YSCOLA*S YSCOIA*S I Csfafom lmengd nieuws. sport. G0EDK00PE TREIN Dr. A. SNETHLAGE LAATSTE BERICHTEN. AFWEZIG te.m. 19 FEBRUARI HET VREEMDELINGENVERKEER. BIERVLIET VLEKKENWATER voor vuil, vei, smeer en zooveel meerl cfc per flacon Rotterdam, Den Haag, en Amsterdam op WOENSDAG 22 FEBRUARI RUGGEGRAAT 1 i 1 DIENS'VlEISJE DAT F 300 WEGNAM, IN AkjXDOOiïN AANGEHOUDEN. Korten tii geleden had een mevrouw wo nende op ie Da Costakade te Amsterdam, zooals merVieh zal herinneren, zonder na der te inlïrneeren, een meisje in dienst genomen, li een dag verdween dit meisje met medenAiing van een portemonnaie met driehAderd gulden uit een dames- iasch. Volgeil het signalement, dat de be drogen mevrlw de politie opgaf, was er gelijkenis meieen foto, welke in het poli tieblad voorkiam van een meisje, dat werd gezocht bor verschillende diefstallen, onder andere ik voor een diefstal te Den Haag. Reeheroeur Bakker ging aan het speuren, met et, resultaat, dat hij het meisje g stermidag te Apeldoorn, waar zij «en paar dagen, looals zij zeide, bij kennis sen met vacantia vertoefde" kon aanhou den. Het meisje is Star Amsterdam overge bracht en óp het A polvtieooreau Marnix- straat opgesloten. Ofc het bureau P. Aertz- jstraat-heeft van 'n Vevr. wonende in Zuid, een klacht, dat ditVneisje na korten tijd in dienst te zijn gevgesf. met geld van de familie is verdwenen, Van de driehonderd gulden, welke zjj op de Da Costakade hal weggenomen, was nog vijf en vijft'g guden in de portemon naie van deze mevrouv, over. Van het an dere had zij goede sif- gemaakt. tlTOBUS TEGEN E|OOM GEREDEN. Drie personen érnstig en enkele anderen licht gelwond. istermiddag is een autoijis van den dienst eerenveenGroningen ip den weg van etsterzwaag naar Lippenhuizen, bij het ■jjken voor een andere]autobus, in volle tegen een boom gereden, welke af- p. In de bus zaten 32 personen. De 0'trice werd zeer ernstig gewond, ter- vee passagiers eveneens ernstige ver- .dingen opliepen. De ahauffeur van de jus bleef ongedeerd. Van de overige inzit tenden liepen enkelen snijiyonden van glas scherven op. De drie ernstig gewonden zijn naar het ziekenhuis te Heerenveen ver voerd. De autobus werd zwaar beschadigd. De gewonden zijn de ongeveer 40-jarige mevrouw Eysinga uit Zutlen, die vrij ern stige verwondingen aan het hoofd heeft op- geloopen en de 19-jarige rnej. Stuivenwald uit Heerenveen, de conductrice van de bus, die er erger aan toe is ert zeer zwaar aan het hoofd werd gewond. De derde gewon de, de heer Hettinga uit Lemmer, die met een kleine hoofdwonde het ziekenhuis wérd binnengebracht, kon, na te zijn behandeld, naar zijn woning vertrekken. DRIE ARBEIDERSWONINGEN IN DE ASCII GELEGD. Gistermiddag heeft in de buurtschap Horenkamp te Ammerzoden een felle brand gewoed, welke drie arbeiderswoningen in de asch heeft gelegd. Het vuur is ontstaan in de woning van de familie de Goey. De vlammen sloegen spoedig over naar de aangrenzende wonin gen van de families Dekkers en Van Mil, De brandweer van Ammerzoden was na eenigen tijd op de plaats van den brand aanwezig en bestreed het vuur in samen werking met enkele burgers. Niettemin werden alle drie woningen een prooi der vlammen. De inboedels korfden voor een ge deelte worden gered. De porgaak van den brand moet naar alle waarschijnlijkheid worden gezocht in een lek in den schoorsteen. E s schade wordt door verzekering gedekt. Elizabeth Zernike De schrijfster Elizabeth dag het slachtoffer geworc 5: hevige autobotsing op dei bergScherpenzeel. Zij be stige hersenschudding en Amersfoortsche ziekenhui» Man verdronken bij Gistermiddag is in het ïewond. ïernike is Vrjj- n van een vrij weg Wouden- wam een ern- naar een der :«jn oergebracht. Nijmegen. laas- en Waal kanaal bij Nijmegen verdronken de 48- jarige B. uit Nijmegen. De man was vader van v|jf kinderen. OOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER Leeuwarden: 1 (doode. Gisteravond wérd op de Nieuwestad te Leeuwarden, de 84-jarige F. Oosterbaan, bö het oversteken van den rijweg aange reden door een motorrijwiel. De oude man liep een schedelbasisfractuur op. In den afgeloopen nacht is hij aan de gevolgen «aarvan overleden. Tilburg 1 doode. Zondagmiddag js op het kruispunt Na- tT^ieuwstraat te Tilburg een nc iONariL lr6qr-Hen touringcar gereden. De 19-jarige F. Schimmel, die op de duo zat, werd hierbq gewond. Ofschoon ziin toe stand zich in het begin niet ernstig het aan zien, werd deze zoo ongunstig, dat de jon geman vannacht in het Elisabeth zieken huis aldaar is overleden. AFLOOP VERKOOPINGEN. Notaris mr. P. Loeff heeft Dinsdag middag in café Jongepier te Meliskerke in het openbaar verkocht: Een huls en tuin aan de Noordstraat A 27 te Meliskerke, groot 177 ca. Kooper L. Y®™*®6 ^z- werkman te Meliskerke voor 1Q50. iJZENDIJKE. Ten overstaan van notaris mr. A. Peereboom te Groede en ten ver zoeke van mej. wed. Ch. Raes—Lecluyze te tJaendpke werd verkocht een huis waarin care met daarachter gelegen quarantaine- stal, boomgaard, welland en bouwland, alles gelegen te IJzendijke, Ponte en groot 1,14 70 ha. Kooper werd Th. Baecke te Watervliet (B.) voor- 8000. i. Men schrijft ons: Wanneer men vroeger op reis ging, zon der dat dit om bepaalde redenen of voor -aken moést, dan was men een „avontu rier". De verbetering van de reeds be gaande, en de invoering van nieuwe ver voermiddelen hebben echter tezamen met de in zwang gekomen jaarlijksche vacan- tie en de wettelijke regeling daarvan, een enorme verandering teweeggebracht. Het op reis gaan is heden ten dage zoo gewoon, dat men raar opkijkt, wanneer men hoort, dat iemand zijn geheele vacan tia „niet uit de stad is geweest". Deze reisgewoonte is natuurlijk heel geleidelijk ontstaan, en veroorzaakt, vooral uit de grootere steden, een trek naar andere deelen van het land en naar het buiten land. Het sparen, om gedurende de vacantie anders dan anders te kunnen doen, is ■aanmerkelijk toegenomen en het totaalbe drag, dat voor dit doel wordt uitgegeven is reusachtig. Hierdoor js het vreemdelingen verkeer een economische factor van be- iteekenis geworden, want het geeft velen jwerk en nieuwe, inkomsten en biedt talloo- Jzen nieuwe mogelijkheden. Binnenlandsch toerisme. Bij het vreemdelingenverkeer hebben wij twee soorten te onderscheiden, nl. het binnenlandsch en het buitenlandsch ver keer van toeristen. Wanneer iemand voor een paar weken van Amsterdam naar de heide gaat, is hij daar een vreemdeling, een binnen landsch toerist. Zijn uitgaven worden ver plaatst, het land in zijn geheel wordt er dus niet rijker van, maar wel de streek, waar hij verblijft. Zoo ontstonden er in tallooze gemeenten V.V.V.'s, vereenigin- gen, die het vreemdelingenverkeer naar dat bepaalde deel van ons land wilden bevorderen. Jaarlijks storten zij een vloed van propaganda-materiaal over den Neder lander uit en trachten hem over te halen, daar en daar zijn vacantie door te bren gen. Niettegenstaande de groote concurrentie kan bijna elke V.V.V. succes boeken Want de stedeling, die een buitenlandsche reis niet kan betalen of rust behoeft, zal de heide en de bosschen opzoeken, ande ren gaan weer naar de badplaatsen of centra voor de beoefening van bepaalde takken van sport. Gaan echter de vacantiegangers van de kleine gemeenten, die de stedelingen heb ben gelokt, weer naar de groote steden, dan is uit economisch oogpunt gezien, een gedeelte van het verkregen voordeel door deze uitwisseling weg. Niet echter het geestelijk voordeel, want beiden zijn uit hun dagelijksche sleur ge weest en hebben krachten opgedaan om met nieuwen moed weer aan het werk te gaan. Het zijn slechts de badplaatsen en ande re zg. pension-plaatsen, die zonder twijfel van het binnenlandsche vreemdelingenver keer, in hooge mate profijt trekken. Kan nu zoo'n V.V.V. ook trachten door buitenlandsche propaganda het bezoek van buitenlanders te stimuleeren? Dat zeker niet, want een buitenlander zal nooit voor die eene gemeente een reis naar ons land maken, tenzij het doel van zijn reis een bepaald „Kurort" bv. een groote badplaats is. Maar een ieder begrijpt, dat bv. propa ganda voor Giethoorn in Engeland of Ame rika zijn baten nietoplevert. Zulks moet centraal voor en door het geheele land ge schieden, en deze taak vervult in ons land de Alg. Ned. Vereeniging voor Vreemdelin genverkeer. Buitenlandsch toeristenbezoek. In tegenstelling met het binnenlandsch toeristenverkeer wordt door een druk bui tenlandsch vreemdelingenverkeer het volksinkomen vergroot. Zoo kreeg Oostenrijk in den laatsten tijd jaarlijks 75 millioen gulden aan inkomsten uit het toeristenbezoek, ons land slechts 4 millioen. En bovendien reisden de Oos tenrijkers zelf weinig in het buitenland, terwijl de Nederlanders ieder jaar milli- oenen meer in het buitenland uitgeven. Dit bracht den minister er indertijd dan ook toe de „beruchte" reisbelasting voor te stellen, welk wetsvoorstel door het al gemeen protest wel ingetrokken moest worden. Veel logischer en economisch veel juister is het echter om te trachten het vreemdelingenbezoek aan Nederland te vergrooten om die Nederlandsche uitgaven te compenseeren. Deze toename kan slechts verkregen worden door de bekendheid van Nederland in het buitenland te vergrooten, dus dit land in het buitenland te propageeren. Vóór men echter een land kan aanprjj zen als toeristenland, moet het aan zekere eïschen voldoen. Is Nederland geschikt voor vreemdelingenverkeer Wanneer een land als bv. Bulgarije pro paganda ging maken, zou het eerst heel wat in eigen land moeten veranderen, wilde het er succes van hebben. Want al zou het in vele opzichten interessanter zijn dan andere landen, het heeft geen gelegenheid véél toeristen te ontvangen. Wel zullen de enkelen, die de slechte we gen. berijden en zich in onfrissche dorps hotelletjes begeven, beloond worden voor hun moeite om zoo'n land te „ontdekken", maar veel baten zullen deze voor het land niet opleveren. Wil een land een noemenswaardig vreemdelingenverkeer hebben, dan dient het in de eerste plaats een uitstekend we gen- en spoorwegnet te hebben. Boven dien een hotel- en restaurant-bedrijf, aan gepast aan de internationale eischen. En hieraan voldoet ons land als egn van de beste! Nergens ter wereld bestaan er zoovele en zulke goede wegen als bij ons. De speciale autowegen wekken zelfs de bewondering op van de op dit gebied zoo verwende Amerikaansche automobilis ten. Van den weg gescheiden rijwielpaden en speciale wegén voor langzaam verkejer bestaan slechts hier. Onze nieuwste .trei nen kunnen wedijveren met de beste bui tenlandsche en staan aan den top, wat betreft veiligheid, netheid en vorzorgdheid. Daarnaast onderhouut de K.L J\X. een binnen- en buitenlandsch luchtverkeer, dat wijd en zijd vermaardheid verwierf. En dan is de wegbebakening, zooals deze hier, nog wel op particulier initiatief, ge- scniedt, onmisbaar en onovertreiuaar. Vvit zelf veel in het buitenland gereisd heeft, weet hoe haveloos en onduidelijk daar de wegwijzers dikwijls zijn. Het zijn dan ook meestal giften van oliemaatschappijen, die aan het onderhoud weinig zorg oesteden Wélk een tegenstelling vormen daarmede onze A.N W.B.-wegwijzers en de door den A N.W.B., de K.N.A.C. en andere ver- eenigingen geplaatste waarschuwingsbor den, zonder welker bestaan ons land voor vreemdelingen onbereisbaar zou zijn'. Onze hotels zijn bijzonder internationaal georiënteerd. Het grootste deel van de di- rectie's en het personeel heeft practijk op gedaan in de Europeesche of Amerikaan sche wereldsteden. Men kent de wenschen en gewoonten van iedere nationaliteit, en weet alle gerechten smakelijk op te die nen. Trouwens, ons land heeft den naam van een goeden pot te verschaffen! Maar één ding is -jammer. De buitenlan der komt zoo weinig in aanraking met onze echt nationale gerechten. In Italië eten wij spaghetti, in Hongarije goulash, doch de Franschman vindt hier dezelfde liflafjes als in elk Parijsch restaurant. Ook de natuurlijke ligging van een land is van belang. Ligt het in een „uithoek", dan moet de toerist er doelbewust naar toe, ligt het tusschen vele andere landen, dan profiteert het ook van de vele „door- gangs"-toeristen. Wat dit betreft heeft ons land geboft. Het ligt tusschen de grootste landen van Europa en men kan bijna geen West-Eu- ropeesche reis bedenken, of men schakelt het er bij in. Toen er in Parijs een wereldtentoonstel ling gehouden werd, steeg het aantal Sean- dinaviërs enorm. Maar ook het aantal Zui derlingen nam toe. De Italiaan, die toch al eenmaal op reis was, ging nog dikwijls even door Zoo bracht de Olympiade te Berlijn een vergroot bezoek van Engelsehen en Ame rikanen tegen een aanzienlijke verlaging van het contingent bezoekers uit andere landen. Zonder te spreken van de groote ver scheidenheid bezienswaardigheden op ve lerlei gebied, die Nederland den toeristen biedt, neemt het door de bovenstaande factoren reeds een uitzonderlijke positie in, een positie, die op alle mogelijke ma nieren moet worden uitgebuit. Daarover in een volgend artikel meer. DE HONGAARSCHE REGEERINGS- CRISIS Imredy moest aftreden, omdat zijn overgrootmoeder een Jodin was Havas meldt uit Boedapest: Minister-pre sident Imredy heeft zijn aftreden officieel bekend gemaakt in de vergadering van de regeeringspartij, welke vanochtend is gehouden. Hij motiveerde zijn aftreden met te wijzen op zijn Joodsche voorouders. Een van zijn overgrootouders van moederszijde was Jood. Imredy heeft eenigen tijd geleden, hier toe door de oppositiepers genoopt, in het openbaar zijn Joodsche afkomst ontkecd IJZERGEBREK IN JAPAN. Reuter meldt uit Tokio: Uit de straten vein Tokio zijn alle ijzeren lantaarnpalen, leuningen, banken en putdek sels weggenomen om er munitie van te ma ken. Ook de aschbakken en komforen uit de regeeringsbureaux zullen tot dit doel worden versmolten. Men schat, dat het mi nisterie voor het verkeer ongeveer 6000 ton ijzer bijeen heeft gebracht. RECHTSZAKEN. MISHANDELING VAN OUD-MINISTER VAN SCHAIK. De 38-jarige accountant B. H. M. B., is door den Haagschen politierechter tot ze ven weken gevangenisstraf veroordeeld, omdat hij den oud-minister van justitie, mr. Van Schaik een klap in het gezicht heeft gegeven. In hooger beroep verzwaarde het Haagsche gerechtshof deze straf tot vier maanden gevangenisstraf, waarvan twee maanden voorwaardelijk met een proeftijd van drie jaar. GYMNASTIEK De Nederlandsche kampioenschappen. Voor de Nederlandsche kampioenschappen turnen, welke op Zondag 19 Februari te Leeuwarden worden gehouden, hebben 30 heeren en 19 dames ingeschreven, waaron der velen zijn, die tot de beide keurcorpsen van het K.N.G.V. béhooren. Ook enkele juniores komen uit op de kampioenschappen. Mej. Paezens, die in 1938 kampioene werd, komt haar titel ver dedigen, terwijl Wiesje RietveldWolzac, de oud-kampioene, na een afwezigheid van drie jaar, weer onder de deelneemsters is. Bij de heeren kunnen Kok uit Rotterdam en Melkman uit Vlissingen door blessures niet uitkomen. HOCKEY. CADETTEN IIMMHC 2—2. In een zeer aantrekkelijk gespeelden wed strijd, was het MMHC niet mogelijk het verder te brengen dan een gelijk spel; hoewel een kleine overwinning zeer zeker verdiend was geweest. Na de beginbully waren het eerst de cadetten in den aan val, doch langzaam maar zeker gingen de Zeeuwen overheerschen. Uitstekend mag zeer zeker het verband genoemd worden, dat er in dezen wedstrijd bestond tusschen de middenlinie en voorhoede van MMHC Voortdurend werd het doel van de CHC bestookt maar doelpunten kwamen er niet. De doelverdediger der Cadetten en ook de linksback waren geweldig op dreef. Een tweetal strafcorners leverde MMHC niets op. De Cadetten ondernamen enkele ge vaarlijke uitvallen, maar de Middelburg- sche verdediging bleef het terrein meester. Uit één der vele aanvallen lukte het ein delijk den linksbinnen van MMHC met een keurig en hard schot den doelverdediger der Cadetten te verschalken. De gasthee- ren wisten eenige strafcorners te forcee- ren. Eén dezer leverde een strafbully op, toen de linksback van MMHC de bal op zijn voet kreeg terwijl hij in 't doel stond. Op handige wijze wist hij deze, al te streng toegekende strafbully onschadelijk te ma ken. Na de hervatting was het weer MMHC, dat tot den aanval overging. Hoe keurig ook de midvoor het spel verdeelde, hoe snel de buitenspelers ook liepen en afge meten voorzetten gaven, het wilde maar niet lukken nog een doelpunt te maken. Het succes kwam zelfs voor de Cadetten, toen de linksbuiten, op niet geheel zuivere wijze, de MMHC-doelman wist te passee- ren. De MMHC-backs konden niet voor komen, dat op een gegeven moment de midvoor der Cadetten hun te snel aï was en met een goed schot den stand op 21 bracht. Met den moed der wanhoop be gonnen de Zeeuwen opnieuw den aanval. Weer kwam het doel der Cadetten onder hooge druk te staan, doch de doelverdedi ger hier wist van geen wijken. De MMHC.- rechtsbuiten voerde zijn snelheid haast tot het ongeloofelijk op; geen der Ca detten kon hem dan ook meer houden. Eén van deze snelle rennen werd besloten met een geweldig keihard schot, dat ein delijk te machtig bleek voor dén keeper. Heftige pogingen aan weerskanten om de overwinning té behalen liepen op niets uit. V\ AFLOOP AANBESTEDINGEN. De hoofdingenieur-directeur van den Rijkswaterstaat in Zeeland heeft heden te Middelburg aanbesteed het onder houden van den Rijksweg op Walcheren en op den Sloedam en den Rijksweg Breskens- Belgische grens gedurende 1939 twee per- ceelen en in massa. Raming perceel 1. 3650; perceel 2 9600. Massa 13250. Inschrijvers eerste perceel: J. Verheijke, EUewoudsdijk 3810; J. H. v. d. Ven, Vlis singen 3780; P. J. van de Sande, Bres- kens 3750; L. van Boven, Ellewoudsdijk 3692; J. en H. Geldof, Serooskerke 3650 J. Haringman, Kolijnsplaat 3645; M. Hoo- gesteger, Wemeldinge 3580; L. G. J. v. d. Ven, Koudekerke en M. Wandel, Schoondij- ke 3570; C. Wisse, Nieuwdorp 3546; M. W. Knuist, Goes en J. Knuist 's-Heer- Arendskerke 3440. Tweede perceel: P. Cornelis, Hoofdplaat 9800; J. H. v. d. Ven, Vlissingen 9400; M. W. Knuist, Goes en J. Knuist, 's-Heer- Arendskerke 9460; L. G. J. v. d. Ven, Koudekerke en M. Wandel, Schoondijke 9416; J. Haringman, Kolijnsplaat 8950; L. Zoetemeijer, Brielle 8830; P. J. van de Sande, Breskens 8767; A. J. Cambier, Breskens 8663. Massa: P. Cornelis 13800; M. W. Knuist en J. Knuist 12860; L. Zoetemeijer 12190. BURGERLIJKE STAND. Middelburg. Ondertrouwd: J. Hoogenboom, 22 j. jm. en I. K. Schotel, 19 j. jd. Goes. Bevallen: A. E. Florusse, geb. Douw z. (D.Z.) Aardenburg. Over de maand Januari. Bevallen: M. M. de Clerck, geb. Pauwels d.; L. M. A. Remijn, geb. Taalman d. Overleden: E. M. Musson 59 j. echtgen. P. B. Verpraet. (A.A.) MARKTBERICHTEN. Middelburg, 14 Febr. Groentenveiling. Veldsla 1.07—1.14 c., Spruiten 21—39 c., Witlof 1927 c., Schorseneeren 1718 c., Koolrapen 1,54 c., Peën 411 c., Uien 1,5 6 e., Kroten 4,5—6 e., Savoye kool 8 c., Roode kool 38 c., Rapen 34 c., Prei 8 22 c., alles per kg, Azalea's 17 c., per pot. Goes, 14 Febr. Veilingsvereeniging „Zuid- Beveland". Kleine veiling. Appels: Goudrei- netten 24-25, Zure Ermgaarde 13, p. 100 kg. Zoete appels: Kroet en val appels 15, per 100 kg. Peren: St. Remy 28, per 100 kg. Groenten: Breekpeen 23.50, Koolrapen 2.50, Sjalotten 12, Uien (stek) 0.602, Kro ten 0.80—5, Roode kool 8, Witlof 23—26, Aardappels 2.504.50, idem drielingen 2.50 per 100 kg. Diversen: Clyvia's 0.710.75 per pot. Oostburg, 15 Februari. Op de graanmarkt was heden weinig aanvoer. Gerst 7.758, Haver 66.25; Erwten 1010.25, Bruine boonen 3033, Maan zaad 3031. Rotterdam, 14 Febr. Op de heden in het Veilingslokaal Warmoeziersstraat 37 39, gehouden veiling, deden kippeneieren 2.803.70. Aanvoer 150.000 stuks. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent A. CORNELIS. ZWEMMEN. Nieuw wereldrecord 100 yards rugslag. De Amerikaansche zwemmer Adolf Kie- fer heeft te Austin (Texas) zijn eigen wereldrecord op de 100 yards rugslag met 1. sec. verbqterd, door den afstand in 58,8 sec. af te leggen. Ondertrouwd: R. v. ZALEN K. MEERTENS Oost-Souburg, 15 Februari 1939. Middelburg, J. STEVENSE en J. M. STEVENSE— VAN KOEVERINGE zeggen hierbij hartelijk dank voor de overstelpend vele treffende be wijzen van belangstelling vóór en bij hun huwelijk ondervonden. Middelburg, 15 Februari 1939. Heden overleed te Goes, zacht en kalm, onze geliefde Broeder en Zwager, LODEWIJK JACOBUS ADRIAANSEN, in den ouderdom van 68 jaar. DE FAMILIE. Middelburg, 14 Febr. 1939. Voor de talrijke bewijzen van deelneming ontvangen bij het over lijden van onzen geliefden Man, Vader en Behuwdvader, den Heer A. F. C. KORVER, betuigen wij onzen hartelijken dank. Wed. A. M. KORVER—DE MAN. S. E. A. L. GRIJSPEERE— KORVER, J. J. GRIJSPEERE. Middelburg, Februari 1939. Huidarts Middelburg Bij vonnis van de Arrondisse- ments-Rechtbank te Middelburg van 13 Februari 1939 is JOHANNA KERKHOVE, zonder beroep, geb. 13 April 1861 te Domburg, wonen de te Serooskerke (W.), wegens zwakheid van vermogens, op eigen verzoek gesteld onder curateele. Middelburg 15 Februari 1939. De Officier van Justitie te Middelburg, VAN DER FELTZ. Burgemeester en Wethouders van OOST- EN WEST-SOUBURG maken bekend, dat aangifte van nieuwe leerlingen voor de Open bare Lagere School moet plaats hebben vóór i April a.s. bij het Hoofd dier School, Verier. Ml DroflMaa WETTELIJKE k AANSPRAKELIJKHEIDS VERZEKERING MacdtcfoaftfUf - Stteeh Aanvragen voor Agentschap H. DE BRUIN, Inspecteur, Bredalaan 61, Eindhoven. van Vlissingen, Middelburg,Goes, Kapelle-B., Krabbendijke en Bergen op Zoom naar (naar Den Haag en Amsterdam ook van Roosendaal) Prijzen heen en terug 3e kl. van i 1.60 tot f 3.—. Zie aanplak- en strooibiljetten De êea elk goed reclame-plan ÜAQBL AD-RECLAME %*Èmm

Middelburgsche Courant | 1939 | | pagina 3