ZAND De «Burgerdijk» zou overeenkomstig het prijsrecht tot zinken zijn gebracht. MORTHCTATE Tot het begrip contrabande behoort de vijandelijke bestemming, zegt Berlijn. Het DN.B. meldt uit Berlyn: Het tot zinken brengen van het iNederiandscne schip „Burgerdijk" door een Duitscne on derzeeër, w^rdt in een deel van de bui- tenlanclsche pers onjuist voorgesteld. De gang van zaken is als volgt: Het schip kwam van een Amerikaansche haven en werd aan den ingang van het Kanaal door een Duitschen onderzeeër aangehouden. Tot dit doel kwam de duik boot in de nabijheid van de Scilly-eilanden boven water en heeft met het hieraan ver bonden risico het schip overeenkomst g het prijsrecht doorzocht. Zooals algemeen be kend is, zijn voor een dergelijk onderzoek de scheepspapieren alleen niet doorslag gevend, doch moeten ook andere factoren worden overwogen, welke in de Buitsche prijs-verordeningen uiteen worden gezet. Nadat het onderzoek overeenkomstig het prijsrecht was geschfed, werd het schip tot zinken gebracht, nadat zorg was gedragen voor het redden van de bemanning. Het schip is derhalve niet zonder waarschuwing noch in tegenspraak met de internationale regelen, doch overeenkomstig liet prys- jreqht tot zinken gebracht; Indien de neutrale pers in dit verband het begrip contrabande ter sprake brengt, dan is de Duitsche verordening inzake het prijsrecht óp dit punt volkomen duidelijk en in overeenstemming met de internatio nale beginselen. Tot het begrip contraban de behoort de vijandelijke bestemming en deze blijkt uit verscheidene punten. De in de scheepspapieren aangegeven bestemming is hiervoor niet doorslaggevend. Een lading, welke op zich zelf beschouwd voor neutraal gebruik is bestemd, kan bij voorbeeld reeds hierdoor gediskwalificeerd worden in haar eigenschap van neutrale lading, wanneer zij onder het voorwendsel van de controle in een vijandelijke haven het risico loopt door den vijand in beslag te worden genomen. Onder deze omstandigheden kan bij de beslissing op volle zee geen rekening mede worden gehouden of het neutrale schip een Britsche controlehaven vrijwil lig opzoekt, dan wel op grond van een door Engeland uitgeoefende dwang. Het geheele vraagstuk heeft niets te ma ken met een zoogenaamd tot zinken bren gen zonder waarschuwing. -Er is slechts sprake van verschillende factoren, welke beslissen of een lading contrabande is of niet. Van deze beslissing hangt het af, of een schip na het onderzoek tot zinken wordt gebrecht. Het gevaar voor de trale scheepvaart komt ook in dit geval enkel en alleen voort uit de bepalingen van de Britsche admiraliteit en dat deze bepalingen worden nageleefd. De rechtma tigheid van het opbrengen en tot zinken brengen blijkt uit het prtfsrecht. Men moet aan de neutralen overlaten bij 't besluit of' een Britsche coritrolehaven moet worden aangedaan of niet,' een leer uit deze oourtenis te trekken. Het kan niet als een xeeicen voor een néutrale houding worden oeschouwd, wanneer een volkomen duide lijk juridische zaak voor de neutrale pers een aanleiding is, om een der beide oorlog voerende partijen verwijten te maken, zonder critiek de argumenten van de genpartjj tot haar eigen te maken. Het A.N.P. voegt hier aan toe: Van gezaghebbende zijde wordt erop ge wezen, dat bovenstaand betoog, voor zoo ver de los aaneengeregen opmerkingen daarop aanspraak kunnen maken, elke overtuigingskracht mist. De „Burgerdijk'" was niet op weg naar een Britsche con trolehaven en had géén contrabande aan boord, zoodat de handelwijze van den duik bootcommandant noch in het internationale, recht noch in de Duitsche Prisenordnung zelve steun vond. De redeneering, welke het D.N.B. tegenover de nuchtere feiten en de ddaruit door de Nederlandsche pers ge trokken logische conclusies volgt, is hier mede voldoende gekenschetst. Een kwaadwillige cam pagne, zegt de Duitsche pers. De Duitsche pers gaat op deze kwestie ook nog nader in. De „Deutsche Allgemeine Zeitung" wijst er op, dat de Britsche propaganda heeft gewerkt met het onjuiste bericht, dat de „Burgerdijk" zonder voldoende reden en zonder meer tot zinken is gébracht, waarbij de scheepspapieren den Duitschen comrr dant onverschillig waren. Het blad herin nert hierbij aan de verklaring van den eer sten stuurman, die heeft verklaard, dat de houding van de Duitschers volkomen reet is geweest en dat de commandant den onderzeeër de scheepspapieren heeft gehouden, waaruit blijkt, dat hjj hieraan wel degelijk waarde hechtte. Het blad bespreekt verder de vraag of het schip zig zag heeft gevaren, hetgeen door den kapitein in zooverre werd bestre den, dat hy over een koerswijziging heeft gesproken, welke hy noodig oordeelde, doordat hij den onderzeeër heeft aange zien voor een rots. De „D.A.Z." merkt ten aanzien hiervan op, dat het schip zich zoo ver uit de kust bevónd, dat men hier on mogelijk kon veronderstellen, dat er onder- ze'esche rotsen lagen. Het Berlijnsche blad besluit met de op merking, dat het geval van de „Burgerdijk' waarbij een schip tot zinken is gebracht, overeenkomstig het prijsrecht, en de ge heele bemanning en alle passagiers werden gered, aanleiding is geweest tot een kwaad willende campagne in een aantal buiten- landsche bladen. De Fransche ambulance, voor Finland, die per trein a it Parijs te Amsterdam was aangekomen, is Vrijdag van Schiphol per vliegtuig naar Scandinavië doorg ereisd. Een Duitsche stem over den oorlog in Finland. „Als de koude afneemt, zal het voor hulp te laat zijn." Het D.N.B. meldt uit Berlijn: Het groote blad der N.S.D.A.P. „Völki- scher Beobachter" wjjdt een opmerkelijk artikel aan het Finsch-Russisch conflict. Het blad wijst er op, dat de wereld eerst bij de bekende numerieke meerderheid der Russische troepen geheel andere successen In het begin had verwacht dan in werke lijkheid op het kleine Finsche leger wer den bevochten en dat dat aanleiding heeft gegeven tot twijfel over de kracht van het Russische leger. Deze twijfel is, naar de „Völkischer Beo bachter" verder doet uitkomen, in de met Finland sympathiseerende pers, gestegen tot wilde overwinningsberichten. Het doel van die tendentieuze overdrijvingen, aldus het blad, is duidelijk. Daar de feitelijke hulp der Westelijke mogendheden aan Finland is uitgebleven en evenzoo moest uitblijven als voor het opgeruide en met beloften ge- paaide Polen, moet aan de neutrale Noord- sche staten een gemakkelijk en zeker suc ces tegen de Sovjet-Unie worden voorge spiegeld. Men wil hen nopen voOr de be doelingen van Engeland hun huid op de markt te brengen en het strijdtooneel, dat een voor de Westelijke mogendheden even onverwachte als ongewenschte beperking heeft gekregen, ook uit te breiden tot het Scandinavische gebied. De werkelijk neutrale en nuchtere toe schouwer, aldus het Duitsche blad, kan echter slechts met schrik een dergelijke miskenning van de feitelijke militaire ver houdingen vaststellen. Het blad wijst in dit verband op de numerieke krachtsverhou ding tusschen Rusland en Finland en op de onafhankelijkheid van Finland op het gebied der wapenindustrie van het buiten land en komt daarbij tot de conclusie, dat het, ondanks de prestaties en dapperheid van de Finsche soldaten, voor de kenners der wederzydsche krachtsverhoudingen geen twijfel kan laten, hoe de strijd zal afloopen. Niet de sterkte van de Manner- heimlinie, niet de z.g. gebrekkige organi satie, leiding en uitrusting der Sovjettroe pen hebben tot nu toe Finland gered, doch in de eerste plaats de Finsche winter, die 't aan de Russische legerleiding onmogelijk heeft gemaakt haar verpletterend over wicht te laten gelden. Intusschen is evenwel reeds de Russische druk op de landengte van Karelië steeds meer toegenomen. De Finsche legerberich- ten zijn niet meer vrij van zorg. De bede om hulp wordt dringender. Wat evenwel, Braziliaansch protest tegen achtervolging van de „Wakama". HET ZOU IN DE NEUTRALITEITS ZONE ZIJN GESCHIED. Reuter verneemt, dat Brazilië den regee ringen der andere Amerikaansche republie ken een nota heeft doen toekomen, waar in wordt geprotesteerd tegen de achter volging van het Duitsche s.s. „Wakama' in de neutraliteitszonë van 300 mijl. niet-officieele opvatting is, dat deze nota een indirect protest by de Britsche regee ring beteekent, omdat men het waarschijn lijk acht, dat de andere republieken zullen toestemmen in het zenden van een gemeen schappelijke nota naar Londen. Ambtenaren van het Braziliaansche mi nisterie van buitenlandsche zaken zijn van meening, dat het geen verschil maakt, dat de „Wakama" niet door het achtervolgen de Britsche oorlogsschip tot zinken is ge bracht. Zij verklaren, dat de „Wakama' zich binnen de veiligheidszone bevond, toen een vliegtuig van den oorlogsbodem over haar heen vloog en capitulatie eischte. Naar men weet is de „Wakama" daarop door de eigen bemanning tot zinken ge bracht. ACHT PERSONEN OMGEKOMEN BIJ EEN AUTO-ONGELUK IN FRANKRIJK. Gisterochtend is een vrachtauto van ton te Niort (Fr.) op een groep ingereden; acht werden op slag gedood, twaalf ernstig gewond. BIOSCOPEN aldus vraagt het blad zich af, wanneer de koude afneemt, de sneeuwstormen ophou den, de wegtoestanden aan de gemotori seerde Russische eenheden bewegingsvrij heid geven en het Finsche luchtruim zich volledig opent voor het Russische lucht- wapen? Dan is Finland met eenige duizenden vrijwilligers, eenige vliegtuigen en kanon nen niet meer gediend. Dan zal het voor iedere werkelijke hulp te laat zijn. Wederom zal misschien een staat ten gronde gaan, welke zijn politieke besluiten heeft opgebouwd op de beloften der Wes- tersche mogendheden. Men kan slechts wenschen, aldus het blad, dat alle neutrale staten de optimisti sche beoordeeling van den oorlogstoestand in Finland door de anti-Russische pers zul len erkennen voor wat hij is, n.l. een wei- overdachte zet in het politieke schaakspel van Engeland. Indien zy zich inplaats van door nuchter militair inzicht laten leiden door gevoelens om zich tot schaakfiguren te laten maken in 't valsche spel van Engeland, dan zouden zij maar al te gemakkelijk met hun eigen bestaan spelen. MIDDELBURG. ELECTRO. Jesse James (De Wreber). De fabelachtige ontwikkeling van Ame rika, het tempo waarmede dit geschiedde en de energie, die dit heroïsche geslacht van voortrekkers daarbij ten toon spreidde, is in vele toonaarden bezongen. Niet in het minst door de film, die hierin onuitputte lijke bronnen aanboorde. Men schroomde niet ook de keerzijde der medaille te too- nen, die ook hier minder fraai is. De ont sluiting van het immense land tusschen de roj» beide oceanen ging vaak ten koste van vele kleine luiden, menschen die hun recht vaak tevergeefs zochten. De film Jesse James houdt zich met deze onvermijdelijke zwarte bladzijde van Ame- rika's geschiedenis bezig. De spoorweg, de pionier van de ontwikkeling, ploegt zich een weg door het land, voorafgegaan door niets ontziende commissarissen, die goed schiks of kwaadschiks het noodige land voor hun maatschappij inpikken, daarby het recht naar hun hand zettend. Jesse James komt met hen in conflict. Zijn moeder over leeft dit niet en samen met zyn broer Frank begint Jesse een campagne tegen den spoorweg, waarby hy vervuld van niets ontziende haatgevoelens zeer agressief op treedt. Hy is spoedig vogelvrij verklaard, hoewel de sympathie der bevolking met hem is. Eén keer is hy tot verzoening be reid en wil hij een matige straf ondergaan, doch als dan de hem gegeven beloften ge schonden worden, is hy n'iet meer te rem men en vervalt hij van kwaad tot erger, tot hy tenslotte, als alles op een happy end wijst, door verradershand valt. De film, die geheel in kleuren is opge nomen, is van groote allure met vele be kende eerste plan spelers, van wie wc Nancy Kelly, Tyrone Power en Henry Fon da noemen. Vliegende vrouwen. Reeds eerder werd een film als deze hier vertoond. Kwalitatief staat deze veel hooger, al is zij op dezelfde gegevens geba seerd. Ook hier is de hoofdrolspeelster een vrouw, die het kost wat wil, den prys van een vliegrace voor vrouwen moet win nen, ditmaal om haar broer een kostbare operatie te laten ondergaan. Vanzelfspre kend slaagt zy hierin, al gaat het niet op rolletjes en ondervindt zij vele moeilijkhe den. Er is een spannende vlucht te zien, met enkele adembenemende stunts. Kay Francis en William Gargan spelen de voor naamste rollen in deze echt Amerikaansche 'liegfilm. CITY. „Jongens met smerige gezichten' De grootste plaag waar tegen Amerilc te strijden heeft, is ongetwijfeld het misda- digerswezen. Heele staten worden geregeen door benden uit de onderwereld en doo; corrupte leden van de officieele regeering, die zich regelmatig den mond laten stop pen met groote sommen geld. Eerst in den laatsten tijd wordt de strijd tegen het gang sterdom met wat meer succes gevoerd; hei beroemde corps der „G-man" vormt een der meest effectieve middelen in dezen strijd. Ook de film is er in betrokken ge worden; reeds jaren lang worden er series films uitgebracht, die allen tot hoofdtitel hebben: „Crime does not pay"; in telkens andere gevallen wordt dit overtuigend be wezen, om vooral de jeugd er van te door dringen, dat de misdaad niet zulke roos kleurige aspecten heeft als dikwijls lijkt. In „Jongens met smerige gezichten'" vooral getracht aan te toonen, welk een geweldigen invloed de een of andere held uit de onderwereld op de opgroeiende jeugd kan hebben Twee jongens uit een achter buurt groeien samen op en halen hun streken uit. Eens worden ze gesnapt, doch de .een kan harder loopen dan de an derDe laatste wordt naar een „verbe teringsgesticht" gestuurd en komt er een volleerd misdadiger vandaan, terwijl eerste een geheel andere richting in slaat Als ze elkaar vijftien jaar later ontmoeten, is deze een zeer gezien geestelijke gewor den, terwijl de ander de schrik van de stad is. De priester tracht verwaarloosde jon gens in de goede richting op te voeden, doch zij hebben oneindig meer bewondering en respect voor den misdadiger, dien trachten na te volgen, zoodat het werk van den eerste telkens weer vernietigd wordt door den laatste. Maar voor deze naar den electrischen stoel gebracht wordt, komt de priester, die, ondanks alles,- zijn vriend gebleven is, een laatsten vrienden dienst vragen. En de misdadiger bewijst dien, door den moed te hebben als een laf aard te sterven, en zoo de vereering van jongens te dooden. Teleurgesteld wenden zi) zich van hem af, den priester toe. Een buitengewoon interessante film, die zeer knap gespeeld wordt en talrijk dïep- ontroerende momenten geeft. „Sally, Irene and Mary." In het voorprogramma is o.a. een vroo- lijk, dwaze rolprent opgenomen, waarin Alice Faye en Tony Martin de hoofdrollen 'ecvullen. Men ga zien, hoe een oude, half vergane „oceaanstoomer" een revue en het geluk van twee jonge menschen helpt red den! Verder is er in het voorprogramma een alleraardigste reclame-film, voor de Chief Whip-cigaret. Paul Huf speelt er de „hoofd- fl ^©jBLENOeO CfGAflfTIESJ (Ingez. Mi WAAR IS WERK? GOES. GRAND THEATER, Dodge City. Deze film vertoont de geschiedenis der Amerikaansche voortrekkers in den tijd der eerste treinen, toen er op bepaalde plaatsen aan de spoorlijnen die bv een veeteeltcentrum lagen, in betrekke lijk korten tijd, heele steden verrezen. Be straten zijn wel niet geplaveid e: huizen in den regel van hout. m< berden al spoedig een massa menschen en allerlei instellingen als winkels, postkantoor, een politiebureau,- een druk kerij ed. die al dadelijk uit de behoefte daaraan ontstaan. Wat evenwel in den re gel achter aankomt, is het gezag rechtspraak, die de landelijke 'regeering er ook wel dadelijk vestigt, maar vaak in naam, omdat het hoofd van zulk een ge meente en zijn sheriff, meestal niet d-: middelen hebben om hun gezag onder alle omstandigheden te handhaven. Terwijl juist zooveel behoefte aan is, omdat, naast •eJe ernstige emigranten ook vele avontu riers hun geluk in zulk een jonge stad zoeken Gevolg is dan dat oogenschijnlijk het leven er normaal zijn gang gaat. doch er in werkelijkheid het recht van den sterkste heerscht. Onder „den sterkste" dan ook te verstaan den handigste, sluw- te en meest gewetenlooze Zoo is ook het beeld van Dodge City waar in werkelijkheid een zekere Surret de lakens uitdeelt en een terreur utoe- fenl. waartegen slechts weinigen zich dur ven verzetten. Tot Wade Hatton, een stoutmoedige knaap er de teugels in liai den neemt en Dodge City tot een veilige en welvarende plaats weet te maken. Dit zyn de sobere hoofdlijnen der schiedenis, die evenwél zooveel spannende en avontuurlijke gebeurtenissen met zich brengt, dat ze den toeschouwer van begin tot einde weten te boeien. Dodge City" heeft een sensationeel, een .Wild West"- karakter, doch ook degene, die in den re gel niet van dit soort films houdt Dodge City" weten te waardeeren het zeer goede spel van een Olivia de Ha- •illand, Ann Sheridam, Errol Flynn en vele anderen, die ook de gevoelsscènes zuiver ertolken en ook tal van kostelijke komi sche situaties ten volle tot hun recht doen komen. Daarbij is deze film in na tuurlijke kleuren opgenomen, en al doet een enkel beeld wat te „mooi" aan, de meeste worden uitstekend getroffen en •erleenen aan deze film een bijzondere be koring. Van bet gevarieerde voorprogramma wil len we in het bijzonder een film noemen •in staaltjds van kunslrijden op de schaats ten beste worden gegeven zooals nog weinigen zullen gezien hebben. En men zal er ook bij tot de ontdekking ko- dat zelfs schaatsenrijden danig de lachlust op kan wekken! De districts-Arhenisbeurs voor alle meenten op Walcheren; Noo*-d- en Zuid- Beveland: Schouwen en Duiveland zend! ons de volgende opgaven binnenland VALKENBURG: voor a.s. seizoen, zelfst. werkend kok, spaarzaam, gewend aan z.g. stootbedryf; loon circa 100 p. mnd., in tern. Aide de cuisine, boven 18 jaar, liefst vergevorderd leerling, welke in noodgeval len den chef kan vervangen; loon 3050 per maand, intern. Café-rest. kellner, zelfst. vlot werker, liefst ongeh., eerlijk en betrouwbaar, nette verschijning, fooien café rest., en aan deel hoteltronc. Intern. DEDEMSVAART: 3 auto-monteurs, da delijk; 20 p. w., voor vast; reiskosten n.o.t.k. GOES: voor fabriek van bedrijfskleeding, toezicht juffrouw, dad.; boven 20 jaar, bij voorkeur P.G.; loon 6 p.w.; intern. ALKMAAR: 1 civiel-ingenieur T.H. Delft, bij voorkeur bek. met wegenobuw; salaris volgens Rijksregeling, op schr. arbeids overeenkomst; duur van het werk tijde lijk; datum indiensttreding direct. ZWOLLE: bekw. auto-monteur, bek. m. G.M.C.-producten; loon 30 p.w., voor direct; vergoeding van reiskosten n.o.t.k.; schr. aanb. m. afschr. van getuigschriften. ASSEN: een schippersknecht met volledige kennis van de binnenvaart, leeft. 1821 jr.; loon 68 p.w., met kost en inw. Tijd stip indiensttreding n.o.t.k., wellicht spoe dig; duur van het werk: geheel jaar, reis kosten worden na oproeping vergoed. Aan biedingen onder opgave van diensttijd en referenties. 's-HERTOGENBOSCH: dienstbode, liefst R.K., niet te jong; hoog loon met kost en inwoning; desgewenscht verlangd loon op te geven; datum indiensttreding 1 April of eerder; reiskosten worden vergoed. Betrekking bij dame alleen, die veel af wezig is; moet zeer vertrouwd zijn en goed kunnen koken en zelfst., werken; schr. aanb. met afschr. v. getuigschr. en zoo mogelijk met foto. Alle aanbiedingen aan de Plaatselijke Organen der Arbeidsbemiddeling. De Directeur, H. P. STAAL- AANBESTEDINGEN VR 15 Mrt. v.m. 11 uur door bestuur Wa tert. Calm. Leendert-Abraharhpolder te Kats, i/d. Gemeenteraadskamer: 't aanleggen steenglooilngwerk en het onderhoud tot 30 April 1941. waterk. e.a. werken bovengen. Calm, polder Praming f 10,279. Zie Middelb. Crt. 14 Febr. 1940. BËTON- METSEL- AANVUL- per zBJogerÊaeSing. k i VAN DER SCAMP'S Zarad- en rSj Grinthandei N.V,^ ZWOLLE j (Ingez. Med.) AGENDA VERKOOPINGEN EN VERPACHTINGEN Febr. 21 Borssele, Huis en Inb„ Van Dissel. 21 Middelburg, Afbraak, Heyboer. 21 Kortgene, Inspan, Klop. 23 Heinkenszand, Inspan, Jonkers. 26 's H. Abtskerke. Huis en land, Jonkers. 26 Ellewoutsdijk, land, Van Dissel. 27 Grijpskerke, Inspan, Hoefer. 2S Borssele, Inspan, Jonkers. 28 Goes, land, Van Dissel. 28 St. Laurens, land v. d. Harst en Raap- 29 Wemeldinge, Inspan, Kram. Mrt. 1 Serooskerke, land, Hoefer. 1 's Gravenpolder, Inspan. Van Dissel. 6 Krabbendijke, Inspan, Van Dijke. 13 Ritthem, Hofstede, Loeff. 19 Goes, Huizen, Van Dissel. April. Kolynsplaat, Hofstede, Jonkers. SPORTNIEUWS GYMNASTIEK. UITVOERING „ACHILLES". Volgende week Zaterdag geeft de Mid- delburgsche Gymnastiekver. „Achilles" haar jaarlyksche uitvoering. In verband met de mobilisatie e.d. maatregelen heeft het den leiders veel moeite gekost de oefenstof er goed in te werken. Maar dat is toch gelukt. Een bijzonderheid op deze uitvoering zijn, dat naast de bekende behendigheids-, lenigheids- en rhytmische oefeningen dooi de leden, ook gemobiliseerde turners van land- en zeemacht mede zullen werken. Grondgymnastiek en acrobatiek zullen uit gevoerd worden door de bekende turners Karten, Saaman, Timerman, Bouman en Ponsen. AGENDA. MIDDELBURG. ZA 17 BRESKENS Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent EZ. VERDUIJN—DE BEER, 'eb. en volgende Zaterdagen. Dan sen, Dansorkest Tony Hórac; Dan- cing-Schouwburg-Restaurant Boven zaal) Nieuwe Schouwburg 20,00 23,45 h. ZA 17 Feb. Middelburgsche H.B.S. Bond, afd. Rhetorica, opv. „De Verjongde professor", bal na, St. Joris 20,00 h. ZO 18 Feb. Leger des Heils, Act. halfuur. 20,00 h. MA 19 Feb. Lez. Natuurk. Gezelschap, spr. dr. G. J. van Oordt te Utrecht, St. Joris (Beneden voorz.) 20,15 h. GOES. ZO 18 Feil. Uuitv. zang, bonte avond, too- neel „Gebr. Kalkoen", Goesche Arb. Zangver. „De Stem des Volks";: Prins vaan Oranje, 20,00 li. BIOSCOPEN. ELECTRO, Middelburg VR 16—DO 22 Feb. „Jesse James" (de Wreker) en „Vlie gende vrouwen", 20,00 h. ZO 15.00 h. matinée. CITY, Middelburg VR 16—DO 22 Feb. „Jongens met smerige gezichten" (Angels with Dirty Faces) en „Sally, Irene en Mary", 20,00 h. ZO 15,00 h. matinée. GRAND THEATER, Goes VR 16-DI 20 Feb. ..Dodge City", 20,00 h. ZO 15.00 h. matinée. M-OFJVTEEN Eiken WO, ZA en ZO Soirée Dansante. ZO middag Thé-Dansant 15,00—1S.OO h: Paviljoen Intime, lliss.

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 7