GEMENGD NIEUWS. LAATSTE BERICHTEN. OM DE DRACHT. De betrekkingen tusschen Nederland en Duitschland. De nieuwe waarde van den frank. Hitler te Napels. BURGERLIJKE STAND. 's-Heer-Arendskerke. MARKTBERICHTEN, INGEZONDEN STUKKEN. ADVERTENTIEN. JOHANNES GABRIëLSE, JANTJE, VOOR MOEDERDAG 8 MEI: Kleine geschenken voor Moeder en MOEDERDAGTAARTEN in verschillende uitvoering. M. PETERSE, Patissier, Hofleverancier, M'burg Eau de Cologne kerke, 83 p.; Juffrouw, L. de Visser, Aag- tekerke, 80 p.; Madam, J. Bosselaar, Aag- tekerke, 79,5 p. 2-jarige vaarzen: aangevoerd 1 st., eig. H. Peper, Aagtekerke. DE ROODE HAAN KRAAIT. Vier woningen verbrand. Gistermorgen stookten eenige jongens achter een timmermanswerkplaats te De Weere, gemeente Hoogwoud, een vuurt3e van krullen. Waarschijnlijk zijn daarbij von ken terecht gekomen op het rieten dak van de nabijgelegen woning van den tuinder P. Klaver. In minder dan geen tijd stond het geheele pand in lichter laaie. Het bran dende riet stoof her en der en nog geen kwartier had de brand gewoed of het vuur had reeds drie andere perceelen aangetast. Dit waren een smederij, annex autobedrijf van den heer J. Nipshagen, de slagerij van den heer J. Rood en de door twee gezinnen bewoonde brandstoffenzaak van den heer P. Bankras. Deze woningen brandden tot den grond toe af. De brand heeft een 25-tal personen dak loos gemaakt. Het huis, waarachter het vuurtje werd gestookt, bleef gespaard. Felle brand op een scheepswerf. Gistermiddag is een felle uitslaande 'brand uitgebroken in een der groote loodsen van de N.V. H. Th. Wilmink, scheepswerven aan het Winschoterdiep te Groningen. Bin nen korten tijd stond de loods, die een op pervlakte heeft van 10 bij 20 meter en die geheel gevuld was met hout en waarin zich een nieuwe motorboot bevond, in lichter laaie. In een minimum van tijd was zij ge heel afgebrand. Een aangrenzende loods kon gedeeltelijk behouden blijven. Een paard in den rook gestikt. Gistermiddag is door onbekende oorzaak brand uitgebroken in de vetsmelterij van den slager J. aan de Kapelstraat te Bus- sum. Deze vetsmelterij brandde nagenoeg geheel uit, evenals een in de nabijheid staan de stal van den groentehandelaar V. Een paard bleek in den rook gestikt te zijn. De slager was verzekerd, de groenteboer niet. Voor de vierde maal in deze week brand te Den Helder. Voor de vierde maal van deze week is brand uitgebroken te Den Helder. Na een brand in een drogisterij op Zondag, een brand in een boerderij op Maandag en een brand in een leegstaande woning op Dins dag, is gisteravond brand ontstaan in een houten loods op de rijkswerf. In de loods, het z.g. mothok, was houtafval opgeslagen. Tengevolge van broei heeft de voorraad houtafval vlam gevat en spoedig was de loods gelijk een brandende fakkel. De loods brandde geheel af. Brand in radiotoestellenfabriek. Gistermiddag is brand uitgebroken in de N.V. Radiofabriek en ingenieursbureau v.h. Van der Heem en Bloemsma, aan de Stor tenbekerstraat te Den Haag. Het brandbare materiaal gaf het vuur rijkelijk voedsel, zoo dat de vlammen spoedig om zich heen gre pen. Het vuur werd echter onmiddellijk krachtig door de brandweer aangepakt, waardoor de brand tot het inwendige van het gebouw beperkt bleef. De brand kon bovendien beperkt worden omdat zij door branddeuren gelocaliseerd werd. Boschbranden. Gistermiddag is brand uitgebroken in de staatsbosschen onder Noordbarge nabij Em- men. Door krachtig ingrijpen kon de om vang van den brand in dit eenige honder den ha groote boschcomplex beperkt blij ven tot vijf ha jong bosch met gemengde beplanting. Des avonds werd opnieuw brand gemeld, nu in de bekende Emmer dennen, een der meest gezochte uitspanningsoorden van het Noorden. Een halve ha 15-jarig dennen bosch is verbrand. Brandstichter te Ede gepakt. Nadat er in de afgeloopen dagen al eiken dag brand had gewoed in het Edesche bosch, moest de brandweer gisteravond niet minder dan drie keer wegens nieuwe bosch branden optreden. Ongeveer honderd vier kante meter dennen zijn verbrand. Ook nu weer, wees alles er op, dat de branden moesten zijn aangestoken. Men ontdekte in het bosch een man, die zich daar op verdachte wijze ophield. Het bleek te zijn een 56-jarige zwakzinnige, die sinds eenigen tijd te Ede woont. Hij legde een volledige bekentenis af. GROOTE BRAND TE AVENHORN. In het café van den heer C. Kwadijk te (Avenhorn is brand uitgebroken. Het vuur heeft zulk een omvang aangenomen, dat de perceelen van de heeren Bierman en Doets ook spoedig vlam vatten. De brand ontstond bij de schuur van het café Kwadijk, waar kinderen een vuurtje stookten. In minder dan geen tijd stond de schuur met het daarnaast gelegen café en aai in vollen vlam en door den schuin W+n sl°eg het vuur over naar een door ripnefenover gelegen pand, bewoond ?erscMlfpna2nKiaaier Van DiaPen, die hier Even later w^ook had °Pgeslfgen' kapitale boerderij bewoog h g tP" J. Doets, en eigendomvanLd°0r den £eer ter, door het vuur aangetast forten waren zoowel het café als d6 wao*? w een daarnaast staande groote schuur en ™en hommpt een prooi der vlammen geworden Waar de brandweer van Avenhorn geas sisteerd werd door die van Berkhout Oudendijk en (Hoorn, wist men verdere uit voorkomen Het pomTSoS den u™?efn' bleef grootendeels behou- dekt. de wordt door verzekering ge- Eentt m behoeftise omstandigheden... Eenige daspn van Maatschannevh *1 ontfermde de dienst pel zich ovtr PdPeetooHUlpbetoon te zijn 45-jarige nicht i'"Jarieen Bartelink toestand verkeerden, doorltT vervuilden eemgszins achterlijk I de vrouw, het huishouden te dóen -ü Staat daarom van gemeentewege W6 gistermorgen de nieuwe gasthp eed" de oude woning aan het Mpi^ Zlefl te zien of er nog wat v enpad ontdekte hij op een pfar Labetu ^e„ al e die was werden Toen naar begaf was, niet zilverbons een si- 'aPpenmand vrijwel geheel gevuld met guldens en rijks daalders. De politie werd onmiddellijk gewaar schuwd waarna een nauwkeurig onderzoek werd ingesteld met als resultaat dat in alle denkbare hoekjes en gaatjes geld verbor gen bleek te zijn. Hoewel 't juiste bedrag nog niet bekend is, zou het gevondene meer dan 6000 bedragen. De familie Bartelink leefde sinds vele jaren in behoeftige om standigheden en werd ondersteund. Verdacht van brandstichting. Het parket uit Groningen heeft een on derzoek ingesteld naar de oorzaak van een brand in hotel Panman te Scheemda, die Zondagochtend jl. heeft gewoed en waarbij de groote tooneelzaal is verwoest. In verband hiermede is de eigenaar van het hotel, zekere L. J., als verdacht van brandstichting in hechtenis genomen en naar Groningen overgebracht, om voor den officier van justitie te worden geleid. Kostbare viool ontvreemd. Tijdens afwezigheid van den bewoner, een handelaar in muziekinstrumenten, is Maandagavond ingebroken in een perceel in de Gov. Flinckstraat te Amsterdam. Of men hier met een kenner te doen heeft, is nog niet aan het licht gebracht, doch zeker is, dat de man een goede keuze heeft ge daan: een kostbare viool, een Cortesi, ter waarde van ongeveer vijftienduizend gul den en een Geislerklarinet worden uit de verzameling vermist. JEUGDIGE DIEVENBENDE. Acht jongens aangehouden. De recherche te Groningen is een groote dievenbende op het spoor gekomen, waarbij acht jongens van vijftien tot zeventien jaar betrokken zijn. Zij roofden in de avonduren alles wat van hun gading was. In verschil lende winkels pleegden zij allerlei groote en kleine diefstallen, die soms niet eens be merkt werden. De recherche, die met dit onderzoek be last was, kreeg een lijst van niet minder dan vijftig diefstallen. Het zwaarste feit werd gepleegd door een knaap, die geld stal uit het kasregister van een winkel, waar hij zich toegang verschafte door een klein raampje. Hij stal vervolgens uit een ande ren winkel drie flesschen wijn, die met de andere jongens werden leeggedronken. De ze inbreker is door de politie vastgehouden. Het is de 16-jarige loopjongen W. M. uit Groningen, die ter beschikking van den kin derrechter is gesteld. De overige zeven jon gens o.w. er zijn, die heel wat op hun kerf stok hebben, zijn voorloopig aan de ouders teruggegeven. DOODENDAGBOEK VAN HET VERKEER Huiten: 2 dooden. Tegen middernacht is op den rijksweg Breda-Tilburg, ter hoogte van Huiten, een ernstig verkeersongeluk gebeurd, dat aan twee menschen het leven heeft gekost. Terwijl rijksveldwachters op dat uur de op dien weg passeerende auto's controleer den en juist bezig waren de auto van de Janssen-Limburg expresse te onderzoeken, reed een vrachtauto, afkomstig uit de Lier (Westland), welke geladen was met groen ten op eerstgenoemden wagen in. Tenge volge van de botsing vloog de groente auto in brand. Dadelijk snelde de rijksveld wachter met de inzittenden van de Janssen- Limburg expresse ter hulp, doch zij moch ten er niet in slagen de vlammen te doo- ven, daar de geheele wagen in een oog wenk in lichte laaie stond. Evenmin kon den de inzittenden uit de brandende auto worden gehaald. Toen dit na veel moeite gelukte, bleek een hunner Aart van Ber- kel reeds overleden, terwijl de chauffeur P. van der Lugt met zware brandwonden was overdekt. De beide slachtoffers waren woonachtig te de Lier. De zwaar gewonde v. d. Lugt is kort na aankomst in het zie kenhuis te Tilburg overleden. Beide slacht offers waren 28 jaar oud. Utrecht: 1 doode. Gisteravond reed in de Julianalaan te Utrecht een dertienjarige jongen op de fiets achter een tramwagen. Toen de tram stopte, wilde hij deze links inhalen en voor bijrijden. Op hetzelfde moment naderde uit de tegenovergestelde richting een andere tramwagen, waartegen de jongen met kracht opbotste. Hij was op slag dood. Laren: 1 doode. Vanochtend is de zestienjarige J. V. uit Huizen in de Torenlaan te Laren met zijn fiets tegen een motorwagen van de Gooi- sche tram gereden. De jongen werd een twintigtal meters meegesleurd, waarna hij de voorwielen over het lichaam kreeg. Het slachtoffer was vrijwel onmiddellijk dood. Waarom wordt er zoo in Zeeland Op de „dracht" getamboureerd Als de Zeeuwsche doorsnee stadsmensch Zelf den „boer" den rug toekeert. Wat geeft onze kleederdracht Den boerenstand toch wel voor vreugd Meestal worden ze geminacht Of uitgescholden door de jeugd. Een boerin komt in een winkel, 't Is gebeurd, men liet haar staan Om een dame te gaan helpen Die best even voor kon gaan. Als de juffrouw uit zoo'n winkel Zich toch zelve eens bedacht Dat n'evengoed als die boerin toch Stamt uit 't zelfde Zeeuwsch geslacht. Draag j'een blouse of een beukje 't Witte kapje of een hoed Een „boerin" is ook een dame Burgers, weet U dat wel goed? Waarom is een „boer" zijn pakje Minder dan dat van een heer Draagt hij evengoed daaronder Niet een hart met Zeeuweneer? Zeg bij voorkeur niet „bezinne" Waarom niet gewoon juffrouw Zeker zou het prettig aandoen Als iedereen dat zeggen zou. Men wil de Zeeuwsche dracht behouden Op 't platte land en in de stad Help daar dan ook aan medewerken Door achting waar men recht op had. Het nationale kleed der Zeeuwen Beroemd tot mijlen ver in 't rond Laten we hopen dat 't zal blijven „Je Maintiendrai" op Zeeuwschen grond. R. J. A. Een dreigement van de „Völkischer Beobachter". Uit Berlijn: Een der grootste nazi-bladen de „Völkische Beobachter" behandelt in een uitvoerig artikel het feit, dat de Neder- landsche marxistische pers, in de eerste plaats „Het Volk" en de „Vooruit" sinds lang ongehinderd tegen Duitschland zouden ophitsen, hatelijke hoofdartikelen en hate lijke leugenachtige berichten „made in England" aan den loopenden band publi- ceeren. Na een opsomming van verschillende „leugens" verklaart de „Völkischer Beobachter", dat dit alles bij elkander ge nomen meer dan voldoende is om Duitsch land het recht te geven een algemeene waarschuwing te geven. Wij vreezen, al dus het blad, indien de ophitsing niet wordt tegengegaan, voor een aanzienlijke ver slechtering van de goede atmosfeer, waar in de Duitsch-Nederlandsehe betrekkingen verkeeren. Wij zien het oogenblik gekomen, waarop ons geduld is uitgeput en men naar middelen moet uitzien om de Nederland- sche openbare meening het begrip bij te brengen, dat zij, noch het rijk er mede ge diend is, dat dit verachtelijke gedoe onge hinderd kan worden voortgezet. Dat bij den afweer van dezen aanval ook de oecono- mische betrekkingen een rol zouden spelen, zou dan wel onvermijdelijk zijn. Bij k. b. van 3 Mei is aan A. F. J. M. Dierick, op zijn verzoek, met ingang van 16 Juni 1938 eervol ontslag verleend als bur gemeester der gemeente Koewacht en is met ingang van dienzelfden datum be noemd tot burgemeester der gemeente Koewacht G. C. E. M. Dierick, burgemees ter der gemeente Overslag. Havas meldt uit Parijs: De stabilisatie- koers van den Franschen frank is heden vastgesteld op 179 per pond sterling, dit komt overeen met 5 Nederlandsche centen. MAATREGELEN TEGEN PRIJSVERHOOGING. Het Fransche ministerie van binnenland- sche zaken heeft vanmiddag de volgende mededeeling gepubliceerd „Teneinde definitief ,de gezondmaking van den financieelen toestand van Frank rijk te verzekeren heeft de regeering be sloten over te gaan tot stabilisatie van den frank. Deze maatregel mag op de binnenland- sche markt en op de nationale producten op geen enkele wijze eenige prijsverhooging te weeg brengen, doch integendeel hun eigen stabiliteit verzekeren. Het spreekt voor zich, dat zij slechts de bron zouden kunnen vormen van een winst, welke een onwettig karakter zou dragen en daarmede gerechtelijke vervolgingen zou rechtvaardi gen. Bij gevolge werden vandaag nog instruc ties gegeven aan alle prefecten om maatre gelen te nemen, welke in staat zullen stel len op zekere en onbetwistbare wijze den verkoopsprijs van koopwaar vast te stellen. Kapitaal vloeit terug. In zijn tegenover de pers afgelegde ver klaring noemde minister Marchandeau, sprekende over den terugkeer op groote schaal van naar het buitenland gevlucht kapitaal, alleen voor vanochtend reeds een bedrag van 4 milliard. Om 10.10 uur is de extra-trein met rijks kanselier Hitier te Napels aangekomen. Koning Victor Emanuel en kroonprins Um- berto verwelkomden den Führer, die ver volgens een eere-compagnie inspecteerde. Buiten het station viel Hitier een ovatie ten deel. Met den koning reed hij daarop per auto, gevolgd door auto's met den kroonprins, Von Ribbentrop, Ciano, Goeb- bels e.a., naar de haven om een vlootpara- de bij te wonen. TWINTIG DOODEN TENGEVOLGE VAN EEN ORKAAN. De stad Antiochië in Egypte is door een orkaan gepaard aan een waterhoos geteis terd. De Orontes is buiten de oevers ge treden en door de overstrooming zijn tien huizen ingestort. De bewoners werden on der de puinen begraven en meer dan twin tig personen zijn om het leven gekomen. Commissienoteering Ned. boter. De Leeuwarder commissienoteering voor Nederlandsche boter is heden vastgesteld op 90 cent per kg. (vorige week 89 ct.J Over de maand April. Bevallen: W. v. d. Weele geb. Lamper d. J. van Dalen geb. De Vos d. A. van der Ven geb. Bakker z. A. van den Dries geb. Van Strien z. A. van Antwerpen geb. Nijsse z. E. J. Buteijn geb. Driedijk 2 zs. P. Wiskerke geb. Goedgebure d. M. Boudens geb. Menheere d. D. Riemens geb. Van Damme d. Getrouwd: J. Kousemaker 27 j. jm. te Den Haag en W. J. Ph. van der Wart 26 j. jd. W. van Sluijs 28 j. jm. te Eindhoven en E. de,Koeijer 26 j. jd. S. Saaman 31 j. jm. te Kortgene en M. J. de Kok 31 j. jd. J. Wiskerke 29 j. jm. en J. Langebeeke 25 j. jd. M. M. Allewijn 26 j. jm. te Waarde en J. Nagelkerke 26 j. jd. Overleden: J. A. Buteijn 3 d. z. (D. Z.). 's-Heer-Abtskerke. Over de maand April. Bevallen: E. Lokerse geb. De Jager d. C. G. van 't Westeinde geb. Rijk z. Overleden: J. Constant 68 j. jm. (D.Z.). Kapelle. Over de maand April. Bevallen: J. H. Rouw geb. Trimpe z. T. Kant geb. Van Koeveringe 'H. J. Brou wer, geb. Delzenne z. J. P. van Dalen geb. De Jager z. A. Walrecht geb. Ploe ger z. Ondertrouwd: P. van de Vrie 45 j. jm. en P. J. van Willegen 33 j. jd. P. M. Gan seman 25 j. jm. en J. Eversdijk 25 j. jd. M. van Pienbroek 22 j. jm. en C. R. Smal- legange 23 j. jd. A. Slabbekoorn 25 j. jm. en J. P. Balkenende 23 j. jd. Overleden: N. de Back 77 j. echtg. P. Nijsse C. de Wilde 58 j. echtgen. A. Bijl J. Hoogstrate 63 j. echtgen. G. Spijk P. Ruissen 42 j. echtgen. G. van Koeveringe W. Schouwenaar 89 j. wed. J. van Maris. (D. Z.). Kloetinge. Over de maand April. Bevallen: T. Pilaar geb. Gaarlandt z. P. Nieuwdorp geb. De Vos d. A. D. Leijs geb. Kosten d. C. A. Blomaard geb. Ser- vaas d. Ondertrouwd: J. A. Dekker 33 j. jm. te Kampen en S. C. A. Bakker 32 j. jd. Overleden: J. Visser 78 j. jm. (D. Z.). Krabbendijke. Over de maand April. Bevallen: M. Geense geb. Steketee z. P. Versprille geb. Amperse z. Overleden: E. Benou, 72 j. wed. P. M. van Baren. (D. Z.). Ovezand. Over de maand April. Bevallen: N. Vermeule, geb. Hoondert z. Getrouwd: D. Driedijk 28 j. jm. te Hoe- dekenskerke en M. Rijk 24 j. jd. Overleden: J. Huige 74 j. echtgen. P. Koens. (D. Z.). Nisse. Over de maand April. Getrouwd: J. Boonman 27 j. jm. te 's-Gra- venpolder en J. C. Vermue Jobsd. 23 j. jd. (D. Z.). Wolfaartsdijk. Over de maand April. Bevallen: J. van Damme geb. Van Schaik d. M. van der Vliet geb. Goedegebure z. A. C. Nieuwenhuijze geb. De Regt d. A. Tramper geb. Saaman z. M. J. Sinke geb. Koole z. Overleden: M. L. van Hekke 35 j. echtge. L. Louwerse. (D. Z.). Middelburg, 5 Mei. Op de eie- renveiling werden heden 35.000 stuks aan gevoerd. Kippeneieren 5456 kg 2.69; 56 —58 kg 2.70—2.94; 58—60 kg 2.90— 2.97; 60—62 kg 2.91—3.00; bruine: 58— 60 kg 2.85; 60—62 kg 2.92; 62—64 kg 3.12; eendeneieren 2.74; ganseneieren 6.107.30; kalkoeneieren f 6.20. Middelburg, 5 Mei. Aangevoerd door Walchersche boerinnen (officieele prijsnoteering)Boter 0.68%; eieren 3; eendeneieren 3, ganseneieren 8, kalkoen eieren 5.50. Aangevoerd door handelaren: boter 0.65, eieren 3, eendeneieren 2.75. Particuliere prijs van den Martzetter van de Z. L. M.: boter 0.76; eieren 4; eendeneieren 4. Particuliere prijs van den Middelburgschen handel: boter 0.75; eieren 3.75; poelje 3, eendeneieren 3.55, ganseneieren f 8; kalkoeneieren 7. Goes, 4 Mei. Veilingsvereeniging „Zuid- Beveland". Kleine veiling. Aardbeien f 161 f 1.78 per 100 kg. Groenten. Spinazie 211, Stoofsla 26, Prei 47, Lamsooren 67, Oude (drielin gen) 3.50-4, per 100 kg, Bloemkool 8-14, idem lie en Ille 27, Kropsla 1.303.60, Komkommers 1013, Slaplanten 0.02 per 100 stuks, wortelen 1112, Radijs 0.902, Rammenas 2.803, Rabarber 58, per 100 bos. Bloemen: Begonia's 5, Primula's 812, per 100 pot. Oostburg, 4 Mei. Avicultura: aanvoer 134% kg boter; prijs 1.03 tot 1.34 per kg. DE VLUCHTHEUVEL OP DEN BLAUWENDIJK! Zou het nu geen tijd worden dat de vluchtheuvel op den Blauwendijk wordt op geruimd. De tram rijdt nu al sinds 1 Janu ari niet meer, dus die vluchtheuvel heeft geen zin meer en is alleen een sta-in-den- weg. Een weggebruiker. ONTVANGEN BOEKEN. Bij den uitgever H. Meulenhoff te Amsterdam verschenen de volgen de nieuwe boeken: 1937-tiental. Bundeltje van de meest gehoorde liedjes, die Jacob Hamel's Avro- kinderkoor in het afgeloopen jaar zong. Dit bundeltje uitstekend verzorgd en van prachtige illustraties van Piet Marée voor zien, is de vijfde in de reeks. Dit aardige bundeltje kinderliedjes werd uitgegeven door AVRO te Hilversum. „Wij leven in Hollanddoor Gerth Schreiner. Ingeleid door Anton van Duinkerken, geïllustreerd door Mies Bloms- ma. Verschenen in de serie „Zilveren Wiek slagen.' Schreiner geeft een rake en juis te beschrijving van het karakter en ty pische eigenschappen van den Nederlander op historischen achtergrond verteld, door spekt van vele anecdotes van bekende per sonen, die de schrijver op zijn zwerftochten door ons land ontmoette. Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een langdurig gedul dig lijden, onze innig geliefde Echtgenoot en zorgzame Va der, Behuwd- en Grootvader, de Heer, in den ouderdom van 61 jaar. Middelburg: J. GABRIëLSE— MINDERHOUD. J. L. ROTH GABRIëLSE. L. J. ROTH. Nijverdal: P. J. GABRIëLSE. Middelburg: LEONA. JOHNNY. Middelburg, 4 Mei 1938. Geen bezoek. Geen bloemen. Eenige en algemeene kennisgeving. Ik zeg allen die mij 15 April tot een bijzonderen dag hebben ge maakt, hartelijk dank, C. BARENTSEN, Districts-Böuwkundige. Middelburg, 5 Mei 1938. Voor de vele bewijzen van deel neming, ontvangen na het overlij den van ons innig geliefd Zoontje en Broertje, betuigen wij onzen hartelijken dank. J. DEN HOLLANDER. D. DEN HOLLANDER- DE KLERK. DAAN. ANNIE. Middelburg, 5 Mei 1938. De Heer en Mevrouw SCHERPHUIS—ROELFSEMA, Dam 62, Middelburg, zullen gaarne bezoeken ontvangen op a.s. Zater dag en Zondag van 45.30 uur. De tweede Zondag in Mei is een bijzondere dag. Het is „Moederdag" waarop iedereen graag iets extra's voor zijn moeder doet. Maak Uw moeder blij met een echt „vrouwelijk" geschenk met een flacon Eau de Cologne Boldoot. Er zit zooveel heer lijke koelte, zooveel verfrissching en op wekking in deze zui vere, verrukkelijk- geurende Eau de Cologne 8 Mei is Moederdag". UW Moeder's-dag! IMPERIALE vanaf 25 ets VERITABLE vanaf 20 as NEDERLANDSCH FABRIKAAT

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 3