AFWEZIG tol 2 Juni. BUITENLAND. Het optimisme houdt aan. Hei Koninklijk bezoek aan Brussel. So w16r1215212590 SPORT. LANDBOUW. iilEITElTIlt WALCHEREN. ZUIDBEVELAND. N00RDBEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. Overeenstemming tusschen Londen en Moskou thans spoedig verwacht. LAATST! BEfUCHTiR, Duikboot met 62 opvarenden gezonken. Een ontroerend oogenblik' L. J. H. BRONGERS N. C. J-STEFFELAAR 25*30 MEI AFWEZIG AAAAAAA: „OLD ENGLAND" I LANGE DELFT 46 MIDDELBURG HEEREN MODES g aasaa ten brengen en wekken een ieder in Goes en omgeving gaarne op, zich onverwijld op te geven bij een der artsen, de heeren Nieu- wenhuijze te Kruiningen, Planteijdt of Snoek te Goes, alwaar steeds nadere inlich tingen zijn te verkrijgen. Een brandje. Gistermiddag ontstond een begin van brand in de landbouwschuur van den heer De Feijter aan de 's Heer-Hendrikskinde- renstraat, vermoedelijk doordat kinderen met lucifers hadden gespeeld vlak voor de schuur. De brand, waarbij voornamelijk wat stroo verloren ging, kon met een schuimblusch- apparaat bedwongen worden, terwijl later de slangenwagen dienst deed voor nog wat nablusschen. Collecte. De collecte voor de drankbestrijding bracht gisteren 97.73 op. DOMBURG. Voor de stemming van leden van den raad op 14 Juni a.s. zijn de lijsten, Dinsdagmorgen, de navolgende nummers toegekend: 1. Gemeentebelang, 2. Gecom bineerde lijst A.R. en C.H., 3. S.G.P., 4. S. D.A.P. WESTKAPELLE De candidatenlijsten voor de gemeenteraadsverkiezingen op 14 Juni a.s. zijn als volgt bij loting genum merd. 1 St. Ger. P., 2 Vrijz. P., 3 C.H.A.R., 4 Arb. P. HEINKENSZAND. De minister van Fi nanciën maakt bekend, dat ten behoeve van 's Rijks schatkist is ontvangen, wegens over vorige jaren te weinig betaalde belasting naar inkomen en|of vermogen (gewetens- geld) bij den ontvanger der directe belas tingen, enz. te Heinkenszand 42,36, onder letters N.N. KATTENDIJKE. Nummering lijsten voor de gemeenteraadsverkiezing: 1. Lijst M. Wisse; 2. Lijst G. Lindenbergh. RILLAND. In de vergadering van inge landen van den Kreekrakpolder werd de rekening over 1938-'39 vastgesteld in ont vangsten op 10498, in uitgaven op 9542 het batig saldo op 956. De begrooting voor 1939-'40 werd vastgesteld in ontvang sten en uitgaven op 9636 met 783-voor onvoorziene uitgaven. Het dijkgeschot werd evenals het vorig jaar, bepaald op 25 per ha. WISSEKERKE. De afd. „Noord Beve land" van den Ned. Bond tot het redden van drenkelingen heeft Maandagavond in de gymnastiekzaal alhier een bijeenkomst gehouden, waar de heer A. J. Meyerink, hoofdconsul der propaganda van genoem den bond een lezing hield, toegelicht met lichtbeelden. De resultaten van den bond sinds de oprichting daarvan werden op dui delijke wijze naar voren gebracht. Het hoofdonderwerp was: Het redden van dren kelingen uit zee. Spr. deed een beroep op allen om te leeren zwemmen: niet alleen voor zichzelven is dit een vereischte: ook voor anderen. E rwas veel jeugdige belangstelling, zoo dat verwacht kan worden dat de avond goe de vruchten mag geven. Het geheel stond onder leiding van den heer A. J. Soeters uit Kortgene. KOLIJNSPLAAT. Na loting zjjn de inge leverde candidatenlijsten voor de a.s. ge meenteraadsverkiezing aldus genummerd: 1...Lijst J. F. Dees (liberale staatspartij); 2. Lijst P. Janse (C.H.); 3. Lijst J. J. van der Weele (vrije lijst); 4 Lijst A. Verburg (A.- R.)5. Lijst P. Dourleijn (vrije lijst.) BRESKENS. Gisteravond te 8 uur gaf het muziekgezelschap „Uit het Volk—Voor het Volk" een concert op de Julianatent onder leiding van den dirigent den heer C. Schijve. Opgevoerd werden o.a. de num mers met welke men op het concours te Nieuwvliet zoo goed voor den. dag was ge- komen. Tijdens het concert werd door den voorzitter den heer Iz. de Hullu namens bestuur en werkende leden aan den direc teur een prachtige bloemenmand aange boden onder dankzegging voor het vele, tolj"V°0r,,de vereenigmg heeft gepres- ®d' af 0°P werd n°S een wandeling "emaa'kt a egplaats der Provinciale boot Gisternamiddag kwam, tijdens haar werkzaamheden, de vrouw van den heer D zoo ongelukkig van een trap achter haar woning te vallen dat zij zich onder genees kundige behaindeling moest stellen. Dok- ei Emmen constateerde dat eenige ribben waren gekneusd. Havas meldt uit Genève: Gisteravond was men nog steeds optimistisch ten aan zien van het resultaat der Britsch-Russi- sche onderhandelingen. Deze onderhande lingen zjjn o.a. ter sprake gekomen bij de besprekingen, die Bonnet gister heeft ge voerd met de vertegenwoordgiers van Roerrienië en Polen, want bij de onderhan delingen zou geen enkele stap gedaan kunnen worden, waarmede deze landen het niet in alle opzichten eens zijn. Optimistische uitlating van Bonnet Paris Soir publiceerde gister een door Georges Bonnet, den Franschen minister van buitenlandsche zaken, tegenover Jules Sauerwein te Genève afgelegde verklaring, waarin de Fransche minister zeide: „Na de langdurige besprekingen, die ik met Maisky en lord Halifax heb gehad heb ik tjians de stellige overtuiging, dat de onderhandelingen tus schen Groo t-B rittannië, Sovjet-Ruslan-d en Frank- rijk snel tot een goedein- de zullen komen. Voor Frank rijk, dat reeds door het Fransch-Russische verdrag verbonden is, zal deze gelukkige overeenkomst de consolidatie beteekenen van zijn stelsel van veiligheid en een kostbare troef voor de handhaving van den vrede.'.' Sauerwein schrijft in dit verband: Voor wie de groote voorzichtigheid kent van Bonnet, kondigt deze verklaring duidelijk het welslagen der onderhandelingen aan Een uur van bespreking met Maisky, een ander uur met Halifax hebben hem in staat gesteld definitief de onderhandelin gen op te klaren, die gevaar liepen in by- zantijnsche spitsvondigheden onder te gaan." ENGELAND. Koningin Mary heeft een auto-ongeluk gehad. Haar wagen over den kop ge slagen. Hare Majesteit onge deerd. Reuter meldt uit Londen: De Koningin moeder Mary heeft gister een auto-ongeluk gehad in een van de Londensche voorste den. Haar auto is volkomen over den kop geslagen. Hare Majesteit is ernstig ge schrokken, doch zij is ongedeerd. De auto, waarin de Koningin gezeten was, is op een kruispunt in de Londensche voorstad Putney in botsing gekomen met een vrachtauto, tengevolge waarvan de wa gen volkomen ondersteboven kwarn te lig gen. De Koningin en de haar begeleidende dames werden door een schilder met een ladder uit de auto geholpen. Nadat de Koningin, die zeer bleek zag, in de woning van een plaatselijken dokter was geholpen, werd zij, na eenigen tijd gerust te hebben, in een andere koninklijke auto naar Marl borough House teruggebracht. Nader wordt gemeld: Koningin Mary werd vergezeld, door lord Claud, haar the saurier, die snijwonden aan de hand opliep en door een hofdame, wier arm ontveld werd. Deze beiden, alsmede de chauffeur, waren door den schrik zeer ontdaan. Na den terugkeer in Marlborough trok de Koningin zich in haar particuliere ver trekken terug, waar zij door een dokter werd geholpen. Een toeschouwer, die bij haar aankomst aanwezig was, verklaarde, dat zij volkomen in orde scheen te zijn. H. M. toch licht gewond,. Blijkens een nog nader ontvangen offi cieel bulletin heeft Koningin Mary bij het haar overkomen auto-ongeluk kneuzingen en een zenuwschok opgeloopen. Ofschoon de kneuzingen aanzienlijk zijn en enkele dagen volledige rust noodig zullen ma ken, was de toestand der Koningin vanoch tend bevredigend. JUBILEUM DOORENBOS. Wethouder Onderdijk heeft hedenmiddag bij den aanvang van de vergadering van den Middelburgschen Raad, als voorzitter, eenige woorden van waardéering gesproken tot den heer J. P. Ph. Doorenbos, verslag gever ook van 's Raads handelingen, die de zer dagen 25 jaar aan ons blad was verbon den. doodendagboek van het verkeer Liesveld: 1 doode. in het dorpje Liesveld (NB.) is gister- Sdaa3rg A' Grox< caféhouder nunt nabiï ^"motorrijwiel op het kruis punt nabij de Bavanabierbrouwerij tegen een personenauto gebotst. Hij was op slag dood Het slachtoffer was gehuwd en vader van drie kinderen. Bodegraven: 1 doode. Gisteravond is te Bodegraven bij het pas- seeren van twee auto's, waarbij een vracht auto te ver naar links uithaalde, de 81- jarige J. Spaargaren overreden en zoo ern- tig gewond, dat hij korten tijd later aan zijn verwondingen is overleden. 480STE STAATSLOTERIJ. Trekking van Dinsdag. 5e Klasse, 6e Lijst. ƒ15.000: 14654. 1.000: 8074 10506. 70; 13240 19506. Nieten: 13256 13276 14536 ƒ1000: 400: 200: 100: 18354 18360 21256. Trekking van heden: 6625 7740 8407 12156 13201 15669. 18406 920275°220 13918 15897 16268 VER. STATEN Men zal trachten de boot aan de oppervlakte te brengen. Naar uit Portsmouth (New Hampshire) wordt gemeld is de Amerikaansche duik boot „Squalus", tijdens duikoefeningen in de omgeving van White-Island onder wa ter in moeilijkheden geraakt. Toen de „Squalus" na een uur, de gewone maxi mum tijdsduur van een duik bij oefenin gen, nog niet boven was gekomen, werd de duikboot „Sculpin" te hulp geroepen. Deze boot slaagde er door middel van een boeitelefoon in zich telefonisch met de „Squalus" in verbinding te stellen. Ver nomen werd, dat tijdens een diepen duik een klep niet was gesloten, tengevolge waarvan het water de verblijven en in de achterste machinekamer binnendrong Volgens de marine-autoriteiten moet de duikboot 24 uur onder water kunnen blij ven, daar zij uitgerust is met de nieuwste' veiligheidsinrichtingen. Een duiker zal trachten, de openstaande klep te sluiten en als dit gelukt zou de duikboot gelicht kunnen worden. Door middel van de boeitelefoon werd vernomen, dat alle 62 opvarenden aan boord van het gezonken schip ongedeerd zijn. Later schijnt de telefonische verbin ding echter te zijn verbroken, zoodat om trent het lot van de bemanning van de „Squalus" op het oogenblik niets bekend is. De „Sculpin" treft voorbereidingen om een duiker te doen afdalen en uit Washing ton worden per vliegtuig duikbootexperts verwacht. De zee is tamelijk kalm en ver klaard wordt, dat het duiken onder deze omstandigheden mogelijk is De zg. „longen" van de duikboot, met behulp waarvan de opvarenden naar de oppervlakte zouden kunnen ontsnappen, zullen pas in het uiterste geval gebruikt worden. Het werd veiliger geacht, te trachten, het geheele schip naar de op pervlakte te brengen. Dit zou gedaan kunnen worden, als de duiker erin zou slagen, de klep, waardoor het water de H.M. BEZOEKT DEN KONINKLIJKEN GRAFKELDER TE LAEKEN. Het A.N.P. meldt uit Brussel: Om tien minuten over tien vanochtend heeft H.M. de Koningin het paleis verlaten om een bezoek te brengen aan den ko ninklijken grafkelder te Laeken, waar zich de tomben bevinden van Koning Albert, Koningin Astrid en de vorsten van het Bel gische koningshuis. De vorstin werd bij den ingang van de kerk van Laeken begroet door kanunnik Van Reeth, pastoor-deken van de konin klijke parochie te Laeken. ONTVANGST DOOR DE GEMEENTE OP HET STADHUIS. Na dit bezoek is Hare Majesteit op de meest luisterrijke wijze door de gemeente Brussel ontvangen, waarbij de „poorters" gelegenheid kregen onze vorstin toe te jui chen op het groote plein voor het prachtige stadhuis, terwijl binnen in de antieke go- thische zaal de leden van het gemeente bestuur aan de Koningin werden voorge steld. Daar heerschte binnen in deze oude za len, welke eeuwen hebben gekend, een se rene stilte. Men durfde bijna niet te spre ken om de sfeer van deze plaats niet te storen. Maar indrukwekkend was het oogenblik, toen de Koningin vergezeld van Koning Leopold de zaal binnentrad en daar in het Nederlandsch werd toegesproken door den burgemeester van Brussel, minister van staat, Max. Toespraak van burgemeester Max, De burgemeester zeide o.m.: „In geen ander tijdperk hebben de kleine staten meer dan thans, voor de bedrei gingen van het ruwe geweld de noodzake lijkheid gevoeld nader tot elkaar te komen en elkaar te helpen. Afzondering zou voor hen de dood zijn. Een hoogstaand Nederlandsch staatsman zeide, enkele maanden geleden: „Het vol staat niet den vrede lief te hebben, men moet hem ook verwezenlijken". Het is door dit manmoedig woord in dachtig te zjjn, door onze ofïderlinge vriendschapsbanden nauwer toe te halen, door onzen goeden wil en onze krachts inspanningen samen te voegen, dat wij er toe zullen bijdragen om met zekerheid den dageraad van de betere dagen voor te be reiden. Ik ben gelukkig voor Uwe Majesteit onze gehechtheid aan een ideaal, dat zij op zoo edele wijze belichaamt, te kunnen betuigen en ik dank onzen Koning om, door ons dé gunst van dit hoog gewaardeerd bezoek te verschaffen, ons wel te hebben willen toe staan de geëerbiedigde vorstin te begroeten van een broedervolk, voor het geluk en den voorspoed van hetwelk alle Belgen de vu rigste wenschen koesteren." Het antwoord van Koningin Wilhelmina. H.M. antwoordde op deze toespraak o.m. als volgt: Gij hebt er op gewezen, dat wijBelgen en Nederlanders, door een eeuwenoude geschiedenis en door dezelfde idealen zoo nauw verwant, .van nature bestemd zijn om elkander te verstaan. Inderdaad behooren wij niet alleen in wederzijdsche achting en vriendschap sa men te leven, maar ook en vooral in be wogen tijd als thans, eendrachtig, zoover het in ons vermogen ligt, alles te bevorde ren wat tot het algemeen welzijn der menschheid kan bijdragen en zooals de Koning het tegenover Uw ambtgenoot in Amsterdam uitdrukte „met alle middelen te ijveren voor den vrede onder alle vol keren." Immers aldus handelende zullen wij, Belgen en Nederlanders van heden, de beste tradities handhaven onzer voorvade ren, die met de taaie vasthoudendheid, die hen kenmerkte, gepaard aan een nuchter heid, -die geestdrift voor een goede zaak niet uitsluit, hun streven gericht hielden op vrijheid, vrede en welvaart. Dat deze aloude stad, sedert eeuwen reeds beroemd als een middelpunt van kunst en beschaving, daarbij niet achter zal blijven is uit Uw woorden wel duidelijk gebleken. Moge het haar gegeven zijn daarvan in ruime mate de vruchten te plukken en hare zoo eervolle plaats onder de groote hoofdsteden tot heil harer burgers te be vestigen en te versterken." oude roemrijke volkslied te hooren op dit oude pleinNiet alleen het eerste cou plet wordt vertolkt, maar ook het won-' dermooie „Mijn schilt ende betrouwen" Het is stil op het plein, men luistert en staart naar die vrouwe op het balkon, wie al deze hulde geldt. De oude gildevlaggen wuiven langzaam mee als in een rhythme. Het is alsof de klanken langs dé fraaie trapgevels naar boven klinken ten hemel, waar de lucht blauw is en de zon stralend. Lang evenwel kan deze plechtige sfeer niet blijven. Het enthousiasme zoekt ook hier een uitweg, welke gevonden wordt, wanneer de laatste tonen zjjn weggeklon- ken en ineens als een golvende zee van rood, wit en blauw, de jeugdige zangeres sen waaien en wuiven met gekleurde zak doeken. Het is alsof de golven, die spoelen langs de lage landen bjj de zee, plotseling gekleurd zijn met de tinten van de Nedei- landsche vlag. VOETBAL. EILAND BOYS SPEELT MEE IN DE PROMOTIE- EN DEGRADATIE COMPETITIE. Naar wjj vernemen is aan „Eiland Boys" te Vlissingen alsnog toegestaan aan de pro motie- en degradatie-competitie 2e kl. A. deel te nemen. Voor 2en Pinksterdag is de ontmoeting BreskensEiland Boys vastgesteld. In verband daarmee werd de vriendschap pelijke wedstrijd BreskensGoes op Zondag a.s. uitgesteld. DuitschlandIerland 11. Te Bremen is gister de 'voetbalwedstrijd DuitschlandIerland gespeeld. De ontmoe ting eindigde in een 11 gelijk spel, nadat de rust met een 10 voorsprong der Duitschers was ingegaan. ZWEMMEN. JAARVERGADERING „LUCTOR ET EMERGO". De Middelburgsche zwemvereeniging „Luctor et Emergo" hield gisteravond in De Doelen te Middelburg haar jaarvergadering De verslagen van den secretaris, den pen ningmeester en den hoofdleider werden goedgekeurd. De heeren H. W. Naezer en de Pagter werden als bestuursleden her kozen. Tot leidster der reddingsbrigade werd mej. Bosschaart benoemd. In principe werd besloten dit jaar een zwemwedstrijd te organiseeren, een kringwedstrijd en een onderlingen wedstrijd. Als gewoonlijk zullen deze zwemwedstrijden gehouden worden in het kanaal, terwijl als datum werd ge noemd 26 Aug. of 2 September. WIELRENNEN. Clemens wint de ronde van Luxemburg. Gisteren is de ronde van Luxemburg met de vierde etappe van Esch sur Alzette naar Luxemburg, een afstand van 198 km be ëindigd. De Luxemburger M. Clemens werd winnaar van deze laatste etappe in 6 u 7 s en bezette tegelijkertijd de eerste plaats in het eindklassement, op 3 sec. gevolgd door den Belg Vlaemynck. Het eindklassement luidt: 1. M. Clemens (Luxemburg) 21 u 7 m 55 s.; 2. L. Vlae mynck (B.) 21 u. 7 m. 58 s.; 3. Mithouard (Fr.) 21 u. 9 m. 54 s.; 7. Valentijn 21 u. 20 m. 57 s.;.10. Demmennie 21 u. 25 m. 21 s.; 11. Lambrichts 21 u. 29 m. 41 s.; 19. Paau wels 21 u. 38 m. 26 s.; 22. Gommers 21 u. 43 m. 51 s. Schulte wint de „Acht van Chaam" Gisteren is de bekende Brabantsche wie lerwedstrijd „de acht van Chaam" verreden voor beroepsrenners en onafhankelijken. De wedstrijd werd door G. Schulte (Den Bosch) gewonnen. Hij legde de 132 km af in 3 uur 30 min. De wedstrijd had een buitengewoon spannend verloop. De uitslag luidt: 1. G. Schulte ('s-Hertogenbosch), 2 J. Braspenning (Princenhage)3. A. Helle- mons (Rijswjjk); 4. Th. Middelkamp (Kiel- drecht); 5. Ch. van Gent (Rotterdam); 6, L. van Schijndel (Beek en Donk); 7. J Banken (Waubach). Na het uitspreken der beide redevoerin gen begaven de vorsten en hun gevolg zich naar het kabinet van den wethouder van onderwijs. Het groote balkon voor dit ver trek was met een prachtig kleed behangen. Van hier af zou men een schouwspel op het plein gadeslaan. Een schouwspel, dat onvergetelijk is. Op het moment, dat Koningin Wilhel mina en Koning Leopold op het balkon verschijnen, beginnen de klokken te beie ren, de trompetten en bazuinen geven klare signalen en dan ineens zet een koor van jonge meisjes in witte jurken, welke schit teren in de zon het Wilhelmus inhet is inderdaad een ontroerend oogenblik, ons verblijven binnendrong, te sluiten, en als de leiding met samengeperste lucht naar de duikboot zou kunnen worden gebracht, om haar met lucht te vullen. Vanmorgen zijn de reddingspogingen be gonnen. De bemanning kan het geruimen tjjd onder water uithouden. Men heeft een boodschap vernomen, - welke is opge vangen op de reddingsvaartuigen en wel ke is overgebracht door slagen tegen de romp van de duikboot. De boodschap zegt: „Onze toestand is bevredigend maar wij hebben het koud". Premiekeuring voor merries te Goes. Maandag had te Goes een drukbezochte keuring van merries plaats, welke keuring uitging van de Z.L.M. en de Prov. rege lingscommissie voor de paardenfokkerij in Zeeland. 75 merries werden voor de jury geleid. De uitslag was als volgt: 2-jarige mer ries, geboren 1937: 1. Eva van Biezelinge, van P. Scheelede Putter, Biezelinge; 2. Corrie van Eindewege, van wed. D. Wisse, Kapelle; 3. Juliana van wed. J. Mieras, Kloetinge; 4. Gerda van P. Nieuwenhuize, Kattendijke; 5. Nellie van wed. J. Mieras; 6. Ka van Jac. Boonman Pz., Ovezande; 7. Ajola van A. v. Strien, Wolf.dijk; 8. Vera van J. Lenshoek van Kloetinge; 9. Nellie van M. Noteboom, Kloetinge; 10 Certine van Lewedorp, van M. Vermue, Lewedorp; 11. Madame van L. Boonman, Ovezande; 12. Juliana van A. Wagenaar, Kloetinge; 13. Mina van Brunswijk, van gebr. Ver donk, Nieuwdorp. Driejarige merries, kleine maat: 1. Nel lie van Eindewege, van G. Nijsse, 's H.- Arendskerke; 2. Lady van J. van 't West eindeVermue, Lewedorp; 3. Erna van Jac Boonman PzOvezande; 4. Uline van La- boreur van A. van Strien, Wolfaartsdijk; 5. Mini van Laboreur van A. van Strien, Wol faartsdijk; 6. Ulpita van Lenshoek, Kloe tinge. Driejarige, groote maat: 1. Mirza van M. van 't Westeinde, Ovezande; 2. Solivine van P. Vermue Jacz., 's Gravenpolder. Rundveekeuring te Goes. Uitslag van de keuring van stieren en vrouwelijk fokvee, gehouden vanwege de Prov. Commissie ter bevordering van de veefokkerij in Zeeland op het terrein van den heer Q. Trimpe te Goes. Stieren 2 jaar: Aron, eig. Mij. de Wilhel- minapolder 78,9 punt; Frans 154, eig. Gebr. Rouw te Goes 78,5 p. Stieren 1 jaar: Herthas, eig. Stieren- vereeniging „Goes en Omg." 80,4 p.; Griet jes Menno, eig. C. Karelse, Goes 77.2 p. Koeien 1 maal gekalfd: Mina 9, Gebr. Rouw, Goes 80,5 p.; Martha 4, id. 78,5 p.; Nora, M. Vermeule, 's H. Hendriksk. 78 p.; Keesje Bordier 10, Q. Trimpe, Goes 77,5 p.; Bella, Gebr. Rouw, Goes 77 p.; Truida, Q. Trimpe, Goes 76,5 p.; Elza, id. 76,4 p.; An ke, id. 76 p.; Cato 12, C. Karelse, Goes 76,2 p.; Nora 12, G. de Feijter, Goes 75.5 p.; El za, Joh. van Gilst, 's H. Arendskerke 75 p. 2 maal gekalfd: Nora 3, Gebr. Rouw, Goes 79 p.; Anna, C. Karelse, Goes 78,5 p.; Plona 6, Gebr. Rouw, Goes 77 p.; Friesin, Q Trimpe, Goes 76,5 p.; Marie, id. 76 p.; Emma, W. Blanker, Goes 75,5 punt. Koeien 3 maal gekalfd: Cora, Joh. van Gilst, 's H. Abtskerke 81 p.; Mina 8, Gebr. Rouw, Goes 80,5 p.; Sinet, Q. Trimpe, Goes 79 p.; Neele 4, C. Karelse, Goes 77,5 p.; Mina, M. Vermeule, 's H. H.kinderen 77 p. Koeien 4 maal gekalfd: Gerda, Gebr. Rouw, Goes 80 p.; Mina, J. v. Gilst, 's h.- Abtskerke 78,5 p.; Rika, M. Vermeule, 's h. H.kinderen 78 p.; Betsy, Q. Trimpe, Goes 77,5 p.; Greta, id. 77 p. Koeien 5 en 6 maal gekalfd: Plona, Gebr. Rouw, Goes 83,5 p.; Martha 4, G. de Feyter, Goes 83 p.; Nora, Q. Trimpe,. Goes 82 p.; Ada, Gebr. Rouw, Goes 81,5 p.; Nelly, m. Vermeule, 's H. H.kinderen 81 p.; Blanca, q. Trimpe, Goes 80 p.; Anna, id. 78 p. Kalf vaarzen: Willy 30, Gebr. Rouw, Goes; Corri 29, id.; Jansje 33, id. Groepen 3 stuks van één eigenaar: Gebr. Rouw le pr. med.; M. Vermeule 2e pr.; q. Trimpe 3e pr. BURGERLIJKE STAND. Middelburg. Bevallen: J. C. Smolders geb. Lockefeir d.; T. Koenraads geb. Rob d. Overleden: L. Westerdijk man van M. p. Ulrich 44 j.; J. M. van Hulle vrouw van J. F. Minneboo 51 j. Verloofd COR VAN DE REEPE en W. CHR. LOUISSE. Goes, 24 Mei 1939. Papegaaistraat 8. Westwal 44. Getrouwd; IZAK SCHEIJBELER en JULIA VAN VLIEMBERGEN die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling voor en tijdens hun huwelijk on dervonden. Middelburg, 24 Mei 1939. Arts, Middelburg Verloskundige en Vrouwenarts Middelburg Ook het Vrijdagmorgen-spreekuur te GOES zal deze week vervallen. Het kauwen van WRIGLEY'S P.K. Is goed voor Uw gezondheid; het kalmeert en voorkomt overspannen zenuwen. Behalve dat de verkwikkende P.K. na eiken maaltijd de zenuwen sterkt, bevordert het de spijsvertering en hondt het de tanden schoon, gaaf en sterk. P.K. kanwen is een goede gewoonte voor jong en ond. Koopt vandaag nog enkele pakjes en hondt er steeds een paar bii de hand. h.t.s. Veel genot voor weinig geld: S cent. OVERHEMDEN POLOHEMDEN j SPORT-COSTUUMS EN -PANTALONS LANGE EN KORTE TENNIS-PANTALONS ZOMER-ONDERGOEDEREN IMP* Contante betaling 5 Kassabon. "TMf J llllllllllllillllllllllllllllllllinillllllllllllllllllllllllllllllllllllllilllllllllllltlllllllllllllllllllllllllllllllllililllIHlIIIIIHIfltlllinillttt

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 3