Doof? INGEZONDEN STUKKEN. LAATSTE BERICHTEN. fEiTIEN. LIBERALE KIEZERS engeland spanje. ver. staten, VLAAMSCHE KR0NIJK. op deze wijze zijn geschokte positie in het Nabije Oosten weer te consolideeren. Bij zijn coup de main aan de Roode Zee is Engeland echter niet slechts op militai ren tegenstand van Yemen doch-ook op dien van de groote mogendheid Italië gestooten, die er niet aan denkt, zijn natuurlijke posi tie in 't Oostelijke deel van de Middelland- sche zee te laten ondermijnen door Britsche putsch-pogingen. DUITSCHLAND. de tsjechische oudofficieren en -onderofficieren. In overeenstemming met Von Neurath publiceert de Tsjechische regeering de vol gende regelingen betreffende de Tsjecho- slovaaksche oudofficieren en oudonderoffi cieren: zij zullen geplaatst worden bij de burgerlijke besturen, of in particuliere on dernemingen. Het is verboden hen in ar beidskampen te plaatsen, evenals het hun verboden is dienst te nemen in buitenland- sche legers. Joodsche oudofficieren en oud onderofficieren worden automatisch op pensioen gesteld en hebben geen recht deel te nemen aan het openbare leven. iersche terroristen krijgen zware straffen. Havas meldt uit Londen: Te Serling in Schotland heeft de Iersche terrorist, Terence Mosherry, terecht ge staan wegens verduistering van ontplofba re stoffen. Bij zijn verhoor verklaarde hij, Sat het Iersche republikeinsche leger in Januari een nota naar Londen had gezonden, waar in de terugtrekking van de Britsche troe pen uit Noord Ierland werd geëischt. Toen de Britsche regeering niets deed, volgde in geheel Engeland een reeks ontploffingen. Deze zullen doorgaan, tot de eischen, wel ke in de Iersche nota vervat zijn, zullen zijn ingewilligd. Mosherry werd tot tien jaar dwangar beid veroordeeld. Drie anderen zagen zich resp. tot zeven, vijf en anderhalf jaar dwangarbeid veroordeeld. de berging van de thetis wordt drie weken uitgesteld. Reuter meldt uit Londen: Men meent te weten, dat in verband met de groote moeilijkheden de werkzaamheden tot berging van de „Thetis" drie weken zul len worden opgeschort. aanslagen op de postdiensten. Hernieuwde actie der Iersche re publikeinen. Tal van ontploffingen in brievenbussen of op sorteeringsbureaux zijn gisteravond in Londen voorgekomen, vier in Birmingham en een in Manchester. In elk dezer gevallen meent men, dat springstoffen in den vorm van een bom gebruikt zijn. In het postkan toor van West-Londen deed zich een ont ploffing voor in een postzak. Een man werd daarbij licht gewond. Een onmiddellijk in gesteld onderzoek leidde tot de ontdekking van nog vier „bommen" in postpaketten. Ook in het postkantoor van Lincoln is een aantal enveloppen ontploft. Het blijkt, dat hier weer sprake is van een wijdvertakten aanslag der terroristen van het Iersche republikeinsche leger, op de diensten der posterijen. Zoo hebben brieven, welke bommen of brandbaar materiaal bevatten, en welke per post verzonden zijn, een postzak in den ex- prestrein BirminghamLonden vlam doen vatten. Een conducteur heeft den smeu- lenden zak uit den trein gegooid. Ook zijn ontploffingen teweeggebracht op het sor- teeringsbureau van Leicester. Ruim twin tig brandjes zjjn ontstaan in Londensche brievenbussen, doch in de meeste gevallen kon het vuur gebluscht worden, alvorens het veel schade had aangericht. Evenals bij de vorige aanslagen van de I. R.A. schijnen de brandjes en ontploffingen door een zuur teweeggebracht te zijn. Ver scheidene postbeambten liepen verwondin gen op, hoewel niet van ernstigen aard. Evenals in vorige gevallen, volgen deze aanslagen weer op veroordeelingen van Ieren wegens ontploffingen. Te Stirling zijn gisteren vier mannen veroordeeld, die het voornemen hadden ontplofbare stoffen te stelen uit het kruithuis van Ealkirk. de engelsche strijdkrachten. Een verklaring van den minister van oorlog. De minister van oorlog, Hora Belisha, heeft gistermiddag te Plymouth een rede voering uitgesproken, waarin hij o.m. zei- de: „In de volgende maanden zullen wij ruim 750.000 man onder de wapenen hebben. Wij worden dan ook van den eenen dag op den anderen een groote militaire mogendheid". Voorts wees de minister op het succes der dienstnemingen bij het territoriale leger, dat thans reeds 86 pet. van zijn nieuwe effeetie bezit. „Sindsdien hebben wij de mi litie gevormd. Die zal ons bovendien 800.000 man opleveren in den loop van de eerst- vo gende drie jaren. Sommigen vreesden, dat ÏL0Pr0eping dezer ï°n£e Iieden een ern- svftee™"1 Z0Ï Yormen voor het vrijwilliger- SZ Dat was generaalki^elan vergezelt de vliegers op hun thuisreis. Havas meldt uit Cadiz: Generaal Kindelan, de chef van Spaansche luchtmacht, vergezelt de Itah aans?h<;, vliegers, die heden met het s „Duilio naar Italië terugkeeren. het bezoek van het britsche koningspaar. zijn en de Koningin van Engeland om daar aan het kaPit0Ql gereden r^g te ontm di6n der wetgevende vergade- Men van het Sf vl Na hun vertrek Jan. Afvaardigden, de Koning en de Konfn kapitool gingen wert Zlr«iSrsssr?™,e mar'ïr te. Het gezelschap begtfS b„ÓXa„' het presidentieele jacht naar Mount Vernon uitvoef waTr l nmg hulde bewees aan het graftaken wor Washington, terwijl de KonS^ velt toekeken, legde de Koning een krans van witte lelies, irissen en anjelieren op deri marmeren sarcophaag van den eersten president der Vereenigde Staten. Het gezel schap keerde met de „Potomac" terug naar Washington. Gisteravond hebben de Koning en de Ko ningin een diner aangeboden aan Roosevelt in de Britsche ambassade. Overal, waar de Britsche vorsten ver schijnen, werden zij toegejuicht door geest driftige menigten. twee vluchten per week over den atlantischen oceaan. Uit Washington: De Pan American Air ways heeft beloten met ingang van 24 Juni tweemaal in plaats van eenmaal per week een vlucht over den Atlantischen Oceaan te doen verrichten. P.T.A. heeft voorts ver lof aangevraagd voor vier reizen per week. CHINA. huis ingestort tijdens een bruiloft. Achttien dooden. Reuter meldt uit Sjanghai: Gedurende een Chineesche bruiloftspartij is een ont zettend ongeluk gebeurd waarbij 18 Chi- neezen, waaronder de bruid, zijn omge komen. De bruiloft zou eerst gevierd worden in de Fransche concessie, maar op het laatste oogenblik werden twee huizen in het vluchtelingen-district Nantao er voor uit gekozen. De huizen hadden gedurende de Chineescn-Japansche vijandelijkheden van 1937 veel geleden, maar waren gerestau reerd. Alles was voor het feest gereed, toen de perceelen zonder dat iets tevoren er op wees, plotseling instortten. Mannen, vrouwen en kinderen werden onder de instortende muren bedolven. De bruide gom, een 26-jarige jongeman, werd latei bewusteloos aangetroffen naast zijn bruid, een 17-jarig meisje, dat op slag dood was. In totaal waren 18 dooden te betreuren. 44 andere bruiloftsgasten werden ge kwetst.-Een groote menigte vluchtelingen was van het ongeluk getuige, daar zij belang stelden in het huwelijk, dat het eerste was in het district Nantao sedert de Japansche bezetting van Sjanghai. De „Los-van-Frankrijk"-politiek Wij hooren hier in België de laatste we ken weer stemmen, die pleiten voor een mi litair verbond, (wil men: „afspraak"), met Nederland. Met veel instemming zijn die proefballonnetjes aan gene zijde van de grens niet ontvangen. Wellicht niet ten on rechte. Men is daar nog niet geheel gerust over het vaste voornemen van België, een geheel onafhankelijke politiek te voeren; men herinnert zich nog teveel den tijd, dat wij heel diep in het zog van „la douce Fran ce" voeren. Toch is het 't huidige België ernst met zijn zelfstandigheidspolitiek. In het zoojuist verschenen Verslag van de Kamercommissie voor Buitenlandsche Zaken worden allereerst de gebeurtenissen vermeld van eind September 1938. „Deze eenvoudige opsomming van feiten bewijst zoo lezen wij dan in welk een ernstig tijdsgewricht wij leven"„België is (daarbij) geen belangeloos toeschouwer. Zijn veiligheid en zijn bestaan zelf vragen van zijnentwege een tot het uiterste door gedreven getrouwheid aan de onafhanke- lüksheids- en evenwichtspolitiek, zoo duide lijk omschreven in de op 14 October 1936 door den Koning uitgesproken redevoe ring." Dan vervolgt het verslag: „Onze onaf hankelijkheids- en evenwichtspolitiek is het ware nationaal statuut van België gewor den. Dat blijkt ook wel uit het optreden van de Belgische regeering en de verklarin gen, door verschillende ministers van Bui tenlandsche Zaken afgelegd in verband met de buitenlandsche politiek. Deze verklarin gen zijn zoo uitdrukkelijk mogelijk, en de zinspelingen op onzen vooroorlogschen toe stand en op het voorbeeld van Nederland, welks bestaansvoorwaarden met de onze zulk een nauwe verwantschap bezitten, leg gen nog meer nadruk op deze helder uitge drukte gedachte: België wil vrij blijven van elke militaire collectieve of wederzijdsche verplichting tegenover het buitenland. Zon der aarzelen wil het zich houden buiten de conflicten zijner buren. Het land zal zich met alle vermogens verzetten tegen elke po ging, van welke zijde zij ook moge komen, om zijn grondgebied voor een militaire ope ratie tegen een anderen staat te gebruiken". „Slechts döor getrouw te blijven aan een politiek van onafhankelijkheid, van evenwicht en van vredelievendheid zal Bel gië in staat zijn om de eendracht van de geheele natie te verzekeren op het oogen blik van gevaar. Deze alleen biedt kansen op veiligheid, waarvan ons bestaan zélf kan afhangen." Inderdaad een politiek, die geheel even wijdig loopt met die van Nederland. Het Nieuwe Holland-Huis te Brussel. Dinsdagmiddag werd te Brussel op plech tige wijze en onder groote belangstelling het nieuwe Holland-Huis geopend. De vereeniging tot het in stand houden van deze instelling, die vroeger vanwege de toenmalige nabijheid tot de, inmiddels verplaatste, jaarbeursgebouwen geves tigd was in een voorstad van Brussel (Et terbeek) beschikt thans over een mooi ge bouw in het centrum van de hoofdstad (Oude Kleerkoopersstraat), dat door lig ging en inrichting meer aan de eischen van het heden voldoet. Er zijn nog veel Neder landers, die niet eens weten, dat Brussel een zoodanig huis rijk is. Of liever: die niet we ten, dat Nederland zoo'n Huis rijk is in Brussel. Het stelt zich ten doel, den invoer te be vorderen van Nederlandsche producten in België en Belgisch Congo, terwijl het daar naast ijvert voor nauwe samenwerking tus- schen Belgische en Nederlandsche handels instellingen. Met dat doel richt het Holland-Huis voortdurend zoowel blijvende als tijdelijke tentoonstellingen in, die kosteloos kunnen worden bezocht. Ook op cultureel gebied verricht het Hol land-Huis mooi werk. Herhaaldelijk was het de plaats van bijeenkomsten van Belgen en Nederlanders; duizenden Nederlandsche schoolkinderen hebben er ook reeds een be zoek gebracht. Deze groote werkzaamheid werd in de laatste jaren eenigszins belemmerd, aange zien de instelling te ver uit het centrum van Brussel gelegen was. Dat was voor de handelaars, die inlichtingen wenschten, of belangstellenden, die een Nederlandseh pro duct zochten, nogal lastig. Maar nu is ook dat bezwaar opgeheven. Hendrich de Vlaming. nogmaals: de borseler dokters- quaestie. Nog éénmaal zou ik de kwestie van den gem.-geneesheer te Borsele willen aan snijden, omdat blijkens Uw onderschrift ge concludeerd wordt, dat de toenmalige gem.- secretaris en de burgemeester misbruik zou den hebben gemaakt van de goede trouw der raadsleden. Dat staat er echter niet en kan er niet uit gelezen worden [??-Red.j Wanneer iemands capaciteiten niet ver ge noeg reiken en er worden „bokken" ge maakt, spreekt men niet van misbruik. De persoon in kwestie acht ik, wat betrouwbaar heid betreft, te hoog om misbruik, in welk opzicht ook, te vreezen. Verder wordt het voorgesteld alsof beide personen den Raad een benoemingsbesluit hebben laten teeke nen. Ook dat is bezijden de waarheid. Een benoemingsbesluit wordt geteekend door den burgemeester en den secretaris, en de raadsnotulen ook. De Raad teekent niets... dan de presentielijst! Ik trek derhalve van hetgeen U, geachte redactie, insinuatie noemt, geen woord terug. Men vrage de toenmalige raadsleden wat hun bedoeling is geweest, een vaste- of een tijdelijke be noeming en deze verklaring heeft voor mij meer waarde dan het benoemingsbesluit en de raadsnotulen samen, na al datgene wat in B.'s administratie voorgevallen is. Ook de briefwisseling met den Pensioenraad wijst in de richting dat er iets niet pluis zat. Tijdelijke dienst telt immers evengoed als vaste dienst. Zelfs militaire dienst telt mede bij de berekening van den dienst tijd. Ik handhaaf derhalve mijn meening, dat de oorzaak gezocht moet worden bij de uitvoering van het benoemingsbesluit. Deze is anders geweest dan 's Raads bedoeling en het is te prijzen in den Raad, dat hij zich zooiets niet laat welgevallen, hoe beroerd dit ook voor den tegenwoordigen titularis moge zijn. Het oplossinkje één van de vele is wel degelijk voor directe uit voering vatbaar. Men vergelijke hef aan gehaalde besluit van Ged. Staten v. Lim burg. Inzender. I Feitelijk leende het vorige, ingezonden stuk zich niet tot repliek, maar aangezien de geachte inzender in het bovenstaande een persoon poogt te rehabil iteeren, zij dit voor 't laatst nog opgei, omen. Op onderdeden gaan wij .hans niet we derom in, al weten ook wjj waarlijk wel even goed als de te dezer zake klaarblijke lijk deskundige inzender, flat de benoe mingsbesluiten slechts door c'en Raad ge nomen en niet ook door den Raad g e- t e e k e n d worden De hoofdzaak is nu dit: dat de inzender de positie van den betrokken gemeente ambtenaar na een jaar of zes, zeven, acht niet bepaald zou willen zien door de ge schreven en geteekende stukken té de zer zake, maar door de herinnering van de Raadsleden, en dan niet eens de herinnering aan een al of niet genomen besluit, maar de herinnering aan de b e- doelingen die de Raadsleden zoo om streeks 1930 bij het nemen van een besluit gehad zouden hebben. Dat lijkt ons nu toch wel een ietwat wankele basis voor verder optreden De quaestie, of men, langs den rechten weg de gevolgen van het destijds geven eener vaste aanstelling niet ongedaan kun nende maken, dit dan maar eens door het achterdeurtje eener éénzijdige en zeer in grijpende verandering der voorwaarden van aanstelling zal kunnen probeeren te be werkstelligen bovendien met de klaar blijkelijke bedoeling den 'anders niet kwijt te raken functionaris langs dezen min-ele- ganten weg tóch te loozen achten wij niet zoo evident „wel degelijk voor directe uitvoering vatbaar" als de geachte inzen der. Integendeel, wij vreezen dat dit vlie gertje niet op zal gaan, en dan voor Bor- seles gemeenteraad velerlei geharrewar, met G.S., of het Ambtenarengerecht, of beide, mee zal brengen. Discussie geslo ten. Red.] o tot herstel van misverstand. De rubriek „ingezonden stukken" kan, niet de plaats zijn ter bestrijding van ver kiezingsmanifesten [inderdaad niet! Red.] Een uitzondering acht U ""'licht, met ons, gerechtvaardigd ten aanzien van kennelijke feitelijke onjuistheden. In het manifest der Staatkundig Gerefor meerde Partij. Er wordt nl. geschreven, dat deze Partij bij de vorige Raadsverkie zing slechts 5 stemmen tekort kwam voor een zetel, zulks ten voordeele der S.D.A.P., welke daardoor 1 zetel meer verwierf. Inderdaad ontbraken eerstgenoemde Par tij maar 5 stemmen om den Raad binnen te komen. Het was echter niet de S.D.A.P., die daarvan profiteerde; deze toch beschik te na de eerste toewijzing reeds over haar 5 zetels, waardoor zij dus 5 keer den vollen kiesdeeler had behaald. Haar overschot was echter te gering voor de toewijzing van een der nog resteerende 4 zetels. Deze kwamen ten goede aan andere partijen. Gaarne nemen wij aan, dat onze Staatkun- kundig Gereformeerde stadgenooten zich bij het schrijven van hun manifest vergis ten. Een reden temeer echter, de feiten in het juiste licht te stellen. Voorz. afd. Middelburg S.D.A.P. J. Mondeel. TERAARDEBESTELLING OUD-BURGEMEESTER MULDER. Het stoffelijk overschot van wijlen den heer L. W. B. A. Mulder, in leven oud burgemeester van Ovezande en Driewegen, is hedenmorgen onder groote belangstelling te Ovezande ter aarde besteld. Onder de vele aanwezigen merkten wij behalve de notabelen der gemeente ook op de bur gemeesters, predikanten en andere beken de personen uit de omliggende gemeente en ook den oud predikant ds. Kalshoven. Aan de groeve werd het eerst het woord gevoerd door burgemeester Mes van Ove zande mede namens zijn collega van Drie wegen. Spr. noemde het een treffende ge dachte, dat wijlen burgemeester Mulder weer naar Ovezande is teruggekeerd. Spr. bracht dank yoor het vele, dat de over ledene voor dé gemeente deed. Hij roemde zijn groote toewijding en schetste den over ledene als een goed en oprecht mensch, die steeds in dankbare herinnering zal blijven. De heer De Moor, burgemeester van 's Heer Abtskerke, herinnerde er aan, dat de overledene zijn ambt begon in die ge meente en dat, ofschoon dit 18 jaar geleden is, hij er nog steeds in groote achting en eerbied voort leeft. De heer Geelkerken uit Ovezande sprak namens kerkelijke corporaties en verschil lende vereenigingen te Ovezande en Drie wegen en zijde dat het leven van den over ledene er een was van dienende liefde. Hij gaf zijn leven aan de gemeenschap met ge heel zijn persoon. Ds. Scheele sprak namens „Vrederust", waarvan de heer Mulder vele jaren be stuurslid was en getuigde, dat deze zich ook het terrein der barmhartigheid zich gaf met alle krachten. De gemeente-secretaris, de heer De Jon ge, bracht dank aan den overledene voor wat hij gedurende 16 jaar van hem heeft geleerd. Ds. Kalshoven schetste den overledene als een strakke persoon, met vele goede eigenschappen. Er is een vriendschap tus- schen hem en spreker ontstaan, dié ook de dood niet kan te niet doen. Ds. Burgerle zeide, dat de heer Mulder, die alleen geliefd was in de gemeente, doch °ok in kerk. Spr. gaf God de eer voor wat hij in Mulder aan de gemeenschap heeft ge geven. Zijn leven was Christus en ook na den dood zal hij in Christus zijn. Ten slotte sprak een broeder van den overledene en dankte de aanwezigen voor den laatsten eer den oud-burgemeester be wezen en de sprekers voor hetgeen zij over hem naar voren hadden gebracht. Ongecorrigeerd DUITSCHE INVLOEDEN IN ARGENTINIë In de Argentijnsche Kamer zijn debatten gevoerd over het optreden van buitenland sche organisaties. De afgevaardigde Dick- man verklaarde, dat sommige Duitsche werkgevers honderden arbeiders ontslaan en hen vervangen door personeel dat uit Duitschland is gekomen. Dickman onthulde voorts, dat de naz's den Duitschers aanra den, de instellingen van het land waar zij wonen te ondermijnen. Tenslotte keerde hij zich tegen het werk der Italiaansche orga nisaties van „Dopolavoro". WISSELKOERSEN. Londen 8.80% 8.79% Berlijn 75.50 75.30 Parijs 4.98% 4.97% Brussel 32.02 31.98 New-York 1.88 1.87% 480ste STAATSLOTERIJ. Trekking van Vrijdag, 9 Juni. 5e Klasse, 17e Lijst. Hooge Prijzen. No. 2403 met Premie van 3000. Prijzen van 70. 18330 KERK EN SCHOOL. Te Leiden slaagde dezer dagen voor het doctoraal examen rechten, de heer W. H. van den Berge Az„ vroeger te Goes. it* :-v MARKTBERICHTEN. Middelburg, 10 Juni. Erportveiling. Kruisbessen 7.20—7.50, per 100 kg. Vroegveiling aardbeien 2757 c„ per kg. Middelburg, 9 Juni Groentenvei- ilng. Spinazie 2—8 c„ Suikerboonen 51—61 c„ Snijboonen 4447 c„ Tuinboonen 1317 c„ Doppers 1825 c.; Peulen 2151 c„ Andijvie 27 c„ alles per kg; Peën 39 c„ Kroten 38 c„ Selderie 14 c. Rabarber 1 7 c„ alles per bos; Bloemkool 216 c„ kropsla 1 c„ Komkommers 36 c. alles per stuk. Fruit Roode bessen 23 c. per doos; Perzi ken 7 c. per stuk; tomaten 3452 c„ Blau we druiven 89 c„ aardbeien 3473 e. al les per kg. Goes, 9 Juni. Veilingsvereeniging „Zuid- Beveland". Groote veiling. Kruisbessen 6,90—7.40, per 100 kg. Kleine veiling. Aardbeien 2041, Roode bessen (Prolific) 63, per 100 kg. Groenten. Andijvie 2.506.50, Wage- naarsboonen 50, Kas Snijboonen 39, Kom kommers (stek) 68.50, Doperwten 1523, Peulen 1726, Tuinboonen 17, Postelein 2- 7.50, Nieuwe aardappels 812, idem (drie lingen) 79.50, idem (kriel) 2.503.50, Oude aardappels 1.50-2, per 100 kg. Peter selie 1.502.50, Rabarber 48, Radijs 1— 3, Rammenas 24, Sjalotten 2.50, Selderij 11.50, Wortelen 310, per 100 bos. Bloem kool 219, Kropsla 0.501.40, Komkom mers 38, Tomatenplanten 0.10 per 100 st. Bloemen: Anjelieren 24, Pioenrozen 5.507.50, Duizendschoon 5.50, per 100 bos. Zaai Begonia's 2.505, Bol begonia's 12, per 100 stuks. Petunia's 6.50, Coleus 10, per 100 pot. Krabbend ij ke, 9 Juni. Veilingsver eeniging E.M.M.. Veiling kruisbessen f 6.80- 7 per 100 kg. Kapelle, 9 Juni. Veilingsvereeniging „Kapelle-Biezelinge en Omgeving". Veiling van 8 'Juni. Exportveiling van 10 uur v.m.: Kruis bessen 6-6.90, per 100 kg. Kleine veiling van 1 uur n.m.: Aardbeien 3246 per kg. Veiling van 9 Juni. Exportveiling van 10 uur v.m.: Kruisbes sen 6.407, per 100 kg. Kleine veiling van 1 uur n.m.: Aardbeien 943, Postelein 7, Rabarber 4, Vroege aardappelen 614, Doperwten 1819, alles per kg. Natuursla 5095, per 100 krop. Bospeen 5,5 per bos, Bosselderij 901.10, per 100 bos, Komkommers 47, Bloemkool 48, per stuk. Verloof d IDA KOENS en A. E. VAN DER LELY Jr. Oost-Souburg, 11 Juni 1939. Eindhoven, Geen ontvangdag. Getrouwdu J. A. VAN DIXHOORN en ROSEMARY LORD. Coventry, 10 Juni 1939. De heer en mevrouw van Dix- hoorn-Lord betuigen hun hartelij- ken dank voor de vele blijken van belangstelling vóór en bij hun huwelijk ontvangen. Toekomstig adres: Hotel „Nieu we Doelen". Tehuis: Zaterdag 17 Juni; Receptie van 35 uur. Zoo de Heere wil, hopen onze geliefde Ouders en Grootouders A. A. M. GOOTE L. GOOTE—DE BRUIJNE, op 14 Juni a.s. hun 40-jarig Huwe lijk te gedenken. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Middelburg, 10 Juni 1939. Nieuwe Vlissingsche weg E 180. Voor'de vele bewijzen van deel neming ontvangen na het over lijden van onze geliefde Dochter, Zuster, Behuwdzuster en Tante HELENA CORNELIA MANNI, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens verdere familie J. MANNI. Middelburg, Oude Vliss weg 7. Voor de vele bewijzen van deel neming ontvangen bij het over lijden van mijn lieve moeder NEELTJE HOSSELAAR, Wed. van P. Pagter, betuig ik mijnen hartelijken dank. P. J. PAGTER. Middelburg, 10 Juni 1939. O. Arnem. Pad 6. DANKBETUIGING. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan allen voor de vele bewijzen van medeleven ont vangen, en in het bijzonder aan dokter Griep voor de goede be handeling, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde Vrouw, Moeder, Zuster, Behuwd- Zuster en Grootmoeder CATHARINA HARTHOORN- OELE. Uit aller naam, A. HARTHOORN. Heinkenszand, 10 Juni 1939. Oanfc «0 one* schitterend* uitvinding cljn thans dm aan doofheid vorbonden lasten en sorgen voorbij. Volledige inl. rv.V. ACOUSTICON, 34 NIEUWE PLEIN ARNHEM. Fa. J. GOEDBLOED Zonen Lijkkisteniabriek. Veersche Singel, Middelburg. Telefoon 277. Levering van alle soorten L IJ K K I S T E N. Direct uit voorraad tegen billijke tarieven. en kiezeressen te Middelburg, die slecht ter been zijn kunnen naam en adres opgeven bij Ir. J: Moll, Noordbolwerky 19, telef. 745, teneinde per auto naar hun "stem bureau gebracht en gebaald te worden. BOEKHOUDEN. Het geheel of gedeeltelijk bijhou den van boeken Billijk tarief. Mej. C. W. BEEKES, Noordweg 122, Middelburg. HULPBEHOEVENDE KIEZERS die op den dag van de stemming wenschen te worden afgehaald, of zij die nog inlichtingen wenschen, kunnen zich aanmelden op Dinsdag a,s, van 7 tot 8.30 uur en op den verkiezingsdag in het gebouw der C.J.M.V. Singelstraat. HET BESTUUR DER CHR. HIST. KIESVER.

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 3