook ten aanzien van den goudvoorraad van de Javasche Bank een wetsontwerp tot herwaardeering in te die nen. Wat het vraagstuk van de pensioen financiering betreft, waarover de heer Wagenaar had gesproken, zeide de minis ter, dat dit binnen betrekkelijk korten tijd in studie gegeven zal worden aan een com missie. De minister wees voorts op drie fac toren, waarmede men rekening moet hou den bij de beoordeeling van het Indische budget, n.l. dat de begrooting is opgesteld ruim anderhalf jaar voor het tijdstip, waar op zij begint te werken, dat een bijzonder stelsel wordt gevolgd by de raming van de middelen en dat Indië in groote mate con junctuur-gevoelig is. Het tekort over 1939 zal vermoedelijk 24 millioen bedragen, hoe wel oorspronkelijk 41 millioen geraamd was. Ook het tekort over 1940 zal waar schijnlijk lager zijn dan de raming. Voorts betoogde de minister, dat de wel- vaartspolitiek moest worden voortgezet. De sterkte van het bestuur rust niet in de eer ste plaats op leger en vloot, doch op een doelmatig bestuur. Wat het leger betreft zeide de minister, dat de materieele uit rusting hiervan thans zoodanig is als zij nog nooit is geweest. De toestand van de Indische financiën geeft op dit oogenblik geen reden tot pessimisme. Wat het economische beleid betreft wees minister Weiter er op, dat het verkeer met het moederland wel belemmering onder vindt, doch nog Intact Is. Door den nood der tijden is de samen werking met Indië beter dan ooit tevoren, aldus de minister. Wellicht zal uit het kwaad van dezen oorlog voor het Neder- landsch imperium op dit gebied iets goeds voortkomen. Wat het politieke beleid betreft, zeide de minister, dat in den vreemde niet den indruk mag worden gewekt dat Nederland in zijn beleid tekort schiet. Dit kan onder de huidige omstandigheden bedenkelijke ge volgen hebben. Het beleid staat herhaalde lijk bloot aan venijnige, kwasï-deskundige aanvallen van verschillende zijden. De mi nister zeide te weten, dat de bron waaruit die aanvallen stammen zich in Indië bevindt en te meenen, die bron te kennen. In den laatsten tijd heeft in Indië voortdurend hervorming en opbouw plaats. Tegenover suggesties, die binnen het ka der van de grondwet uitbreiding van de autonomie in Indië beoogen, mits niet ge paard gaande met overdracht van macht naar Indië, staat de minister niet afwijzend. De toekomst brengt wellicht vele gevaren, aldus de minister, ook voor de eenheid van het koninkrijk. Daarom zint hij op midde len, die die eenheid demonstreeren en de samenwerking bevorderen. De minister hoopt deze in den loop van dit jaar in con- creten wetsvorm vast te legen. Indië heeft een behoefte aan een eigen stelsel. De in stelling van een volwaardig parlement ware kortzichtig en revolutionair. Hedenmiddag zou de behandeling wor den voortgezet. De regeering komt het visscherijbeeürijf tegemoet. Naar wij van officieele zijde vernemen, heeft de minister van economische zaken 'n regeling getroffen ter tegemoetkoming aan de reeders van visschersvaartuigen lii de kosten, ter zake van de uitkeeringen bij zee-ongevallen ingevolge de zee-ongevallen- wet. Hiermede is gevolg gegeven aan een meermalen in het visscherijijbedrijf geuiten wensch om van de zijde der regeering een zekere garantie te krijgen voor het geval deze kosten, welke uiteraard een zeer on zeker element in de productiekosten vor men, een bepaald bedrag te boven gaan. Om te voorkomen, dat deze onzekerheid een ongewenschten terugslag heeft op de bedrijvigheid in de visscherij, wordt door bedoelde regeling daarin onder bepaalde voorwaarden voorzien. Hieraan kan nog worden toegevoegd, dat deze voorziening niet de eenige is, welke de regeering heeft getroffen om het vis- scherij-bedrijf tegemoet te komen in de bij zondere bedrijfslasten ten gevolge van den oorlogstoestand. Zoo heeft bijv. de regee ring reeds geruimen tijd het grootste deel van de premie voor de casco-molestverzeke- ring voor haar rekening genomen. Ook de ZELFVERLOOCI5ENINGSACTIE VAN HET LEGER DES HEELS. Van 2 tot 16 Maart wordt in de geheele wereld de zelfverloocheningsactie van het Leger des Heils gehouden. Deze actie heeft de bedoeling geld bijeen te brengen, opdat het werk van het leger kan worden voort gezet. Daartoe ontzegt men zich volgens de methode van het leger gedurende eeni- gen tijd genotmiddelen, welke men gewoon is te gebruiken. Het geld, dat men op deze wijze uitspaart, komt ten goede aan het Leger des Heils. Het spreekt wel van zelf, dat voor de normale voortzetting van het werk zeer veel geld noodig is. De meeste onderdeelen van het groote werk kunnen zich zelf niet onderhouden en behoeven steeds zorg en steun, zoowel van het hoofdkwartier hier in het land, als van het internationale hoofdkwartier in Londen. risico's, welke voor het bedrijf voortvloeien uit den toeslag op de wettelijke uitkeerin gen by zeeongevallen komen gedeeltelijk ten laste van het rijk. Op deze en andere wijze wordt er naar gestreefd, het vissche- rijbedrijf zooveel mogelijk in staat te stellen aan de huidige moeilijkheden het hoofd te bieden. „Waarom zou de huisvrouw onnodig veel tijd aan de was tobbe doorbrengen?", zeiden de scheikundigen in ons grote fabnekslaboratorium. „Wij zien niet in, waarom de was niet in minder tijd gedaan kan worden dan nu. Iedere vrouw heeft recht op een kortere wasdag. Wij zullen haar die geven". Na langdurige onderzoekingen ontdekten zij: 2-minuten SCHEIKUNDIGEN DOEN DE WAS! Deze grote geleerden deden een gewone gezinswas op alle mogelijke manieren. Ze ontdekten, dat Rinso het goed het helderst maakte. Maar dat wisten ze al, dus deden ze steeds meer proeven. „Wij zullen Rinso nog beter maken", zeiden ze.Wij zullen het ook geschikt maken om te koken NIEUWE KRACHT ONTDEKT! Ze ontdekten een nieuwe waskracht. Ze gaven die aan Rinso. Kracht, om het goed sneeuwwit te koken in 2 minuten! U kan het ook langer laten koken, maar nodig is het nietl Slechts 2 minuten koken en het belangrijkste deel van de was is gedaan „STRALENDE HELDERHEID", ZEGT DE HUISVROUW „Leve Rinso!", zeggen de huisvrouwen. „Het goed is witter dan ooit. Het is haast niet te geloven!". Het is helderheid, die blijft. U hoeft niet meer bang te zijn, dat het witte linnen geel wordt na de schitterende „Rinso-2-Minuten-Kookmethode". En U hoeft het slechts eenmaal te koken! MINDER GASVERBRUIK Nu 2 minuten koken voldoende is voor de was, wordt het gasverbruik veel minder. Dit betekent, dat U minder geld uitgeeft op wasdag. Is die besparing, vooral in deze tijd, niet veel waard? Duizenden vrouwen roepen: „Ja!". Dit is nog een belangrijke reden, waarom ze Rinso gebruiken. WEG MET DE OUDERWETSE METHODEN Zeg al die methoden, die voor U gezwoeg en voor het goed slijtage betekenen, vaarwelNu geen schadelijk geboen meer met zachte zeep en ouderwetse zeep poeders. Zet het goed 's nachts in de week en kook het de volgende dag in Rinso. ÉÉN METHODE EN ÉÉN WASMIDDEL Hoe eenvoudigRinso is alles, wat U nodig heeft voor de gehele grote was. De nieuwe Rinso geeft een overvloed van heerlijk, vet sop, meer dan genoeg voor de grootste was. Jan Dwarskieker op z'n proatstoel, Wat las 'k flee weke 'n angenaem bericht in de krante. 'k Bedoele dat, waerin stieng, dat op 'n Zondagaevend op 's-Gravenpolder de menschen is prontjes kennisse lconde maeke mit de wiezen van de pas ingevoer de gezangen. Ze wiere êest is voogezoenge deur 'n zangkoor uu Goes en geleidelijk zoenge d' andere menschen mee. 't Was kompleit 'n zangsehole. Noe was 't daebie glelukkig, da z' op 's-Gravenpolder in de kerreke toch al op êele en alleve zoenge. 'k Moet êerelijk zeie, da 'k nooit goed be grepen waerom da ze daemee uugeschêe bin. 'k E wel is gedocht, dat 't was, omda ze vonde, dat de wiezen dan wel is 'n bitje waerelsch kloenke. Mé 't is omgekèerd wel is bie m'n opgekomen, da sommegste men schen vroeger ienkelde sallemen in plekke van op de saoie wiezen op liedjeswiezen zoenge. En dat was êelemaele nie om te spotten, öor, wan aloeivel da ze zoenge as liesters, ze deeje 't mit êel ernstige gezich ten. 't Was zeker ook êel aordig, dat er 'n domenie die Zondagaevend ook is vertelde over d' ouwe gezangen en d' invoerienge daevan. 'k Ope, dat dagene, dat in 's-Gra venpolder gebeurd is, ook in andere plaesen naegevolgd zal öore. En noe wï 'k ier nog is 'n berichtje bie- doe, dat werentig vee trekt op da van 's- Gravenpolder. 't Is uu Goes, mè 't is van 16 November 1806, öor. Dae dee toen domenie Colmschate 'n leerrede om de gezangen an te priezen en an 't enae verzocht 'n: „het hierbestaande Zanggezelschap, om verge zeld van het orgel eenige daartoe uitgeko zene liederen ten proeve aan te heffen". En dè viel zöo in de smaek, dat er a gauw 'n èeleboel meezoenge, „terwijl de zwijgen den meestal waren opgetogen over de uit werking, welke deze proef te weeg bracht" 't Gieng daedeur in ter Goes en op nog vee andere plaesen mit d' invoerienge van de gezangen om zö te zeien as gesmeerd. Mer op 'n èeleboel plaesen was t'r vee tegen stand, öor. In 1808 waere d'er in de herre ken van de meeste durrepen in Walcheren nog êelemaele gin gezangboeken en wae da ze waere, wiere ze toch nie gebruukt. moe begriepe, dat er op Ooskappel in d jaer zes kerrekeraesleen mit de sleuter van de koster in de kerreke wiste te kommen en toen de gezangboeken d'er uutaelde. Dat wier 'n precies, 't. Liep nog mit 'n sisser af, mè ze mochte toch belove, da ze dat nie mi zouwe doe. Van één staeltje van open- baere erregernisse in verband mit de ge zangen wi 'k nog wa zeie. Da 's in Bier vliet in 1812 gebeurd. In dè jaer wier d'ei iederen Zondagaevend in de kerreke 'n urè in 't ziengen van de ges&ngen g'oefend. Op 12 Jannewaorie gienge d'er êen mi z'n oed op recht over ende stae. 'n Eêleboel men schen wiere nie zunig kwaed. Den domenie vroeg 'n vanself, of 'n z'n eige fassoendelijk wou anstelle. Mè die knul schreeuwde, dat 'n dat nie dee en ie gieng tot voo de preek stoel en brulde, dat 'n z'n oed nie afdee en ook nie uut de kerreke gieng. Ie kreeg 'n verbaal en om 't noe mè kort te vertellen: ie moch zes daegen bromme en nog vuuf- tien frank boete betaele. Mer bleef gauw zukke baldaodigeid achterwege, zöo stienge d'er toch nog aoltied vee menschen vieandig tegenover de gezangen. Daer is in den loop van de jaeren wat tegen geschre- ve en daemee wiere dan vanselft ook voor standers weer uut u2der kot gelokt. Nae 1834 wiere de felste tegenstanders as 't waere saemengebrocht in d' Afgescheie ker- reken. Zöo a me wete, wiere dan ook verder in die kerreken de gezangen uugebanne. Toch was t' er in die kerreke laeter wel is 'n ienkelden, die 't gebruuk van Christe lijke gezangen in d' openbaere saemenkom- sten êelemaele nie ongeriffermeerd, jae zelfs eel wenschelyk vond. 'k Dienke an do menie Gispen. Mè die wier dan ook deu de meeste Christelijk griffermeerde beschouwd as de morgensterre, die van den kerkemel in de diepte gesliengerd was. Dae wier ver gen 'm gewaeschoed. Z'n portret wier ver brand. Dat aoles vollegens z'n eige zeien. Mer ook in de staende kerreke waere d'r nog tegenstandei's. 'k Noeme as 'n voo- beeld meneer Crucq uut de Seisstraete, die in z'n „Winteravondgesprek" tegen de ge zangen schreef. Mer 'n biezonder tegenstan der was in 1885 ook dr. Kuyper. Ie gieng êelemaele akkoord mit d' uuspraeke van de biebelvertaelers, dat bie den êeredienst mit de sallemen allêenigt volstae kon öore, jae ie achtte 't raedzaem, dat aole gezangen buten de kerreken bleve. En naedemaele dat 't woord van dezen gröoten godgelêer- de bie de Griffermeerde in gosdienstzaeken nog aoltied groot gezag eit, verwonderde 't mien, dat in 1933 deu de synode beslote wier om „Eênige gezangen" uut te breiden. Noe is t'er daerom nog gin spraeke van öor, dat in aole Griffermeerde kerreken die nieuwe gezangen gezoengen öore. Bin d'er noe Griffermeerde, die ulder eige in gemoe- de bezwaerd vinde, as z' in ulder kerreke gezoengen öore, dan zou 'k zeie, dat dat uut eerbied vor ulder overtugienge naege- laete moet öore, mè joen, wat moete de voorstanders van de nieuwe gezangen 't as 'n ondraegelijke tirannie voele, as ze moete gaen dienke, dat dat naelaeteVi eigentlijk nie vee anders is as misplaeste toegefelijkeid te genover koppigeid. 'k Wensche de kerreke- raed, die in dezen moe beslute de nöodige wieseid en vorzichtigeid. 't Is noe wir a meer as tien jaer gelee, dat 'n kleine 40 dokters uu Zeeland ulder óórdeel uuspraeke over drank an de guus. Tegenover dien éénen, die 'n bitje annies an de guus as z'n broertje of zusje gekregen aode, noe nie zö schaedelijk vond, stoenge d'r vee, die aole gebruuk deu de guus af keurde, jae, ienkelde zeie, dat 't verbooie moch öore. 't Oordeel van d' andere lag vanself tusschen die utersten. De méenien- gen van die dokters bin toen deur 'n com missie openbaer gemaekt en noe zou 'k ze ker an de waerde van die mêeniengen en an het verdere werlc van aolderande ontouwersvereenegiengen te kort doe, k 'k nie êerelijk verklaerde, -dat ook daedeur 't gebruken van drank deu guus noe mè zeld- zaem mi voorkomt, a zü d'er nog wè dwae- ze (of moe 'k zeie mïsdaedige) menschen weze, die ze bie gelegeneden wel is drank laete drienke. Mè diegene, die eugenisse van 'n fuuftig, zestig jaer t'rug, wete, dat 't toen êel wat anders was. Bie aole meu- gelijke gelegeneden kwam d'er drank op taefel. Vb.de vrouweliengen was 't mees- tenties zoeten drank en noe zou 't toch „schandaolig" geweest zien, h je de guus dae mer op lie zitte kieke as 'n uul op 'n zieke koe. Nee, öor, je lie z' ook is lekker proeve. En ze meugde vanself ook wel is snoepe van de suker, die deutrokke was van de brandewien. En bie 't zaeddossen ielepe d'er wè joengers van 'n jaer of twaoleve 't. zaed andraege. Naturelijk droenke ze dan ook mee van de stropiejannever en an de zoutebolletjes uut de brandewienkomme deje z' ulder besten, öor, zöoda sommigste allef droenkig waere. Mè noe moete me voraol wi nie dienke, dat dat in den ouwen tied nie zöo erg was. 'k E juust 'n bewies, dè ze toen de guus bievoobeeld zöovee wien liete drienke, dat er noe werentig 'n gröot mensch z'n possie an zou Je moe wete, dat lank gelee de wêezen uut 't erremwees- uus van 't Noordplein in'Middelburg ieder jaer op den êesten Diesendag in Juli in 'n lange reke deu Middelburg kuïrde. Ze rust te dan aoltied 'n stuitje in 't weesuus op 't Meulewaeter uut. As ze wï tuus waere, krege ze volop en van aoles té eten. De maeltied êette, en zeker niet ten onrechte: de vette taefel. En noe moe je toch begrie pe, dat in 1786 deu de regenten bepaeld wier: „ieder der weezen in plaats van drie flessen wyn, maar twee te geven, om alle onordentelijkheden van dronkenschap als an- derzints voor te komen". Mer onder de wan- delienge gieng t'er soms ook mè raor nae toe. öor. De gröoteve joengers kochte in de weken vöo dien eesten Diesendag in Juli van ulder zakcenten brandewien, die smok kelde ze 't weesuus binnen en ze beweerde die vö de wandelienge. Onder wegt droen ke ze dan stiekem, mè ze liete de flesschen ook is onder de meisjes rondgae en die liete ulder eige ook nie onbetuugd, dor. En noe moe je'begriepe, dat is op 'n keer 'n meisje zö droenkig was, dè ze dochte, dè. ze 't be stierf. Ze moste ze dan ook in 't weesuus op 't Meulewaeter laete leie. 't Is werentig nie om g'looven, ee, mè 't is toch êerelijk waer öor, wan de regenten 't zelf opgeteekend, Jan Dwarsldeker. RADIO-PROGRAMMA DONDERDAG 89 FEBRUARI. HILVERSUM I 1875 EN 414,4 M. AVRO-Uitz. 8,00 Ber. ANP. 8,10 Gram. 10,00 Mor- genw. 10,15 Gram. 10,30 Voor de vrouw. 10,35 Omroepork en solist. 11.00 Voor de vrouw.' 11,15 Omroepork. en solisten. 12,15 Gram. 12,45 Ber. ANP, gram. 1,00 De Vagebonden en soliste 1.45 Gram. 2,00 Voor de vrouw. 2,30 Zang en piano. 3,00 Brei- en borduurcursus. 3,45 Gram. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 4,30 AV- RO-Musette-ensemble (opn.) 5,00 AVRO- Weekkaleidoscoop. Hierna gelukwenschen 5.30 AVRO-Amusements-ork en solist. 6,30 Sporlhalfuur 7,00 Voor de kinderen. 7,05 Voor militairen 7,30 Engelsche les. 8,00 Ber. ANP, meded. 8.15 Concertgebouwork. (ca 9,10 Cyclus). 10,35 Gram. 11,00 Ber. ANP. 11,10 AVRO-Dalnsork. 11,40—12,00 Gram. HILVERSUM II 301,5 M. S,00—9,15 KRO. 10,00 NCRV. 11,00 KRO. 2,00—12,00 NCRV. 8,00 Ber. ANP. 8,05—9.15 en 10,00 Gram. 10,15 Morgend. 10,45 Gram. 11,30 Godsd. halfuur 12,00 Ber. 12.15 KRO-ork. 12,45 Ber. ANP, gram. 1,10 KRO-ork. en solisten. 2,00 Handwerkuurtje. 3,003.55 Gram 4,00 Bybellez. 5,00 Gram. 5,15 Han- denarb. voor de jeugd. 5,45 De Postillons en gram. 7,00 Ber. 7,15 Boekbespr. 7,45 Gram 8,00 Ber. ANP, herh. SOS-Ber. 8,15 Gram. 8,45 Causerie. 9,15 Orgelconc. 10,00 Ber. ANP. act. halfuur. 10,30 Apollo-en- semble. 11,15 Gram. 11,50—12,00 Schrift lezing. ENGELAND 391 EN 449 M. 12,30 Gram 12,50—1,20 Lichte muz. 220 BBC- Schotsch ork. en soliste. 3,05 Orgelspel. 3,35 Causerie. 3,50 Lichte muz. 4,20 Ber. (VVels). 4.35 Causerie. 4,40 Kinderuurtje. 5,20 Ber. 5,35 Voor de boeren. 5,50 Radio- tooneek 6,20 Revueprogr. 7.05 Concert. 7,50 Schrikkeij' uitz. 8,20 Ber 8,35 Cau serie. 8,50 Radiotooneel. 9,35 Korte kerk dienst. 9 55 Kamermuz. 10,40 Declamatie. 10,55 Dansmuz. 11,20 Ber. RADIO .PARIS 1648 M. 11.05 Zarg. 11-35 Vioolvoordr. 12,05 Pianovoor dr. 12,35 Zang. 1.05 Ver. voor oude instrumenten 2,20 Gevar. conc. 4,20 Radiotooneel. 8,50 Cau serie. 9,35 Viool en piano. 10,05 Radio-too- neel. 10,35 Chansohs 11,05 Lichte muz. KEULEN 456 M. 5 50 Klein Omroep Amusementsork. 7,40 Gram. 9,30-9,50 Pia- novoordv. 10,50 Gram. 11,20 Omroepkoor en ork 1,15 Muz. tusschenspel. 1,35 Pop. tusschenspel. 1,35 Popul. conc. 2,45 Leo Eysoldt's ork. en solisten. 4,50 Folkl. pr 5,10 Gram. 7,35 Gram. 8.45 Kamertrio Berlynsch Philharm. ork 9,05 Muz. tus schenspel. 9,50 tot sluiting: Zie Deutsch- landsender. BRUSSEL 322 EN 484 M. 322 m: 11,20 Gram. 11,51 en 12 30 Om roepork 12,501,20, 4.20 en 5.50 Gram. 6.20 Het Meistersextet. 6.35 Gram. 7,20 Voor de soldaten. 7,50 Omroepork. 9,30 10,20 Gram. 484 m: 11.20, 12 30—1.20 en 6.05 Gram. 7,20 Voor soldaten. 7.50 Omroepsymphonie- ork. en solist. 9.30—10,20 Qmroepdansork. DEUTSOHLANDSENDER 1571 M. 7,35 Omroeporkomroepkoren, omroepklein- ork. en solisten. 9.20 Ber. 9,50 Bont progr. 10,20 Polit. overz. Hierna tot 12,20 Naeht- conc. 12,50—1,20 Mil. progr. AANBESTEDINGEN. DO 7 Mrt. 13,30 h. Polderhuis, Abdij, door dagel. Bestuur v/d Polder Walcheren: Uitvoering werken a/d zeeweringen der Zuid- en Westwatering. Zie Middelb. Crt. 24 Febr. 1940. AGENDA. MIDDELBURG. WO 28 Feb. Theosophische Vereen. Voor dracht, mej. Van Wijngaarden, Utrecht, St. Joris 20,00 h. DO 29 Feb. Optreden ds. P. de Groot, Meerkerk, v/d Chr. Geref. Gem.; Gasthuisk. 19,00 h. DO 29 Feb. Revue te spelen door eigen le den Coöp. Vrouwenclub, „Vooruit": St. Joris 20,00 h. VR 1 Mrt. Prov. Ledenverg. Ned. Chr. Ra- diovereen. Militair Tehuis 14,00 h. GOE». WO 28 Feb, Zuiderstemmen-Revue, Hans- weert; zaal Schol 19,30 h. DO 29 Feb. Finschen Avond sprs. hr. v. d. Vlugt, cons. gen. v. Finland, ds. Steinz en de hr. De Roo, lichtb. muz. medew. Koor Kousemaker, Groote Kerk 20,15 h. DO 29 Feb. en VR 1 Mrt. Uitv. Chr.-Gymn. Ver. O.K.K., Schuttersh. 20,00 h. BIOSCOPEN. ELECTRO, Middelburg VR 23—DO 29 Feb. „Entente Cordiale" (Edward VH en zijn tijd) en „Hotel de la Poste", 20,00 h. CITY, Middelburg VR 23—DO 29 Feb. „Das lied der Wüste" en „De passa gier die verdween", 20,00 h. GRAND THEATER, Goes WO 28 Febr. „De Schotjes gaan logeeren" en „Het geheim van de Witte Kamer", 20,00 h. GEMEEN. Eiken WO, ZA en ZO Soirée Dansante Zondagmiddag Thé-Dansant 15,00 18.00 h.; Paviljoen Intime, Vliss. Electr. Drukkerij G. W. den Boer, M'burg1,

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 8