BIJ HET 40-JARIG BESTAAN DER DOMBURGSCHE MUZIEKVEREEWlGING STADSNIEUWS UIT DE PROVINCIE KEELPIJN Een gedenkwaardig jubileum. In Domburg is, als men. het aantal in woners in aanmerking neemt, een druk vereenigingsleven. Maar een 40-jarig jubileum, zooals mor gen de Domburgsche Muziekvereeniging „Apollo" viert, is toch altijd de moeite waard om eens extra de aandacht op te vestigen. En te gereeder doen wij dit hier, nu het een vereeniging betreft, welke bij jong en oud graag gezien is, zoowel bij de inwoners zelf als bij de vele zomersche gasten. Een vereeniging als „Apollo" neemt in het dorpsleven een plaats in, die moeilijk door iets anders gevuld zou kunnen wor den. Zij brengt menschen uit velerlei groepen bijeen, die, ongeacht hun beroep of taak in het dagelij ksch leven, een sterken gemeen - schappelijken band hebben, de liefde voor de muziek en het musiceeren. Daarnaast zorgt zij in de lange wintermaanden voor welkome afwisseling door haar uitvoerin gen, terwijl de zomer concerten in de mooie muziektent en aan het Badpavilloen ook velen prettige avonden bezorgen. Zoo is de Domburgsche dorpsgemeen schap welhaast niet denkbaar zonder „Apol lo". De waardeering, die de geheele ge meente heeft voor de heden jubileerende vereeniging blijkt ook wel uit het feit, dat de gemeenteraad haar reeds sinds vele ja ren een subsidie toekent. Wel is dit subsidie successievelijk gedaald van 200 tot 75, maai' dit is slechts te wijten aan de tijdsom standigheden. OVER HET ALGEMEEN: MOOI WEER. Een opvallende eigenschap van „Apollo" is, dat zoo vele leden er reeds jarenlang deel van uitmaken. Zoo is er e e n lid, dat al 38 jaar mee-speelt, terwijl de huidige di recteur, de heer M. A. Romijn, eerst ah gewoon muzikant, later als voorz. en direc teur, reeds 37 jaar de vereeniging 'gediend heeft. Verscheidene leden hebben hun 25- jarig jubileum gevierd. Dit alles teekent wel den goeden geest, welke er bij „Apollo' heerscht. Natuurlijk is het er niet altijd mooi weer, het kan er ook wel eens donderen en bliksemen maar steeds klaart het weer op en lustig blazen en trommelen de leden verder. Met een dergelijke vereeniging zijn mooie resultaten te bereiken. En „Apollo" bewees reeds vroeg, dat zij tot goede din gen in staat was. Op haar eerste concours liet zij zien, dat zij voor een plattelandsver- eeniging zeer behoorlijk voor den dag kon komen door te Middelburg in 1913 met 4S van de 50 te behalen punten een tweeden prijs te winnen. Daarbij bleef het niet. „Apollo" begon in de Derde Afdeeling van den Bond van Har monie- en Fanfarekorpsen. Daarin speelde zij twee keer, waarna zij promoveerde naar de Tweede Afdeeling. Hierin werd slechts één maal gespeeld, want op het volgend concours kwam de huidige jubilaresse uit in de Eerste Afdeeling. En tenslotte bereikte „Apollo" den hoogsten trap, de Afdeeling Uitmuntendheid. Iedere vereeniging heeft goede, betere en slechtere periodes. De beste tijd van „Apol lo" waren wel de jaren 1920 tot 1925. Met groot genoegen herinneren de Domburgers zich uit dien tijd nog de uitvoeringen van den „Slag bij Waterloo". Niet alleen in Domburg is de vereeniging steeds zeer populair geweest, maar ook buiten de gemeente was zij een graag ge ziene en gehoorde gast. Herhaaldelijk kwa men er dan ook uitnoodigingen uit andere plaatsen om daar deel te nemen aan con coursen en festivals. Zoo heeft „Apollo" zich eveneens ver scheidene malen in Middelburg en Vlissin- gen laten hooren. Zelf heeft de thans 40-jarige ook eenige keeren een festival gehouden, nl. bij het 10- en bij het 25-jarig bestaan. Doordat vele leden door hun werk niet al te veel tijd hebben voor de vele repetities, die noodig zjjn bij geregeld deelnemen aan concoursen, heeft „Apollo" besloten niet meer uit te komen op dergelijke krachtme tingen, doch zich speciaal toe te leggen op de verzorging en opluistering van plaat selijke concerten en feestelijkheden. DE DIRECTEUREN. De eerste oefening begon onder de voor- loopige leiding van den heer C. Geldof te Oostkapelle. Korten tijd later had de heer D. H. Scheele zich onder leiding van den heer Jan Morks genoeg bekwaamd om als directeur van het jonge korps op te kun nen treden. Uit hoofde van beroepswerk zaamheden viel het den heer Scheele echter moeilijk om de geregelde studie met het korps te onderhouden. In Januari 1903 kwam de heer Romijn bij het gezelschap, zooals wrj reeds schreven eerst als gewoon lid. In den loop van dat jaar verving hn reeds den directeur op diens verzoek tijdens de zomermaanden en op 1 October 1903 aanvaardde de heer Romijn het vaste lei derschap. Het fanfarekorps had toen 20 instrumen ten bezet. In den loop der jaren breidde dit aantal zich uit tot 33, wat wél wijst op een bloeiend vereenigingsleven. Al deze in strumenten werden jarenlang geregeld on afgebroken bespeeld. Thans liggen er echter een aantal op"de rustkamer, daar de mobilisatie ook voor „Apollo" onaangename gevolgen heeft. Dat het aantal instrumenten, zoo kon worden uitgebreid, is voor een groot deel te danken aan de medewerking van inwoner: van Domburg, met voorop wijlen burge meester' Van Voorthuizen. In dit verband denkt het bestuur ook met dankbaarheid aan de familie Metzger en aan de V.V.V. De echtgenoote van wijlen den heer Var Voorthuizen- is nog steeds beschermvrouwe der vereeniging. Het is bij „Apollo" een aardige gewoonte om, als een lid 25 jaar heeft medegewerkt, hieraan op de eerstvolgende uitvoering te herinneren en het lid een souvenir aan te bieden. Dit is thans reeds bijna 15 keer het geval geweest en de heer R. Passenier Jz. viert op dezen jubileumdag van de vereeni ging ook dit persoonlijke jubileum. En zelfs de tromdrager en de vaandeldrager groeien toe naar deze 25 jaar. Niet alleen met het geheele korps werden successen behaald. Ook vormden vier leden een kwartet, dat op concoursen uitkwam. De heer Romijn leidde van dit kwartet eveneens de studie en de uitvoeringen. DE FEESTUITVOERING. En morgen viert dan „Apollo" haar 40- jarig bestaan. Voor het eerst wijkt men dit jaar af van de gewoonte om den geheelen avond te laten verzorgen door de leden der vereeniging zelf. Na het openingswoord van den voorzitter en eenige nummers door de jubilaresse treedt n.'l. het bekende gezel schap ,,'t Overschotje" voor het voetlicht. En verder werkt het ensemble Jesayes mee. Na afloop is er bal. Het bestuur rekent op groote belangstelling en dit zal zeker 'geen misrekening worden, want alleen het groo te aantal donateurs zal allerwaarschijnlijkst wel reeds zorgen voor een gezellig bezette zaal. Zonder twijfel zullen „Apollo" op de zen dag vele gelukwenschen bereiken. Wij maken van deze gelegenheid gaarne ge bruik om de onze hierbij te voegen. Moge „Apollo" nog vele en vruchtbare jaren be leven! MIDDELBURG IS HET WATERLEIDING-TARIEF ONBILLIJK? Nadat in de jongste raadsvergadering reeds een adres was ingekomen van Jac. M. Doorenbos, waarin deze er op wijst, dat hij in het groote huis, wat hij bewoont door omstandigheden maar een klein deel in gebruik heeft en daardoor weinig water gebruikt, waardoor dit bij het bestaande tarief hem in 1939 93 cent per m3 gekost heeft en in 1940 82 cent zal kosten, heeft thans ook de Vereeniging van Huiseigena ren zich met een adres ter zake tot den ge meenteraad gewend. Zjj wijst er op, dat een aantal waterverbruikers nu sedert meer dan een jaar hun water betrekken over den meter, zoodat zij nu precies weten hoeveel -water ze in een jaar hebben gebruikt. Dat daardoor verschillende hunner tot de con clusie zijn gekomen, dat zij ver zijn geble ven onder het aantal m3 waarvoor zij be taald hebben en dus te veel hebben betaald. Dat deze personen dus duurder water heb ben verbruikt dan zij, die het juist aantal meters hebben gebruikt en zelfs duurder uit zijn geweest per m3, dan zij, die water hebben vermorst. Dat velen der leden dit onrechtvaardig en onbillijk achten, daar zij het waterleiding bedrijf beschouwen als een bedrijf en niet als een sociale instelling, die het recht heeft onwettige progressieve be taling in het leven te roepen. De vereeniging acht het dan ook onbillijk dat X voor een zelfde aantal m3 meer be taalt dan Y, waarom zij verzoekt de veror dening inzake waterlevering te herzien in dier voege, dat een waterverbruiker, die over den meter betrekt, in geen geval meer betaalt, dan het aantal m3 die hij heeft ge bruikt, en zoo mogelijk als dit wettelijk toe laatbaar is aan hen, die in het jaar 1 Nov. 193831 Oct. 1939 minder verbruikten, dan zij betaalden terug te geven, als onverschul digd betaald. VOORSTELLINGEN VAN DE GOLIFEX. Gisterenmiddag waren een paar honderd kinderen en ouderen, gisterenavond enkele honderden aanwezig bij de opvoering door de Gofilex van eenige kleinbeeldfilms, waar van de in 1934 opgenomen film „20,000 mij len over zee", zijnde de wereldreis van Hr. Ms. Onderzeeboot K XVIII, de hoofdschotel vormde. Ook nu is deze voor onze marine zoo be langrijke gebeurtenis met groote belangstel ling gevolgd en juist in dezen tijd doet het dubbel pakkend aan, getuige te zijn van het leven aan boord van zulk een oorlogsschip. Vooral het afscheid van familie en vrienden was treffend in de huidige omstandigheden. De andere films gaven een prettige af wisseling op dezen kouden winteravond. Maar juist diezelfde koude zal aan het be zoek geen goed hebben gedaan, evenmin als het schaatsenrijden. De minister van defensie heeft Jannis Michel Verduijn vrijstelling van den dienstplicht verleend voor een jaar, wegens kostwinnerschap, met ingang van 1 Februari 1940. De handelsbesprekingen met Engeland. De Britsche minister veor den economi- schen oorlog, Cross, heeft in het Lagerhuis verklaard, dat thans onderhandelingen ge voerd worden over oorlogshandelsovereen komsten met 14 landen; reeds zijn overeen komsten gesloten met Zweden, België, IJs land. Reuter verneemt, dat Noorwegen, Dene marken en Nederland de onderhande lingen te Londen voortzetten ten aanzien van de eventueele afsluiting van een over eenkomst met de Britsche autoriteiten be treffende den handel in oorlogstijd en kwesties der contrabandecontröle. Neder- landsche en Deensche delegaties bevinden zich op het oogenblik in Londen. Er wor den vorderingen gemaakt in de technische besprekingen met de Belgische handelsdele gatie in Londen. De kwesties, die bespro ken worden, hebben slechts betrekking op detailpunten, die voortvloeien uit de korte lings gesloten handelsovereenkomst voor oorlogstijd tusschen de Geallieerden en Bel gië. De Domburgsche muziekvereeniging „Apollo", welke morgen 40 jaren bestaat. WRAK VAN „HULLGATE" GEVONDEN. Het bergingsvaartuig „Meermin" van Van der Tak's bergingsbedrijf te Rotter dam, heeft gistermiddag het wrak gevon den van het Engelsche ms. „Hullgate", dat Zondagmorgen bij Borssele in aanva ring is geweest met het Engelsche ss „Moyle" en is gezonken. WALCHEREN OOSTKAPELLE. Gevonden voorwerpen: een overall, bij W. Spruijt, Domburgsche weg B 172; een paar glacé handschoenen, bij J. Kooman, Dorpstraat A 33; een glacé handschoen, bij P. de Kam. Brouwerij weg A 115 en een kosteloos rjjwielmerk bij den gemeenteveldwachter. ZANGUITVOERING. OOSTKAPELLE. Woensdagavond werd door de Chr. Zangvereeniging „Sursum Corda" een openbare uitvoering gegeven in de Geref. Kerk. Deze bijeenkomst werd op de gebruikelijke wijze geopend door den vice-voorzitter, den heer J. Geertse. Daarna werden onder leiding van den directeur, den heer L. Francke, op verdienstelijke wijze 7 nummers uitgevoerd, waaronder een kwartet en een dubbel kwartet. In de pauze gaf de organist, de heer H. Lous, orgelspel ten gehoore. Na de pauze werden wederom 7 num mers gezongen, waaronder een solo en een dubbel kwartet. De voorzitter sprak een slotwoord. HET IJSVERMAAK TE RITTHEM. RITTHEM. Zoolang als Ritthem bestaat, zullen er wel liefhebbers van schaatsen rijden geweest zijn ïn aller vroegste tij den werd niet gereden op schaatsen van. hout met ijzers er onder, maar zeer waarschijnlijk op tibia's (scheenbeende ren) van paarden. Het organiseeren van een vereeniging tot bevordering der ijssport is wel een uiting van de laatste eeuw. Hoe sterk het vereenigingsleven op het betrekkelijk kleine dorp Ritthem ook is ontwikkeld, een ijsclub bestond nog niet. Doordat er hier meer gereden wordt dan vroeger, vooral door het vrouwelijk ge slacht, is men nu het nut van een ijsclub gaan inzien. Op initiatief van 't dagelijksch bestuur der Oranjevereeniging is dezer dagen een commissie gevormd, bestaande uit de hee- ren J. C. Enters, J. Hoebeke. M. Luteijn, J. Machielse en J. J. de Meij. Werd vroeger op de spuikom gereden, thans heeft men een prachtige baan op de vest van 't voormalig fort Zoutman. Des avonds is de baan a giorno verlicht. Zij trekt dan bezoekers en bezoeksters. Vergadering Vleeschfonds. VROUWENPOLDER. Maandagmiddag hield het vleeschfonds onder voorzitter schap van den heer S. de Visser Jzn., zijn jaarvergadering. Uit het jaarverslag van den secretaris-penningmeester, den heer M. Louwerse, bleek, dat in het afgeloopen jaar van de 53 bij het fonds aangesloten leden 295 stuks vee waren verzekerd, dat in 1939 in totaal 11 noodslachtingen hebben plaats gehad, waarbij er 7 dieren werden goed- en 4 afgekeurd en dat aan vergoeding is uitbe taald geworden tot een bedrag van 1633,18 hetgeen neerkomt op 5,50 per verzekerd rund. Desniettegenstaande geeft de kas van het fonds nog een goed slot aan en kan 1939 niet ongunstig voor het fonds worden ge noemd. Als bestuurslid werd herkozen de heer W. Dekker. Tot bode werd herbe noemd C. Polderman en als slager is we derom de heer P. Schoe aangewezen. Be sloten werd de vleeschprijzen vast te stellen als volgt: voor goedgekeurde runderen op 60 tot 70 cent en voor jongvee op 50 tot 60 cent per kg. Voorts werd nog besloten de goedgekeurde stieren in het fonds op te nemen en de daarvoor uit te betalen ver goeding te bepalen op de bedragen welke voor koeien zijn vastgesteld. ZUID-BEVELAND. Tegen demping van de Zwarte Weel. BIEZELINGE. Door de leden van de IJsclub „de Zwarte Weel" is verzocht aan den Raad der gemeente Kapelle, om terug te komen op het genomen Raadsbesluit en niet tot demping van de Zwarte Weel over te gaan. Enorme schade voor het oesterbedrijf. YERSEKE. Om ons eens een werkelijk beeld te vormen van de schade, welke de oester-" en mosselcultuur ondervindt van de vorst bezochten wij ééft, der oester- loodsen om te kunnen zien hoeveel oes ters, welke dood zijn gevroren, bij het in pakken terzijde werden gelegd Dat de schade groot was wisten wij reeds en gaven er onze lezers al enkele indrukken van, maar dat zooveel oesters doodvriezen overtrof onze verwachtingen De kweeker haalde willekeurig een mand oesters uit de put en bij het inpakken bleken zeker de helft waardeloos te zijn geworden. Op het eerste gezicht leek het heel wat, maar als men ze betast blijkt reeds spoedig welk een groot percenta ge is bevroren. Ook de moaselsclïippers kunnen jrui£!t meer uitvaren door het thans in nog grooter hoeveelheid teruggekomen drjjf- ijs. Van vertrouwde -zijde vernamen we, dat er zelfs schippers zijn die thans een armoedig bestaan hebben. Voor hen is het in dubbele mate te hopen dat er spoedig een flinke dooi zal mogen komen Alweer een valpartij. YERSEKE. Woensdagmiddag viel een militair zoo ongelukkig op het ijs dat hij een bloedende wonde aan het hoofd op liep. Na verbonden te zijn keerde hij naar zijn kwartier terug. YERSEKE. De dooi van Maandag en Dinsdag heeft aan de ijsbaan in de St. Pieterspolder niet veel goeds gedaan Het ijs is thans veel slechter dan de vorige week geworden wat natuurlijk veel af breuk doet aan de capaciteiten der rij ders (sters). Heden zullen de eerste wed strijden worden gehouden. Laten we ho pen dat het ijs althans goed genoeg zal mogen blijken om goede prestaties mo gelijk te maken. KAPELLE. De heer J. GansemanBay- ens, die reeds jaren voorzitter is van den IColenbond „Ons Voordeel" te Kapelle, heeft voor deze functie bedankt. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. Comité voor den Aardenburgschen drieling. AARDENBURG. Onder voorzitterschap van den burgemeester, kwamen Dinsdag avond de leden van den gemeenteraad met den gemeente-secretaris en de geestelijke overheden van alle richtingen bijeen ter bespreking van eventueel te nemen maat regelen, nu het arbeidersgezin van N. E. Vermeire werd verblijd met de geboorte van een drieling. Steun voor dit gezin werd zeer noodza kelijk geacht, zoodat bésloten werd tot vor ming van een steuncomité, waarvan pen ningmeester is de heer P. J. G. Cambeen, Markt 15 te Aardenburg; Gironummer 341661, Aardenburg. Giften worden gaarne in ontvangst genomen. V ergadering muziekgezelschap. WATERLANDKERKJE. Het muziekge zelschap NEG hield zijn jaarvergadering onder voorzitterschap van R Boeïje. Bij de rekening en verantwoording bleek dat in 1939 was ontvangen 396,96, uitgege ven 327,96, goed slot van 66. De af tredende bestuursleden R. Boeije en W. J. Vermeulen werden herkozen. De heer M. Geelhoed, die bedankte als secretaris penningmeester zag zich vervangen dooi den heer R. Boeije en het voorzitterschap is opgedragen aan den heer C. H. Jansen. Vergadering Varkensasurantiei. WATERLANDKERKJE. Dinsdag ver gaderden de leden van de Varkensassu rantie onder voorzitterschap van den hr I. van de Berge. Van de 77 leden waren er 30 aanwezig. De inkomsten hebben be dragen 190, de uitgaven 164, goed slot 26. Dit werd toegevoegd aan het spaarbankboekje, groot 1476, bezittin gen 1502. In 1939 zjjn er maar 3 klei ne varkens gestorven, die samen een uit gaaf vorderden van 56,20. Voor 1940 werd de prijs der gestorven varkens be paald op 50 cent per kg. De heer J. Ver meulen werd als bestuurslid herkozen Vergadering Stierenvereeniging. WATERLANDKERKJE. De «stierenver eeniging „Eigen Belang" hield haar alge- meene vergadering met daaraan verbon den een feestavondje aangezien de ver eeniging 20 jaar bestaat. De heer P. de Meijer opende op de gebruikelijke manier de vergadering en wees op het jubileum Daarna volgden rekening en verantwoor ding van den secretaris-penningmeester. De inkomsten in 1939 waren 1494,14. de uitgaven 1220,07, goed slot 274,07 De aftredende bestuursleden A. Temmer man en J. Onghena werden herkozen. Bij 't begin der vergadering telde de ver eeniging 66 aandeelen, staande de verga dering werden nog 11 aadeelen genomen, nu dus 77. Goedgevonden werd, dat J Pieters, omdat hij met zijn bedrijf ophoudt, zijn aandeelen aan zijn zoon overgaf Hierna gezellig samenzijn ter eere van het 20-jarig bestaan onder het genot van het een en ander voor den ïnwendigen mensch, werd een ieder, die dat verdien de, door den heer J. Onghena lof toege- Het pijnlijk slikken verdwijnt en U bent tfeec spoedig beter, zoo U Uw keel inwrijft met (Ingez. Med.) KANTOHGERECHT TE MIDDELBURG. (Zitting van gisteren). OVERTREDING INVEN TARIS ATIEBESLUIT Voor den kantonrechter hadden zich gis teren verscheidene personen te verantwoor den wegens overtreding in verschillende vormen van het inventarisatie- en van het vervoerbesluit. Zoo had een molenaar te Biezelinge 100 kg paardekoekjes vervoerd, terwijl het ge- leidebiljet, dat hij aan de controleurs van de landbouwcrisiswet toonde, betrekking had op boonenmeel. Verd. verontschuldigde zich met te zeggen, dat hij gemeend had dat dit biljet ook wel dienen kon, daar het allebei paardenvoer was. Een klant had n.l. boonenmeel besteld voor zijn paarden. Op dat tijdstip was het echter verboden, enkelvoudige goederen te vervoeren, zoo dat verd. de bestelling weigerde. Hij kreeg toen opdracht, paardenkoekjes te leveren (deze vallen onder samengestelde goede ren) en hij gebruikte hiervoor het biljet dat oorspronkelijk voor het boonenmeel had moeten dienen. De ambtenaar van het O.M. eischte 10 boete of 5 dagen hechtenis met verbeurd verklaring van de inbeslag genomen koek- JeUitspraak: 5 subs. 3 dagen hechtenis, met verbeurdverklaring. De 45-jarige landbouwer J. J. K. te Oost en West-Souburg stond terecht wegens een te kleine opgave van den aanwezigen voor raad. Bij een controle werd geconstateerd, dat hij 5760 kg gerst op zijn graanzolder had liggen, terwijl hij bij de inventarisatie 3000 kg had opgegeven. Ver. zei dat dit zijn oorzaak vond in het verschil in soortelijk gewicht tusschen de gerstsoort, die hij nu verbouwde, en de soort die hij het vorig jaar gehad had. Bovendien had het dorschen reeds lang ge leden plaats gehad en hij had den voorraad niet nauwkeurig opgenomen. Het was niet zijn bedoeling geweest op eenige wijze be drog te plegen. De ambtenaar van het O.M. was een ver gissing in de schatting van bijna 100 volkomen onbegrijpelijk. Spr. eischte een boete van 75 subs. 20 dagen hechtenis met verbeurdverklaring van de in beslag genomen gerst. Uitspraak 10 of 5 dagen, met verbeurd verklaring. Bij L. J. B., landbouwer te Ritthem, was 700 leg haver in beslag genomen, daar deze niet op zjjn inventarisatiebiljet voorkwa men. Als verzwarende omstandigheid kwam daar nog bij, dat de haver op den graan zolder verborgen lag onder kaf. Verd. zei, dit laatste gedaan te hebben omdat hij ge hoord had, dat de militairen er wel eens om zouden kunnen komen, en hij wilde het voer beslist niet op laten vorderen. Wat betrof het in voorraad hebben van deze niet-geïnventariseerde haver, merkte de verdediger van verd., mr. Anne Bolle, het volgende op: De haver, die verd. zelf verbouwd had, was door een ziekte on bruikbaar geworden. Daar h\j voor zijn paarden, die veel zwaren arbeid moesten verrichten, krachtvoer noodig had, kocht hij bjj een landbouwer in Arnemuiden 1000 kg, die hij naar zijn eigen zolder liet bren gen (zonder vervoerbewijs; hiervoor had hij ook nog een bekeuring gekregen). Daar de haver bij zijn collega in Arnemuiden ge ïnventariseerd was, meende verd. dat hij deze hoeveelheid niet nog eens hoefde aan te geven. De controleur van de landbouwcrisiswet, P. Brasser, die als getuige werd gehoord, wist niet met zekerheid te zeggen, of verd. hiermee een overtreding had begaan. De ambtenaar van het O.M., die voor ieder feit 75 boete subs. 30 dagen hech tenis met verbeurdverklaring van de 700 kg in beslag genomen haver geëischt had, was van oordeel dat een nauwkeurig onder zoek ingesteld diende te worden. Besloten werd de zaak aan te houden fot 7 Februari. zwaaid. De heer Van Iwaarden van Cad- zand kreeg waardeering te hooren voor het leveren van een zeer goeden jongen stier in 1939. De heer P. de Meijer voor zijn goede leiding als voorzitter, de heer M L Verbrugge voor de goede verzor ging van den stier. Een en ander ging gepaard onder gezelligen kout.

Middelburgsche Courant | 1940 | | pagina 6