DANSEN ZEELAND VOOR LEDEN EN INTRODUCES Een herinnering aan Stadhouder Willem IV. oe MIDDELBURGSCHE Soc. de Vergenoeging Deze Courant DE TELEX BUITENLAND. BEVOLKING. LAATSTE BERICHTEN. Samoa meuws. MIDDELBURG Den Leden wordt kennis gegeven dat er op Maan dag 5, Dinsdag 6 en Woens dag 7 Sept. gelegenheid zal zijn om te Henlein door Hitier ontvangen. POLEN o, Wonderlijk Geval, dat elk wel mag onthouden! 't Was Vrijdag, toen Onz' Prins het Tydelyk Ligt aanschouden: (a). 't Was Vrijdag, toen Hij nam, tot Echte Gemalin, 't Juweel van Engeland, de schrand're Kroon-Vorstin: (b). 't Was Vrijdag, toen Hij wierd tot Neêrlands Hooft verkooren: (c). 't Was Vrijdag, toen Hem wierd een Helden-Zoon gebooren: (d). 't Was Vrijdag, toen Hij lag het dierbaar Leeven af: (e). 't Was Vrijdag, toen te Delft Zijn Lighaam daalde in 't Graf (f). Schikt niet het Eeuwige en Aanbidlijk Wel-Behaagen Den Loop der Dingen, in al 's Menschen Leevens-daagen? Geschied, al 't geen wij zien Gebeuren, bij Geval? Daar 't Al bepaald is door den Maaker van 't Heel-Al 't Was Vrijdag, toen Anna Haare Ega heeft Verlooren. (a). 't Was Vrijdag, toen zij heeft haar Trouwe en Eed gezwooren. (b). 't Was Vrijdag, toen zij voer ter Eindlooze Euwigheid. (c). 't Zal Vrijdag weezen, als Zij werd in 't Graf geleid, (d). De Nederlandsche plannen in Argentinië. BEURS VAN AMSTERDAM. BEURSTHERMOMETER DONDERDAG HANDEL EN NIJVERHEID. COUCANT TE HOUDEN AANBESTEDINGEN, AARDENBURG lijkt ij digen anaval ingezet, naar het schijnt met de bedoeling zich meester te maken van Teian aan den spoorweg Kioekiang- Nantsjang. De Chineesche strijdkrachten hebben Woensdag in het N. O. van Hoenan een algemeen offensief ingezet en rukken op naar Manghsien. Van Japansche zijde worden de berich ten over hevige gevechten om de stellingen bij Joeitsjang bevestigd. Bestreden wordt echter, dat de Chineesche aanvallen succes hebben gehad. De Japansche linies zouden intact gebleven zijn. De slag in het Loesjangebergte duurt nog steeds voort. De van Joeitsjang in Zuide lijke richting opgerukte Japansche troepen zijn tot op 17 km ten Noorden van Teian aan den Koekiangspoorweg gevorderd. De Japanneezen verwachten, dat binnenkort de verbinding tot stand gebracht zal wor- I den met de Japansche troepen, die van 't Pojangmeer oprukken. (Ingez. med.) Henlein het hoofd van de Sudeten-Duit- sche Partij, is gisteren te Berchtesgaden door Hitier ontvangen. Ze hebben enkele uren geconfereerd. Over den inhoud van het gesprek wordt uiteraard een volkomen stilzwijgen bewaard, wat intusschert niet belet, dat wederom allerhande geruchten de ronde doen. Zoo o.a., dat Hitier zou aansturen op een volksstemming in Tsje- choslovakije. Voor 't overige is een duidelijke ont spanning in Midden-Europa waarneem baar. De nieuwe voorstellen der Tsjecho- slovaaksche regeering schijnen een basis voor onderhandelingen te bieden. Volgens een bericht van Havas uit Praag, zullen de Sudeten-Duitschers nu met tegenvoor stellen komen. Van belang is tenslotte, dat de Britsche ambassadeur te Berlijn, sir Neville Hen derson, gister een onderhoud heeft gehad met den Duitschen minister van buiten- landsche zaken, Von Ribbentrop. Hender son heeft hem nauwkeurig het standpunt der Engelsche regeering meegedeeld. Von Ribbentrop is vervolgens naar Berchtesga den gegaan, om Hitier op de hoogte te stellen. De strijd in het Verre Oosten. DE GEVECHTEN OM HANKAU. Naar het Chineesche persbureau meldt, zijn de Chineesche troepen er in geslaagd, onder dekking van geschut en luchtmacht, een geheele Japansche afdeeling, die twee heuvels tusschen Hwangmei en Soesoeng bezet hield, te vernietigen. Hosjan ten Zuid westen van Loen is door de Chineezen ont ruimd. Op 30 Augustus hebben de Japan neezen weer gebruik gemakat van gifgas sen, met het gevolg, dat de manschappen van een Chineesche compagnie aan den Westelijken over van de rivier de Pi om het leven gekomen zijn. Aan het front tusschen Kioekiang en Nantsjang zijn 300 Japanneezen ingesloten, de helft daarvan sneuvelde terwijl de rest in verwarring vluchtte. De Japansche troepen lijden zware verlie zen. Naar schatting worden dagelijks 1000 tot 3000 gewonden van Kioekiang naar Sjanghai vervoerd. Drie colonnes van het Japansche leger hebben ten Zuiden van Kioekiang een ge De Spaansche burgeroorlog. RUST AAN DE FRONTEN. Havas meldt uit Saragossa: Aan alle fronten, zoowel aan dat van den Abromond, waar de rechtschen het initiatief hadden hernomen, als aan 't front van Estremadu- ra, waar de regeeringstroepen het verloren terrein poogden te herwinnen, heerscht rust. De infanterie rust na de hevige ge vechten uit. In beide kampen bereidt men zich op nieuwe gevechten voor. Een geheel dorp afgebrand. Te Blotowce in Oost-Polen is een brand uitgebroken, die bijna het geheele dorp verwoest heeft. Achttien woonhuizen en 40 schuren met de geheele levende inven taris en dgn juist binnengebrachten oogst werden een prooi der vlammen. krijgt dag en nacht uit alle oorden der wereld het nieuws toegezonden per vol-automatische verreschrijfmachine Abonneert U op de courant, die U het wereldnieuws snel en accuraat in uw huis brengt. Van zeer geachte zijde gewerd ons het afschrift van een oud gedicht, dat in den jare 1759 op oud-Hollandsch papier en in een rouwrand is uitge geven door de Erven de Wed. Jacobus van Egmont, Reguliers Breestraat te Amsterdam, ter nagedachtenis van Stadhouder Willem IV en zijn gemalin. Het is een curiositeit, waaraan een zekere noodlotsgedachte ten grondslag ligt. De tekst er van laten wij hier volgen; Ter Gedagtenis van Onzen Geliefden Erf-Stadhouder Willem de IV, Prince van Orange en Nassau: etc. etc. etc. en deszelfs dierbaare Gemaltnne Anna, Kroon-Princesse van Groot-Brittannien, Gouvernante der Vereenigde Nederlanden, etc. etc. etc. a) In Leeuwaarden, den eersten Septem- a) Den 22 October, 1751. ber, Ao 1711. b) Dien zeiven Dag heeft Wijlen Haare b) In Londen, den 25 Maart, 1734. Koninklijke Hoogheid den Eed af-gelegt c) Den 2 Mey, 1747. als Gouvernante van de Unie van Voogdesse d In 's-Hage, den 8 Maart, 1748. van den Erf-Prins, Willem de Vijfde. e) Op het Huis in 't Bos, bij 's-Hage, c) Den 12 Januari, 1759. den 22 October 1751. d) Den 23 February, 1759. f) Den 4 February, 1752. Nederlandsch ingenieur vertrekt voor bestudeering van de grond- gesteldheid. Naar wij vernemen zal dezer dagen ter bestudeering van de grondgesteldheid der eilanden in de Panama-delta waarop men in Nederlands'che kringen het oog heeft laten vallen met het oog op ontginnings- en kolonisatiemogelijkheden, naar Argen tinië vertrekken jhr. ir. H. J. Kretschmar van Veen, verbonden aan de inspectie van de cultuurtechnische afdeeling der Wie- ringermeer-directie, waarvoor hem een langdurig verlof wordt toegestaan. Na eenigen tijd zal hem een tweede in genieur, die hem bij het onderzoek behulp zaam zal zijn, worden toegevoegd. De re geering der Argentijnsche provincie Bue nos Aires heeft een belangrijk bedrag toe gestaan als bijdrage in de kosten van het onderzoek. Bij oppervlakkige beschouwing van het betrokken gebied ziet men dat de Parana stroom, versterkt door het nog aanzienlij ker volume van de Paraguay-rivier, reeds sinds vele eeuwen geweldige hoeveelheden water naar de Plata-monding afvoert, en deze watermassas zijn bijzonder rijk aan uitermate vruchtbare bestanddeelen, wel ke meegebracht worden uit de tropische en subtropische boveneilanden van Brazilië, Pa raguay en Bolivia. Daar waar deze wa- terstroomen bij het naderen van de zee tot meer uitspreiding en rust komen, be zinkt er een slib, hetwelk ter plaatse een wijd vertakt labyrinth van eilanden en slijkerige riviergaten heeft doen ontstaan. Van dit deltagebied, welks totale opper vlakte op ruw weg 600.000 ha gesteld kan worden, bezit de provincie Buenos Aires ongeveer 100.000 ha in eigendom. De re geering dier provincie, welks tevens de belangrijkste en meest ontwikkelde des lands is, zoekt thans, dit kostbare doch sluimerende bezit tot een nuttiger bestem ming te brengen. Het valt dus niet moeilijk, in te zien dat op dit gebied een bijzonder geschikte aanleiding tot Argentijnsch-Nederlandsche samenwerking aanwezig is. Immers, de in aanmerking komende terreinen moeten te- I voren door indijking en bijbehoorende I werkzaamheden beveiligd worden tegen j het gevaar van periodieke overstrooming De zorg voor drainage en waterlossing, alsmede voor geschikte binnenlandsche vaargeulen is daarmede uiteraard annex en dit alles is nu eenmaal een soort van werk waarin Nederland vanouds groote bedrevenheid bezit. De eerste voorloopige onderzoekingen hebben gunstige verwachtingen opgewekt inzake een grasbedrijf tot intensieve melk- winning, opgevolgd door alle productievor men, welke daaruit plegen voort te vloei en. En het springt in het oog dat tot dit doel wederom het' Nederlandsche element als bfjzonder bruikbaar moet worden be schouwd, temeer waar in ons eigen land het gebrek aan cultuurland dusdanig nij pend aan het worden is, dat de natuurlief hebbers reeds vreezen, ons geheele land- schapsschoon aan ontginning te zullen zien opgaan. De Nederlandsche kolonist zou van stond af aan zijn eigen gewende bedrijf kunnen uitoefenen. Intusschen zal wel niemand verwachten dat nu reeds terstond een omvangrijke landverhuizing van Nederlandsche landbou wers daarheen kan worden opgezet. Voor af dienen de vereischte waterbouwkundige en cultuurtechnische studies t e worden verricht, waaraan voorts ook een bereke ning van de rentabiliteit der beoogde be drijven alsmede een schema inzake de uit eindelijke landuitgifte niet zullen mogen ontbreken. Deze voorbereidende werk zaamheden nu zullen dezer dagen een aan vang nemen voor gezamenlijke rekening van de provincie Buenos-Aires en van een groep Nederlandsche financiers, welke zich voor 'kolonisatie interesseert. Deze groep doet zich bijstaan door medewerkers, die op verschillend gebied bijzondere ervaring ver worven hebben, zooals door de N.V. Grond- mij. te Zwolle, welke gedurende een kwart eeuw overeenkomstige werken in binnen- en buitenland heeft uitgevoerd, en voorts door het adviesbureau voor civiel-ing. wer ken te 's-Gravenhage. Met het oog op de te verrichten opnemingen is een der ingenieurs van de Wieringermeer in tijdelijken dienst genomen; eveneens zal een waterbouwkun dige ingenieur worden uitgezonden. Zoodra het tijdstip verschenen zal zijn, waarop het definitieve besluit tot tenuit voerlegging dezer plannen genomen kan worden, zullen van lieverlede allerlei mo gelijkheden tot rechtstreeksche werkgele genheid ontstaan, waarnaast dan vanzelf voor ons binnenlandsch bedrijfsleven een algemeene arbeidsverruiming te verwach ten is, in een omvang welke zich uiteraard nog niet volledig laat overzien. Te dien aanzien, evenals overigens ook met betrek king tot de vervolgens te scheppen kansen op emigratie en vestiging, zal men dus voorloopig nog eenig geduld dienen te oe fenen. Amsterdam 1936-3% 101%—101% Zeeuws. Hyp. B-3% 100%—100% Citigs Service Cy. P. 1958 5 46%—46% A Amsterd. Bank 143%144% A Ned. Gist- en Spiritusfabr. 514510 A De Schelde N.B. 4344 C Am. Smelt Ref. 36%—37 A Born. Sum. H.M. 178—177% A Houth. Alberts 9999 C Union Pac. Rr. 6768 C Int. Nickel Cy. 36%—37% A Pref. Lever-Bros 137%137 Ned. 38 1000-3 102—102% O. Indië 37 1000-3 100%—100% Engeland 1960-90 4 82%—82% A Koloniale Bnk. 152—153% A N.I. Hbk. 600 133—1?4 C Ned. H. M. 1000 155%—155% A v. Berkels Pat. 63%64 C Calvé-Delft 91%—91% A Phillips Gem. B. afg. 243%246-49 C Unilever 154%—154%-53% C Am. Car en Foundry 19%19%-20% C Anaconda Cop. 25%25%-% C Bethlehem St. 43-44-% C Kennec Copper 29%30%-% C Rep. Steel 13%—14 C U. States St. C. 43%—44%-% C North Am. Cy. 15—15% A Kon. Petr. Mpij. 339%—339-40% C Contin. Oil Cy. 22%—22% C Phillips Petr. Comp. 2929% C Shell Union O.C. 11%—11%-% C Tide Water Ass. Oil 10-10%-% A Ned. Scheepv. U. 116—116% A H.V. Amsterdam 471% ^172-73 A Java Cult.Mij. 172—171 A N.I. Suiker U. 177—179 A Deli Batavia 217%—215%-17 C Deli Mij. 1000 277%—278%-81% Koninkl. Markt Rubber - Unilever - (Wettig - Philips Amerika - H.V.A. Schepen Obl.Markt Tabak gedeponeerd.) A Senembah 246%—251 C Baltimore en Ohio 5%6% C Southern Pac. Cy. 13%14-% A Southern Rlw. 9%9% A Amst. Rubb. C. 232%234-30 A Deli Bat. Rubb. 159%—161-59 A Hessa Rubber 130128% A Serbadjadi S.R. 108%—106% WISSELKOERSEN. Heden gister Londen 8.92% 8.92% Berlijn 73.75 73.67% Parijs 5.00% 5.00% Brussel 31.10 31.06 New-York 1.84%' 1.84 Handelsregister. Aan de in Handelsberichten opgenomen wekelijksche openbaarmakingen i.z. Het Handelsregister betreffende Zeeland, ont- leenen wij het volgende: Kamer van Koophandel voor de Zeeuw- sche Eilanden (Middelburg). Nieuwe in s'c h r ij< vingen: Technisch Bureau Mazure en Co., Mid-1 delburg, Balans 4. Electro-technisch en Werktuigkundig Bureau. Beh. Venn.: Chr. j Mazure. Aantal comm. venn.één. Land I van inwoning Nederland. Nat. Nederlan der. Comm. kap. 1000. Gedurende de maand Augustus .zijn in de gemeente MIDDELBURG de navolgende personen Ingekomen S. J. de Kam geb. Prins, van Amster dam naar Middelburg, Bree 21; D. de Meer, onderwijzer, Zwijndrecht, Lange Noordstraat 51; P. J. van Opdorp, Goes, Brakstraat 30; A. Paauwe, hotelknecht, Koudekerke, Nieuwstraat 31; J. J. Snoep, koopman, Sint-Laurens, Nadorstweg lc; I. Lamain, foïograaf, Londen, Noordweg 76; Maatje Schoe, verpleegster, Oostkapelle, Rotterdamsche kaai 17; S. W. J. Klein Nagelvoort geb. Botbijl, Leiden, Blauwedijk 19; J. Marijs, dienstbode, Sint-Laurens, Segeersweg 44; T. Adriaansen, kinderjuf frouw, Soerabaja, Noordweg 160; A. N. Geense, dienstbode, Ellewoudsdijk, Lange Noordstraat 12; N. Schout, verpleegster, Sint-Laurens, Noordpoortplein 2; W. H. M. van den Berg, boekhandelaar, Gronin gen, Oostkerkplein 13; P. C. Louwerse, la borant, Buenos Airos, Molenwater 57; A. S. de Vos, chauffeur, Rotterdam, Seisweg 80; A. C. Steile, dienstbode, Ginneken, Segeerstraat 16; P. H. Gijzeis, Vlissingen, Seisweg 97; W. J. Adriaanse, Monniken dam, Zusterstraat 24; P. Hendrikse, slager, Sint-Laurens, Bastion 29; P. J. Fooij, scheepswerktuigkundige, Batavia, Rouaan- sche kaai 35; J. M. de Coninck, koopman, Goes, Brakstraat 30; H. Evers, verpleeg ster, Den Haag, Noordpoortplein 2; P. Sandijck, politieklerk, Kloetinge, Gort straat 71; A. J. Visser, stuurman, Londen, Lombardstraat 25; J. J. Mes, Bergen op Zoom, Pottenmarkt 11; W. van 't Spijker, bouwkundig opzichter, Den Haag, Nadorst- weg 26; A. W. Sies, winkelbediende, Vlis singen, Heerenstraat 37; K. van Waarde, dienstbode, Koudekerke, Seisbolwerk 12; J. Overtveld geb. Janse, Sint-Laurens, Au gustijnenstraat 6; J. Geelhoed, rijksveld wachter, Havelte, Leliestraat 3; J. Adri aanse, timmerman, Koudekerke, Seisweg 87; J. de Korte, dienstbode, Koudekerke, Noordsingel 158; J. N. Vermeulen, dienst bode, Vlissingen, Korte Delft 32; J. C. Koole, Soerabaja, Blauwedijk 49; J. Bor- dewijk, adm. ambt. rijksinspectie Werk- versch., Zwolle, Nadorstweg 36; M. Wes- terweele, dienstbode, Wissekerke, Lange Noordstraat 55; E. A. P. Fagginger Auer, Den Haag, Koorkerkhof 32; J. I. Ekkebus, chauffeur, Oostburg, Langeviele 5; L. J. Smidt chef de bureau rijksveldw., Vlissin gen, Nadorstweg 37; L. Marinissen, Sint- Laurens, Seisweg 87. Vertrokken F. A. Kraat, electricien, Vlasmarkt 45, Voerendaal, Elenweg 129; I. Lamain, fo tograaf Noordweg 76, Haarlem, Wagen weg 184; J. J. Julianus, Lange Burg 9, Voorburg, Hoekwaterstraat 92; M. de Bree, Veersche Singel 148, Koudekerke A 94; H. A. Roth, kantoorbed., Dokstraat 13, Koudekerke, Wilhelminalaan 1; J. H. van der Heijden, Koepoortstraat 10, Breda, Nijverheidssingel 18; J. C. van Dijk, elec tricien, Segeersweg 48, Rotterdam, Korf- makerstraat 45a; A. Rogge, reiziger, Lan ge Noordstraat 52, Vlissingen, Singel 36; J. Dommisse, werkman, woonwagenkamp, Rittem, Zuidwatering; J. A. J. van Spron- sen, le luit. mil. adm. St. Janstraat 15, Den Haag, de Sillestraat 198; J. C. van der Harst, bouwkundige, Korte Delft 12, Amsterdam, Keizersgracht 106; A. C. Feij, fotograaf, Lange Burg 11, Utrecht, Nas- saustraat 21 bis; T. Roeleven, dienstbode, Jasmijnstraat 46, Den Helder, Stakman Bossestraat 36; A. J. de Jonge, slagers knecht, Bagijnhof 3, Vlissingen, Bellamy- park J. de Hamer, Seisplein 7, Goes, M. H. Trompstraat 30; De Vos Burchart, meu beltransporteur, Rotterdam, Bootsmanstr. 26; W. J. M. van Hertum, le luit. der Inf., Loskade 1, Koudekerke, Langeviele singel 8; J. Spruijt, los werkman, Schuddebeurs- straat 8, Vlissingen, Breewaterstraat 2; C. Kuzee geb. Herrebout, Nieuwe Poort straat 9, Koudekerke, Nieuwe Vlissingsche weg 201; M. Demmer, kantoorbediende, Nadorstweg 4, Den Haag, Stalpertstraat 71; P. J. Venemans, bediende boekhandel, Balans 4, Amsterdam, Lomanstraat 45; C. K. Maranus, Burg 15, Domburg, Badstraat A 100; C. Vermeule, slagersknecht, Veer sche Singel 148, Doetinchem, Heezemstraat 16; J. P. van den Wildenburg, kok, Markt 20, Den Haag, Zwaardecroonstraat 171; C. Willeboordse, Blindehoek 16, Middelhar- nis, Wllhelminastraat C 184; J. Franchi- mont, schoenmaker, Veersche Singel 156, Utrecht, Laan van Nieuw Guinea lllbis; A. Scheele, huishoudster, Gortstraat 56, Serooskerke, Schoolstraat A 132; J. F. Krello, Eigenhaardstraat 28, Kortgene, Molenweg 84; D. L. Dorleijn, Molstraat 2, Rittem, Dorpstraat 54; A. Luitwieler, ma gazijnbediende, Noordweg 116, Oostkapelle, Berkenbosch B 40; J. den Hollander, win kelier, Eigenhaardstraat 16, Vlissingen, Waistraat 29; B. D. de Jager, scheeps werktuigkundige, Seissingel 76, Amster dam, Zuider Amstellaan 127; E. J. N. Cas- tenmiller, kok, Koepoörtstraat 2, Den Haag, Maretakstraat 80; M. Geerse, ver slaggever, Noordweg 63,. Koudekerke, (Lage weg E 263)P. Izeboud, loodgieter, Bellinkstraat 10, Vlissingen, Crocuslaan 5; M. C. de Klerk, varensgezel, Rozenstraat 5, Rotterdam, Oranjeboomstraat 409; C. L. den Toonder, Noordstraat 58, Kloetin ge, Noordeinde A 61; E. H. van den Roost, Hoogstraat 9, Nieuwer Amstel, Amstel veen; L. A. Paul, Oud Arnem. Voetpad 3, Nieuwer Amstel, Amstelveen; A. P. Wol- fers geb. Ossewaarde, Bogardstraat 15, Goes, Ganzepoortstraat 3; P. J. Davidse, kleermaker, Oud Arnem. Voetpad 42? Njj- kerk, Nijkerkerveen F 283; J. Joziasse, dienstbode, Loskade 43, Serooskerke W., Lepelstraat, Loverendale. DE WERKLOOSHEID TE MIDDELBURG Bij de Arbeidsbeurs te Middelburg ston den heden ingeschreven: geheel werkloos: 751 mannen en 18 vrouwen; gedeeltelijk werkloos: 7 mannen; niet werkloos: 6 mannen en 1 vrouw. Algemeen totaal vo rige week 794; bijgekomen 39; afgegaan 35; over 783. DE KINDERVERLAMMING De Duitsche autoriteiten sluiten de grenzen. Met ingang van heden is door de Duit sche autoriteiten besloten om de grens voor de aan Twente en den Geldersche Achter hoek grenzende gebieden te sluiten voor kinderen tot en met veertien jaar. Deze maatregelen zijn genomen, omdat in het Duitsche grensgebied tot dusverre nog geen kinderverlamming is voorgeko men. Men tracht door deze grenssluiting verbreidnig van de ziekte te voorkomen. In Enschede zijn reeds achttien gevallen van kinderverlamming geconstateerd. Waarschuwing. De commissaris van politie te Apeldoorn geeft een ieder, die in relatie wenscht te treden met Louis Carel Frederik Theodoor Hubert van Embden, geboren te Herwen en Aerdt 26 Maart 1876, wonende te Apel doorn, in overweging alvorens daartoe over te gaan, inlichtingen aan zijn bureau in te winnen. Van Embden roept thans door een advertentie in de „Telegraaf', gegadigden op naar de betrekking van „propagandist" voor de exploitatie van een autoracebaan. DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER Muntendam: 1 doode. Gistermiddag is het driejarig zoontje van den landbouwer P. te Tripscompagnie na bij Muntendam (Gr.) bij het spelen onder een rijdenden korenwagen geraakt. Het kind was op slag dood. WO. 14 Sept. 14.00 h Stadhuis te Vlissin gen door de Woningbouwver. „Goed Wonen", het bouwen van 154 arbei derswoningen (104 beneden- en bo venwoningen en 50 ééngezinswonin gen). Zie Middelb. Crt. 27 Aug. '38. DO. 23 Sept. 14.00 h. Gem. huis, namens de Woningbouwvereen. „Gemeen schappelijk Belang te Vlissingen; 't bouwen 21 ééngezinswoningen, 7 ver diepingswoningen, aan de Bloemen- laan; 27 verdiepingswoningen op een terrein aan den Kapoentjesweg te Vlissingen. Zie Middelb. Crt. 1 Sept. 1938. Abonnementen en Advertentiën voor dit blad worden aangenomen door den Agent J. BRUYNOOGE.

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 2