W ftr&tnnciute $eeutv0cb>e MIDDELBURGSCHE COURANT (&GOESCHE COURANT) Spanning en onzekerheid duren voort Italiaansche versterkingen naar Spanje. In afwachting van de verklaring, welke Chamberlain morgen tn het Lagerhuis zal afleggen. Gedeeltelijke mobilisatie in Italië, MILITAIRE VOORZORGS MAATREGELEN IN ZUID-SLAVlë. ITALIAANSCHE VERZEKERING AAN GRIEKENLAND. VERONTWAARDIGING IN DE ARABISCHE WERELD. De Mogelijkheid eener Vóór- Mobilisatie. HONGARIJE EN PERU TREDEN UIT DEN VOLKENBOND. En Spaansche troepenbe wegingen aan de Fransche grens. MACHTIGING INZAKE INKWARTIERING. DUITSCHE VOORSTELLEN AAN POLEN, De overval met moord en roof te Holten. BESPREKINGEN TUSSCHEN KONING BORIS EN KONING CAROL, DE BEZETTING VAN ALBANIë NAGENOEG VOLTOOID. Dagblad. Uitg. N.V. De Middelburgsche Crt. Bureaux: te MIDDELBURG: St. Pieterstr.28, Telefoon Redactie 269, Administratie 139; te GOESTurfkade Tel. 17. Postgiro 43255. Abonnementsprijs voor Middelburg en Goes f 2.30, elders f 2.50 per kwartaal. Week abonnementen in Middelburg en Goes 18 ct. 13 AFBEL 1939. EERSTE BLAD. 183e JAARG. NUMMER 86. TWEE BLADEN. WOENSDAG Advertentiën 30 ct per regel, ingezonden mededeelingen 60 ct p. r. Bij contract lager Tarief op aanvraag. Familieberichten en dankbetuigingen minimum f 2.10. „Kleine Advertenties", max. 6 regels, 75 cent, bi vooruitbetaling. „Brieven, of adres bureai v. d. blad" 10 ct extra. Bewijsnummers 5 eS Er is ook vandaag nog niet veel verbete ring in den internationalen, politieken toe stand ingetreden. De spanning en de onze kerheid, ontstaan door de Italiaansche be zetting van Albanië duren voort; evenals de groote diplomatieke bedrijvigheid in de verschillende Europeesche hoofdsteden. Vermoedelijk zal er pas morgenmiddag eeni- ge teekening in de situatie komen, als Chamberlain in het Lagerhuis gesproken heeft. (Men zie in dit verband de Kroniek v. d. dag.) De Engelsche Koning is gistermiddag on verwacht uit Windsor op het Buckingham paleis te Londen gekomen, waar Chamber lain reeds aanwezig was om verslag te doen van de verschillende vergaderingen die met de Paaschdagen en gisteren waren gehou den. Het onderhoud tusschen den Koning en den premier heeft bijna anderhalf uur geduurd. De Koning is 's avonds weer naar Windsor teruggekeerd. De Engelsche kabi netscommissie voor buitenlandsche zaken is gistermiddag om 3 uur in Downingstreet bijeengekomen. Aanwezig waren Chamber lain, Hoare, Inskip, Halifax, Stanley, Mor rison en Cadogan. Deze bijeenkomst van de kabinetscommissie van buitenlandsche za ken heeft anderhalf uur geduurd. Officieel wordt uit Rome medegedeeld, dat door het onder de wapenen roepen van de geheele lichting 1901 en 191.2 door het reeds onder de wapenen zijn van de geheele lichtingen 1917 en 1918 en kleine contingen ten van de lichting 1919 en door gedeelte lijk onder de wapenen roepen van spe cialisten van andere lichtingen, de troepen sterkte van het Italiaansche leger in het moederland een indrukwekkend peil heeft bereikt. Tenzij zich buitengewone omstan digheden voordoen zullen geen andere lich tingen onder de wapenen worden geroepen. Gedurende de afgeloopen 48 uur zijn vol gens Reuter in Zuid-Slavië zekere militaire voorzorgsmaatregelen genomen. Verschei dene lichtingen reservisten zijn opgeroepen, in hoofdzaak voor liet derde leger in de districten, waarin het grootste deel der Zuid-SlavischAlbaneesche grenzen ligt. Men gelooft, dat dergelijke maatregelen aan andere deelen der grenzen zijn ge nomen. Het derde leger ligt in garnizoen te Skolpje in Macedonië. Havas meldt uit Athene: De Italiaansche zaakgelastigde heeft den Griekschen premier Metaxas de verzeke ring gegeven, dat de geruchten, volgens welke Italië een actie tegen Griekenland zou willen ondernemen, valsch zijn. Italië zal de onaantastbaarheid van geheel Grie kenland eerbiedigen. Het wil de goede en vriendschappelijke betrekkingen ontwikke len en is bereid een concreet bewijs van zijn goeden wil te geven. Havas meldt uit Beyroeth (Syrië): De in de Mohammedaansche landen van het naburige Oosten heerschende stemming van afkeuring voor den Italiaanschen aan val op Albanië neemt vastere vormen aan. De Syrische regeering heeft een officieele ontvangst ter eere van de Italiaansche de legatie, die in verband met het huweljjli van den kroonprins van Iran op weg is naar dien staat, afgezegd. De nationale jeugd van Iran zal Vrijdag betoogen tegen „de politiek van geweld tegen de Moham medaansche volken". De bladen in Irak en Palestina maken melding van een anti-Mo- hammedaansche houding in Tripolis en spreken den wensch uit, dat de overeen komsten over de hangende kwesties, die tusschen de Arabieren in Syrië en Palestina en de mandataire mogendheden verwacht kunnen worden, het tot stand brengen van een gemeenschappelijk front in den strijd tegen de ondernemingen der totalitaire sta' ten mogelijk zuilen maken. In de verschillende landen van het Arabi- sche schiereiland heerscht een groote mili taire bedrijvigheid. De Iman van Jemen heeft order gegeven tot aanwerving en in structie van een vrijwilligersleger. De bevolking is uitgenoodigif een verde- d'.ging tegen een eventueelen ouitenland- schen aanval te vormen. Ock in Nedsjed wordt een leger georga n;5tcrd. VENIJNIGE REACTIES IN DE DUITSCHE EN ITALIAANSCHE PERS. Naar het Duitsche Nieuwsbureau meldt, noemen de Duitsche bladen de politieke op winding, door Londen en Parijs gedurende de Paaschdagen aan den dag gelegd vanwe ge de Italiaansche actie in Albanië, totaal ongegrond. Volgens de Duitsche bladen steekt er echter iets anders achter. De Völkischer Beobachter schrijft o.a., dat Al banië de Westersche mogendheden volko men onverschillig laat, doch dat het hun al leen erom is te doen om de omsingeling van de centrale mogendheden uit te breiden. Vandaar de poging tot ophitsing van Grie kenland, dat zijn Westersche vrienden thans weer dezelfde rol willen opdringen als in den grooten oorlog, die van vliegkampschip en voornaamste etappeplaats voor aanval len van de entente tegen de positie van de centrale mogendheden en de Adriatische zee en op den Balkan. Wij twijfelen er niet aan, schrijft het blad, dat Athene dit on zedelijke voorstel van de West-Europeesche verleiders van de hand zal wijzen en even koelbloedig zal blijven als Zuid-Slavië. Bei de landen bevinden zich evenals Polen van den kant van Duitschland in het bezit van ondubbelzinnige verklaringen van Italië en zouden alleen in gevaar kunnen geraken wanneer ze zich lieten misbruiken door de onverbeterlijke imperialisten van het Westen. De Deutsche Allgemeine Ztg. schrijft, dat het niet Italië is, dat onrust heeft gebracht in de Middellandsche Zee, doch Engeland, dat indertijd Palestina heeft gestolen en in de Middellandsche Zee den Italiaanschen levensbelangen evenzeer in den weg trad als het in Midden-Europa de Duitsche levens belangen tegenwerkte en zooals het ten slotte tezamen met Frankrijk heeft ge tracht Spanje's opstaan tot een nieuwe na tionale eenheid te vertragen. De feiten spreken voor zichzelf; hun taal wordt niet ook door de kleine mogendheden verstaan. Duitschland is zich bovenal volkomen be wust, dat elke versterking van Italië een versterking van Duitschland beteekent. Ook de „Berliner Lokal Anzeiger" laat zich in dezen geest uit en merkt daarbij nog op, dat het gebruik van de Grieksche havens en van Korfoe voor de Engelsch- Fransche machtspolitiek in de Adriatische Zee in geen geval te vereenigen zou zijn met het BritschItaliaansche verdrag. Dezelfde denkbeelden komen ook in de Italiaansche ochtendbladen van vandaag tot uiting, waaraan men dan weer toevoegt de verhalen over het wanbeheer van ko ning Zogoe, en den Westerschen mogend heden verwijt, dat zij daaraan geen aan dacht schenken. EEN WAARSCHUWING HET PERSONEEL. AAN De regeeringspersdienst meldt: „Zooals minister Colijn Dinsdagochtend in zijn radiorede heeft opgemerkt, is het een eisch van voorzichtig beleid om bij tijds de voorwaarden te scheppen, die het ongestoord verloop van een mobilisatie, indien deze te eeniger tijd onverhoopt noodzakelijk mocht blijken, waarborgen. Tot deze voorwaarden behoorde de oproe ping van de grensbataljons. Een andere voorwaarde is het bij voor baat doen waarschuwen, zich voor opkomst gereed te h o uf - den van eenig met groot verlof zijnd personeel, dat is aangewezen om voor bereidingen te treffen in verband met te vormen oorlogsonderdealen. Dit is thans geschied:" Tot zoover het bericht van den R.P.D. Ter verduidelijking mag dit misschien nog wel als volgt uitgelegd worden. Wat er thans gaande is, is géén mobi lisatie. Het beteekent evenmin, Gat Nederland over een of twee drie dagen, weken of maarïaen, zal gaan mobiliseer en. Wat het dan wél beteekent? Het Nederlandsche leger bestaat groo tendeels uit gewone staatsburgers, die thans nog tehuis hun gewone werk doen. Als wij te eeniger tijd een leger moeten hebben, dan moeten wij dat eerst m a- k e n. Dat maken, die vorming van ons leger, is de mobilisatie. Dat duurt een of twee of meer dagen. Wij moeten evenwel de gelegenheid hebben, des noodig, te mobiliseeren. Als „de vij and" reeds in Amsterdam, Den Haag, Rot terdam, Utrecht, Middelburg, Vlissiffgen, Vere en Goes zitdan valt er niets meer te mobiliseeren, dan is de oorlog uit voor hjj begonnen is, de onafhankelijkheid verloren, voor wij haar konden ver dedigen. Dat mag niet. Daarom, en daarom alléén, zijn thans de grensbataljons opge roepen: als we eens, onverhoopt, zouden moeten mobiliseeren, dan zullen die grensbataljons zorgen, dat we nog kun nen mobiliseeren. Daartoe zijn thans ook de bekende waar schuwingen uitgegaan aan sommige reser visten, die eventueel voorberei dend werk zullen moeten doen als wij zul len gaan mobiliseeren. Maar als wij deze mededeeling van den R. P. D. goed ver staan, dan beteekent ook deze waarschu wing heelemaal niet, dat zij noodwendig door een oproep, zich in werkelijken dienst te begeven, gevolgd zal moeten worden. Ook hier zal men, dunkt ons, moeten let ten op de woorden„het ongestoord verloop van een mobilisatie indien deze te eeniger tijd onverhoopt noodzakelijk m o c li t blijken'1' Dit zijn vooralsnog zooveel slagen om den arm, dat degenen, die zulk een op roep hebben ontvangen, al zullen zij zich natuurlijk dienovereenkomstig „gereed hebben te houden", dunkt ons toch nog niet verder ongerust behoeven te zijn Havas meldt uit Genève: De regeeringen van Hongarije en Peru hebben doen weten dat haar landen uit den Volkenbond treden Omtrent het uittreden van Hongarije kan nog worden gemeld, dat de Hongaarsche regeering het voornemen heeft, te blijven samenwerken met den Bond op téchnisch gebied. Voorts wil zij blijven deelnemen aan het Permanente Hof voor Interna tionale justitie en aan het internationaal Arbeidsbureau. Een vroolijke, maar ernstige levens opvatting is de grondslag, waarop het leven van een mensch gebouwd moet worden. Uit Parijs wordt aan de N. R. C. ge meld: Maarschalk Pétain, de Fransche ambas sadeur te Burgos, heeft gister een bezoek gebracht aan den Franschen minister-pre sident Daladier. Pétain was niet belast met eenige bijzondere missie, maar," op weg naar Noord-Frankrijk, waar hij familie leden zal bezoeken, heeft hij van zijn door reis door Parijs gebruik gemaakt, om ver slag uit te brengen over den toestand in Spanje. Er bestaat reden om te gelooven, dat het door Pétain ingestelde onderzoek naar de aankomst van nieuwe Italiaansche troepen in Spanje, door het Spaansche mi nisterie van buitenlandsche zaken slechts is beantwoord met de verklaring, dat men van niets wist. Het staat thans evenwel vast, dat Italiaansche versterkingen in Cadiz zijn aangekomen. Zoowel in Parijs als te Londen wordt de houding van de Italiaansche regeering ten aanzien van de uitvoering der zeer nauwkeurige belofte om de vrijwilligers na het einde van den oorlog terug te trekken, van het grootste belang geacht voor de beoordeeling van de waarde der Italiaansche verzekeringen betreffende den status quo in andere ge bieden. Daarom wordt het feit, dat sedert het einde van den oorlog nieuwe Italiaansche troepen naar Spanje zijn gezonden, met sterke achterdocht beschouwd, ial wordt deze achterdocht wel eenigszins gematigd door de hoop, dat een werkelijk krachtige houding van Engeland en Frankrijk, Rome er alsnog toe zal brengen zijn belofte als nog te vervullen. Intusschen meldt de Times-correspondent te Bayonne, dat abnormale Spaansche troepenbewegingen zijn waargenomen in het gebied, dat onmiddellijk aan Frankrijk grenst en in het bijzonder in de omgeving van Irun en van Pamplona, waar sterke troepenafdeelingen zijn geconcentreerd. In Spaansche kringen wordt deze militaire actie uitgelegd als de normale vorming van garnizoenen, maar berichten uit ande ren bron zijn hiermede vrijwel niet in overeenstemming te brengen. Naar uit Gibraltar wordt gemeld, zijn 3000 man Moorsche troepen uit Algeciras en 9000 man uit Cadiz gedurende dit weekeinde naar Marokko teruggezonden. Bij Koninklijk besluit van 10 April jl. is op grond van de wet van 14 Sept. 1866 betrekkelijk de inkwartieringen enz. de opperbevelhebber van land- en zeemacht gemachtigd voor zoover betreft de land streek, waar zich afdeelingen van zee- en landmacht bevinden behoudens echter voor die afdeelingen, welke organiek zijn bestemd voor de bezetting van liniën, stel lingen en sterkten om op zoodanige wijze in de behoeften van inkwartiering, onderhoud, transporten en leverantiën van allerlei aard (ook aan paarden, rund- en ander vee) te voorzien of doorzijne on dergeschikten te doen voorzien, als hem, op zijne verantwoordelijkheid, het meest geraden voorkomt, hetzij door het benoo- digde, na eene voorafgaande vordering van zijnentwege, te doen verstrekken, of in dringende omstandigheden, zonder voor afgaande vordering door zijne onderge schikten in gebruik of in eigendom te doen nemen, hetzij door goedkeuring van hetgeen te dien opzichte, zonder zijn last, in het belang van den krijgsdienst is ver richt. Gelijke machtiging wordt verleend aan den commandant eener linie, vesting of sterkte, doch alleen voor zoover betreft het terrein in het gebied van de linie, stelling of sterkte, waarover de staat van oorlog of van beleg zal uitstrekken. Reuter meldt uit Berlijn: In buitenland sche politieke kringen verluidt, dat de Poolsche ambassadeur te Berlijn, Lipski, die gisteren naar Warschau is vertrokken, definitieve voorstellen van de Duitsche regeering aan de regeering van Polen zal voorleggen tot regeling van de geschillen. Op de eerste plaats wordt Polen verzocht toestemming te verleenen tot het aanleg gen van een autoweg door den Corridor, vervolgens regeling van het vraagstuk Danzig en ten derde het afstaan van ze kere Duitsch sprekende gebieden in Onper Silezië en langs de nieuwe Poolsch-Tsje- chische grens, en tenslotte de regeling van een aantal kleinere kwesties. Duitschland stelt voor eenigen tijd te laten, om deze vraagstukken te overwegen, met de belofte, dat het in dezen tijd niets zal doen. Men heeft van deze geruchten geen be vestiging en er is geen twijfel, of Duitsch land zal pogen tot een vreedzame regeling te komen met Polen inzake een aantal vraagstukken, welke het van levensbelang acht. (Van een bijzond1 er eNi correspondent.) Holten, het schilderachtige en bekende Twentsche dorp is zooals gisteren werd gemeld, Dinsdagmorgen door een ont stellend bericht opgeschrikt. Juist was de toespraak v,an den minister-president ge ëindigd toen een landbouwer het gemeen tehuis kwam binnen stormen en een amb tenaar die zich in de hal bevond, toeriep: „Er is een moord gebeurd, ze hebben Be rend Leetink doodgestoken.'l De misdaad bleek gepleegd te zijn in de buurtschap „Het Look", even buiten het dorp. Toen wij in de woning aankwamen, ontwaarden wij een ontzettend tooneel. Op den steenen vloer, naast de tafel, lag het lichaam van een ongeveer 70-jarige man roerloos uitgestrekt. Zijn gezicht en hals waren met bloed besmeurd en zijn geheele uiterlijk wees er op, dat hjj was overvallen en mishandeld. Bij den kachel zat een vrouw, van wie wij aanvankelijk dachten, dat zij verbrand was. Zoo nu en dan stootte zij een zwak geluid uit, doch dit was absoluut niet verstaanbaar. In het vertrek was het een chaos die onmiddellijk reeds deed vermoeden dat hier van een roofoverval sprake' was. Op de tafel en den vloer lagen tal van pape rassen uitgespreid, de stoelen stonden en lagen kris en kras door de kamer, een klok was zelfs van den wand gerukt. Ook het stroo uit de bedstede was overal te vinden, in één woord het was alsof een cycloon door de woning was gegaan. De landbouwer G. J. Stam, die het dichtst bij de plaats van dit vreeselijke mis drijf woont en die als eerste deze gruwe lijke ontdekking deed, vertelde ons, dat hij des morgens om tien uur langs de wo ning van Leetink gekomen was en dat het hem toen opviel, dat de blinden voor de ramen waren. Dit vond Stam zeer eigenaardig, want anders zag hij Leetink 's morgens al heel vroeg buiten diens woning. Ik ben naar het huisje toegegaan, aldus onze zegsman, en heb de blinden geopend Op mijn geroep van Berend en Mieje de naam van den man en de vrouw kreeg ik geen gehoor. Toen ging ik de deur binnen, die tot mijn groote verwon dering niet op slot was. Wat ik vervol gens zag, aldus de landbouwer Stam, werd mij te machtig. Ik kon mij bijna niet staande houden, alles draaide mij voor de oogen, het hart klopte mij in de keel én ik kreeg een benauwd gevoel in de borst, dat ik nog niet kwijt ben. Van het overvallen echtpaar, dat geen kinderen heeft, was de man 73 jaar 'én de vrouw 62. Personen, die het echtpaar ken den, vertelden, dat het in zeker opzicht eenigszins een zonderling gezin was. Zoo was het in den omtrek bekend, dat de beide men schen 's avonds nog heel 'vaak laat aan tafel zaten, wat overigens onder de landbouwbevolking niet gebruikelijk is. Algemeen was onder de buurtschapbe woners bekend dat „Berend" er nog al warm bij moest zitten. Voor een buiten staander bleek dit echter allerminst, noch uit de woning, noch uit de inrichting er van. l I i j i i. i De gemeentepolitie en de rijksveldwacht uit Holten konden nog van de vrouw die naar het ziekenhuis te Devenfér is ver voerd, vernemen, dat er twee mannen wa ren geweest, omstreeks het middernachte lijk uur. Haar man lag reeds in de bedste de, zij zelf zat nog bij de tafel. Uit het onsamenhangende verhaal dat het vrouw tje verder deed er door de zwakke stem waarmee zij sprak, was verder niet veel op te maken. Gezien den toestand waarin een en an der werd aangetroffen, ligt het voor de hand, dat de man op het geklop op de deur uit de bedstede is gekomen en onmid dellijk bij de deur door de onverlaten met een mes bewerkt is. De vrouw, die, zoo als gezegd, bij de tafel zat, is toen zoo danig mishandeld, dat zij niets meer doen kon. Hierop zijn de beide indringers het vertrek gaan doorzoeken. Reuter meldt uit Boekarest: Koning Ca rol van Roemenië zal uit de Dobroedsja, waar hij eenige dagen vacantie heeft door gebracht en de garnizoenen aan de Bul- gaarsche grens heeft bezocht, terugkeeren Naar verluidt is koning Carol bereid de Bulgaarsche minderheid tegemoet te komen, doch blijft hij zich verzetten tegen afstand van gebied, vooral nu Turkije be loofd heeft Roemenië te helpen. In Roemeensche kringen te Sofia ver luidt, dat koning Boris van Bulgarije en koning Carol in contact met elkaar zijn getreden. Bulgarije schijnt tevreden - te zijn met een klein stuk van de Dobroedsja en een weg naar de zee door Tracië, doch Bulgarije schijnt niet bereid te zijn toe te treden tot de Balkan-entente, welke volgens Bulgaarsche opvatting oorspron kelijk tegen Bulgarije is opgericht. Wel zou Bulgarije kunnen toetreden tot een Balkan-overeenkomst op breeden econo- mischen grondslag met het doel een neu traal blok te stichten tusschen de as RSme- Berlijn en het Britsch-Fransche verbond. Bulgarije wil ook niet toetreden tot het anti-komintern verdrag. (Ingez. Med.) EERSTE ASPERGES VOOR DE KONINGIN. De eerste asperges, gekweekt op vollen grond, zijn aan H. M. de Koningin aangebo den door den heer W. van Niet, asperge- kweeker te Gennep. MINISTER STEENBERGHE NIET NAAR NEW YORK. De minister van economische zaken, mr. M. P. L. Steenberghe, zal wegens drukke ambtsbezigheden geen gevolg kunnen ge ven aan zijn voornemen, 4 Mei a.s. het Ne derlandsche paviljoen op de tentoonstel ling te New York officieel te openen. Hr. Ms. gezant te Washington, dr. A. Loudon, zal de openingsplechtigheid na mens de Nederlandsche regeering verrich ten. DE RONDVLUCHT DER ZILVEREN VLOOT UITGESTELD. De directie der K.L.M. heeft besloten on der de huidige omstandigheden geen gevolg te geven aan haar voornemen om op a.s. Zondag een eskadervlucht boven Neder land te laten u tvoeren. Evenals vorige jaren zou n.l. een groep van vijf K L.M. vliegtuigen, waarbij zich ditmaal twee vliegtuigen der Deutsche Lufthansa zouden voegen, een rondvlucht maken boven de provincies Noord-Holland, Utrecht en Zuid-Holland ter gelegenheid van den aanvang van den zomerdienst op 16 April. EEN NIEUW PRINSES JULIAN A-LIED. De componist Theo van der Bijl heeft op een tekst van Lodewijk van Maelstede een lied voor gemengd koor geschreven, dat uitgevoerd wordt op het Stadionfeest (29 April a.s.) ter gelegenheid van den verjaardag van Pr'nses Juliana. Deze uitvoering' geschiedt wederom door het groote gemengde koor (plm duizend zangeressen en zangers), samengesteld uit de leden der Amsterdamsche Oratorium- vereenigingen, dat reeds eenige malen on der leiding van Theo van der Bijl in het Stadion heeft gezongen. DE WETTEN VAN NEURENBERG IN SLOVAKIJE INGEVOERD. Reuter meldt uit Bratislava: Volgens de dagbladen heeft de Slovaaksche minister van propaganda, Mach, verklaard, dat Slo- vakjje practisch de wetten van Neuren berg zal aanvaarden en dat er twee klassen burgers zullen zijn, nl. le de burgers, die volledige rechten zullen bezitten en 2e de Joden en moreel minderwaardige personen. De Italiaansche troepen hebben gister verschillende plaatsen in Albanië langs de Grieksche grens bezet. Daarmee is de bezet ting van het overweldigde land nagenoeg voltooid. De gevluchte koninklijke familie. Koning Zogoe en Koningin Geraldine be vinden zich met hun gevolg nog steeds in het Grieksche stadje Larissa. Naar Reuter meldt, laat de gezondheidstoestand der Ko ningin, die een dag of tien geleden van een zoon beviel, veel te wenschen over. De Koningin is lijdende aan kraambed koorts. Gister hebben Koning Zogoe en zijn zes zusters den geheelen dag aan haar sponde vertoefd.

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 1