EER DAMPO GEMENGD NIEUWS De ondergang van de „Tajandoen" het goede gebruik SPORTNIEUWS UIT DE PROVINCIE SLAAP UW i VERKOUDHEID WEG PREDIKBEURTEN STERKE STIJGING VAN DEN OMZET IN DE GROSSIERDERIJ IN TEXTIELGOEDEREN, Drie leden van het machi nekamerpersoneel waren op slag dood. BURGERLIJKE STAND VLISSINGEN WALCHEREN ZUID-BEVELAND. NOORD-BEVELAND (Ingez. Mod.) RECHTSZAKEN POLITIERECHTER TE MIDDELBURG. Z. VLAANDEREN W.D. MARKTBERICHTEN Het Centraal Bureau voor de Statistiek publiceert thans voor de eerste maal ge gevens betreffende het verloop van de om zetten in de grossierderij in textielgoederen. Deze tak van bedrijf verhandelt artikelen, welke onderling zeer sterk uiteenloopen. Eenerzijds behooren hiertoe goederen, welke direct, of na eenige bewerking, voor con sumptief gebruik bestemd zijn, anderzijds goederen, welke als grond- of hulpstof dienen voor industrie of ambacht. De omzet nam naar de waarde ge rekend van 193 6 op 1937 toe met ruim 6 pet., van 1937 op 1938 met H/2 pet. en steeg in den loop van dit jaar zeer sterk, en wel in het le halfjaar tot een gemiddeld peil van bijna 13 pet. boven het overeenkomstig halfjaar van 1938, in het derde kwartaal tot bijna 21 pet. boven het vorige jaar. Laatst genoemde omzet verhooging houdt be halve met prijsstijging voor een belang rijk deel verband met de in de tweede helft van dit kwartaal sterk toegenomen bedrijvig heid in den kleinhandel. DE NED. VER TOT BESCHERMING VAN DIEREN BESTAAT 75 JAAR. Te Den Haag hebben vandaag de inspec teurs in algemeen- of afdeelingsverband van de Nederlandsche vereeniging tot be scherming van dieren, een druk bezochte vergadering - gehouden. De bijeenkomst werd gehouden in verband met het 75-jarig bestaan der vereeniging, waarvan de her denking met het oog op de tijdsomstandig heden niet in dien vorm kon plaats hebben, als het hoofdbestuur der vereeniging zich aanvankelijk had voorgesteld. De algemeen voorzitter, jhr. mr. J. L. W. C. von Weiier, herdacht dit jubileum en heeft aan 21 inspecteurs een herinnerings medaille uitgiereikt. De ondervoorzitter en eenige inspecteurs spraken over den arbeid der vereeniging, terwijl in de middagvergadering dr. H. 't Hoen, oud-inspecteur van den veeartsenij- kundigen dienst in Ned. Indië een lezing hield over „Veevervoer vroeger en nu". Examenhumor. De „School met den Bijbel" geeft een paar merkwaardige voorbeelden van het „onbegrepen leeren" der lagere schoolbe volking. Bij een jaartallen-repetitie in een vijfde klasse schrijft een jongen: Wille- brord, eerste bioscoop te Utrecht. Een an der noemde als bekende kerkhervormers Luther, Albert Heyn, Zwingli. Volgens den schrijver heeft prof. CaSimir verteld, dat bij het examen voor het middenstandsdi ploma op de vraag: Hoe komt een wet tot stand? ten antwoord is gegeven: Eerst maakt de minister de wet en daarna gaat hij op de fiets naar den Raad van State. Bij nader onderzoek bleek, dat de cand'i- daat had bedoeld: „om advies". Maar in zijn aanteekeningen had hij „op de fiets" geschreven. KOUDEGOLF IN JAPAN. Noodlottige branden tengevolge van te hard stoken. Japan wordt de laatste dagen door een hevige koudegolf geteisterd, ten gevolge In hun hotel te Weymouth had een ver tegenwoordiger van het A.N.P. nog een on derhoud met eenige opvarenden van de in het Kanaal gezonken Nederlandsche boot „Tajandoen", die na de stranding van de „Louis Scheid" door een Engelsche redding' boot veilig aan land zijn gebracht. De hoofdmachinist van het vergane schip, de heer W. V. Maus, verklaarde, dat drie leden van het machinekamerpersoneel bij de ontploffing op slag dood moeten zijn ge weest. De vlammen sloegen onmiddellijk uit de schoorsteenen, doordat de stookolie vlam vatte. Binnen twee minuten begon de olie uit het schip te loopen en achthonderd ton gingen op deze wijze verloren. Het was een verschrikkelijk gezicht, over al de vlammen van de brandende olie uit het water te zien opstijgen. Zelfs toen men later op geruimen afstand van de plaats van het ongeluk verwijderd was, zag men aan den horizon de vlammen nog uit het water opstijgen. Van de Nederlandsche bemanning werden twee leden zeer licht gewond. Een hunner kreeg brandwonden en de ander bezeerde zijn voet, waarvan later bleek, dat twee teenen waren gebroken. Het verhaal van een passagier. De 19-jarige student F. B. Nyon, die uit Den Haag naar Batavia terugkeerde, ver telde dat de meeste passagiers nog sliepen toen de ontploffing plaats vond. Hijzelf was toevallig wakker geweest, doch had geen waarschuwing van tevoren gehoord. Hij had, evenmin als een van de andere opvarenden, een duikboot gezien. Op het oogenblik van de ramp stond er een zware zee, doch de meeste opvarenden waren spoe dig aan dek. Twee reddingbooten werden tengevolge van de ruwe zeeen kapotgesla gen, toen zij werden neergelaten. Toen men aan dek kwam, sloegen de vlammen reeds naar buiten en vooral mid scheeps laaide het vuur weldra hoog op. Ruim een half uur, nadat men van boord was, zonk het schip, nadat het door de vlam men op sommige plaatsen als een stuk pa pier was ineengeschrompeld. waarvan uit verschillende deelen van het land berichten komen over het uitbreken van zware branden. Zoo wordt uit Toyohartr in Sachalin ge meld, dat acht patiënten den dood hebben gevonden en drie brandweerlieden ernstig gewond zijn jl. Woensdagavond, toen er brad uitbrak in het ziekenhuis te Sjikoe- ka, ontstaan door een te heet geworden kachelpijp. De twintig andere patiënt'ne wisten aan de vlammen te ontkomen. Het uit drie verdiepingen bestaande ziekenhuis en zes bijgebouwen brandden volkomen af. De aangerichte schade bedraagt 100,000 yen Een andere zware brand brak Donder dagmorgen uit te Osaka, waarbij 39 huizen een prooi der vlammen werden. Ook hier bedraagt de schade ruim 100,000 yen. Zend klanten, kennissen en zakenvrien den een bartelijken Nieuwjaarswensch per advertentie. Het is even iets warms en weldadigs bij den inzet van het Nieuwe Jaar, Voeg de goede daad bij de goede voornemens, geef nog heden Uw Nieuwjaarsgeluk- wensch op. De prijs van xoo'n Nieuwjaarsadver tentie in de Middelburgsche Courant en Goesche Courant is 80 centdaar hebt U 4 regels tekst voor. Iedere regel meer kost 20 cent. In de naamlijst is de prijs 15 cent per regel. Alles contant te betalen. Geeft nog heden Uw opdracht aan onze bureaux te Middelburg en Goes, of aan onze agenten. De stranding van 4e „Louis Scheid" het Belgische schip dat passagiers en beman ning van de Tajadoen had gered, had de ge redden veel minder aangegrepen. Het schijnt, dat het Belgische schip langzaam over den grond begon te schuren en zonder schok vastliep, zoodat velen aan boord van de stranding zelfs niet gemerkt hadden en pas na eenigen tfld vernamen, dat het schip zat. De heer Nyon sprak nog steeds over de ondergang van de „Tajandoen" als zou dit schip getorpedeerd zijn, hoewel niemand een duikboot had waargenomen. Vergele ken bij het beleefde aan boord van dit schip vond hij de redding van boord van de „Louis Scheid" eigenlijk maar kinderwerk. „Een uitstekend geoutileerde reddingboot haalde ons van boord en we maakten een korten tocht over een bewogen zee; waar bij de boot danig heen en weer werd gewor pen, maar dat was alles". De geredden van de „Tajandoen" keeren Dinsdag terug. De Stoomvaartmaatschappij „Nederland' deelt mede, dat de passagiers en de gered de leden van de bemanning van de „Tajan doen" in goeden welstand in Plymouth ver- .blijven en dat, indien alles verloopt, zooals wordt verwacht, de geredde leden der be manning Dinsdag a.s. in ons land terug zullen keeren. De reis zal gaan via Calais en Brussel. Ook de passagiers kunnen desgewenscht van deze gelegenheid gebruik maken of per vliegtuig naar Nederland terugkeeren. -O VOETBAL. NEDERLAND BELGIë. Wilders speelt niet, De medische commissie van den KNVB. heeft geadviseerd Wilders Zondag a.s. niet op te stellen tegen België. Voor hem speelt zijn clubgenoot Slot, die dus daarmede in de Oranjetrui debuteert. Caldenhove, die het aanvoerderschap zal waarnemen, ver huist naar de rechtsachterplaats, terwijl Slot linksback speelt. HET VIJFTIGJARIG BESTAAN VAN DEN KNVB. Kransen gelegd op (de graven van overleden eer.e-leden(. In verband met het feit, dat het gisteren vijftig jaar geleden was, dat de voetbal bond werd opgericht, zijn door enkele of ficials kransen gelegd op de graven van drie overleden eere-leden. Deze plechtig heid werd te Amsterdam op het graf van den vroegeren secretaris, wijlen. J. Hek- kenberg verricht door de heeren C. A. W Hirschman en A. de Haan. Op het graf van wijlen H. J. Bronkhorst te Leiden heeft de voorzitter van den bond, dr. D. J. van Prooye een krans neergelegd. Hier bij waren tegenwoordig de heeren A Staal en L. Boeljon. Dezelfde delegatie legde een krans op het graf van mr. P. Droogleever Fortuyn te Den Haag. TENNIS. DE ITALIANEN WINNEN HET DUBBELSPEL IN-JDEN WEDSTRIJD TEGEN NEDERLAND. De landentenniswedstrijd Nederland Italië in Den Haag is gisteravond voortge zet me het dubbelspel van Swol-Hughan tegen CanpeleSucielli. De Italianen wonnen in drie sets met 8-6, 9-7, en 6-1, waarmede zij hun voorsprong vergrooten tot 30, welke score, nu nog slechts twee enkelspelen resten, voor on ze landgenooten niet meer in is te halen. O Colijnsplaat. Getrouwd: D. de Kam 26 j. jm. te O. en W. Souburg en C. Visser 28 j. jd. Overleden: M. Westerweel 88 j. echtgen. P. Korsuize. (N.B.) Kats. Ondertrouwd: A. M. Westerweele 23 j. jm. te Wissekerke en J. J. Mieras 21 j. jd. (N.B.) Wissenkerke. Overleden: I. de Moor 74 j. jm.; J. van de Kreeke echtgen. P. A. de Looff. (N.B.) Kortgene. Bevallen: J. C. Verburg, geb. Van de Lin de z.; P. T. Boot, geb. De Lange d. Getrouwd: C. P. Kramer 27 j. jm. te Ko- lijnsplaat en J. A. Munter 20 j. jd. Ondertrouwd: J. M. Breure 22 j. jm. te Colijnsplaat en W. A. de Looff 20 j. jd. Overleden: A. Marcusse 77 j. wedn. L. Meulenberg. (N.B.) 's Heer Arendskerke. Over de maand Nov. Bevallen: P. Saaman, geb. Goedegebuure z.; G. de Regt, geb. Harthoorn z.; M. de Kok, geb. Louisse d.; J. Tolhoek, geb. Leijs z.; P. C. W. de Jonge, geb. Langenberg z. Getrouwd: J. Ars 26 j. jm. te Ovezande en C. v. d. Dries 23 j. jd.; A. H. Kole 23 j. jm. en A. Nagelkerke 26 j. jd. te Goes. Overleden: N. Dominicus 59 j. echtgen. P. Spreijkers, J. A. Goense 2 j. jd.; J. Wisse 86 j. wedn. M. v. d. Plasse. (D.Z.) Vrouwenpolder, van 3 t/m. 9 December. Ondertrouwd: L. Broerse, j.m. 40 j. en L. Mesu, j.d. 35 j. Ovezande. Over de maand Nov. Bevallen: E. Martens, geb. De Jonge d.; A. Adriaanse, geb. De Koster d.; M. Bakker, geb. Van Wijngen d.; P. Vermeule, geb. De Meij z. Getrouwd: P. Rijk 22 j. jm. en C. Remijn 23 j. jd.; J. A. de Jong 37 j. jm. te Hein- kenszand en M. Knopjes 29 j. jd.; P. v. Hulst 28 j. jm. te Rucphen en M. J. Rijk 27 j. jd. (D.Z.) Kapelle. Over November. Bevallen: M. F. E. de Jager geb. Lagaaij, d.M. S. J. Dekker geb. Lepoeter te Krui- ningen, z.J. Bostelaar geb. De Kam, d. M. van Willigen geb. Vrolijk, d.j P. W. Wisse Nijssen geb. Gaanderse, z. Overleden: A. Nout, 66 j., echtg. A. Oele; J. Nieuwdorp 69 jaar, echtgen. C. Meulpolder; J. van Waarde 62 j., echtgen. W. Desijn. Ondertrouwd: C. Milot 19 j. jm. te Vlis- singen en A. J. Klap 19 j. jd. VEERTIG JAAR BIJ ééN PATROON, Gisteren was de heer J. F. Sierevogei 40 jaar als timmerman in betrekking bij het aannemersbedrijf van den heer H Caljé vh. de firma M. P. Kievits en A. Caljé. Ten huize van den patroon is de heer Sierevogei gehuldigd en mocht hij, naast een getuigschrift, een enveloppe met in houd ontvangen. ARNEMUIDEN. Donderdagavond hield de vereeniging „De Arne" (vereeniging tot stichting van een verenigingsgebouw) een algemeene ledenvergadering. Medegedeeld werd dat de officieele ope ning van het vereenigingsgebouw op Vrij dagavond 15 December a.s. zal plaats vin den. Als concierge werd aangesteld de heer Joost van Belzen Dz. Verder werd een huishoudelijk reglement vastgesteld en de tarieven voor het gebruik van het gebouw besproken en bepaald. Eén ontvanger voor Biggekerke en Zoutelande. Bij Koninklijk besluit is bepaald dat de gemeenten Biggekerke en Zoutelande wor den aangewezen als gemeenten, waar de bediening van ontvanger door denzelfden persoon wordt bekleed. OOST- EN WEST-SOUBURG. De le.zers van het verslag der gisteren alhier ge houden Raadsvergadering (2e- blad) zul len hebben opgemerkt, dat daarin enkele malen geschreven is „P-F.C,E,M." Het zal hen duidelijk zijn, dat hier een misverstand in het spel is geweest: be doeld was natuurlijk: P Z.E.M. VEERE. In de vroege uren van Vrijdag is alhier op ruim 71-jarigen leeftijd overle den mej. M. F. Huijbrecht geb. Van Eetvel- de. Met mej. Huijbrecht is wederom een markante figuur uit het oude Veere heen gegaan. Reeds zeven en veertig jaar heeft zij hier vertoefd en o.m. jarenlang een hotel gehouden. Doch het bekendst zal zij wel bij de vreemdelingen geweest zijn, die haar kleine antiquariaat aan de Kade, eertijds aan de Markt in de tegenwoordige dokters woning, bezochten. Zoo gaat dan de een na den ander uit het oude Veere verdwijnen. YERSEKE. In de week van 1—8 De cember bedroeg de mosselverzending 3100 ton, waarvan naar Frankrijk 1500 ton. Vrijdagmorgen had de heer P. L„ varende aan boord van de YE 75 het on geluk dusdanig met zijn linkerhand tus- schen bolder en staaldraad te geraken, dat één der vingers zeer ernstig werd ver wond en hq zich onder dokters behande ling moest stellen. De werkverschaffing en steunverle ning zal voor onze gemeente met ingang van Maandag 11 dezer weer in werking treden. KORTGENE. De ontvanger der directe belastingen en accijnzen wijst belangheb- ben, timmerlieden, smeden, meubelmakers, bakkers, hotelhouders, landbouwers enz. voor wier bedrijven omzetbelasting volgens I rug en borst in met Dampo. Dan U den volgenden morgen beter I 50 ct. Tube 40 ct. Doos 30 ct. (Zitting van gisteren). De volgende personen waren o.m. gedag vaard: C. E. B„ 52 jaar, koopman te Goes, we gens het feit dat hij op 26 September 1939 opzettelijk in strijd met een beschikking van den minister van economische zaken 400 liter petroleum heeft geleverd aan P. C. Vogelaar te Krabbendijke. Eisch: 10 of 5 dagen. Vonnis: 5 of 2 dagen. A. K.,. 32 jaar, visscher te Krabbendijke, wegens het opzettelijk in strijd met een beschikking van den minister van econo mische zaken, zich 50 liter petroleum aan te schaffen, gepleegd te Krabbendijke op 14 September 1939. Eisch en vonnis: vrijspraak. M. S., echtgenoote van A. K., 37 jaar, te Krabbendijke, wegens het feit dat zij zich op 14 September 1939 te Krabbendijke 50 liter petroleum heeft verschaft, zulks in strijd met een beschikking van den minis ter van econ. zaken. Eisch en vonnis 10 of 5 dagen met ver beurdverklaring. K. S., 32 jaar, petroleumhandelaar te Waarde, wegens het op 14 September 1939 te Krabbendijke leveren van 50 liter pe troleum aan M. Schrier. Eisch en vonnis 15 of 10 dagen. C. V., 26 jaar, bakker te Heinkenszand, wegens het feit dat hij op 22 September 1939 met een door hem bestuurd motorrij tuig heeft gereden over den openbaren weg en toen den Rijksveldwachter C. M. v. d. Zande die hem naar zijn op dat motorrij tuig betrekking hebbende papieren vroeg, opzettelijk een nummerbewijs heeft ge toond, dat aan een ander dan hem ver dachte, die eigenaar was van dat motor rijtuig, was uitgereikt. Eisch: 20 of 10 d. h. Vonnis: 10 of 5 dagen. G. S., 32 jaar, rijwielhandelaar te We- meldinge, wegens het feit dat hij in de maand October 1939 te Wemeldinge op zettelijk in strijd met een beschikking van den minister van economische zaken, rub ber buitenbanden heeft verkocht en gele verd aan W. Moelker, W. Vleugel en A. de Schipper, zonder schriftelijke vergunning van den directeur van het Rijksbureau voor rubber. Eisch: 20 of 10 d. Vonnis: 10 of 5 d. een abonnement verschuldigd is, er op, dat betaling van het restant Omzetbelasting 1939 dient plaats te hebben voor 13 Decem ber a.s. zulks ter voorkoming van moeilijk heden. SLUIS. Gevonden voorwerpen: een rij-" wielbelastingmerk terug te bevragen Nieuw- straat 32; een zakmes terug te bekomen, St. Annastraat 69. Ongeveer 20 leden van de vereeniging het „Groene Kruis" hebben zich als bloed gever voor de bloedtransfusiedienst opge geven. Getrouwd: J. Burger 36 j. jm te Kloetinge en G. de Schipper 26 j. jd.A. Glas 24 j. jm. en F. Glas 22 j. jd. (D.Z.) Yerseke. Van 29 Dec. Bevallen: H. J. van Anrooy, geb. Van Reenen z. (I.C.) Rilland Bath. Over de maand Nov. Bevallen: C. de Bruijn, geb. Meerman d.; H. Baas, geb. De Waard d.; L. J. Bosselaar, geb. De Vos z.; A. J. Moerland, geb. Kor- stanje z. Getrouwd: H. J. Walraven 25 j. jm. en J. L. de Hamer 24 j. jd.; E. van de Griek 32 j. jm. en J. Eversdijk 21 j. jd. (I.C.) Kruiningen. Van 30 Nov.7 Dec. Bevallen: S. Remijn, geb. Verheij d. Ondertrouwd: J. Schrier 25 j. jm. te Waarde en L. J. Openeer 21 j. jd.; A. Du- rinclc 24 j. jm. en C. J. van der Borgt 20 j. jd. (i-c.) Wemeldinge. Ondertrouwd: J. Dane 23 j. jm. en J. C. de Jonge 19 j. jd. Bevallen: M. T. Schipper, geb. Van 't Hof d.; C. W. Schouwenaar, geb. Hoogesteger z. (I.C.) IJzendijke. Bevallen: H. G. E. Haverbeke, geb. Pa teer d.; P. M. van Damme, geb. darijs z.; R. M. Willemsen, geb. Van Kerkvoorde d. Getrouwd: J. L. Vermeulen 24 j. jm. en L. M. Dellaert 27 j. jd. (IJz.) Wolphaartsdijk. Over de maand Nov. Getrouwd: P. v. d. Veer 28 j. jm. en A. M. Erdin 26 j. jd.; A. Hollestelle 33 j. jm. en M. P. Zuurveld 27 j. jd.; J. C. Klap 29 j. jm. en J. H. Boon 19 j. jd. Bevallen: J. Bosschaart, geb. Nijsse d.; C van de Kreeke, geb. Mieras z.; J. M. van Gilst, geb. Ruster z.; J. A. Tramper, geb. Goossens z.; J. M. Grijs, geb. Franse z.; J. L. Lindenbergh, geb. Van Oeveren z. (D.Z.) Nisse. Over de maand Nov. Bevallen: W. L. Slabbekoorn, geb. Eek- hardt d. (D.Z.) Waarde. Over de maand Nov. Bevallen: K. de Graaf, geb. Koeman z. Overleden: S. A. v. Kempen 56 j. echtgen. A. E. V. Hoogenraad. (D.Z.) Zoutelande. Over de maand Nov. Bevallen: N. Koppejan, geb. Blaas z.; L. Provoost, geb. Kleinepier z. Driewegen. Over de maand Nov. Ondertrouwd: W. A. v. Loo 29 j. jm. en D, v. Wijk 26 j. jd. Bevallen: M. Drijdijk, geb. Martens d. (D.Z.) Krabbendijke. Over de maand Nov. Bevallen: N. Kaat, geb. Schrijver z.; J. van Iwaarden, geb. Grootjans d.; A. J. Hoogstraate, geb. Goeree d.; M. Zuidweg, geb. Minnaard z. Getrouwd: H. C. Stokman 28 j. jm. en C. Dieleman 23 j. jd.; C. J. v. Iwaarden 25 j. jm. en L. Minnaard 25 j. jd.; M. J. Zwee- dijk 25 j. jm. en G. Mol 23 j. jd.; J. M. Ampt 29 j. jm. en C. C. van 't Leven. Overleden: E. Abrahamse 82 j. wed. A. de Kok; N. Nieuwenhuijse 70 j. wed. A. Wiskerke. (D.Z.) Borsseele. Over November. Bevallen: L. de Kunder geb. Smit z.; C. Boonman geb. De Jonge z.G. Nieuwen- buize geb. Verburg z. Overleden: J. Rottier Jz. 80 j. jm. Getrouwd: J. F. J. v. d. Peijl 25 j. jm. te Vlissingen en A. Dekker 27 j. jm.; J. de Jong 28 j. jm. te Vlissingen en L. Verbuist 26 j. jd. Ondertrouwd: Iz. Boone 27 j. jm. te Middelburg en C. Kakebeeke 22 j. jd. F. J. Meulenberg 28 j. jm. te Wolfaartsdijk en M. de Regt Joz.d. 27 j. jd. (D.Z.) ZONDAG 10 DECEMBER. Ned. Herv. Kerk. Goes 9.30 u. ds. Steinz; 6 u. ds. Stegenga van Zuidzande (jeugddienst). Wilhelminadorp 9.30 u. ds. De Vries; 5.30 u. ds. Drost van 's Heer Abtskerke. Geref. Kerk. Goes 9.30 u. en 5.30 u. ds. H. v. d. Vegt. Geref. Gem. Middelburg 9,30 u„ 2 u. en 6 u. leesdienst (verbeterde opgave). Goes, 8 Dec. Veilingsvereeniging „Zuid- Beveland". Groenten: Andijvie 5, Breek- peen 1,50, Koolrapen 0,5ö3, Spruiten 5 12, Rapen 2, Uien (stek) 0,601, Roode kool 23, Groene Sav. kool 24, Gele idem 2, Witte kool 1, Boerekool 3,504,50, Prei 3,50—4, Witlof 10—16, per 100. kg. Ram menas 1,50, Kroten 1, Selderij 0,502, Pe terselie 0,300,50, per 100 bos. Bloemkool 1,50-12, Andijvie (breedblad) 1,602,80, Knolselderij 2—4, per 100 stuks. Diversen: Blauwe druiven 2931, Toma ten 10, per 100 kg. Patrijzen 0,25, Wilde I Konijnen 0,55, per stuk.

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 3