ROZUNEHBROOD De Winterjas van 1940 GEMENGD NIEUWS LAATSTE BERICHTEN Advertentiën. 26 CENT j IN ZEELAND] MIDDELBURGSCHE Een Engelsch plan voor vrede en samenwerking. De staking in de Amsterdamsche haven wordt doorgezet. Duitsche meening over Molotof's rede. Beruchte inbrekers gearresteerd in Den Haag. De ontsnapping uit de Haarlemsche gevangenis. LEGER EN VLOOT Twee Britsche schepen getorpedeerd. Inlijving dienstplichtigen lichtingen 1939 en 1940. )e mijnramp in België eischte elf dooden. KERKNIEUWS MARKTBERICHTEN De Middelburgsche Melk handel maakt zijn clientèle bekend dat gedurende de wintermaanden, te beginnen 4 November, des Zaterdags I maal met melk gevent zal worden. EEN GROOT KILOGRAM VOOR SLECHTS De Broederband u.a. DE COURANT KLEEDINGMAGAZIJN J. H00FTMAN Jr. Polen en Tsjecho-Slovakije zouden hersteld moeten worden. Reuter meldt uit Londen: De president van het groote Engelsche dagblad „News Chronicle', Sir Walter Layton, publiceert in genoemd blad een twee pagina's be slaand artikel, waarin hij voorstellen naar voren brengt betreffende een verkla ring van de oorlogsdoelstellingen der Geal lieerden, benevens een vredesplan. Layton zegt, dat drie hoofdbeginselen aanvaard moeten worden alvorens het zwaard in de schee gestoken kan worden: 1. Moet het herstel van een vrij Polen en een vrij Tsjecho-Slowakije verzekerd zijn. 2e. Moet vastgelegd worden, dat bij af wezigheid van een overeenstemming tus- schen de partijen, de nieuwe grenzen en andere bepaalde zaken, waarover het ge schil gaat, geregeld zullen worden door een uitspraak van niet-belanghebbende partijen en dat de in conflict zijnde par tijen overeen zullen komen deze uitspraak van te voren te aanvaarden. Dit zou van toepassing zijn op de grenzen van Tsjecho- Slowakije en Polen en op herstel van de aangerichte schade 3e. Moeten er waarborgen zijn, dat de huidige toestand niet zal terugkeeren. Dit beteekent een wegnemen van de mogelijk heid tot agressie en het in het leven roe pen van een toestand, waarin het gewet tigd verlangen om vreedzaam te leven, handel te drijven en de stoffelijke voor spoed tot ontwikkeling te brengen, bevre digd kan worden. Layton stelt voor, dat de kleine Euro- peesche naties federale groepen zullen vor men, welke een nieuw stabiel evenwicht van krachten tot stand zouden brengen Hij voegt hieraan toe, dat de Scandina vische landen reeds goed op weg zijn in de richting van een federatie en gemakke lijk een federale eenheid zouden kunnen worden voor militaire en diplomatieke doeleinden in een Europa, waarin agressie onmogelijk zou zijn geworden. Dit zou zeer behulpzaam zijn om den vrede tot stand te brengen. Deze groepeering zou deel uitmaken van een algemeen plan, waarbij op Europa eenige der beginselen toegepast zouden worden, welke men uit eindelijk hoopt verwezenlijkt te zien in een wereld van orde. De beginselen vallen onder de hoofdstukken ontwapening, poli tieke verplichtingen, economische samen werking. Een Europeesche associatie van naties ter behandeling van deze drie problemen zal na den oorlog een eerste behoefte zijn. Layton stelt verder voor, -de dreiging uit de lucht weg te nemen door afschaf fing van de nationale luchtmachten en in stelling van een beroepsluchtwapen onder internationaal gezag en ter beschikking van ieder slachtoffer van een agressie. De Geallieerden zouden moeten verklaren, dat vrijheid en democratie rechten zijn, welke niet beperkt zijn tot een ras of con tinent, maar die voor de geheele wereld gelden. Onze verklaring der oorlogsdoel einden, aldus Layton, moet vastleggen, dat het beheer over de koloniën aan de we reld is toevertrouwd. Layton stelt voor, dat de Geallieerden bereid moeten zijn vrede te sluiten op ieder oogenblik op den grondslag van de aangegeven voorwaarden. Gistermiddag zijn de bij de „wilde" sta king in de Amsterdamsche haven betrokken arbeiders in vergadering bijeengekomen, teneinde te stemmen over het al dan niet hervatten van het werk. In totaal waren 1172 arbeiders op de bij eenkomst verschenen. De stemming had tot resultaat, dat de staking zal worden door gezet. Slechts 374 arbeiders verklaarden zich bereid het werk weder op te nemen; drie stemmen waren blanco, terwijl tien waardeloos waren. Van de zijde der stakers verklaarde men tot een actie te zijn overgegaan, omdat het resultaat der besprekingen, welke sinds zes weken werden gevoerd tusschen de arbei dersbonden en de patroons, nihil was. De arbeiders eischten een garantieloon en, in dien hiertoe niet kon worden overgegaan, een wachtgeldregeling. Zooals men weet, worden thans de voor de voedselvoorziening van ons land onmis bare goederen door militairen en gedeelte lijk ook onder toezicht van militairen, ge lost. SMALDEEL IN CURASAO AANGEKOMEN Naar wij vernemen, is het smaldeel, be staande uit Hr. Ms. Van Kinsbergen, O 15 en O 20, gisteren in Curagao aangekomen. o PRINS BERNHARD BIJ HET LEGER. Z. K. H. Prins Bernard heeft vandaag namens H. M. de Koningin, vergezeld door zijn waarnemenden adjudant, luitenant kolonel H. J. Phaff, een bezoek gebracht aan een gedeelte van het Oostfront van de Vesting Holland. „Vredespolitiek met waakzaamheid." De „Deutsche Diplomatisch-Politische Korrespondenz" behandelt de redevoering van Molotof en schrijft o.a.: „Deze redevoering heeft met meesterlijke duidelijkheid licht gebracht in de Europee sche verhoudingen, welke een zekere pro paganda zou willen verdraaien of verduiste ren. Duitschland en de Sovjet-Unie zijn vastbesloten hun vriendschappelijke betrek kingen naar alle richtingen uit te breiden. Zij hebben er ook een wederzijdsch belang bij, dat de ander sterk is en dat ieder naar zijn aard de verhoudingen in zijn ruimte ordent en in orde houdt. Wanneer Engeland i en Frankrijk deze ontwikkeling met ont stemming en teleurstelling beschouwen, kan dit gezien de huidige omstandigheden, tot op zekere hoogte begrijpelijk zijn. Ken merkend voor de geheele geestesgesteldheid der beide mogendheden is het echter, wan neer door haar in Duitschland een zekere teleurstelling wordt veronderstelt omdat Molotof zich aldus heeft uitgesproken, dat hij de neutraliteitspolitiek wil voortzetten en niet wil bijdragen tot een verdere aan wakkering van den oorlog. Zooals bekend is, gaat het streven der Westelijke mogend heden zelf in diametraal tegenovergestelde richting. Vriendschappelijke betrekkingen zijn bij haar alleen dan loonend, wanneer zij uitmonden in militaire verdragen, m.a.w. wanneer op grond van dergelijke vriend schappen door anderen de kastanjes uit het vuur worden gehaald. Dat de vredespolitiek gelijk die de Sovjet-Unie voor oogen staat, aan den anderen kant met de uiterste waakzaamheid en eventueel vastberaden heid gepaard is, toonen de uiteenzettingen van Molotof, vooral t.a.v. de Zwarte Zee. Engeland zou ook de uitvalpoorten van de ze zee willen kunnen controleeren, maar Rusland zal niet dulden, dat zijn belangen en die van zijn vrienden over het hoofd worden gezien. De uiteenzettingen van den Sovjet-Russischen volkscommissaris zullen een teleurstelling zijn voor degenen, die be lang hebben bjj vertroebeling van de toe- tsanden. Zij zullen echter vooral een goede leer zijn voor degenen, die vandaag mis schien nog de mogelijkheid hebben zich te bezinnen op de realiteiten en een weigering te doen hooren jegens verlokkingen en val- sche raadgevingen. Kranig recherchewerk van de politie. In Juli van dit jaar werd in Den Haag gearresteerd de 28-jarige kantoorbediende E. K„ die op heeterdaad betrapt werd toen hij een rijwiel stal. Daar hij een berucht in breker bleek te zijn, werd hij in voorloopige hechtenis gesteld, doch op 26 October, sprak de rechtbank hem vrij. K. was reeds her haalde malen veroordeeld wegens inbraak en was de spil van een groepje kameraden, dat hij om zich heen verzameld had. Ge durende zijn voorarrest bleek, dat door zijn afwezigheid de onderwereld eenigermate ontmoedigd was om verdere plannen ten uitvoer te leggen. Na zijn vrijspraak heeft K. onmiddellijk contact gezocht met zijn oude vrienden, in het bijzonder met twee beruchte inbrekers, nl. den 25-jarigen koopman M. R. en den 23-jarigen Th. J. S. B. De eerste was in April uit de gevangenis ontslagen en de tweede in Mei. Beiden waren wegens in braak veroordeeld. De politie constateerde, dat K. na 26 October met de beide genoem den verschillende samenkomsten hield in café's in de binnenstad. Daarbij was ook aanwezig de 30-jarige garagehouder J. Ph. F. K. Het gezelschap zwierf dikwijls per auto door de binnenstad. Enkele malen na men zij een sigarenwinkel in de Zoutman straat op. De politie hield het perceel in het oog. Gisterenavond, nadat de vier mannen ge constateerd hadden, dat de winkelier, J. P. naar een bioscoop was, hebben zij getracht, zich toegang te verschaffen aan de achter zijde van het huis. Zij werden blijkbaar in hun werk gestoord en verwijderden zich. Terwijl zij zich naar de auto begaven, waarmede zij gekomen waren en waarin de chauffeur K. startklaar wachtte, greep de politie in en arresteerde zij alle vier de mannen. Zij werden in bewaring gesteld. Dè auto is in beslag genomen, evenals eenige inbrekerswerktuigen. BLIJDE GEBEURTENIS AAN KROON PRINSELIJK HOF VAN ITALIë TE VERWACHTEN. Naar officieel wordt medegedeeld is einde-Februari een blijde gebeurtenis' te verwachten in het gezin van kroonprins Humbert. Vier vluchtelingen thans weer opgesloten. Men zal zich herinneren, dat onlangs vijf Duitschers, drie nat.-socialisten en twee communisten, uit de Haarlemsche strafgevangenis zijn ontsnapt, nadat zij een bewaker in hun cel hadden gelokt en hem hadden neergeslagen Drie van hen zijn reeds eerder aange houden en gisteren heeft de Haarlemsche politie ook de hand kunnen leggen op den vierden vluchteling. De politie had aanwijzingen gekregen, dat deze man, K S., zich ten huize van een geestverwant te Uitgeest bevond. Des middags werd daarom het bewuste huis omsingeld. De vluchteling scheen evenwel niet van plan zich voetstoots aan de poli tie over te geven en vluchtte op het mo ment, dat deze de woning betrad naar den zolder Van hier sprong hij drie meter omlaag op straat. Een der buiten wach tende mannen van de recherche loste toen een schot in de lucht De vluchteling, die in de meening verkeerde, dat er op hem geschoten was, doch dat het schot miste, liet zich op den straatweg vallen en si muleerde gewond te zijn. Dit spelletje had de politie evenwel snel doorzien en enkele oogenblikken later werd de man geboeid naar het huis van den burgemeester van Uitgeest geleid Vandaar heeft men hem op transport gesteld naar de strafgevange nis in Haarlem. O Bij Kon. besluit zijn benoemd en aan gesteld, bij het reserve-personeel der land macht, ter nadere indeeling door of van wege den minister van defensie, a. bij het wapen der infanterie, 1. tot reserve-majoor, met ingang van 31 October 1939, de reserve-kapitein F. L. Vis ser, van het 15e regiment infanterie, 2. tot reserve-kapitein, de reserve-eerste luitenants M. J. Wildeboer en J. Koolhaas, beiden van het 2e regiment wielrijders, is met ingang van 1 Nov. 1939 benoemd en aangesteld, bij het dienstvak der inten dance, tot majoor-intendant, de kapitein- intentant, J. J. Vethake, van dat dienstvak; is op het daartoe door hem gedaan ver- Het Britsche s.s. Bronte", dat 4317 ton meet en te Liverpool thuishoorde, is op den Atlantischen Oceaan na een duikbootaan- val gezonken. De uit veertig leden bestaan de bemanning en een passagier zijn door een ander schip gered en in een Britsche haven aan wal gebracht. De aanval moet reeds eenige dagen geleden gedaan zijn. De „Bronte" bleef nog een aanzienlijken tijd drijven en men heeft zelfs nog getracht het schip naar een haven te sleepen. NOODSEINEN OP DEN OCEAAN. Aan de Amerikaansche kust heeft men noodseinen opgevangen, die, naar verklaard wordt, afkomstig waren van een Engelsch schip. In het radiobericht kwamen de woor den „duikboot in zicht" voor. Na deze woorden zweeg het schip. Later werd gemeld, dat het Amerikaan sche s.s. „Bibb" de opgegeven plaats be reikt had, doch geen schip of opvarenden gevonden had. De „Bibb" seinde, dat er een storm van middelmatige kracht uit het Zui den woei en dat het zoeken zou worden voortgezet. Het Amerikaansche ministerie van mari ne deelt mede, dat torpedobootjagers en vliegtuigen aan het reddingswerk deelne men. OUD-PREMIER VAN HONGARIJE OVERLEDEN. Te Boedapest is gistermiddag te 16,35 uur tengevolge van een trombose overleden Koloman Daranyi. Hij was voorzitter van de Kamer en oud minister-president van Hongarije, een groot voorstander van samenwerking met de as- mogendheden en de voorbereider van de eerste „Jodenwet" in Hongarije. NEDERLAND—BELGIë OP 10 DECEMBER TE ROTTERDAM. Naar wij vernemen, staat het thans vast, dat de wedstrijd NederlandBelgië doorgaat. Deze zal op Zondag 10 Decem ber in het Feijenoord-stadion te Rotter dam worden gespeeld DS. NIEMöLLER NIET TERUG BIJ DE MARINE. Het „Hdbl." verneemt uit Berlijn: Op het verzoek van ds. Niemöller om als vrijwilli ger bij de Duitsche marine te mogen dienen, is door admiraal Raeder zonder opgaaf van redenen afwijzend beschikt. O De regeeringspersdienst meldt: Dezer dagen heeft een publicatie plaats gehad omtrent de inlijving van ploegen dienstplichtigen van de lichtingen 1939 en 1940. Aangezien nader is bepaald, dat bin nenkort nog andere ploegen van deze lich tingen worden ingelijfd, volgt hier een over zicht van ploegen, die, onvoorziene omstan digheden voorbehouden, op de daarachter vermelde data worden ingelijfd. Lichting 1939. Ie regiment geenietroepen, 2e ploeg 5 Febr. 1940. 2e regiment genietroepen, 2e ploeg 20 Nov. 1939. Torpedisten, 2e ploeg 20 Nov. 1939. Regimenten veldartillerie, niet betsemd voor een treinafdeeling, le ploeg 18 Dec. 1939. Regimenten veldartillerie, bestemd voor een treinafdeeling, 2e ploeg 18 Dec. 1939. Paardenverzorgers remontedepot, 3e ploeg 20 Nov. 1939. Zeemacht, 2e ploeg 3 Jan. 1940. Lichting 1940. Bataljon geneeskundige troepen, le ploeg 11 Dec. 1939. Bataljon geneeskundige troepen, 2e pdoeg 8 Jan. 1940. Korps motordienst, le en 2e ploeg 20 Nov. 1939. Compagnie intendancetroepen, le en 2e ploeg 20 Nov. 1939. Regimenten luchtdoelartillerie, le en 2e ploeg 8 Jan. 1940. Regimenten motorartillerie, le ploeg 18 Dec. 1939. Korps rijdende artillerie, le ploeg 18 Dec. 1939. Artilleriemeetafdeeling, le ploeg 8 Jan. 1940. Regiment kustartillerie, le ploeg 18 Dec. 1939. Eskadrons pantserwagens, le en 2e ploeg 15 Jan. 1940. Zeemacht, le ploeg 13 Maart 1940. Onder de op te roepen dienstplichtigen zijn niet begrepen zij, die zijn bestemd voor oficiersopleiding of voor opleiding tot on derofficier-administrateur. Dienstplichtigen van de hiervoor vermelde ploegen, die vrij stelling wegens kostwinnerschap of we gens persoonlijke onmisbaarheid dan wel uitstel van eerste oefening verlangen, kun nen daartoe aanvraag doen. Voor zoover de inlijving in November geschiedt, moet de aanvraag met den meesten spoed wor den ingezonden. Geldt het vrjjstellng, dan moet de aanvraag door of vanwege den dienstplichtige worden gedaan bij den bur gemeester. Geldt het uitstel van eerste oefening, dan moet de dienstplichtige een schriftelijk verzoek richten aan den mi nister van defensie, bij voorkeur door tus- schenkomst van den burgemeester. Is de reden van het verzoek gelegen in studie- belangen, dan moet een verklarng worden bijgevoegd, afgegeven door het hoofd van de onderwijsinrichting Er moet op wor den gerekend, dat uitstel van eerste oefe ning slechts op uiterst beperkten schaal zal worden verleend. (Ongecorrigeerd.) Het aantal dooden bij het mijnongeluk in La Bouverie (nabij Bergen) bedraagt elf. Negen lijken waren gistermiddag reeds bo vengebracht. Na de identificatie zijn zij ge kist en naar de woningen der slachtoffers overgebracht. De toestand der gewonden is bevredigend Alleen een Italiaan is er ern stig aan toe. Oud-minister Delattre bevond zich gister ochtend op de plaats van het ongeluk. Tijdens het ongeluk was een vijftigtal arbeiders aan het werk. Een der arbeiders heeft alarm kunnen maken. Dat was om half vier. De reddingcentrale heeft direct een hulpactie ingezet. Om zeven uur bevond zich reeds een reddingsploeg in de mijn. In- tusschen had een tiental mijnwerkers, die slechts lichamelijk bedwelmd waren ge raakt, uit de mijn kunnen komen. In het ziekenhuis van Frameries zijn deze men- schen vervorgd. Tot de omgekomenen behoort de baas van de nachtploeg. KINDJE IN DE WIEG GESTIKT. Te Noordwijkerhout is vanochtend door een noodlottigen samenloop van omstandig heden het vier maanden oude zoontje van den heer Kokkelkoren om het leven geko men. De moeder, die de kleine met een electri- schen kruik in het wiegje had gelegd, werd door andere kinderen afgeleid en vergat daardoor den stekker uit het stopcontact te halen. Toen het dienstmeisje drie kwartier la ter naar boven ging, kwam de brandlucht haar tegemoet. Door oververhitting van de kruik was het beddegoed gaan smeulen en het kind gestikt. Een geneesheer kon slechts den dood constateeren. zoek, een eervol ontslag verleend uit den militairen dienst aan den reserve-eerste luitenant ir. L. E. Wisse, van het 2e regi ment infanterie. ZILVEREN JUBILEUM DS. SUNDERMEYER. Op 8 Nov. a.s. hoopt ds. C. Sundermeyer zijn 25-jarig ambtsjubileum te herdenken. Den 8 Nov. 1914 deed hij zijn intrede te Leilens (Gron.) en stond daarna achtereen volgens te Leerijp, Ritthem, Tjerkgaast, Akkerwoude en sedert 30 Juli '33 in zijn tegenwoordige gemeente Gorinshem. KLOETINGE. Bij de gisteren gehouden stemming voor leden van het kiescollege der Ned. Herv Kerk alhier werden herko zen de leden W. Oostingh, D. Sinke Jz. en Jozias Verburg. In de vacature Vreeke werd geen meerderheid verkregen. Her stemming zal daarom moeten plaats hebben tusschen L. J. Dekker Cz. en J. Felius. KRABBENDIJKE. In de Herv. Kerk zijn tot notabelen herkozen: M Schouten, Joost Vergouwe en C. Waardenburg. Middelburg, 1 Nov. Groentenveiling. Veldsla 216 c„ Spinazie 919 c„ Suiker- boonen 917 c., Snijboonen 1248 c„ Sprui ten 1425 c„ Schorseneeren 14 c., Koolra pen 1,52 c„ Andijvie 23 c„ Uien 1,53,5 c., Savoye kool 48 c„ Roode kool 1,53 c„ Prei 2,54 c„ alles per kg. Peën 25 c„ Rapen 13 c„ Kroten 24 c Selderie 0,5 2 c„ alles per bos, Bloemkool 218 c„ An dijvie 0,52 c„ Kropsla 13,5 c„ Knolsel- derie 11,5 c., alles per stuk. Middelburg, 2 Nov. Aangevoerd door Walchersche boerinnen (officieele prijsnoteering). Boter 0,82%; Eieren 6.30; Poelje 4.50; Eendeieren 5.50. Aangevoerd door handelaren: Boter 0.82%Eieren 6.60; Poelje 4.50. Particuliere prijs van den Marktzetter van de Z.L.M.: Boter 0.90; Eieren 7.30; Poelje 5.50; Eendeieren 6.50. Particuliere prijs van den Middelburg- schen handel: Boter 0.90; Eieren 7.50; Poelje 5; Eendeieren 5.90. Goes, 1 Nov. Veilingsvereeniging „Zuid- Beveland. Roode kool 15, Groene Sa voye kool 58, Witte kool 2,503, Boere kool 33,50, Koolrapen 3,50, Kro ten 2, Prei 5,50—6, Rapen 2, Spinazie 16, Spruiten 1720, Uien (Stek)' 0,60, Veldsla 5,50, Breekpeen 1,503, per 100 kg. Kroten 34, Rammenas 13, Rapen 16,50, Sel derij 0.50, Wortelen 26, per 100 bos. An dijvie (breedblad) 0,801,30, idem (krul) 0,70, Bloemkool 212, Kropsla 0,300,60, Knolselderij 1,502,50, per 100 stuks. Diversen: Blauwe druiven 1621, Toma ten 814, per 100 kg. G o u d a, 2 November. Veemarkt. Aan gevoerd in totaal 827 stuks waarvan: 38 slachtvarkens. Vette van 31 ct. tot 34 ct. per pond levend met 2 korting. 225 magere varkens. Prijzen van 25 tot 50 per stuk 480 biggen prijzen van 10 tot 14 per stuk; 9 runderen prijzen van 120 tot 170 per stuk; 45 nuchtere kalveren prijzen van 5 tot 12 per stuk; 2 graskalveren; 30 bok ken en geiten prijzen van 2 tot 7 per stuk; Handel matig. Algemeene markt: 284 partijen kaas. Prijzen le kwal. met rijksmerk van 32.50 tot 34; Prijzen 2e kwal. met rijksmerk van 30 tot 32; Zware tot 36.50; crisisaftrek 19.2 ct. Handel: matig. 286 Ponden Boter. Goeboter van 80 tot 85 per pond; Weiboter van 75 tot 80 per pond. Handel: vlug. 4700 Partijen eieren. Kipeieren van 6 tot 6.50 per/100 stuks; Eendeieren van 4 tot 4.25 per 100 stuks. Handel: matig. Coöperatieve Zuid-Hollandsche Eiervei- ling g. a. (C. Z. H. E.) te Gouda. Veilingsbericht van: Aanvoer 92.800 kipeieren. Prijzen: 56/58 kg 5.506.80 per 100 stuks; Bruine 58/72 kg 5.606.95 per 100 stuks; Kleine eieren 55.45 per 100 stuks. Aanvoer 500 Eendeneieren. Prijzen: 3.203.50 per 100 stuks. Ondertrouwd! CLARA NOACH en CHARLES VAN BIENE Deventer, Nieuwstraat 49. Gorinchem, Groote Markt 26. Huwelijksinzegening op 8 Nov. Synagoge te Deventer 12 H uur. Deventer, 25 October 1939. Eenige en algemeene kennisgeving'. Eenige en algemeene kennisgeving. Heden overleed na een noodlottig ongeval, onze ge liefde Zuster en Schoonzus ter, Mej. de Wed. MARGRIETHA ADRIAANSENDE WAAL, in den ouderdom van 62 jaar. DE WEDERZIJDSCHE FAMILIE. Middelburg, 1 Nov. 1939. Leliestraat 12. De begrafenis zal plaats hebben Zaterdag 4 Novem ber a.s. Vertrek van het sterfhuis 12 uur. Heden overleed plotseling onze lieve Moeder en Groot moeder, Mevr, de Wed. PAULINA STUDER—GISY, in den ouderdom van 79 jaar. Middelburg: C. ZWAGERMAN. M. ZWAGERMAN— STUDER en Kinderen. Geen bezoek. TOTALE UITVERKOOP wegens opheffing. Zaterdagmorgen 10 uur begint de verkoop van alle voorradige Ma nufacturen tegen sterk verlaagde prijzen. Haast U, het is Uw voor deel. Alles moet weg, TH. WIJTMAN, Manufacturenh., Lange Delft 107-109 Middelburg. Coöperatie Middelburg Ook verkoop aan niet-leden. Zeer moderne blauw en grijs velour paletot WINTERJAS van warme wollen stof en chique coupe. Vakkundige wijzigingen zonder prijsverhooging. MIDZA-BONNEN. VLASMARKT MIDDELBURG.

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 3