SPORT. WALCHEREN. ZUID-BEVELAND. RADIO-PROGRAMMA. AGENDA. plegen. Men schatte, dat met 500 een goed programma in elkaar gezet kan wor den. u Tenslotte zegde de heer Houtekamer nog dank voor de vriendelijke woorden die tot hém gericht werden en verzekerde hij, altijd met genoegen voor de V.V.V. gewerkte te hebben. Spr. wenschte de vereeniging veel goeds toe. AAGTEKERKE. Gevonden voorwerpen: 1 paar dameshandschoenen. Te bevragen: gem. veldwachter. DOMBURG. Zaterdagavond gaf de man- dolinevereeniging „Oefening kweekt Kunst" haar jaarlijksch® uitvoering onder leiding van den heer P. de Jager in 't eafé „Wil- helmina". Hoewel de Zaterdag alhier nooit voör openbare uitvoeringen wordt aange wend, was voor de muziek van dit wak kere gezelschap aandachtige belangstelling. Van de muzieknummers vermelden wij „An der sehönen blaUen Donau" en „Krontjong liedjes". De avond werd nog gezelliger ge maakt door de opvoering van een drama tische schets: „Broer" en van een blijspel in drie bedrijven: „De Sukkel". De aanwe zigen toonden zich zeer voldaan. De ver eeniging telt op 't oogenblik 18 leden. MELISKERKE. Dezer dagen hield de pl. afdeeling van den B.V.L. haar jaarverga dering. De heer Flach opende de bijeen komst en verwelkomde de aanwezigen. Na dat de heer Eckhardt een brevet scherp schutter had uitgereikt, hield hij een lezing met lichtbeelden over het communisme. Dé plaatselijke leider leverde daarna een jaar verslag in dichtvorm. Landstormer Van Keulen nam af scheid van de afdeeling, waarvan hij bijna 20 jaar lid was. Op hartelijke wijze werd hij door den voorzitter toegesproken en werd hem verzocht, om als vaandeldrager te blij ven functionneeren, wat hij gaarne toe zegde. VEERE. Naar wij vernemen wordt de wacht aan de Rijksmijnenloods alhier, die enkele jaren reeds door marinepersoneel uit Vlissingen werd onderhouden, tegen 14 dezer door burgerpersoneel betrokken. Te dien einde zijn twee terreinwachters voor dezen dienst aangewezen. ZOUTELANDE. Vrijdag vergaderde de B.V.L. alhier. Burgemeester Kodde opende de vergadering De heer Eckhardt hield, nadat de verschillende jaarverslagen waren voorgelezen, een lezing over de Rus sische revolutie. Het brevet scherpschutter kon aan een enkelen landstormer worden uitgereikt. Besloten werd om een volgend jaar eens een bijeenkomst te houden op grooter schaal en dan vroeger in het sei zoen. BORSSELE. Dezer dagen vergaderde de afdeeling „Borssele" van „Volksonderwijs", onder voorzitterschap van den heer C. de Krijger. Deze deelde in zijn openingswoord mede, dat hij besloten had, wegens hoogen leeftijd, en in verband met drukke werk zaamheden, als bestuurslid te bedanken. Uit het jaarverslag bleek, dat het afgeloo pen jaar gunstig is geweest. Het aantal le den nam weer met 13 toe en bedraagt thans 126. De gevoérde actie ter verkrijging van een avondcursus aan de openbare school is schitterend geslaagd, daar ruim 100 in kas bleef van wat de leden der afdeeling voor dit doel hadden geofferd. De cursus werd bezocht door 18 leerlingen. In alle op zichten dus reden tot tevredenheid, doch met recht wees de voorzitter in zijn ope ningswoord op het treurige feit, dat met ingang van 1 Januari 1.1. de heer J. de Voogd door daling van het leerlingenaantal aan de openbare school als onderwijzer is ontslagen en dat thans het hoofd en een onderwijzeres overblijven aan de school, die op het oogenblik 78 leerlingen telt. De voorzitter dankte den heer De Voogd, dat hij nog steeds, geheel belangeloos, zijn taak aan de school vervult en tevens voor de uitstekende diensten, die hij in de ruim 16 jaar, dat hij aan de openbare school is werkzaam geweest, het onderwijs alhier heeft bewezen. Zijn oud-leerlingen zullen hem steeds 'dankbaar blijven. De voorzitter eindigde met den wensch, dat De Voogd spoedig een vaste betrekking zal krijgen, al is dit dan ook niet in 't voordeel der school alhier. De heer De Voogd dankte voor de tot hem gerichte woorden. De rekening wees aan in ontvangsten f 371 en in uitgaven f 130, dus een goed slot van f 241. Tot bestuursleden werden herkozen de heeren J. van de Velde en H. de Priester, terwijl in de vacature, ont staan door het bedanken van den heer C. de Krijger, de heer M. J. van 't Hof ge kozen werd. Men besloot op dezelfde wijze als 't vo rig jaar weer te trachten dezen winter avondonderwijs te doen geven. De afdee ling zal, zoodra de heer de Voogd een vas te betrekking verkrijgt, een adres richten aan den gemeenteraad met verzoek door het aanstellen van een kweekeling met acte aan de openbare school, in een drin genden nood te voorzien. De heer J. de Voogd bracht verslag uit over de in November 1937 gehouden alge meene vergadering der vereeniging „Volks onderwijs". Tot afgevaardigde naar de a.s te houden algemeene vergadering benoem de men den heer H. de Priester en tot diens plaatsvervanger 1 den heer M. J. van Hof. Het voorstel van den heer A. de Korte om den afgetreden voorzitter, die 28 jaar het voorzitterschip der afdeeling bekleed de, tot eerelid der afdeeling te benoemen, vond algemeen instemming en werd dan ook onder applaus aangenomen. De heer P. Dekker dankte den heer C. de Krijger voor wat hij in 't belang van de afdeeling en van 't onderwijs zoovele jaren deed en wenschte hem geluk met de hem te beurt gevallen onderscheiding. De heer C. de Krijger, getroffen door dit bewijs van waar deering, dankte daarvoor en verzekerde, dat hij het openbaar onderwijs en de be langen der afdeeling steeds zou blijven voorstaan. Nadat de heer Van 't Hof als hoofd der openbare school het bestuur en de leden bedankt had voor wat ze dit jaar in 't belang van het onderwijs hadden tot stand gebracht, sloot de voorzitter de ver gadering. Nog kan gemeld worden, dat het bestuur als zijn voorzitter aanwees, den hr, F. Dekker. VOETBAL. WEDSTRIJDUITSLAGEN. Ia Irlaflcp Afd. I: VUCKFC 1—1; Excelsior— Sparta 0—0; DWS—Ajax 1—3. Afd. II: HBS—'t Gooi 1—1; DHC—CVV —5; FeyenoordXerses 31; Stormvo gelsHaarlem 14; Hermes DVSBlauw Wit 1—3. Afd. Ill: NEC—ZAC 1—2; Go Ahead— Heracles 12; HengeloTubantia 34; WageningenEnschede 30; PECAGO VV 0—2. Afd. IV: JulianaLonga 11; Willem 11—BW 5—0; PSVNO AD 1—0; Roer mondMW 20; NACEindhoven 21. Afd. V: SneekHoogezand 21; Veloci- tasHSC 10; Be QuickVeendam 43; AchillesGVAV 00; LeeuwardenHee renveen 11. 2e klasse A: R.B.C.Goes 33; R.C.S.—Breda 12; ZeelandiaDe Baronie 21. 3e klasse A: OostburgTerneuzen 0-9; HulstBier vliet 51; Corn. BoysBreskens 21; IJzendijkeHoofdplaat 21. 3e klasse B: Goessch BoysVlissingen II 04; Hans- weertE.M.M. 07; MiddelburgGoes II -0; Terneuzen IIEiland Boys 51. Kampioenen Feyenoord werd kampioen der le klasse van Afd. I. Heracles behaalde het le klasse kampi oenschap van Afd. III. D.W.V. te Amsterdam veroverde het kampioenschap van de 2e kl. A. van Afd. I. Rigtersbeek werd kampioen der 2e kl. B. van Afd. III. Overmaas is kampioen van de 2e kl. B. van Afd. II. Terneuzen veroverde het kampioenschap van de 3e klasse A van Afd. IV. Degradatie. Degradatiewedstrijden moeten spelen: Excelsior in Afd. I; Hermes DVS in Afd. II-; P.E.C. in Afd III en Hoogezand in Afd. V. De eindspurt van Zeelandia. Zeelandia heeft de eindspurt ook thans goed volgehouden. De Baronie werd op eigen veld verslagen, waardoor Zeelandia nu in puntental gelijk is gekomën met De Zeeuwen. Beiden moeten nog één wedstrijd spelen, nl. tegen R.C.S. De Zeeuwen staan nu onderaan. R.B.C. en Goes deelden de punten. Een goede prestatie van de Goesenaren, want R.B.C. op eigen veld is niet mak. R.C.S. speelt wel heel wisselvallig. Thans werd in een thuiswedstrijd van Breda ver loren. Een slechte verrichting van de Sou burgers. Breda en De Baronie zijn uitgespeeld. De stand is: Hero Breda* Middelburg Baronie Vlissingen R.C.S. Goes R.B.C. Zeelandia De Zeeuwen 17 18 17 18 17 15 16 16 17 17 10 9 7 7 8 6 5 4 4 5 3 5 3 6 7 7 8 7 9 10 44—29 41—38 32—25 40—32 36—34 3840 27—34 34—41 31- 33- -39 -44 24 22 21 19 18 14 13 13 12 12 TERNEUZEN KAMPIOEN. Terneuzen heeft gisteren het kampioen schap van de Zeeuwsch Vlaamsche 3e klas se behaald. Dit was ten eerste mogelijk doordat zij zelf van Oostburg won en voorts doordat Breskens in Sas van Gent het te gen Corn. Boys leelijk liet zitten. Met 21 werden de Bressiaanders door Corn. Boys verslagen. Dat valt toch wel bar tegen van Breskens.^ Intussehen is het een fraaie prestatie van Corn. Boys dat daardoor Biervliet is ge passeerd; laatstgenoemde verloor namelijk van Hulst hetgeen ook wel verwacht mocht worden. Oostburg kan nu practisch niet meer van de onderste plaats komen, zooals de stand wel doet zien. IJzendijke behaalde maar een kleine zege op Hoofdplaat Laatstgenoemde daalde twee plaatsen op Terneuzen 17 14 2 1 103—27 30 Breskens 15 11 1 3 55—28 23 Sluiskil 16 10 0 6 58—40 20 Axel 16 9 2 5 42 30 20 Hulst 16 8 1 7 47—43 17 IJzendijke 16 8 1 7 39—45 17 Hoofdplaat 15 6 3 6 34—38 15 Corn. Boys 14 2 3 9 20—55 7 Biervliet 16 2 2 12 21—60 6 Oostburg 15 0 1 14 19—72 1 Vlissingen n weer aan den kop. Middelburg II heeft ook Goes II met een nederlaag naar huis gezonden. Vlissingen II, dat van Goesche Boys won, is daardoor weer op de eerste plaats beland, met een even groot puntenaantal als Middelburg II; laatstgenoemde heeft echter één wed strijd meer gespeeld. Tusschen dit drietal gaat het nu omhet kampioenschap. De eindspurt van Middelburg II is wel heel mooi. Terneuzen II deed weer prachtig werk en versloeg Eiland Boys overtuigend Goesche Boys bleef op de laatste plaats terwijl E.M.M. met flinke cijfers Hansweert klopte. De stand is nu: Vlissingen II 14 9 2 3 49—25 20 Middelburg II 15 9 2 4 48—22 20 Goes II 14 9 1 4 37—17 19 Terneuzen II 15 7 3 5 48—34 17 Eiland Boys 13 8 0 5 43—33 16 E.M.M. 14 7 1 6 -42—47 15 Zeelandia II 15 3 2 10 29—58 8 Hansweert 12 3 0 9 20—48 6 Goesche Boys 14 2 1 11 25—57 5 Internationale ontmoeting te Oostburg. Op eersten Paaschdag, 17 April, zal te Oostburg een internationale voetbalwed strijd worden gespeeld. De Engelscne club Parkinson Athletiec uit Londen zal op dien dag een wedstrijd spelen tegen R.C.S. uit Souburg. ZEELANDIA—DE BARONIE 2—1. Spannend, Zeelandia heeft al vele wedstrijden in deze competitie verloren door mat en lus teloos spel en door, al willen we niet direct beweren onwil, dan toch zeker achteloos heid der spelers. In de laatste wedstrijden, nu het degradatiegevaar heel groot was, is er evenwel uit een ander vaatje getapt. Er werd nu van begin, tot eind gestreden en hard gewerkt en de resultaten waren dan ook direct veel en veel beter. De Baronie heeft ondervonden dat een meerderheid van techniek en tactiek het meestal tegen geest driftig en enthousiast spel moet afleggen. Want het combinatievermogen, het plaat sen en verband houden tusschen de linies was bij De Baronie veel beter. Deze ploeg is o.i. de best spelende in de 2e klasse A. Dat de Bredanaars dit betere spel niet in punten konden vastleggen lag eenerzijds aan het enthousiasme der Zeelandianen, an derzijds aan het gemis van een doorzetter in de voorhoede. Bovendien heeft scheids rechter Van Soelen een merkwaardige rol gespeeld. Voor de rust kende hy een mooi doelpunt van De Baronie wegens buiten spel, waarover de meeningen verdeeld zyn, niet toe, doch wat zich in de laatste se conde van de eerste helft voordeed was wel heel typisch. De 45 min. van de eerste helft waren verstreken, maar de scheids rechter floot niet. Er was reeds een halve minuut te lang gespeeld toen De Baronie een aanval opzette, de linksbuiten een hard schot loste, en de bal in het Zeelandia doel verdween. Evenwel, juist voordat de bal de doellpn passeerde floot de scheidsrechter rust Zeelandia heeft door hard werken de beide punten bemachtigd. Er deden zich by tyden hevige inzinkingen voor, doch daar kwam men zonder kleerscheuren doorheen. De keeper heeft niet zooveel moeiiyk werk gehad. De achterhoede en middenlinie speelden heel best. Jongepier was op de rechtshalfplaats beter dan verleden week en de Rpke op de spilplaats was uitstekend. De beide vleugelspelers waren zeer actief, doch misten den steun der binnenspelers, daar Simonse en Adriaanse teleurstelden. Janisse werd stevig bewaakt. By De Ba ronie was rechtshalf Bouwmeester de uit blinker, terwyi linkshalf Bliek en rechts binnen Wollenberg zeer nuttig spel te zien gaven. De keeper was zwak. Philipse opende na 15 min. spelen de score (10), waarop 3 min voor rust links binnen v. d. Reyt een fout in de Zeelandia- verdediging afstrafte (11). Ongeveer 20 min. na de rust bracht Janisse, na goed combineeren met Simonse en Philipse den stand op 21. Tegen het einde kreeg Zee landia nog vele kansen, doch er werd slecht geschoten. Onder groote spanning verstreken de laatste minuten. R.B.C.—GOES 3—3. Hoewel deze wedstrijd een aantrekkelijk verloop had, speelden beide elftallen over het geheel minder dan zü kunnen. Goes heeft tenminste betere wedstrijden laten zien en bqna alle spelers maakten nu en dan fouten, die gemakkelijk voorkomen hadden kunnen worden. Opgemerkt zp daarbp wel, dat de tegenpartij zeer vinnig speelde. R.B.C. kreeg dan ook vele vrije schappen tegen zich (zeker viermaal meer dan Goes). Gelukkig hield de heer Stütz de lijntjes strak en liet zich niet beinvloeden door de al te fanatieke R.B.C.-supporters. Zoowel een speler van R.B.C. als iemand langs de lijn kregen een waarschuwing. Wat de uitslag betreft kan deze, wat de verhouding in het veld aangaat, wel als juist beschouwd worden. Over het geheel was R.B.C. mogelijk iets meer aanvallend, doch daar staat tegenover, dat de aanval len van Goes gevaarlijker waren. Ook wat het verloop der score betreft had Goes de beste kans op de zege. Want eerst nam Goes de leiding met 1—0 en na de rust zelfs met 31. Echter ging beide malen de voorsprong door verdedigingsfouten ver loren. Toen de strijd ongeveer een kwartier oud was nam Leijnse, na krachtig doorzet ten, voor Goes de leiding (01). Na een vrjjen schop (na 30 min.) wist R.B.C. gelijk te maken. Twee Goesche verdedigers ston den bij den speler, ((doch verzuimden hem aan te vallen, terwijl bovendien het uit zicht den Goeschen doelverdediger belem merd werd. Goes had hierna geruimen tijd het beste van het spel. Direct na rust hernam Goes na goed spel van Sinke, Schrijver en Lockefeir, door Leynse de leiding (12). Na een mooie combinatie tusschen Van Hese, Leijnse en Lockefeir was het 31 voor Goes. R.B.C. maakte er door Dekkers 32 van. Sinke kreeg een kans, kwam alleen voor den keeper, doch was een fractie van een se conde te laat. R.B.C. was hierna eenigen tijd aanvallend en de rechtshalf maakte in die periode met een ver boogschot gelijk (33). Inplaats van den bal te stompen probeerde de Goesche keeper deze te grij pen, doch hp werkte daarbp het leder zelf in doel. In den nog resteerenden tijd kreeg Goes de beste kansen op het winnende punt, doch het wilde niet. R.C.S.—BREDA 1—2. R.C.S. viel bpzonder tegen. Het schijnt dat de Souburgers er de gewoonte van ma ken op de meest ongelegen momenten uit hun slof te schieten om direct daarna een oogenschpnlpk gemakkelijken wedstrijd te verliezen. Breda speelde of er een kampioenschap van afhing en zp was in het veld bij mo menten een klasse beter dan de thuisclub Er was een uitstekend begrppen, een vlotte uitvoering en gedecideerde afwerking. En in dit opzicht had zij veel voor bij R.C.S, dat langs omwegen haar doel trachtte te bereiken. Wel was men daar dikwpls zeer na aan toe en ontkwam de Bredaveste op het nippertje, waarbp Vrouwe Fortuna de gasten niet onvriendelpk toelachte, doch het zou stellig tegen de verhouding in ge weest zijn, als Breda het hoofd had moe ten buigen. We kunnen dan ook gerust zeggen dat, qua spel, de Bredanaars de punten volkomen hebben verdiend, alhoe wel, zooals reeds gezegd, het een dubbeltje op zijn kant was of zp hadden een deel der buit aan de thuisclub moeten laten. Zoo schoot Gillisse voor rust buiten bereik van den doelman hard tegen de lat, terwijl scheidsrechter Nieuwlaat, die de slechtste man van het veld was, twee penalty's over het hoofd zag, ondanks het feit, dat hi beide malen geen 10 meter van de plaats van overtreding verwpderd was. Breda speelde een goede party voetbal, waarbij het goede plaatsen opviel. Zooals gezegd viel R.C.S. tegen. De achterhoede was ze ker voldoende, de middellinie zelfs heel goed, met Lantsheer als de groote uitblin ker, maar in de voorhoede boterde het niet, Linksbuiten Blok was voor doel zeer onge lukkig en zyn collega Kruisse kreeg te weinig werk. Gillisse en A. Blok waren goed, zonder meer, Van Roo echter onvol doende. Voor de rust wist Hurks voor Bre da onhoudbaar te scoren, terwpl Gillisse met een fraai schot na de rust gelpk maak te. Een kwartier voor het einde scoorde rechtsbuiten Van de Linde het winnende doelpunt hetgeen o.i. door de thuisclub voorkomen had kunnen worden. KORFBAL. WEDSTRIJDUITSLAGEN Z. K. B, De uitslagen waren Zaterdag: le klasse: MadjoeSwift I 31. 2e klasse: HBS I—HBS II 13—0; Swift II—Swift III 13—0; EWW—Madjoe II 4 1. le klasse. Swift is er w.ederom niet in geslaagd van Madjpe te winnen, al zyn de cijfers waarmede verloren werd heel wat beter dan die waarmede thuis de punten moes ten worden afgestaan. Madjoe heeft nu definitief de tweede plaats bezet. Zeelandia en Swift zyn uitgespeeld: De stand is: Zeelandia 6 5 1 0 359 11 Madjoe I 5 3 0 2 2810 6 Swift I 6 2 1 3 26—24 5 Togo 5 0 0 5 2—48 0 In dezen stand is nog geen rekening ge houden met ongeldig verklaring van den wedstryd MadjoeZeelandia, daar dit nog niet officieel is uitgesproken. 2e klasse. Swift II en HBS I hebben met dezelf de dubbele cpfers hun lagere twaalftal len, respect. Swift III en HBS II verslagen. Het doelgemiddelde der eerstgenoemde twaalftallen maakte een flinken sprong naar boven. Madjoe II behaalde een ver- dienstelpke zege op EWW, dat wel iets teleurstelde. De stand is nu: Swift II EWW Madjoe II HBS I Swift III HBS II 8 0 5 0 8 0 68—7 16 22—22 10 21—9 9 37—19 8 7—38 2 5—65 1 MADJOE—SWIFT I 3—1. Het schpnt dat het spel der Swiftianen in wedstrijden tegen Madjoe altpd van minder gehalte moet zpn dan in overige ontmoetingen. Ook dezen middag stelde Swift weer teleur, al dient direct daar aan te worden toegevoegd, dat het geluk niet met haar was. Echter de nederlaag was verdiend. Het begin gaf een vlug, op en neergaand spel, dat voor den toeschouwer het aan- kpken ten volle waard was. Het doelen van de Madjoeneezen bleek al spoedig van beter gehalte te zijn en de zwakke plekken bp Swift kwamen na korten tpd duidelpk naar voren. Opmerkelpk was dat haast alle Swift-dames er dezen mid dag zoo weinig van terecht brachten. Het vangen en doorspelen van den bal was onzuiver en in snelheid schoten de dames bij hun tegenstandsters tekort. Natuurlijk hadden de heeren daardoor een zware taak en daar ook zp nogal eens verkeerd plaatsten, is er aan Swiftzijde hard ge werkt moeten worden. Gelukkig werd dit gedaan, zoodat de wedstrpd niet in dui gen viel. Aan Madjoe-zpde werd ook veel minder gespeeld dan vorige week. Men ging wat lusteloos te wérk en het spel gaf een eenigszins matten indruk. En om nog even op Swift terug te komen: een groote fout was, dat het spel veel te kort gehouden werd en dat men in het samen SDel geen verrassing wist te scheppen Het onderbreken van de aanvallen werd den Madjoeneezen al heel gemakkelpk ge maakt. Mej. Wisse opende na 10 min. speler de score voor Madjoe. Na 20 min. maakte De Ru gelijk, doch een kwartier voor de rust bracht Leeflang den stand op 2- Dezelfde speler maakte er na de rust 31 van. Hoewel Swift het laatste kwar tier vele kansen kreeg werden zij niet benut, terwpl men ook niet gelukkig was met doelen. Aan beide zijden werden nog al eens gedekte doelpogingen ondernomen, H.B.S. I—H.B.S. H 13—0. De uitslag geeft de verhouding tusschen beide 12-t.allen niet goed weer. H.B.S. II heeft tot het einde dapper volgehouden en had zeker eenige tegenpunten verdiend. Vooral in de eerste helft speelde H.B.S I zonder veel animo en de reserves waren dan ook in deze periode niet veel minder Voor de rust werden 3 punten gescoord nl. door Eiff 2 en Versluijs 1. Na de thee 'werd de score opgevoerd tot 130 door Verslups, Vos Eiff, Corrie Griep en Ver burg. Swift H—Swift III 13—0. Swift 3 heeft niet zoo'n tegenstand gebo den als vorige week. Het feit dat zij met eenige invallers uitkwam is daarvan mis schien een voorname oorzaak geweest. Mej. T. Joziasse opende de score met een gedekt doelpunt (10). Kasteel zorgde voor 20. Reijers (2 maal) voor 40 en Laman maakte er 5—0 van. Met dezen stand ging de rust in. Na de rust maakt Laman no. 6 en me, M. de Ru zorgde voor 7en 8. Repers nam no. 9 en no. 10 voor zpn rekening. Reekers bracht den stand op 110, Laman op 120 en Kasteel tenslotte bracht den eindstand op 13—0. Swift 3 had zeker een tegen punt verdiend. Edo—Swift IV 0—3. De twaalftallen van Edo te Serooskerke en Swift IV uit Middelburg speelden een aardigen wedstrpd, waarin Swift iets ster ker was. Deze meerderheid kwam vooral in de eerste helft tot uiting. Sinke opende de score, van Noppen bracht den stand op 0—2, en voor de rust Sturm op 0—3. In de tweede helft speelde Edo beter en het verdedigen ging haar nu goed af. De strpd ging gelpk op. Van de verschillende doelkansen werd evenwel geen gebruik ge maakt. DomburgMadjoe UI 20. Zaterdagmiddag speelden op het terrein in Westhove de korfbalclubs „Domburg" en Madjoe III uit Vlissingen een vriendschap pelpken wedstrpd. Madjoe kwam met 5 heeren in 't veld en Domburg had 2 inval sters. De rust ging in met 1—0, in de tweede helft maakte Domburg nog een doelpunt, zoodat het einde kwam met 2-0. GEVONDEN VOORWERPEN TE MIDDELBURG. Gevonden en te bevragen aan het bureau van politie: Kwitantie t|n W. Hendrikse, portemon- naie, inh. insigne, Benzine dop van auto, mantelband, muts. En vervolgens bp Particulieren: Ringetje, Van Eenenaam, K. Noordstr. 61, port. met inh., L. de Blaei, Noordsingel 120, belastingmerk, A. de Graaf, Koude- kerkscheweg D 91. kinderhandschoentje. A. de Graaf, Koudekerkscheweg D 91, sleutel, Castel, Schuitvlotstraat 32, motorsleutel, J. Fiegen, Varkensmarkt 4, huissleutel, van Aalst, St. Pieterstraat 15, wollen das, M. de Hollander, Nieuw Oosterschestraat 24, fietspet, Gem. veldwachter, St. Laurens; hondje, Hollebrandse, Lat. Schoolstraat 3, tabakspyp, de Bel, Stationstraat 27, 1 kg gewicht, D. Jansen, Segeersweg 54, kinder- portemonnaie, J. den Hollander, Segeers weg 7, mantelband, Schellings, Zach. Jan- senstraat 28, handschoen, L. Harthoorn, Noordsingel 134, kinderwantje, G. J. Dam man, Heerengracht 36, boodschappentasch, Guiran, St. Pieterstraat 14, broche, C. den Boer, Segeerstraat 43, damestasch, J. Won- dergem, Brlgdamme B 59, glacé handschoen F. Lievense, Bellinktstraat 26,. port. met inh., F. J. Karter, Rozenstr. 4, ploegschaar, K. van Sluis, 't Zand D 5, kinderarmbandje, J. Snel, Noordweg 87, witte zakdoek, H. Smitsers, Dam 33, breiwerkje, Van Kars- sen, Noordsingel 62, kinderport. met inh., v. d. Kuijl, Breestraat 't Zand E 62, dames handschoen, J. Boon, Sitterstraat 54, buig tang, M. Polderman, Vlissingschestraat 12, kaartje elastiek, W. Cornelisse, K. Delft 27, armbandje (zilver), E. van Slups, Lange Giststraat 10, pakje sunlichtzeep, Hendrik- se, Singelstraat 46, bruine muts, R. Ros kam, Winterstraat 9, zakdoekje, A. Doets, Lange Burg 50, el fluweel, F. Luitwieler Veerschesingel 128, heerenport., juffr. Flip- se, Veerscheweg 13, groote broche, R. Steu- lel, Simpelhuisstraat 12, schaar, L. Bluze, Bagijnhofstraat 41, port. met inh., F. Start, Seisweg 140, glacé handschoen, J. Vogel, Jacob Catsstraat 33, huissleutel, Hercules, Vlissingschestraat 20, heerenhandschoen, F. Boogaard, Lange Viele 51. Indien een voorwerp bp een der particu lieren wordt afgehaald, melde men dit aan het bureau van politie alhier. DINSDAG 15 MAART. HILVERSUM I, 1875 en 415,5 m. AVR O-uitzending. 8.00 Gram. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram. 10.30 Ensemble Jetty Cantor. 11.00 Huish. wenken. 11.30 Orgelconc. en zang, m.m.v. leden van Ket Omroeporkest. 12.15 Ensemble Jetty Cantor. 1.00 Omroeporkest. 1.45 Gram. 2.00 Omroeporkest, m.m.v. so liste. 2.45 Kniples. 3.45 Viool en piano. 4.30 Radiokinderkoorzang. 5.00 Voor de kinde ren. 5.30 AVRO-Aeolian-orkest, m.m.v. so liste. 6.15 Renova-kwintet. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 Poltronieri-strijkkwartet. 7.30 Engelsche les. 8.00 Ber. ANP, Gram. 8.30 Bonte Dinsdagavondtrein. 9.30 Koorconc. 10.00 Vervolg Bonte Dinsdagavondtrein. 10.45 Gram. 11.00 Ber. ANP. 11.10 Imre Magyari's Zigeunerorkest. 11.4012.00 Gram. HILVERSUM II, 301,5 M. KRO-Uitzending. 4.00—5.10 HIRO. 8.00—9.15 en 10.00 Gram. 11.30 Godsd. Kalf uur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-Me- lodisten, m.m.v. solist. (1.001.20 Gram.). 2.00 Voor de vrouw. 3.00 Modecursus. 4.00 Gram. 4.05 Causerie. 4.30 Gram. 4.35 Me- dedeelingen. 4.40 Gram. 4.45 Causerie. 5.10 KRO-Melodisten m.m.v. solist. 5.45 Felici taties. 6.05 KRO-Orkest. 6.40 Esperantoles. 7.00 Berichten. 7.15 Vervolg conc. 7.35 Sportpraatje. 8.00 Berichten ANP. 8.15 Lij densmeditatie. 9.30 Sted. orkest van Maas tricht, m.m.v. solist. 10.30 Berichten ANP. 10.40 KRO-Orkest. 11.3012.00 Gram. DROITWICH, 1500 m. 11.20—11.45 Or gelspel. 12.05 Canadeesch Trio. 12.35 Les lie Bridgewater Harpkwintet en Vrouwen koor. 1.152.20 Gram. 4.20 Harry Engle- man's kwintet, m.m.v. solist. 4.50 „What is Light Music?" (met gr.pl.). 5.20 Medvedeff's Balalaika-orkest m.m.v. solisten. 6.20 Be richten. 6.45 Orgelspel. 7.20 BBC-Midland- Zangers, Birminghamsch Philh. orkest, en solist. 7.50 Causerie. 8.10 Martini en zijn Band. 8.20 Filmuitz. 9.20 Berichten. 9.40 Amerikaansch nieuws. 10.00 Orkest. 11.00 Declamatie. 11.20 Grosvenor House Dans- orkest. 11.5012.20 Dansmuziek (gr.pl.). RADIO-PARIS, 1648 m. 7.50, 8.55—9.^40 en 10.40 Gram. 12.40 Cantrelle-orkest en zang. 3.05 Piano. 3.20 en 4.20 Zang. 5.20 Ellis-orkest. 8.35 Radiotooneel. 10.3511.50 Kamermuziek. KEULEN, 456 m. 5.50 Militair orkest. 7.50 Amusementsorkest. 11.20 Kleinorkest en -schrammelensemble. 3.20 Omroepklein- orkest. 4.20 Gevar. progr. 5.20 Orkest. 6.35 Vervolg conc. 7.501 1.20 Hagestedt's dans- orkest en solisten. BRUSSEL, 322 en 484 m. 322 m: 12.20 Gram. 1.302.20 Gram. 5.20 Dansorkest en gram. 6.50 en 7.20 Gram. 8.20 Orkest m.m.v. solisten. 10.3011.20 Gram. 484 m: 12.20 Gram. 12.50 en 1.30 Dans orkest. 1.502.20 en 5.20 Gram. 6.35 Zang. 6.50 Gram. 7.05 Vervolg zang. 8.20 Symphonie-orkest m.m.v. solisten. (Om 9.20 Toespraak). 10.3011.20 Gram. DEUTSCHLANDSENDER, 1571 m. 6.30 Charlie Albrecht's orkest en solisten. 7.20 Amusementsorkest. 8.05 Politiek dagblad- overz. 8.20 Uit Rome: „Cavalleria Rustica- na", opera. 9.45 Berichten. 10.2011.20 Hagestedt's orkest en solisten. MIDDELBURG. MA 14 Mrt. Verg. Middelb. Bestuurdersb., lez. den hr. Bierman, De Gouden Poorte 20.15 h. MA 14 Mrt. Lez. Natuurk. Gezelsch., spr. dr. W. F. Hesselink, Arnhem, St. Joris 20.15 h. Dl 15 Mrt. Gew. Bijeenk. Inst. v. Arb. Ont wikkel. inleider de heer F. Leen- houts, te M'burg, „De Gouden Poorte". GOES. MA 14 Mrt Dl 15 Mrt Elec. Drukkerq G. W. den Boer, M'buig.

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 6