Advertentiën. M.van LOO HELPT DEN NOOD11DER DUITSCHE JODEN LENIGEN! Fa. HACKENBERG X Co, LANDBOUW. LAATSTE BERICHTEN. SPORT. HET WILDE KONIJN GRIJPSKERKE. MELISKERKE. SINT-LAURENS. De ramp van de „Ijsvogel". Voor Uw verlanglijstje! van W. J. CAMPER, RIJBROEKEN PLUSFOURS RATINé JEKKERS 1 FIETSJEKKERS GEMEENTE DOMBURG Opneming der Voetpaden Aanvang 25 November 1938 Opneming wegen en voetpaden met de kunst werken. Opneming wegen en voetpaden met de kunst werken. Opneming voetpaden met de kunstwerken. Aanvang 28 Nov. 1938. Stort Uw bijdrage op postrekening No. 215315 van de penningmeesteresse v.h. Zeeuwsche Comité tot Steun aan JoodschefVluchtelingen, Mevr. R. WEIJL—SNUIJFF, Middelburg.^ horeen was in een kast in de voorkamer. Ook da4 schijnen de mannen goed te heb ben geweten. Zonder dat de bakker, boven I wiens hoofd alles gebeurde, ook maar iets bemerkte, liep de inbreker weer de trap af. Het tweetal wandelde vervolgens naar bet huis van nog een derden medeplichtige: de broer van den man, die het plannetje had uitgedacht. In het bijzijn van de ver loofde van één der' mannen werd hier het geld geteld. Maar waar moest men er meej heen? Reeds werd hun de grond een beetje warm onder de voeten. Nu heeft de vader] van de twee broers een tuinhuisje in de Watergraafsmeer. En in den donkeren nacht wandelen zij naar de volkstuintjes en verstopten daar het geld. Toen probeerden ze te slapen. Toen de bakker en diens vrouw de in braak ontdekte werd onmiddellijk de poli-1 tie gewaarschuwd. „Dat moeten inbrekers zijn geweest, die op de hoogte waren" zoo oordeelde de recherche. Toen was de beurt aan den bak- ker om de politiemannen in te lichten om trent de personen, die met zijn doen en la ten goed bekend waren, die wel eens bij hem thuis waren geweest, enz. Er kwam voor de speurders een zeer gelukkige om standigheid bij. De vrouw van den bakker] namelijk, had omstreeks negen uur iemand de woningdeur zien uitkomen, dien zij van aanzien meende te kennen, Gewapend met dit signalement togen de politieagenten op onderzoek uit en nog denzelfden nacht slaagden zjj er in den man van zijn bed te halen. Een gedeeltelijke bekentenis volgde. Het geld werd in het tuinhuisje gevonden en nu was het slechts een kwestie van tijd, dat de andere vier medeplichtigen werden gearresteerd en opgesloten. Drieduizend gulden, het bedrag, dat zich volgens den bakker in de kast bevond, is echter niet teruggevonden. In het tuin huisje bleek 1.800 te zijn opgeborgen, één der broers had 200 thuis, terwijl bij het meisje in huis eveneens een bedrag aan geld werd aangetroffen. Totaal ongeveer voor ruim 2.000. De bakker blijft perti nent verklaren, dat het bedrag grooter is geweest en wanneer dit inderdaad het ge val is, dan zal de politie er nog wel in sla gen ook het restant op te sporen. Want de daders: vader, twee zoons, de verloofde van één dier zoons en een vriend zitten achter slot en grendel. HOOFDBESTUURSVERGADERING Z.L.M. Hedenmiddag werd in de „Prins van Oranje" te Goes een vergadering gehouden van het hoofdbestuur van de Zeeuwsche Landbouw Maatschappij. Na opening en vaststelling der notulen volgden de mededeelingen van den voor zitter, waarvan we de onderstande ver melden: Ordening in den landbouw. Het Dage- lijksch Bestuur heeft zich uitgesproken voor de overneming der landbouwcrisis maatregelen door de landbouworganisaties, indien de noodzakelijke zeggingschap bij de uitvoering wordt verkregen en loonende prijzen voor den landbouw in uitzicht wor den gesteld. Uienfederatie. Het Dagelijksch Bestuur nam kennis van de oprichting der Neder- landsche uienfederatie, welke zich ten doel stelt de beoordeeling en verbetering van de teelt en afzet van uien. Aan deze federatie werd een subsidie van 100 verleend. In het bestuur der federatie is de Z.L.M. vertegenwoordigd door den hr. J. M. van der Werff te Oosterland. Spoorwegraad. Het Dagelijksch Bestuur sprak als zijn meening uit dat de nieuwe dienstregeling der treinen op de Zeeuwsche spoorlijn een verslechtering tegenover vroe ger beteekent. Verschillende treinen zijn vervallen, terwijl andere op minder ge- De toestand van de gewonden. Omtrent den toestand van de bij het on- I geluk van het K.L.M.-vliegtuig „Ijsvogel" I gewonde passagiers, die in het Wilhelmina- gasthuis te Amsterdam verpleegd worden, vernemen wij, dat deze zich in het alge meen in den loop van den ochtend iets gun- I stiger liet aanzien dan men aanvankelijk durfde hopen. Niettemin blijft de toestand van de zwaarst-gewonden nog zorgelijk. PRINSELIJKE VERLOVING. Uit Rome: Officieel is gisteren de verlo ving van prinses Maria, de jongste dochter I van den koning van Italië, met prins Lode- wijk van Bourbon bekend gemaakt. VOETBAL. „GOESCHE BOYS" VERDWIJNT. Naar wij vernemen zal de V.V. „Goesche I Boys" hedenavond in een spoedeischende algemeene vergadering bijeenkomen, ter behandeling van een voorstel tot liquidatie of het aangaan van een of andere overeen- komst met de G.V. en A.V. „Goes". c.; slachtpaarden le kw. 46; 2e kw. 40; 3e kw. 30. Prijzen per stuk. Schapen le kw. 23; 2e kw. 20: 3e kw. 17; lammeren le kw. 15; 2e kw. 14; 3e kw. 12; nuchtere slacht- kalveren le kw. 10; 2e kw. 7; 3e kw. 5; nuchtere fokkalveren le kw. 25; 2e kw. 21; 3e kw. 18; slachtpaarden le kw. 200; 2e kw. 160; 3e kw. 90; werkpaarden le kw. 310; 2e kw. 250; 3e kw. 100; hitten le kw. 225; 2e kw. 180; 3e kw. 100; stieren le kw. 285; 2e kw. 205; 3e kw. 150; kalf koei en le kw. 310; 2e kw. 250; 3e kw. 170; melkkoeien le kw. 305; 2e kw. 245; 3e kw. 180; vareköêien le kw. 200; 2e kw. 160; 3e kw. 120; pinken le kw. 150; 2e kw. 120; 3e kw. 100; graskalveren le kw. 48; 2e kw. 38; 3e kw. 28; bokken en geiten le kw. 10; 2e kw. 8; 3e kw. 5. Vette koeien en ossen, aanvoer aanmer kelijk korter, handel matig, prijzen le kw. iets stijver, overigens onveranderd, pr. koeien tot 75; ossen tot 70; stieren, aan voer korter, handel matig, prijzen iets hooger; vette kalveren, aanvoer gering, handel vlot, prijzen als gisteren, prima tot 135; schapen en lammeren, aanvoer veel kleiner, handel lui, prijzen als giste ren; nuchtere slacht- en fokkalveren, aan voer iets grooter, handel vlug, prijzen iets lager; paarden, aanvoer matig, handel flauw, prijzen onveranderd; kalf en melk koeien, aanvoer korter, handel levendig, prijzen iets hooger; varekoeien, aanvoer iets kleiner, handel sleepend, prijzen on veranderd; vaarzen en pinken, aanvoer korter, handel kalm, pr.zen stabiel; gras kalveren, aanvoer korter, handel matig, prijzen iets hooger; bokken en geiten, aan voer als vorige week, handel traag, prijzen iets lager. BURGERLIJKEN STAND. Goes. Getrouwd: F. Y7. Telders 28 j. jm. te La ren en M. Fronsen van de Putte 21 j. jd. Bevallen: C. A. Dekker, geb. Kooijman z.; A. Crucq, geb. Van Hemert d. Overleden: J. N euwdorp 69 j. jd.; J. A. Knijper, 83 j., wed. F. J. Frenks; A. Kake- hëeke 81 j. wedn. J. W. Slink. (D.Z.) Vlisslngen. Van 1014 November. Ondertrouwd: A. va'" Eer.ennaam 27 j. en 1'. Meijer 22 j.: J. L. van Leeuwen 26 j. en A. de Nooijer 27 j. Getrouwd: P. Suurmond 27 j. en J. Duijve- kot 28 j. J. de Smit, geb. But z.; D. Wijgbers d.; M. C. Kats, geb. Meulmeester, geb. Ge- J. Bevallen Stom, geb. Schout d. schiere d. OverledenLouws 41 j.; D. H. de Jon ge 31 j. r ;,«a van J. Rentmeester; J. de Jonge 45 j. (V.C.) De gisteren gemelde uitslag van den wed- schikte tijdstippen zijn gaan rijden. Beslo- T strijd Hansweert-Dosko, zooals het A.N.P. AMSTERDAMSCHE POLITIE GOEDEN SLAG. SLAAT Daders van een 15-tal inbraken achter slot en grendel. Twee van de vijf daders vader, twee zoons, de verloofde van één dier zoons en een vriend die allen in meer of mindere mate medeplichtig zijn geweest aan de bru tale inbraak bij een bakker in de Dapper straat te Amsterdam, waarbij ongeveer 3000 werd gestolen, hebben zoo ver nemen we nog veel meer op hun kerf stok. Uit het verhoor, dat het vijftal gisteren is afgenomen, is gebleken, dat de politie met het zoo spoedig tot klaarheid brengen van dezen diefstal tevens de hand heeft gelegd op de daders van zeker 14 a 15 an dere diefstallen, welke den laatsten tijd in het Oostelijk stadsgedeelte van Amsterdam zijn gepleegd. Gedeeltelijke bekentenissen en vergelij king van stille getuigen hebben den recher chedienst de overtuiging gegeven, dat één der zoons een 23-jarige chauffeur en diens eveneens 23-jarige vriend de daders van deze reeks inbraken zijn geweest. In den regel werd gebruik gemaakt van een valschen sleutel, waarmede zij de buiten deur der woningen openden, waarna de deu ren der etages, die zijn wenscten te bezoeken, met een zwaar voorwerp of met een groo- ten schroevendraaier werden geforceerd. De vader en de tweede zoon zijn gisteren weer op vrije voeten gesteld, omdat is komen vast te staan, dat hun aandeel in de in braak bij den bakker niet van dien aard is geweest, dat langere vasthouding noodig is. Het meisje en natuurlijk haar verloofde en diens vriend blijven in verzekerde be waring. Vier vingers afgezaagd. Gistermiddag is de 70-jarige scheepstim merman E. van Vliet op de scheepswerf der firma A. Vuyk en Zoon te Capelle aan den IJssel met zijn linkerhand tusschen een zaagmachine geraakt. Vier vingers van de ze hand werden afgezaagd. Het slachtoffer is naar het ziekenhuis „Eudokia" te Rot terdam vervoerd. doodendagboek van het verkeer Doorn 1 doode. Vanmorgen is de 30-jarige boscharbeider B. Langeraar, die op den Leersumschen straatweg te Doorn fietste, door een vracht auto aangereden. Hij was op slag dood. L. wilde zjjn zuster, die op zjjn bagagedrager aar de tram brengen, die juist gepas- oordsouf\en heeft toen hü uit de Schoon- moedeliik ?&n ^wam, door den haast ver- rangsweg geSnkenandaCht de" V°°r" In den afgeloope/n^M •(GW:).: 1 doode' Putten (Geld.) een vra^t^ J f d°rP huisonderneming Langstra enVT Rotterdam, welke van Zwartje laatstgenoemde stad terugkeerde "door^n" bekende oorzaak van den rijweg tegen een kilometerpaaltje en vervoW tegen eenige boomen gereden en geheel vernield. Van de vier personen, die zich in de cabine bevonden, werd de heer H. van Veen uit Rotterdam zoo ernstig gewond, dat hij na een kwartier is bezweken. Twello: 1 doode. Zondagmiddag reed op den rijksstraat weg te Teuge, onder de gemeente Twello, een auto met vier inzittenden, allen afkom stig uit Den Haag, en op weg naar Ensche de, door tot nu toe onbekende oorzaak te gen een der langs den weg staande boomen. De wagen botste vervolgens tegen een vol genden boom en sloeg daarna over den kop Van de vier inzittenden kwamen er dUe waaronder de bestuurder, de heer L. A goed af. Zij liepen slechts lichte verwendin gen op. De 52-jarige echtgenoote van den heer L. A. echter kreeg zware verwondm gen aan het hoofd. In het ziekenhuis te De venter is zjj des middags overleden. ten werd een en ander aan het Landbouw- Comité te berichten. Het vervallen van den markttrein naar Goes op Dinsdag werd te vens als een bezwaar gevoeld. Uitgifte gronden in den Wieringermeer. De Directie van den Wieringermeer heeft op een desbetreffend schrijven van het K.N. L.C. geantwoord, dat er voorstellen in be handeling zijn, dat in de komende beide ja ren, waarin de nog resteerende gronden in den Wieringermeer zullen worden uitge geven in meerdere mate dan tot nu toe is gedaan, aandacht zal worden geschonken aan het beschikbaar stellen van kleine be drijven van 10 ha. Rundveeteeltregeling. Het Dagelijksch Bestuur heeft als zijn meening aan het Landbouw-Comité kenbaar gemaakt, dat afschaffing van de rundveeteeltregeling ernstig in overweging zal dienen te worden genomen indien het aantal kalveren weder om zal worden beperkt en de Regeering te vens in de naaste toekomst tot invoer van aanzienlijke hoeveelheden buitenlandsch vleesch mocht overgaan. Monopolieheffing op fruit. Het Dage lij ksch Bestuur heeft het Landbouw-Comité verzocht er bij den Minister van Economi sche Zaken op aan te dringen de monopo lieheffing op fruit niet te verlagen. Adviseerend lid Dagelijksch en Hoofdbe stuur Z.L.M. Benoemd werd tot adviseerend lid van het Dagelijksch en Hoofdbestuur de heer ir. M. de Vink, adj. inspecteur van de Rijkswerkverschaffing te Middelburg. Graanprijzen. In verband met de voortdu rend dalende graanprijzen heeft het Dage lijksch Bestuur het Landbouw-Comité ver zocht bij den Minister er op aan te dringen de Crisisinvoerwet 1937 van toepassing te verklaren op granen en graanderivaten, daar de verhooging der monopolieheffingen geen voldoende effect hebben gehad. Inmiddels heeft de regeering besloten de denaturatieregeling voor rogge weer in te voeren en gerst uit de Noordelijke provin cies tegen bepaalden prijs uit de markt te nemen. Deze maatregelen hebben nochtans geen voldoende prijsverhooging tengevolge gehad. Uitvoercontróle op uien. Het Dagelijksch Bestuur heeft zich ermede vereenigd, dat de uitvoercontróle op uien, zoolang althans geen andere landbouwvoortbrengselen on der deze wet vallen, blijft bij het U.C.B., mits aan de uientelers voldoende medezeg genschap bij de uitvoering wordt toegekend en de verrekening wat inkomsten en uitga ven betreft, gescheiden wordt van die van de overige producten. Standaardisatie van consumptiemelk. Het Dagelijksch Bestuur heeft zich vereenigd met den inhoud van een rapport over standaardisatie van consumptiemelk uitge bracht door een commissie uit de 3 C.L.O. en de F.N.Z. Deze commissie komt tot de conclusie dat standaardisatie van consumptie melk gewenscht is. Het standaardvetgehal te dient op 3% te worden vastgesteld, waar van in zeer speciale gevallen kan worden afgeweken. Mond- en klauwzeer. Het Dagelijksch Be stuur heeft besproken welke maatregelen kunnen worden getroffen om een uitbrei ding van het optreden van mond- en klauw zeer te voorkomen. Algemeen was men van oordeel dat het wenschelijk is de invoer van vee naar streken welke op een bepaald oogenblik nog vrij zijn van mond- en klauwzeer, geheel stop te zetten. Rijksweg Sint-FilipslandAnna Ja-coba- polder. Het Dagelijksch Bestuur heeft een request gezonden aan den Minister van Waterstaat, waarin is verzocht den Rijks weg Sint FilipslandAnna Jacobapolder open te stellen voor paardentractie. Tot openstelling van dit weggedeelte voor paardentractie is in het bijzonder aan leiding, omdat de eigenaren van de gronden die ten behoeve van den aanleg van dezen weg, evenals de benoemde schatters van de zen grond zelve in de meening verkeerden, dat van den nieuwe weg ook door de land bouwers voor het vervoer van hun produc ten met behulp van paarden gebruik zou kunnen worden gemaakt. Studiecommissie inzake drogen van aard appelen. Het Dagelijksch Bestuur heeft den secretaris der Maatschappij, ir. J. D. Dorst, toestemming verleend om namens het K. N.L.C. zitting te nemen in een door den Minister van Economische Zaken ingestelde studiecommissie inzake het drogen van aardappelen. Publicatie proeven met suikerbietenras sen van het Instituut voor de Suikerbieten teelt. Het Dagelijksch Bestuur heeft bij het Instituut voor de Suikerbietenteelt te Ber gen op Zoom aangedrongen op publicatie van de proeven met suikerbietenrassen die telkenjare vanwege het genoemde Instituut worden genomen. Tevens werd het Instituut gewezen op de bezwaren tegen den verbouw van bieten- krotenzaad die bij de telers van suikerbie ten, met het oog op de vergelingsziekte, be staan. opgaf, 72, blijkt niet juk' 'i zijn. Niet Hansweert, doch Dosko won met 72. KORFBAL. De Zuid-Bevelandsche twaalftallen A en I B, welke Zaterdag te Goes en Ierseke tegen Walchersche twaalftallen zullen spelen, hebben te Hansweerd een oefenwedstrijd gespeeld. Twaalftal B was versterkt met verschillende A-spelers en speelsters, en om gekeerd kwamen B-spelers (sters) in twaalf tal A uit. Zoodoende is het een volkomen gelijke strijd geworden. Een uiterst prettige en snelle wedstrijd. Er werd slechts 1 doel- I punt gemaakt, door mej. Beb Openeer. Toch I werd er geregeld gewisseld, maar de ver- dedigingen waren steeds de meerderen. SCHAKEN. DE ZESDE RONDE VAN HET A.V.R.O.- TORNOOI. De resultaten van de partijen, gespeeld in I de zesde ronde van het A.V.R.O.-tornooi luiden: KeresCapablanca 10; EuweReshevsky afgebroken na 41 zet ten met kans op remise; FlohrBotwinnik afgebroken na 40 zet ten; vermoedelijk wordt het remise. AljechinFine afgebroken na 40 zetten in ongeveer gelijke steling. De partij Euwe-Reshevsky had het vol-1 gende verloop: Wit: dr. EUWE; Zwart RESHEVSKY. Gruenfeld-verdediging. d2d4 Pg8—f6 f2—f3 d7d5 e2e4 Pd5—b6 7. Lel—c3 0—0 9. d4d5 Pc6b8 11. Ddlb3 c6xd5 13. e4xd5 Pb8d7 15. Le3d2 Da5—b6 17. b2xc3 Db6e3 19. 0—0 Df4c7 21. Db3e3 Lc8—g4 23. Tflxf3 b7b5 25. Tal—el Pf6xd5 27. Dh6—d2 e7—e6 29. a2—a4 Pd5—b6 31. a4a5 Pb6—d5 33. Le2—f3 Tf8—b8 35. Db3a2 e6 x d5 37. Tel—fl Tb5b2 2. c2c4 g7g6 4. c4xd5 Pf6xd5 6. Pbl—c3 Lf8g7 8. f3—f4 PbSc6 10. Pgl—f3 c7—c6 12. Pc3d5 Pc6xd5 14- Lfl—e2 Dd8—a5t 16. Ld2c3 Lg7 x c3 18. c3—c4De3xf4 20. Kgl—hl Pd7—f6 22. De3h6 Lg4 X f3 24. c4 x b5 Dc7e5 26. Tf3h3 De5g7 28. Th3d3 Ta8—b8 30. Dd2b4 Tb8—c8 32. Db4b3 Tc8—c5 34. Lf3 x d5 Tc5xb5 36. Td3 X d5 Dg7—c3 38. Da2a4 Tb2—bl 39. Td5—dl Tblxdl 40. Tflxdl a7—a6 41. h2h3 Reshevsky gaf hier zijn zet af. LEGER EN VLOOT. De fourier-capitulant A. Remorie, van I het 14e Regiment Infanterie, is overge-1 plaatst bij het 3e R. I. te Roosendaal. MARKTBERICHTEN. Goes, 15 Nov. Op de graanmarkt was de I aanvoer klein. De noteering als volgt. Zo-1 mergerst 7.758, schokkers 1011,1 bruine boonen 24—25, paardeboonen ge denatureerd 7.15. Aardappelen: Blauwe 2.25, bonte 2.10. (Soes, 15 Nov. Veemarkt. Aanvoer: koe, 3 ossen, 3 kalveren, 4 loopvarkens, 621 biggen. Eierveiling V.V.Z.B. Aanvoer 27000 kip peneieren 45.50, kleine 3.183.70, Eendeneieren 4. Handelaarsnoteering: boter 70 et., eieren 4.80, poelje 3. Noteering Z.L M-commissie. fabrieksboter I 92% ct., boerenboter 80 ct. 2e kw. 75 ct., afw. kw. 50 c.t Goes, 14 Nov. Veilingsvereeniging „Zuid-1 Beveland". Groenten: Andijvie 2, Breek-1 peen 0.502.50, Koolrapen 1.50, Spruiten I 519, Uien 12, Roode kool 2—4, Groene Savoye kool 25, Gele Savoye kool 1.50 2, Witte kool 1.503, Boere kool 23, Prei 45, Aardappels 23, per 100 kg. Worte len 34.50, Rammenas 1Rapen 0.502.50,1 Kroten 1.502, per 100 bos. Bloemkool 1.50 8.50, Kropsla 0.501.70, Andijvie breed- blad) 0.301.50, Andijvie (krul) 0.901.50, Knolselderij 1.301.80, per 100 stuks. Diversen: Blauwe druiven 3640, Torna-I ten 5.5018, per 100 kg. Hazen 1.501.80, Fazanten 0.40, per stuk. Rotterdam, 15 Nov. Totaal aan-1 voer 3090. Paarden 100; veulens 4; ezels 985; magere runderen 545. vette kalve ren 15; graskalveren 282; nuchtere kalve ren 870; schapen en lammeren 195; var-1 kens 4; biggen 1. bokken en geiten 89. Prijzen per kg. Vette koeien le kw. 72; 2e kw. 59; 3e kw. 3848; vette ossen lel kw. 68; 2e kw. 58; 3e kw. 3848. stieren le kw. 64; 2e kw. 57; 3e kw. 50; vette kal veren le kw. 125; 2e kw. 115. 3e kw. 80I 90; schapen le kw. 45; 2e kw. 36; 3e kw. I 30; lammeren le kw. 49; 2e kw. 45. 3e kw. 42; nuchtere kalveren le kw. 40; 2e kw. I 35; 3e kw. 30; graskalveren 3e kw. 5040' Heden overleed na een geduldig gedragen lijden, on ze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, ABRAHAM LOUWERSE, in den ouderdom van bijna 85 jaar. Aagtekerke: M. WISSE—LOUWERSE. JAC. WISSE. Domburg: JOH. WISSE—LOUWERSE. CHR. WISSE. Oostkapelle: A. M. DE VISSER— LOUWERSE. A. DE VISSER. Klein- en Achter kleinkinderen. Domburg, 14 November 1938. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blij ken van deelneming, ontvangen na het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Groot vader, den Heer JOHAN BEHAGE. Uit aller naam: Wed. C. M. BEHAGE- VAN GEELKERKEN. Middelburg, 15 Nov. 1938. Puntpoortstraat 12. De eerste uitdeelingslijst in het faillissement van J. NIEUWDORP, vroeger wonende te Oost- en West- Souburg, thans te Vlissingen, is he den door mij ter Griffie der Arr. Rechtbank hier ter stede gedepo neerd en ligt aldaar gedurende 10 dagen ter kostelooze inzage van de schuldeischers. De curator: Mr. P. C. ADRIAANSE, Lange Delft 52, Middelburg, 15 November 1938. Een Pols- of Zakhorloge. Leuk klein Wekkertje. Horlogeband in chroom, doublé, staal of goud. Horlogeketting, Barometer, Wekker, Keuken- of Koekoekklok. Lepeltje, zilver of pleet. Zilver Potlood enz. enz. Korte Delft 1 Middelburg Telefoon 816. GOTHISCHE MEÜBELEh Bijzettafels, fauteuils, theewa gens, salonkasten, haardbankjes Ziet etalage. GABRlëLSE, Langeviele Middelburg 60 modelkamers. Zeqê't INBRAAK VERZEKERING MaaUc&aftjdf - Sneeh Aanvragen voor Agentschap aan H. DE BRUIN, Inspecteur, Bredalaan 61, Eindhoven, r behoort tot het klein wild. Goed en degelijk toebereid smaakt het vlees van het wilde konijn uitstekend. Ook hierbij komt het culi naire werk van de huisvrouw te pas om naar waarde ervan te kunnen genieten. De heerlijke Bourgogne van Hackenberg Co komt op tafel en doet de reputatie van ons Huis eer aan. Onze stelregel stee'ds volle aandacht te wijden aan kwa liteit en van het goede het beste te kiezen zal U beker d zijn, daarom voor WIJNEN PIJPSTRAAT 11 Telef. 69 MIDDELBURG. voor 5 jaar 1.85, 2.50, 2.90, n met kleine stijging per maat. g 3.25, 3.75, 3.95. jj 2.95, 3.25, 3.60 j 7.50, 10.—, 12.75. K. Noördstraat Middelburg g Aanvang 25 November a.s. Aanvang 28 November a.s.

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 3