not deh mum TE MODEMS. De ondergang van de „Indra". STADSNIEUWS UIT DE PROVINCIE MIDDELBURG iWAT MEN MOET WETEN VAN DE LUCHTBESCHERMING. De drijvende mijnen. Het uitvoerverbod van karwijzaad. VLISSINGEN WALCHEREN ZUID-BEVELAND Raad van Ritthem. Loop der bevolking. KERKNIEUWS BURGERLIJKE STAND De bemanning van de Finsche houtboot „Indra", die bi) Terschelling op een mijn liep, is door het Zweedsche vrachtschip „Eriksborg" aan boord genomen en met dit schip in de Coenhaven te Amsterdam gearriveerd. Bovenste ioto: Links kapitein F. A. Frederikson van de „Eriksborg" en rechts kapitein F. W. Lindhorn van. de „Indra". Onderste ioto: Geredde opvarenden van de ,?Indra" in de kajuit van de „Eriksborg". Rechts de eerste stuurman Mecklin. 0 De centrale post. De centrale post van den luchtbescher mingsdienst, hoofd de heer J. Fontijne, is gevestigd in de Lange Giststraat naast het bureau van politie. Men heeft daar thans een kelder (die gas- en scherfvrij is en geen instortingsge vaar oplevert) in aanbouw, om er even tueel den geheelen centralen dienst in on der te brengen. Men beschikt over een radio-installatie (voor het opvangen van vliegtuig-meldingen en andere waarschu wingen) en een telefoon-installatie, waar mee men rechtstreeks, buiten den gewonen localen telefoon-dienst om dus, verbinding kan tot stand brengen met de wijk- en uit kijkposten en de brandweer. Hierdoor is het mogelijk geworden, dat in tijden van gevaar het waarschuwingssysteem zeer snel in werking treedt. Wat de radio-installatie betreft: er zijn twee toestellen, de een voor wisselstroom, de andere voor gelijkstroom. De laatste functionneert dus op accu's, hetgeen van beteekenis is met het oog op denkbare sto ringen in de electriciteitslevering. „Blokken". Zooals gisteren gemeld, heeft men Mid delburg verdeeld in wijken, welke elk hun post hebben. Met het oog op de de indivi- dueele zelfbescherming zullen deze wijken nog worden onderverdeeld in blokken, aan het hoofd waarvan een „blokleider" komt te staan. De bewoners der blokken zullen met hem al de aangelegenheden betreffen de de individueele bescherming kunnen overleggen. Wij komen hierop wel eens te rug, als de organisatie er van in kruiken en kannen is. VRIJWILLIGE HULPVERLEENING. Dinsdag 17 Oct. houdt het Centraal Hulp- Comité een openbare bijeenkomst in het Schuttershof, waarin de heer van Baten burg, Rijksinspecteur van den Burgerlijken Dienst, Den Haag, spreekt over: „Het 4e Front". Hiermede is bedoeld de positie en taak van de Burgerbevolking in den oorlog. De burgemeester van Middelburg, mr. dr. J. van Walré de Bordes, zal den spreker in leiden. Het Centraal hulp-comité bestaat uit me vrouw S. M. van Walré de BordesGrothe, voorzitster, ds. W. H. Kelder jr., secr. en den heer J. A. Tavenier. Benoeming. Tot tijdelijk onderwijzeres aan de Ned Herv. gem school te Utrecht is benoemd mej. E, P. v. d. Sluys te Middel burg. Zitting van Dinsdag 10 October.) DE POT VAN DE REISVEREENIGING. Door het uitbreken van den oorlog is het bestaan van een reisvereeniging zoo niet vrijwel zinloos, dan toch in hooge mate twijfelachtig loonend geworden. De 24-jari- ge werkman J. J. S. te Zierikzee en de 36- jarige werkman F. J. te Burgh althans wa ren ook tot dat inzicht gekomen. Met nog enkele anderen besloten ze hun vereeniging, in afwachting van betere tijden, te liqui deeren, en de pot op te fuiven, in den trant van: „Wat je gehad hebt, heb je gehad." De plaats van liquidatie was Zierikzee, en daar vatten de potverteerders hun taak eerst zoo grondig en vervolgens zoo luchtig op, dat de politie er aan te pas moest ko men. Get. A. van den Hoek, een ronde, gezellig uitziende agent van politie te Zierikzee, kwam voor den politierechter verklaren, dat hij op den avond van den derden Sep tember, surveilleerende in de gemeente die aan zijn zorgen was toevertrouwd, een machtig kabaal in een der straten hoorde. Het geluid wees hem den weg en hij trof J. J. S. in kennelijk vergevorderden staat van dronkenschap aan. Hij, d.w.z. J. J. S., schreeuwde en joelde en gedroeg zich zoo als lieden zich gedragen, die een luidruchti- gen dronk over zich hebben. De agent, symbool en vertegenwoordiger van de open bare orde, kon dat niet tolereeren, schreed op verd. toe, en maande hem waardig aan wat kalmer te zijn. Instede van aan dit goed bedoelde verzoek gehoor te geven, begon verd. te schelden en zijn meening over get. op ondubbelzinnige wijze ten beste te geven. Get., symbool enz. (zie boven), pakte verd. beet om hem naar het politiebureau te ge leiden, maar verd. verzette zich hevig en schilderde den agent met zijn vuist een blauw oog. F. J., die „slechts" vier kruiken bier op had en zeide niet zoo dronken te zijn ge weest, begon onder het roepen van „Moor denaar!" den verzetpleger een handje te helpen, schopte naar den agent en moedigde zijn mede-potverteerder vurig aan de over winning te bevechten. Eindelijk kwam een tweede agent het gezag versterken, en met zijn assistentie gelukte het, J. J. S. naar het politiebureau te sleepen. F. J. had het ondertusschen beter geoordeeld van het strijdtooneel te verdwijnen en zijn heil in de vlucht te zoeken. Agent v. d. Hoek was dermate gehavend uit den strijd gekomen, dat hij vijf dagen thuis moest zitten, en zijn oog onder dok tersbehandeling stellen. Hij getuigde van het inmiddels weer bijgekleurde oog ook nu nog soms wat last te ondervinden. Verd. J. J. S. had een excuus; hij zei n.l. zoo dronken te zijn geweest, dat hij zich niet meer herinnerde wat er gebeurd was. Zijn herinnering reikte echter nog wel ver genoeg om de stelling te poneeren, dat niet de agent, maar hijzelf als mishandelde be schouwd diende te worden. Deze bewering werd door den politierechter, die in zijn O Geen gevaar op de routes der Prov, Stoombootdiensten. In verband met geruchten omtrent het gevaar van drijvende mijnen op de routes van de Provinciale Stoombootdiensten ver nemen wij, dat hieraan ter bevoegder plaat se voldoende aandacht is besteed. Ged. Staten hebben de winterdienst-rege- lingen voor de diensten op de Ooster- en Wester Schelde vastgesteld na van bevoeg de zijde vernomen te hebben, dat vooralsnog de regelmatige uitoefening van den dienst noch voor de opvarenden, noch voor de pas sagiers gevaren opleveren kan. Bezwaren van de Kamer van Koophandel. De Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor de Zeeuwsche Eilanden te Middel burg heeft zich tot den minister van Eco nomische zaken gewend met een adres, waarin zij er op wijst, dat het zeer begrijpe lijk is, dat onder de artikelen, waarvoor uitvoerverboden zijn vastgesteld ook vele agrarische producten zijn. Dit omdat de voedselvoorziening van mensch en dier in deze tijden zeker van vitaal belang is en zooveel mogelijk moet worden gezorgd, dat steeds voldoende voorraad aanwezig is. Het heeft echter de aandacht der Kamer getrokken, dat een dergelijk verbod ook in uitgevaardigd voor karwijzaad, een luxe artikel, voor binnenlandsch verbruik van geen of althans zeer weinig belang. De Ka mer kan zich voorstellen, dat de regeering redenen kan hebben om ook over dit ar tikel eenige controle uit te oefenen, doch 't geheele bedrag van uitvoer van dit artikel is niet zoo groot dat het als ruilobject zou de kunnen dienen. In 1937 werd in totaal uitgevoerd voor f 1,704,739, in 1938 voor f 1,416,137, tegen een invoer van resp. f 19,491 en f 19,329. Niet alleen dat deze bedragen op zichzelf niet zoo hoog zijn, doch het artikel wordt naar zeer vele landen uitgevoerd, meerendeels tot zeer kleine be dragen. Alleen naar de Ver. Staten, Duitschland en Tsjechoslovakije waren deze bedragen van meer belang. De Kamer kan dan ook niet inzien, dat bij het al dan niet beschikbaar zijn van karwijzaad een landsbelang van eenige be teekenis is betrokken. Waar er voor dit artikel zoo goed als geen binnenlandsch ge bruik is, is ook een maximum-prijsbepaling van geen belang, integendeel zullen zoowel de telers? als de handelaren door eene prijs- verhooging worde gebaat, eene prijsverhoo- ging, die door buitenlandsche consumenten zal worden opgebracht. Indien en voorzoo ver de regeering van meening mocht zijn, dat eene prijsstijging een gevaarlijke uit- veeljarige loopbaan meermalen onderwerp met lijdend voorwerp heeft hooren verwar ren, met een flinke korrel zout genomen, tot zichtbare verontwaardiging van verd., die 't bovendien al ruimschoots voldoende vond, dat hij door den kantonrechter we gens dronkenschap en ordeverstoring tot 25 boete was veroordeeld. H\j wilde wel eens weten waarom hij feitelijk hier stond? „Wegens verzet tegen, beleediging en mis handeling van een ambtenaar bij de uitoefe ning van zijn functie," antwoordde de poli tierechter, zeer kort en erg bondig. De officier van justitie achtte het feit, dat nog niet goed tot verd. bleek te zijn doorgedrongen, ernstig, en hij meende dat de vertegenwoordigers van het wettige ge zag bij het uitoefenen van hun plicht be schermd moeten worden tegen lieden als verdachten. Spr. eischte tegen beiden een maand gevangenisstraf. De politierechter, van oordeel, dat het aandeel van F. J. in de lijfelijke aantasting van het gezag geringer was te noemen dan van J. J. S., veroordeelde alleen den laatste tot een maand. De andere verd. zal 14 da gen eerder aan de samenleving worden te ruggegeven. HET GEBROKEN LATJE. Verdachte en getuigen hebben hun dag vaarding thuis gekregen en zijn ter zit ting verschenen, de politierechter, de offi cier van justitie en de griffier zitten er in vol ornaat, zelfs de verdediger ontbreekt niet. Waarvoor is deze voltallige vergade ring, compleet met publiek, bijeengekomen? Vooreen gebroken latje. Weliswaar niet zoomaar een latje, doch één dat den wijdschen titel van „baken" draagt en dus min of meer een officieel latje is te noe men, maar toch De 62-jarige schipper J. F. H. te Graauw (Zeeuwsch-Vlaanderen) wordt er van be schuldigd opzettelijk en wederrechtelijk één of meer bakens, staande in de vaargeul van de haven De Paal, beschadigd of on bruikbaar gemaakt te hebben. Get. F. A. Ivens legt den eed af, en legt dan den politierechter uit, dat deze bakens ge meenschappelijk bezit van de schippers zijn en uitgezet zijn om de vaargeul aan te ge ven, zoodat zij het in- en uitvaren verge makkelijken. Get. was zeer verbaasd te zien dat verd. aan een paar van de bakens trok en ze vernielde. Waarschijnlijk wilde verd. ze gebruiken voor het uitzetten van zijn netten. „Hoeveel stokken hebt u uit zien trek- kij?" vraagt de verdediger, mr. P. Adriaan- se. „Twee", antwoordt get. PI. merkt op, dat get, vroeger verklaard heeft, dat het „enkele" bakens betrof, toen noemde hij één baken, en nu heeft hij 't weerj over twee stuks. Get. J. F. Ivens zet omstandig zijn bril op, haalt een zakboekje te voorschijn en leest zijn verklaringen voor. Ook hij heeft verd. aan de bakens zien trekken, en heeft gezien dat één daarvan brak. Maar get. gelooft vast dat verd. het niet met een kwade be doeling heeft gedaan. Verd. zelf verklaart, dat hij het bakentje alleen maar recht had willen zetten. Dat het daarbij afgebroken was, kon verd. niet helpen. Hij was op weg om zijn netten uit te zetten en had daarvoor drie bakens van hem zelf in de hand. „Maar daar dienen bakens toch niet voor," meent de politierechter. „Daar die- breiding van den teelt zou tengevolge heb ben, dan heeft de Regeering dit volkomen in de hand, door toepassing van de Bodem- productiewet. Alles bijeengenomen meent de Kamer dan ook den minister te mogen verzoeken wel zijne medewerking te willen verleenen om het uitvoerverbod voor karwijzaad, zoo spoedig mogelijk in te trekken. Mocht de minister onverhoopt meenen hiertoe niet te mogen overgaan, dan zal de Kamer het op hoogen prijs stellen met de motieven, die den minister hiertoe leiden, in kennis te worden gesteld. EXAMENS E.HJB.O. Geslaagd voor het examen EHBO de dames N. CastelejjnBoucherie, J. Leen-» houtsEckhardt, J, v. Noorden, M. Paau- we, en A. C Kokelaar en de heeren J. C. Walther, W. Huijbregtse, C. W. Gebraad, J. van de Vijver, W. Schouten de Jel; G. Kooger, D. Batten, L. Lippens, P. S. de Kok, A H. Kuijt, C. Ventevogel, G. Rol en H. Schat, allen leden van de trans portcolonne van het Roode Kruis, afdee- ling Vlissingen. Afgewezen 5 candidaten. 't ZANDT Gevonden voorwerpen: een gleufhoed te bevragen bij H. Ruck, Lage weg E 285; een heerenrijwiel te bevra gen bij gemeenteveldwachter Nieuwe Vlissingsche weg E 209. KOUDEKERKE De opbrengst van de op 7 October jl. gehouden collecte ten be hoeve van het Nederlandsche Roode Kruis bedroeg 103,85. OOSTKAPELLE. Aan de technische hoogeschool te Delft slaagde voor het prop. examen voor electro technisch inge nieur! de heer B. J. G. van. der Pot te Oostkapelle. Tot leerares in de geschiedenis aan de van Limburg Stirumschool (Chn Meis jesschool) te Arnhem is benoemd mej. H. M. N, Wiersinga te Oostkapelle. DRIEWEGEN. Alhier is een comité op gericht met het doel wollenkleedingstuk- ken te vervaardigen voor onze soldaten. Alle inwoonsters van Driewegen zullen in de gelegenheid gesteld worden mee te breien. Besloten werd een circulaire rond te sturen en daarna een collecte te hou den. Het comité bestaat uit de dames: C. OrtHanselaar, J. C. H. Folmer Van Urk, F. Fransen—Jagersma, J. M van Burgerier—Steketee, E. Israël-Van Waar de en N Koeman. HANSWEERT Het Fransche motor schip „Mont Blanc 52", geladen met stuk goed van Rotterdam naar Antwerpen, heeft machineschade gekregen en is door de sleepboot „Zwitserland" naar zijn be stemming gesleept. nen ze wèl voor", protesteert verd. Een en ander lijkt verdacht veel op een klem mis verstand, waarop Pleiter dan ook de aan dacht vestigt. Spr. zegt zelf ook aan echte scheepvaartbakens te hebben gedacht, toen hij de dagvaarding las, doch uit de verschil lende verklaringen is toch wel gebleken, dat het hier gaat om gewone stokken, die door de schippers zelf uitgezet zijn en fei telijk niet eens in het vaarwater mogen staan zonder toestemming van den opzich ter. Het zijn dus niet meer dan een soort privê-bakens en ze kunnen ook dienen om netten uit te zetten. Bovendien kan verd. niet de bedoeling gehad hebben, andere menschen te schaden of te hinderen. Wat heeft hij aan een latje, dat hij voor 10 cent koopen kan, en dat bovendien nog gebroken is ook? Hier zou hoogstens van baldadig heid gesproken kunnen worden. Gezien de geringheid van het feit, ver zoekt PI. vrijspraak. De eisch had geluid: 10 boete subs. 5 dagen hechtenis. De baldadige grijsaard ziet zich veroor deeld tot 5 boete of 2 dagen hechtenis, en hiermede is de geschiedenis van het tien cents latje, dat kans zag de geheele inge wikkelde rechtsmachinerie in beweging te brengen en dat zooveel plechtstatigheid op- eischte,uit. EEN GEVAARLIJKE GEWOONTE, De 42-jarige koopman L. K. te 's Heer Arendskerke heeft een slechte gewoonte, n.l. zijn medemenschen te mishandelen. Kort geleden heeft hij nog een flinke straf voor een dergelijk feit uitgezeten, en niettegenstaande dat, zat hij gisteren al weer op het beklaagdenbankje. Het feit, zooals het in de dagvaarding staat omschreven, is niet mis: verd. zou zijn vader van de fiets getrokken hebben, zoodat deze in een sloot kwam te vallen, en hem vervolgens nog eenige malen ge trapt hebben. Get. W. Joosse kwam mededeelen een en ander te hebben gezien en de politie te hebben gehaald. Maar wat get. niet ge zien heeft, dat is het voorspel van dit dra ma. Verd. heeft vaak onaangenaamheden met zijn vader, bij wien hij inwoont. Deze weet dikwijls niet precies wat hij zegt. Op dien dag was er weer een twist uitgebro ken, en Pa K„ die al even heethoofdig als zijn zoon schijnt te zijn, had een kom met koffie genomen en die zijn stamhouder in het gezicht gegooid. De zuster van verd. raadde haar broer in verband met de on aangename stemming in huis, aan, maar weg te gaan, wat deze ook deed. Maar zijn vader fietste hem achterna en schold hem uit voor al het leelijke, dat maar in zijn fantasie op wilde komen. „Hou nou je mond", zei de zoon, maar pa hield zijn mond niet, en toen werd de zoon ook driftig, en pakte de fiets bij den bagagedrager. De berijder viel er af en rolde in de sloot, ter wijl de zoon hem een paar schoppen ach terna zond. De get. C. Eversdijk was van oordeel, dat, hoewel verd. een lastige man is, de vader wel degelijk aanleiding heeft gegeven. We gens deze laatste getuigenis beperkte de officier van justitie zijn eisch tot 20 boete subs. 10 dagen hechtenis. De uitspraak van den politierechter luid de conform den eisch, terwijl hij verd. den raad gaf, maar liever bij zijn vader weg te gaan of ergens anders te gaan wonen. RITTHEM. Woensdag vergaderde de Raad voltallig onder voorzitterschap van burgemeester P. Daniëlse. Aan de Vereeniging voor Chr. Lager Onderwijs is over de jaren 1934 t/m 1937 totaal aan exploitatievergoeding uitge keerd 3712; 46, terwijl door die Vereeni ging is uitgegeven over die jaren 3511,39, zoodat blijkens deze 4 jaarlijksche afreke ning aan bovenvermelde vereeniging 201,07 te veel is uitgekeerd. De gemeentebegrooting voor het dienst jaar 1940 werd aangeboden met een be drag in ontvangsten en uitgaven van den gewonen dienst van 26315,71 en met een post voor onvoorzien groot 46584. Van den rijkslandbouwconsulent te Goes was bericht ontvangen, dat na am pel onderzoek is gebleken, dat geen der kleine landbouwers, wien aanvraagformu lieren om steun werden toegezonden, voor steun in aanmerking komen. De verordening op den Vee- en Vleesch- keuringsdienst werd gewijzigd in dien zin, dat het voortaan verboden is, om cadavers, bestemd voor den destructor in gevilden toestand aan den verharden weg te leggen. Tevens werd besloten een nieuw amb tenaren-reglement vast te stellen en over te gaan tot de aanschaffing van eet» nieuwe kachel voor de secretarie. KOUDEKERKE. In deze gemeente zijn in de maand Sep tember: Ingekomen: L. de Ronde A 57, van Bruinisse; A. Letzer, A 41e, van Sta- venisse; J. de Wijze A 196, van Buderick (Dl.); J. Marijs E 15, van Middelburg; C. J. Clement, D 130, van Opsterland; F. Cats- hoek. E 344, van Vlissingen. N. Leonhardt, E 197 van Middelburg; A. M. A. M. Vugts en gezin, Wilhelminalaan 18, van Vlissin gen; P. J. Quist, C 33a, van Vlissingen; J. F. van Kervel en gezin, E 339, van 's-Gra- venhage; H. C. Koot, D 149, van Nijkerk; C. den Engelsen en gezin D 208, van Mid delburg; V. Rindt, C 31, van Oostkapelle; S. van Dis en gezin, E 72, van Middelburg; I Groenenberg en gezin, E 82, van Curagao, C. Joosse E 14, van Nw. en St. Joosland; A. H. L. Hille B 141, van Middelburg; P. Bim- mel B 299, van Domburg; M. Meulméester B 205, van Vlissingen. Vertrokken: J. P. van Ispelen Versluijs en gezin, E 49, naar Middelburg; P. M. Speijer E 196, naar Bergen op Zoom; J. van Sluijs B 108, naar Zoutelande; J. M. C. van Hees, D 148, naar Arnhem; A. Visser, C 33a, naar Serooskerke; M. Kes- teloo en gezin, A 143, naar Vlissingen; H. C. van Boven E 188, naar Loosdrecht; H. J. van Visvliet B 243, naar St. Laurens; P. C. Adriaansens E 205, naar Etten; G. van Loo, D 127, naar Middelburg; H. J. van Dordt, schip „Mars", naar Rotterdam; C. Janse, idem, naar Rotterdam; C. M. Schuit, idem, naar Rotterdam; R. Ubels en gezin, E 339, naar Rotterdam; S. Roelse A 202, naar Ritthem; J. Plansoen en gezin E 215, naar Middelburg; Ch. J. Gillissen; J. Leijn- O Geref. Gem. Op het tweetal te Lis§e komt voor ds. J. v. d. Berg te Krabbendijke. Geref, Kerk. Tweetal te Serooskerke (W.) ds. G„ Hagens te Asperen en ds. J. Meester te Brouwershaven. O Koudekerke. Ondertrouwd: A. Brandes, 32 j. j.m. er® H. Schoe, 31 j. j.d.; P. L. Steendam, 28 j. j.m. en J. M. J. van Hoeve, 24 j. j.d.; M. Meulmeester, 25 j. j.m. en P. Vreeke, 20 j. j.d.; C. A. van 't Westende, 25 j. j.m. en P. S. Carol, 20 j. j.d.; G. D. Remijn, 29 j. j.m. en S. J. Sul, 17 j. j.d. Getrouwd: A. Koeman, 29 j. j.m. en J. Leijnse, 25 j. j.d.; A. Brandes, 32 j. j.m. en H. Schoe, 31 j. j.d.; M. Meulmeester, 25 j. j.m. en P. Vreeke, 20 j. j.d.; C. A. van 't Westende, 25 j. j.m. en P. S. Carol, 20 j. j.d. Bevallen: A. Bakker, geb. Van Belle, d.; C. Hooftman, geb. Van Moolenbroek, z.; J. Brasser, geb. Melse d.; A. Keulemans, geb. Vogel, z.; C. Sturm, geb. Burggraaf, z. Overleden: H. Wouters, 79 j„ wedn. van C. Reijnhoudt. C. Huiszoon, 64 j„ wedn. van J. Abrahamse. (V. C.) Breskens. Over de maand Sept. BevallenJ- E- Jongman, geb. van de Kunder z.; M. Flikweert, geb. van Herman z.; M. M. Jongman, geb. van de Velde z. Getrouwd: A. van Haneghem en C. Mon- jé; E. J. du Fossé en A. S. Haartsen; E. F. Driessens err C. M. van de Velde. Overleden: J. A. Oosterling, vrouw van J. J. van den Broecke; J. Scheele, wed. van M. van Tatenhove.- (B.C.) Groede. Getrouwd: A. A. de Zwart, 25 j. j.m. en C. A. Bouwens, 23 j. j.d.; W. Poleij, 27 j. j.m. en R. C. Caus, 25 j. j.d. Bevallen: M. de Zutter, geb. Bouwens, z.; J. J. Boekhout, z.; J. S. Christiaansen, geb. Van Houte, d.; J. L. Verduijn, geb. Den Beer, d. Overleden: S. J. de Hullu, 82 j., wed. van J. B. Becu. M. A. C. van den Hemel, 1 d. (B. C.) se E 400, naar Middelburg; J. TraasVan Giersbergen en gezin, E 349, naar Amster dam; P. H. M. Adriaansens, E 205, naar Sluis; A. A. Geuze, E 199, naar Breda; J. W. Dekker, E 318, naar Nijmegen; S. D. Adriaansen E 178, naar Rotterdam; K. Dingemanse en gezin, E 84, naar Middel burg; P. J. Gabriëlse, E 39, naar Hippolij- tushoef; M. J. Steenland, E 40, naar Lei den; H. D. Streefkerk en gezin B 305, naar Vlissingen; H. Schoe, E 123, naar Middel burg.

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 6