f Kaloderma-Gelée ttüïsn üÊitanüÉiüi. IK. MEERTENS Jr ■I Middelburg. GEMENGD NIEUWS. RECHTSZAKEN. WOENSDAG NOORD-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. ZEEUWSCH-VLAANDEREN 0J>. Schietpartij te Hoensbroek. De wilde bussen. HORLOGE OF KLOK W. J. CAMPER, 1 Kantoor, winkel en magazijnen zullen morgen jj na twaalf uur wegens huwelijk gesloten zijn. F W O L F F SOHN KARLSRUHE )AG. 7A ie epen neeriU ster 8.83% 75.60 4.93% 31.70 1.88% Prijs J. 6e prijs ieder i; 9e pr. heeft sdienst iagblad lie een LP. zit- perio- |aar. [jn ge- Broek- ebruari 127.082, 192.700, I samen S00. voor It. Raad burge- 3e ver heer dienen o r z. I te be- bnda. lor om 1 om de Veel kun- ver- 1, voor- leltver- arider lat den lig een pn een steu- 1937 Inmaal 1st te laten zijde parvan Men I moer- lerse- pp van Dijk daar [en ze |n was len ze moei- :ou hjj geven, ns uit te op voor spre- le be- aarde. taats- toch ng in derde klein met met sub heer deze leden f 600 ten- ^n B. van volle wijze ontslag verleend. De heeren G. ,D a a n e en C. H i r d e s herdachten hem als een nauwgezet ijverig man. Voorgesteld werd den nieuwen secr.-pen- ningm. aanvankelijk met 400 te beloonen, en hem 8 tweejaarlijksche verhoogingen toe te kennen van 25; maximaal salaris dus 600. De'heeren Schouwenburg en B m en M o 1 achtten 400 voldoende dus geen verhoogingen. Het voorstel van B. en W. werd echter aangenomen met 8 stemmen 3 tegen. Het stembureau op het dorp (gemeente huis) zal bestaan uit den burgemeester en de heeren G. de Jager en Ph. Bom. Stem bureau school I voorz. wethouder Scheele; leden Daane en Mol. Stembureau Dam: voorz. weth. De Koeyer leden: C. Hirdes en Kooman. Hoofd stembureau: voorz. ambtshalve burgemees ter Gunning, leden: Mol, Cornelisse, Schou wenburg, Verboom. Gelijk bekend is bestaan er reeds lang plannen om een nieuwe haven te maken, een plan waar 200.000 mee gemoeid is. Om nu een dergelijk plan te doen ontwer pen kan men niet bij den eerste den beste terecht komen. Een en ander zal moeten kosten ongeveer 1600. Het uitgewerkte plan moet gezonden worden aan sociale za ken en het werkloosheidsfonds, omdat men daar prijs stelt op een goed uitgewerkte raming en plannen. De zoogenaamde Ha vencommissie zal dan met den ontwerper beraden en plannen maken. Grondboringen worden geschat op zt 150 dus samen een slordige 1800. Met algem. stemmen aangenomen. Bij rondvraag klaagde de heer Corne lisse over vernieling der jeugd op den Dam, eenige andere kleine zaken vroegen verder nog de aandacht waarna precies om 12 uur de vergadering werd gesloten. KORTGENE. Het stoffelijk overschot van wijlen den heer L. J. Dorst is Maandag middag op de algemeene begraafplaats al hier ter aarde besteld. In den rouwstoet liep o.a. het college van B. en W., terwijl op de begraafplaats enkele raadsleden en de ge- heele kerkvoogdij aanwezig waren. Er wa ren kransen van de gemeente Kortgene, van de kerkvoogdij en van de klein-kinde ren. Bij de geopende groeve werd o.a. het woord gevoerd door ds. Van der Most Van Spijk, door den heer A. A. Schuit, die sprak als burgemeester van Kortgene en als president-kerkvoogd en als vriend van den overledene. Spr. memoreerde, dat de heer Dorst 32 jaar lid van den Raad is geweest, terwijl hij ruim 23 jaar kerkvoogd was. Verder 'hebben de heeren Sibbles uit Ede en M. van Nieuwenhuyzen uit Kamperland, schoonzoons van den overledene, het woord gevoerd en voor de laatste eer, hunnen va der bewezen, bedankt. BRESKENS. In een der lokalen van de openbare school hield Maandag de vereeni- ging „Floralia" afdeeling Breskens haar al gemeene vergadering. De opkomst was mi niem. In haar openingswoord sprak mevr. De Pree hierover haar teleurstelling uit. Het jaarverslag memoreerde het overlijden van den heer J. van Luijk die als voorzitter van de vereeniging steeds voor de belangen ■op de bres stond. Een 2-tal tentoonstellin gen in het afgeloopen jaar gehouden ontvin gen van de zijde der leden zeer weinig be langstelling. Herinnerd werd nog aan de excursie die de vereeniging ondernam naar de Floraliatentoonsteling te Gent. Uit het verslag van de penningmeesteresse bleek, dat er een batig slot van 9 was, dat ech ter nog vermeerderd moet worden met de uitkeering van het hoofdbestuur zoodat het dan 27 wordt. Het grootste deel der bestuursleden was v an meening dat nu de belangstelling der leden zoo vermindert men de vereeniging maar moest opheffen. Een groot bezwaar hieraan verbonden is, dat Breskens dan geen kans meer maakt om ook .nog eens de groote Ooft- en Tuinbouwtentoonsteling te krijgen. Na eenige besprekingen werd be sloten de afdeeling te handhaven, gezien het goede saldo en het aantal leden dat toch nog 37 bedraagt. Den leden wordt dit jaar een plant verstrekt n.b. een „Ster van Bethlehem" (wit). De heer I. Salomé werd als bestuurslid herkozen. Heden is door de Nederlandsche Ver. eeniging van huisvrouwen een medaille en oorkonde uitgereikt aan Jozina J. Riemers, wegens 20-jarigen dienst als dienstbode bij de familie A. M. Moggré te T e r n e u z e n. Ged. Staten hebben het voor het alge meene rijverkeer bestemde gedeelte van den weg Groede Nieuwvliet PotjesSluis voor zoover daarnevens een vrijliggend rij wielpad aanwezig is, voor het zonder-nood zaak-berijden met rijwielen gesloten ver klaard. 102-jarige overleden. In den ouderdom van ruim 102 jaar is I gisteren te Ede overleden mevrouw Maria Strunk, weduwe van J. van Ankum. De overledene had op 31 December onder I groote belangstelling haar 102den verjaar-1 dag gevierd. Drie personen gewond. Vanochtend heeft zich in de Zandstraat no. 4 te Hoensbroek een drama afgespeeld, waarbijdrie personen min of meer ernstig werden gewond. Bedoeld perceel wordt bewoond door het gezin van den mijnwerker Duisings, be staande uit vader, moeder, zoon en twee dochters. Bovendien woont bij hen in een broer van vrouw Duisings, Ruiters genaamd en de 40-jarige kostganger Bierman. Den laatsten tijd was de verstandhouding tusschen Duisings en Bierman, die reeds twintig jaar bij hem in den kost is, niet goed. Herhaaldelijk ontstond er ruzie. Zoo ook gisteravond. Bierman was onder den invloed van sterken drank en het kwam tot een woordenwisseling tusschen beiden. De ruzie liep zoo hoog, dat de hulp van de politie en maréchaussée werd ingeroep'en om den vrede te herstellen. Het bleek 's nachts, dat B., zijn kwade bui nog niet te boven was, want tusschen drie en vier uur ontstak hij over het snorken van Ruiters, die met hem de slaapkamer deelt, in woede. Onder de woorden: „Dat Zwaar vonnis tegen busonderne mer zonder vergunning. De Haagsche kantonrechter, heeft gis ter den 39-jarigen Haagschen busonderne mer W. v. d. W. bij verstek veroordeeld tot een geldboete van 1000 gulden subs, zes maanden hechtenis. Op 16 Februari van dit jaar had hij vol gens de dagvaarding omstreeks den middag op den Leidschestraatweg onder Wassenaar anders dan krachtens eenigerlei vergunning als bedoeld in art 2 van het reglement autovervoer personen 1939 met een auto bus personen tegen vergoeding doen vervoe ren, teneinde met dat vervoer voor zichzelf of voor de n.v. waarvan hij directeur is, winst te behalen. POLITIERECHTER TE MIDDELBURG. (Zitting van Dinsdag 7 Maart 1939.) De volgende personen werden gedag vaard: A. M„ 19 jaar, loopjongen te Koudekerke, wegens: le diefstal van een rijwiel toebe- hoorende aan J. P. Verschure op 2 Febru ari 1939 te Koudekerke; 2e verduistering van een rijwielplaatje toebehoorende aan K. Wielemaker op 24 Januari 1939 te Kou dekerke. Goes, 7 Maart. Op de graanmarkt was de aanvoer klein. Schokkers 11.50—12.00; Kookerwten 10; Karweizaad 26.3527.00. Aardappelen: Bonte 2.602.65; Blauwe 2.80—3.00. Rotterdam, 7 Maart. Totaal aan voer 4835. Paarden 197; veulens 4; magere runderen 941; vette runderen 835; vette kalveren 53; graskalveren 101; nuchtere kalveren 2359; schapen en lammerên 268; varkens 13; biggen 1; bokken en geiten 63. Prijzen per kg. Vette koeien le kw. 70; 2e kw. 60; 3e kw. 3646; vette ossen le kw. 64; 2e kw. 58; 3e kw. 3646; stie ren le kw. 58; 2e kw. 52; 3e kw. 46; vet te kalveren le kw. 100; 2e kw. 90; 3e kw. 6070; schapen le kw. 49; 2e kw. ~43; 3e kw. 32; lammeren le kw. 55; 2e kw. 47; 3e kw. 42; graskalveren 2e kw. 50; 3e kw. 40; nuchtefe kalveren le kw. 29; 2e kw. 24; 3e kw. 19; slachtpaarden le kw. 51; 2e kw. 42; 3e kw. 32. Prijzen per stuk. Schapen le kw. 24; 2e kw. 19; 3e kw. 17; lammeren 21; 2e kw. 16; 3e kw. 12; nuchtere slachtkalve- ren le kw. 7; 2e kw. 6; 3e kw. 4; nuch tere fokkalveren le kw. 21; 2e kw. 17; 3e kw. 14; slachtpaarden le kw. 225; 2e kw. 185; 3e kw. 110; werkpaarden le kw. 340; 2e kw. 270; 3e kw. 130; hitten le kw. 250; 2e kw. 190; 3e kw. 120; stieren le kw. 260; 2e kw. 190; 3e kw. 140; kalf- koeien le kw. 280; 2e kw. 215; 3e kw. 150; melkkoeien le kw. 275; 2e kw. 205; 3e kw. 150; varekoeien le kw. 195; 2e kw. 160; 3e kw. 140; vaarzen le kw. 170; 2e kw. 150; 3e kw. 110; pinken- le kw. 130; 2e kw. 110; 3e kw. 90; graskalveren le kw. 50; 2e kw. 35; 3e kw. 25; bokken en geiten le kw. 10; 2e kw. 8; 3e kw. 5. Vette koeien en ossen, aanvoer als vo rige week, handel kalm, prijzen als giste ren, pr. koe tot 74, ossen tot 66 ct.; stie ren, aanvoer iets ruimer, handel flauw, prijzen iets lager; vette kalveren, aanvoer niet grooter, handel lusteloos, prijzen als vorige week, prima tot 110; schapen en lammeren, aanvoer iets kleiner, handel tamelijk, prijzen iets hooger; nuchtere slacht- en fokkalveren, aanvoer ruimer, handel matig, prijzen niet geheel prijshou dend; paarden, aanvoer korter, handel kalm, prijzen voor slachtpaarden iets la ger, werkpaarden en hitten onveranderd; kalf- en melkkoeien, aanv^r als vorige week, handel traag, prijzen onveranderd; varekoeien, aanvoer gewoon, handel lui, prijzen als vorige week; vaarzen en pin ken, aanvoer matig, handel slecht, prijzen iets lager; graskalveren, aanvoer iets kor ter, handel slecht, prijzen moeilijk te hand haven; bokken en geiten, aanvoer als vo rige week, handel vlot, prijzen onveran derd. uccil ui vvucuc. U11UC1 u<= muuiuai. Eisch1 maand voorw. met proeftijd van moet maar eens uit zijn", schoot hij op den I ïaar> en f 25 subs. 20 dagen hechtenis, slapenden man, die een schampschot aan I Vonnis1 maand gev. voorw. met proeft den hals kreeg. Het merkwaardige is, dat van 3 jaar en 25, subs. 15 dagen, niemand in huis de schoten heeft gehoord A. V., 24 jaar, groentekoopman te Kou- en iets van den aanslag gemerkt heeft. Tus schen kwart voor vijf en half zes nam het drama omvangrijker afmetingen aan. Toen men gereed was om naar de mijn te ver trekken, verweet Duisings Bierman zijn on verantwoordelijk gedrag van den vorigen avond, waarop laatstgenoemde wederom in woede ontstak, zijn revolver trok en eenige schoten op Duisings loste, die hem ernstig I in de maagstreek troffen. Het slachtoffer viel onmiddellijk ter aarde. De 27-jarige zoon, die zijn vader te hulp wilde snellen, werd op een drietal schoten onthaald, die hem op zeven plaatsen troffen. De inmiddels gewaarschuwde politie I dekerke, wegens heling van een rijwiel op 2 Februari 1939 te Middelburg. Eisch en vonnis: 1 maand gev. J. F. van B., 37 jaar, caféhouder te Vlis- I singen, wegens het als eigenaar van een hond, waarvoor belasting verschuldigd is, geen aangifte doen. Eisch en vonnis: 10, subs 5 dagen. J. P. K., 39 jaar, autoverhuurder te Vlis- singen wegens hetzelfde feit. Eisch en vonnis: 10, subs 5 dagen. L. de R., 50 jaar, werkman te Vlissingen idem. Eisch en vonnis: 10, subs 5 dagen. M. van K„ 23 jaar, reiziger te Soeburg, kwam juist op tijd, aangezien Bierman zijn I wegens huisvredebreuk gepleegd op 22 De-1 revolver met nieuwe patronen wilde vul- I cember 1938 te Middelburg, len. Hij was spoedig overmeesterd en werdl Eisch en vonnis: 10, subs 5 dagen, zwaar geboeid naar het politiebureau te I L. van S„ 20 jaar, zonder beroep te Soe-1 Hoensbroek overgebracht. I burg, wegens verduistering van 2.50 ten De slachtoffers zijn naar het St. Jozef- I nadeele van P. H. A. Flentrop in Decern- ziekenhuis te Heerlen vervoerd. De toe-1 ber 1938 te Vlissingen. stand van vader Duisings is ernstig, zijn zoon is er minder ernstig aan toe. Ruiters is er het beste af gekomen. KASSIER AANGEHOUDEN WEGENS VERDUISTERING VAN 1000.—. De politie te Amsterdam heeft vanochtend 'n 60-jarigen man aangehouden, die wordt verdacht van verduistering van ongeveer duizend gulden ten nadeele van zijn werk gever. De man, die als kassier werkzaam is op een kantoor in de binnenstad, heeft in de laatste maanden gedeelten van door hem ontvangen bedragen achtergehouden. FELLE BH AND IN KLEEDINGMAGAZIJN TE DIDAM. Gistermiddag is door nog onbekende oorzaak, brand ontstaan op de zolderver dieping van het kleedingmagazijn den fir ma F. Gilsing te Didam. Het pand, dat Eisch en vonnis: 10, subs 5 dagen. M. W., 40 jaar, werkman te Soeburg, we- gens wederspannigheid tegen de politie op 5 Februari 1939 te Soeburg. Eisch en vonnis: 15 subs. 10 dagen. L. M„ 40 jaar, koopman te Middelburg, wegens mishandeling van Jacobus Gillissen op 18 Januari 1939 te Middelburg. Eisch en vonnis: 10, subs 5 dagen. BURGERLIJKE STAND. Goes. Ondertrouwd: J. H. Smit 35 j. jm. te Kloetinge en M. de Jonge 25 j. jd.; C. de I Vlieger 46 j. jm. en M. A. Broekstra 29 j. jd.; J. Pik 28 j. jm. en L. H. van der Horst 25 j. jd. te Bergen op Zoom; H. B. Bouw man 32 j. jm. en A. B. Grutterink 27 j. jd. te 's Gravenhage; J. W. van Nienes 34 j. een oppervlakte van 40 bij 25 meter be-1 ^m' en A' C. van den Broecke 28 j. jd. te slaat en drie verdiepingen telt, stond I Kattendijke; C. v. Liere 24 j. jm. en J. Dees spoedig van onder tot boven in lichter 24 j. jd. te Kolijnsplaat; C. A. van Sabben AFLOOP VERKOOPINGEN. De notaris J. L. van der Harst heeft In „Het Kasteel van Batavia" te Westkapel le publiek verkocht: In de gemeente Westkapelle: 12. 77 a 26 c. (1 g. 290 r.) bouwland en Sprink, in het Rooswegeling, bp den weg van Aag- tekerke naar Westkapelle. Kooper W. Minderhoud Kzn., landbouwer te West kapelle voor 1850. 3 4. 68 a 10 ca (1 g. 220 r.) weiland aan de Platte Duinen, bij den Duinweg. Kooper K. Minderhoud Lzn., landbouwer te West kapelle voor 1160. 5. Ongev. 44 a 30 ca (1 g. 39 r.) bouwland in 't Hoekje, nabij den Boudewijnskerkschen Weg. Kooper W. de Pagter Willemszn., landbouwer te Westkapelle voor 970. Ten overstaan van notaris J. Mys en ten verzoeke van mej. wed. Ph. de Bruij- ckereVan Maldeghem werd verkocht een huis met tuin, gelegen te Draaibrug, ge meente Aardenburg, groot 3 a 17 ca. Kooper E. de Greeve te Aardenburg voor 1325. laaie. Het geheele gebouw werd een vol- i komen prooi der vlammen, de inventaris, waaronder zich de nieuwe voorjaarscollec tie bevond, werd mede door het vuur ver nield. De schade, die op 100,000 'wordt geschat, wordt door verzekering gedekt. VERDACHT VAN BRANDSTICHTING. Gisteravond is om half tien brand uitge- I broken ten huize van de familie K. Koning te Schildwolde, gemeente Slochteren. Het vuur, dat op den zolder was ontstaan, kon spoedig worden gebluscht. De heer K. eigenaar en bewoner van het perceel is ver dacht van brandstichting, aangehouden. Hij is naar Groningen overgebracht en ter be schikking van den officier van justitie ge steld. CLANDESTIENE ZENDER IN BESLAG GENOMEN. De radiocontröledienst der p.t.t. heeft op de Bergschelaan te Rotterdam, in samen werking met de recherche van den Bergsin- gel, een clandestiene zender werkende op pl.min. 20 m, in beslaggenomen. De eigenaar heeft bekend. Tegen hem zal pro ces-verbaal worden opgemaakt. NACHTELIJKE OVERVAL. Vannacht heeft een 47-jarige man bij het| bureau P. Aertszstraat te Amsterdam aan gifte gedaan, dat hij op den hoek van de I Ceintuurbaan en de Woustraat is aange vallen door vijf personen, die hem zouden hebben uitgescholden voor „N.S.B.-er". De man had een lichte hoofdwonde. Van de daders is geen spoor te bekennen en daar er bij den overval evenmin getuigen aan wezig waren, is het voor de politie een moeilijk geval. Twee Schotten gingen passagieren. Twee Schotten, een donkeyman en een matroos van het Engelsche vrachtschip „Boxhill", dat bij de Amsterdamsche Droog dok Maatschappij in reparatie ligt, waren Zaterdagavond in de hoofdstad gaan passa gieren. Tegen den Zondagochtend aan vaardden zij den terugtocht in eenigszins benevelden toestand: de een zou den ander aan boord brengen. Men was het echter niet eens over den weg en de eigenwijsheid van den donkeyman maakte den matroos zoo boos, dat hij hem een stomp tegen het 28 j. jm. te Maasbracht, laatst te Goes en M. E. H. van IJzendoorn 24 j. jd.; A. J. Flipse 35 j. jm. en D. A. Meijer 31 j. jd. te Kattendijke. BevallenA. E. Buijsrogge, geb. De Maat z. te Kloetinge; P. C. de Jonge, geb. Nieu- wersteeg d. Overleden: W. J. v. d. Valk 61 j. jm.; H. Vermaire 66 j. echtgen. D. Melio te Baar land; A. Stroosnijder 31 j. jm. te Kruiningen. (D.Z.) Vlissingen. Van 26 Maart. Ondertrouwd: P. J. Greiner 27 j. jm. en I M. J. Lems 28 j. jd.; J. Geluk 26 j. jm. en E. v. Huizen 20 j. jd.; J. F. Jansen 31 j. jm. en J. J. Maas 20j.jd. Getrouwd: L. Butz 28 j. jm. en D. M. Doorns 28 j. jd.; S. W. M. Roest 25 j. jd. en I J. Meert 22 j. jd.; P. Koolwijk 27 j. jm. en B. D. de Bree 25 j. jd. Bevallen: M. H. J. van Gemert, geb. Schroevers d. (V.C.) Westkapelle. Van 27 Febr.6 Mrt. Overleden: Korna. Daane 71 j. echtgen. van J. Westerbeke. MARKTBERICHTEN. Goes, 7 Maart. Aanvoer 7 loopvarkens 44 biggen. V.V.Z.B. Aanvoer: 70.000 st. Kippeneieren gr. 2.953.42, kl. 2.9Q I 2.95; Eendeneieren 2.953.00; Gansen- eieren 8.00. Handelaarsnoteering: Boter 65 ct; Eieren j 2.60; Ganseneieren 7 ct. Noteering Z. L. M.-commissie: Fabrieks- I boter 90 ct.; Boerenboter 77%, 2e kw. 72%, afw. kw. 50 ct. Goes, 6 Mrt. Veilingsvereeniging „Zuid-1 Beveland". Groenten: Breekpeen 0.852.70, Koolrapen 0.452.50, Kroten 2.604, Prei 811, Snijsla 37, Uien (stek) 1, Witlof 21- 22, Bonte aardappels 2.40, Bevelanders 2.50, per 100 kg. Rabarber 8, per 100 bos. Knol- selderij 4.50, per 100 stuks. zenuwachtig en plotseling stak hij over I naajr rechts. Het gevolg was, dat hij werd hoofd toediende, waardoor deze zijn wankele I gegrepen en door de auto overreden. De evenwicht verloor en tegen de straat sloeg. Het slachtoffer is met een hersenschudding en verwondingen aan het hoofd naar de Valeriuskliniek vervoerd. De dader is aan-1 gehouden en opgesloten. DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER Zaandam: 1 doode. Te Zaandam is gisteravond de 40-jarige I wielrijder H van Rossum door een vracht- I auto overreden. De man was vrijwel op de gemeente Rhoon door een passeerende I slag dood. Van Rossum reed naar den lin- I auto overreden. Hij liep een schedelbasis-1 ker kant van den weg. Bij het hooren I fractuur op en is Maandag in het zieken- van het waarschuwingssignaal van de hem I huis aan den Coolsingel te Rotterdam aan1 achterop rijdende auto werd hij blijkbaar de gevolgen bezweken. man laat een vrouw en een kind achter. Noordbergum: 1 doode. I Gisterenavond is het achtjarig zoontje van de familie Pietersma te Noordbergum (Fr.), toen het plotseling den weg overstak, door een personenauto uit Leeuwarden aan- gereden. Het kind was onmiddellijk dood. Rhoon (Z.H.)1 doode. I De dertigjarige M. Zevenbergen is Zon dagavond op den Groenen Kruisweg onder Heden overleed plotseling, in den ouderdom van bijna 74 jaar, mijn lieve Man, WILLEM BAL, rustend arts. H. BAL—GROENVELD. Oostkapelle, 7 Maart 1939. Geen bezoek. Heden overleed onze lieve Echtgenoot en Vader, WILLEM DRONKERS, in leven Burgemeester-Secre taris der gemeente Poortvliet, in den ouderdom van 64 jaar. Poortvliet: C. DRONKERS— VAN DER SLIKKE. Den Haag: Dr. J. J. DRONKERS. Poortvliet: J. J. DRONKERS. Zandvoort: S. S. DRONKERS. Poortvliet, 5 Maart 1939. De begrafenis zal plaats heb ben te Poortvliet op Donder dag 9 Maart a.s. om 12.30 uur. Voor de vele blijken van mede even, ons betoond bij het over- ijden van onzen geliefden Man, Vader, Zoon, Behuwdbroeder en Oom, CORNELIS BLEUZé, getuigen wij onzen oprechten dank, inzonderheid aan de fam. Minder- ïoud en Mondeel. Namens de Familie, Wed. C. C. J. BLEUZé— NIESTHOVEN. Viiddelburg, 7 Maart 1939. De Heer en Mevrouw FERNHOUT bedanken, in verband met hun a.s. vertrek, voor ALLE LIDMAATSCHAPPEN. Voor de talrijke blijken van be langstelling, ontvangen zoowel tij dens de ziekte als na het overlijden van onze lieve Dochter en Zuster, DINA, betuigen wij onzen hartelijken dank. In het bijzonder aan H.H Doktoren en het verplegend perso neel van het Gasthuis voor de be kwame en liefderijke verzorging. C. L. J. v. STEENHUIJSEN E. A. F. v. STEENHUIJSEN- VAN PAMELEN SOPHIE. Middelburg, 7 Maart 1939. Gravenstraat 65. WEGENS STERGEVAL zal de winkel WOENSDAG 8 MAART den geheelen dag GESLOTEN ZIJN. A. VAN DER WEELE Zn. Korte Delft a.d. Dam, Middelburg. Bij verjaring, trouwen of andere feestelijke gelegen heid, is een van KORTE DELFT 1, M'BURG, een blijvende herinnering. Groote keuze in eiken prijs. Zie de Etalages. Indien ge Uw woning gezellig wilt maken, moet U beslist niet nalaten bij ons een kijkje te ko men nemen. Indien U dit nu moeilijk schikt, vraagt dan vrij blijvend onze geïllustreerde prijscourant. GABRIëLSE Langeviele Middelburg. 60 modelkamers. Vi Hoe speel je dot toch klaar, dat je handen altijd zoo mooi blijven? Kijk eens de Maar, schat, dat is toch heel eenvoudig. Hierin ligt het geheim opgesloten een tube Kaloderma-Geléel 's Avonds voor het naar bed gaan moet U de handen was- schen en goed drogen. Don onmiddellijk erna met Kalo dermo-Gelée inwrijven Ongeloofelijk, hoe zacht en goedverzorgd je handen toch ji zijn, en don nog bij al je j: eigen huishoudwerk. Ze zien er heusch uit, alsof je nooit li HET SPECIALE MIDDEL TER VERZORGING DER HANDEIV

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 3