RECHTSZAKEN. Een rol KING. Een rol gezondheid KING is goed voor iedereen, ledereen lust graag KING. FABRIKANTEN VAN KING PEPERMUNT SNEEK STRIJD TEGEN TE VEEL INVLOED DER COÖPERATIEVE VEREENIGINGEN. STATEN-GENERAAL. DOMBURG den Agent W. TRIELLER. Ufi Je Goesche Courant vtn een halve eeuw geleden, GEMEENTERAAD VAN MIDDELBURG AGENDA. f< N 0 FIRMA TONNEMT& CIE. (Infiez. Med.] De Kamer van Koophandel en Fabrie ken voor de Zeeuwsche Eilanden te Mid delburg heeft zich tot den Raad van Ministers gericht met het volgende schrijven: Eenigen tijd geleden ontvingen wij een afschrift van een adres door den Bond van Ned. Handelaren in Brandstoffen onder dagteekening van 2 Dec. j.l. tot Uwen Raad gericht inzake erkenning van bij Coöp. Groothandelslichamen aangesloten Coöp. Vereenigingen, ter wijl dezer dagen een afdruk werd ont vangen van een door den Ned. Bond van Varkenshandelaren aan Uwen Raad Verzonden motie, welke op hetzelfde onderwerp betrekking heeft. Beide Vereenigingen verzoeken onze Kamer hare pogingen in deze te steunen. Zeer zeker bestaat dezerzijds geen en kel bezwaar steun te verleenen, aange zien onze Kamer zich reeds meermalen in dien geest heeft uitgesproken, doch de Kamer meent deze aangelegenheid van een breeder standpunt te moeten bezien. Naar hare bescheiden meening gaat het toch niet op, door eene h.i. onjuiste beslissing een bepaalde branche uit den vrijen handel ten achter te stellen bij een of meer Coöp. Ver. al dan niet in eene Centrale vereenigd. De Kamer komt echter al meer en meer tot de overtui ging dat er in dze van een stelsel spra ke is met het doel door allerlei maat regelen den vrijen handel te drukken of misschien wel geheel uit te sluiten. Het is reeds een zestal jaren geleden begonnen, toen het Nat, Crisis Comité bij het verstrekken van zwavelzure am moniak tegen verminderden prijs den vrijen handel geheel uitschakelde ten voordeele van de staatsmijnen. Toen in hetzelfde jaar Ged. Staten van Zeeland een voorstel bij de Prov. Sta ten aanhangig maakten om de Provincie Zeeland garant te stellen ten behoeve van de Gew. Tarwe Organisatie voor Zeeland werd door onze Kamer er ern stig op aangedrongen zorg te dragen, dat de handel niet weer het loodje zoude leggen, waarvoor naar het oordeel der Kamer gegronde vrees bestond. Bij den tarweaankoop van de land bouw is feitelijk de vrije handel thans geheel uitgesloten. De „voormalige" handelaren zijn niets meer dan opslag houders geworden en genieten hiervoor eene betrekkelijk geringe belooning. Doch zelfs dit geringe loon wordt door de voorstanders van Coöperaties aan de handelaren niet gegund; zij toch hebben Coöperaties opgericht die als opslaghou ders worden erkend. De leden genieten derhalve direct steun als verbouwers en indirect in hun ne vereenigingen nogeens als opslaghou ders. De vrije handel moet de nadeelen hieryan maar weer dragen. Ten vorigen jare is er, zooals Uwen Raad uiteraard bekend is, hevige strijd gevoerd tusschen het Bureau tot Keuring van Zaden (B. K. Z.) en den Nederl. Al- gemeenen Keuringsdienst (N. A. K.) over de medewerking van eerstgenoemd In stituut aan den N. A. K. Ook hier tracht te men het regeeringsinstituut te bevoor- deelen boven een Instituut voortgeko men uit den vrijen handel, een instituut dat naar de meening van tot oordeelen bevoegde personen alleszins aan het doel beantwoordde. Ook hier weer te genwerking van den vrijen handel. Deze voorbeelden zouden zeker met vele andere kunnen worden aangevuld. Het komt ook meermalen voor, dat in Commissies van advies of dergelijke wel officieel een plaats aan den handel wordt ingeruimd, doch, wanneer eene zaak in eene dergelijke Commissie wordt bespro ken, kunnen de vertegenwoordigers van den handel vaak niet veel anders doen dan protesteeren, want het blijkt dan dat de overige leden vertegenwoordigers van landbouworganisaties en Coöpera ties de zaak practisch al hebben be klonken. Het doet ook vreemd aan, wanneer le den van eene Commissie ook in eene hoogere instantie aan de beslissing over eene quaestie medewerken. Zoo zijn de landbouwleden van de Commissie van Advies in Zeeland eveneens lid van het Bestuur van de Gewestelijke Tarwe Or ganisatie. Door dit o.i. stelselmatig negeeren van de belangen van den vrijen handel en het stelselmatig bevoordeelen van Coöpera ties en dergelijke wordt in handelskrin gen een onrust gewekt, die ook naar het oordeel van onze Kamer zeer zeker geenszins van grond is ontbloot. Het is allerminst de bedoeling van de Kamer in dit adres een standpunt in te nemen over de vraag of aan vrijen han del of aan Coöperaties de voorkeur moet worden gegeven, doch wel meent zij er op te mogen aandringen, dat maatrege len genomen worden om te voorkomen, dat door allerlei officieele of semi-offi- cieele instanties bij hunne beslissingen aan Coöperaties en dergelijke vereeni gingen ten kosten van den'vrijen handel voordeelen worden bezorgd, die niet door den beugel kunnen. De Kamer is er zeker van overtuigd dat ook Uw Raad hare opvatting deelt, dat een wel geoutilleerde tusschenhan- del in het distributie-apparaat niet kan worden gemist, doch dan meent de Ka mer ook van alle leden van Uwen Raad individueel en gezamenlijk medewerking te mogen verwachten, om de onder hen ressorteerende of van hen afhankelijke colleges er toe te brengen, dat zij niet zooals tot heden telkens weer het geval is, met de belangen van den vrijen han del géén of althans veel te weinig re kening houden, opdat voorkomen wordt dat deze belangrijke tak van volksbe staan niet nog meer schade ondervindt dan de helaas moeilijke omstandigheden in het algemeen reeds voor den handel medebrengen. De Kamer is er van overtuigd, dat zij geen Blad voor haar mond heeft geno men, maar zij heeft het haar plicht ge acht in deze zeer belangrijke zaak dui delijk en zonder achterhouding hare meening kenbaar te maken. Er is toch zeker periculum in mora. Het belang van den vrijen handel eischt eene spoedige wijziging van de tot heden in deze gevoerde politiek. De Kamer twijfelt niet of ook Uw Raad is hiervan ten volle overtuigd en zal zeker gaarne bereid zijn nog te red den wat te redden valt en de voor den vrijen handel nadeelige maatregelen, zoo maar eenigszins mogelijk, alsnog onge daan te maken. Afdruk van dit adres wordt toegezon den aan alle Kamers van Koophandel in Nederland, aan de leden van de Eerste en Tweede Kamer der Staten-Generaal en aan de Pers. DE VOLKENBONBSPOLTTIEK DER REGEERING IN DE EERSTE KAMER. De Eerste Kamer heeft gister een aanvang gemaakt met de behandeling van de begrooting van buiteniandsche zaken, waarbij vooral de Volkenbonds- politiek en onze verhouding tot Bel gië onderwerp der beraadslagingen uit maakten, In het bijzonder werd aange drongen op een duidelijke verklaring van den minister wat de regeering thans verstaat onder handhaving van de neu traliteit, vooral in verband met een mogelijken doortocht van vreemde troe pen en het overvliegen van ons land door vliegtuigen, tot het toelaten waar van men bij zekere interpretatie van artikel 16 van het Volkenbondspact hel recht zou krijgen. De heer B r i e t (a.r.) gaf als zijn meening te kennen, dat Nederland zich bij de accrediteering van den nieuwen gezant te Rome ten opzichte van an dere landen als bijv. Engeland in een moeilijke positie heeft geplaatst. Over onzen handel met het buitenland spre kende, zeide deze afgevaardigde dat we voor dien handel noodig hebben activiteit en stimuleering, en dat, wan neer ons diplomatieke corps daartoe niet voldoende in staat is, de regeering niet moet schromen andere wegen in te slaan. De heer De Savornin L o h m a n (c.h.) hekelde de geloofs vervolgingen in verschillende landen, met name in Rusland, dat volgens dezen spreker niet tot den Volkenbond had moeten worden toegelaten. Ten aanzien van een nieuw verdrag met België wenschte hij stabiliteit in het tot dus ver gevoerde regeeringsbeleid en hij betreurde, dat in de memorie van ant woord de suggestie is gewekt, dat tan het bekende memorandum van 1929 zou kunnen worden afgeweken. De re geering zegt zich Ie d.ezen aanzijen aan niets te willen binden en daarin vis zij natuurlijk volkomen vrij, maar het zou een onvergeeflijke fout zijn. wanneer zij het parlement voor een fait accompli zou stellen, waarbij in be langrijke mate zou worden afgeweken van het oude standpunt. Eenzelfde opvatting werd gehuldigd door den heer Van Lanschot (r.k.) die naast de vrijheid van de re geering den nadruk legde op de vrijheid der Kamer qm een eventueel accoord, dat zij niet in het algemeen belang van ons land acht te verwerpen, hetgeen niet bevorderlijk zou zijn voor een de finitieve oplossing. Daarom vertrouwde deze afgevaardigde, dat de regeering de richtlijnen zal blijven volgen, welke overeenstemmen met de groote meer derheid van ons volk. De heer Van Lanschot hield voorts een pleidooi voor een universeelen Vol kenbond, waarbij allerminst de sancties en de collectieve veiligheid behoeven te worden prijsgegeven. De heer De Savornin Loh- m a n heeft er in zijn rede nog op ge wezen, dat de Volkenbond in het inter nationaal verkeer vrijwel geheel op den achtergrond is gedreven. De wereld in teresseert zich al lang niet meer voor wat in Genève al dan niet gebeurt, maar wel, of het aan de Engelsche diplomatie zal gelukken een modus vivendi te vin den tusschen Engeland en Frankrijk eenerzijds en Italië en Duitschland an derzijds. Naar zijn meening is de collectieve veiligheid, indien deze al ooit bestaan heeft, op het oogenblik volkomen imagi nair. DE INDISCHE BEGROOTING IN DE TWEEDE KAMER. Gistermiddag is in de Tweede Kamer de behandeling voortgezet van de Indi sche begrooting voor 1938, Minister Wei ter heeft zijn rede vervolgd en daarbij allereerst de financieele politiek bespro ken. Spr. zeide dat de financieele toe komst in Indië met vertrouwen tegemoet kan worden gezien. Bij zijn bespreking van de algemeene politiek ten opzichte van Indië zeide de minister, dat sinds 1926 er geen aanlei ding meer is te spreken van een kolo niale verhouding tusschen Indië en het moederland. De autonomie van Indië komt voldoende tot zijn recht. Over de petitie-Soetardjo (welke de bijeenroe ping van een rondetafelconferentie ter bespreking van verdergaande onafhan- kelijkmaking van Indië vraagt) zeide de minister, dat hij voorloopig een wijzi ging van de verhouding tusschen Neder land en Indië niet gewenscht acht. De autonomie zal in Indië van onderen op moeten groeien. Er is in dit gebiedsdeel nog geen groep van intellectueel ge vormde inheemsche krachten, welke sterk genoeg is om het bestuur, meer dan thans reeds mogelijk is, over te ne men. De denkbeelden van den heer Joe- kes tot hervorming van het centrale be stuur, heeft de minister mede afgewezen, omdat hij van meening is, dat Indië eerst moet ingroeien in de thans bestaande Staatsorganisatie en zich staatkundige tradities moet scheppen. De uitbreiding van de economische sa menwerking' tusschen Indië en het moe derland zou de minister, in overleg met den gouverneur-generaal, willen bevor deren door de wederzijdsche uitzending van hoofdambtenaren. De bevordering van de kolonisatie naar de buitengewesten beschouwt de regeering als een politiek van zeer groo te beteekenis. Met alle beschikbare krachten zal hieraan worden gewerkt. Hierna zijn nog replieken gehouden. De verschillende sprekers hebben daar bij in hun eersten termijn ingenomen standpunten verduidelijkt. De heer Roe- stam Effendi, communist, die in eersten termijn eenig opzien had gebaard door zijn verklaring, dat de communistische partij propaganda voor de losmaking' van Indië van Nederland thans onge- wenscht acht, had toen van den heer Lidth de Jeude (lib.) de vraag te hooren gekregen of zijn verklaring even per manent als pertinent was, Thans zeide de communistische afgevaardigde, in ant woord hierop, dat er niets permanent is in de geschiedenis. De heer van Poll (r.k.) heeft nog ge zegd, dat de stimuleering van de zelf werkzaamheid der Indische bevolking zou moeten geschieden door braaklig gende Nederlandsche werkkrachten en vooral braakliggend Nederlandsch be leggingskapitaal in de industrialisatie van Indië te investeeren. Een soort van rentegarantie ivan regeer ingswege zou daaraan gepaard moeten gaan. De vergadering werd te half zes ver daagd. Waarschijnlijk zou heden de minister antwoorden. Abonnementen en Advertentiën voo; dit blad worden aangenomen door Kantongerecht Oostburg. Uitspraken ter strafzitting van 24 Fe bruari 1938. Verkeersovertredingen: I. M. de H,, Zuidzande, J. v. H., S. v. H. en J. J. M., allen te Biervliet, M. C. v. d. H. en J, W. v. d. H,, beiden te Schoondijke, ieder f 5 of 5 dh., W. J. H., Koudekerke, 10 of 5 d. h„ P. C., Hoofdplaat, vrij spraak, P. B., IJzendijke, I. P. R., IJzen- dijke, beiden 5 of 5 d, h., C. P. v. d. E., Goes, 3 of 3 d. h., F. G., Aarden burg. f 3 en f 2 of 2 en 3 dh,; C. P., Yer- seke, 2 of 2 d. h., P. A. de V., Hoofd plaat, 2 of 2 d. h. en 3 of 3 d. h., A. B, L., Groede en L, M. de L., Schoon dijke, ieder 3 of 3 d. h., J. B., Groede, 2 x 2.50 of 2 x 2 d. h„ P. J. de K„ IJzendijke, 5 of 5 d. h., A. de H., IJzendijke f 3 of 3 dh,; J. P. W., Schoondijke, f 0.50 of 1 d. h., P. C. v. d. W., A. J, V., B. M., allen te Breskens, P. B. H., Oostburg, allen 3 of 3 d. h., C. W. C., Schoondijke, ƒ1 of 1 d. h., F. H. G,, Schoondijke, 5 of 5 d. h., M. de J., Breskens, 1 of 1 d. h., A. J, V., Breskens, 5 of 5 d. h.; overtreding wet evenredige vracht- verdeeling: A. R., Breskens, 2 of 1 d. h,; overtreding vleeschkeuringswet: A. P. V., Breskens, schuldig verklaring zonder oplegging van straf; dronkenschap, ordeverstoring en in 't bezit zijn van een wapen: C. C. D., Groe de, 10 b. s. 10 d. en 5 s. 5 d., met verbeurd verklaring van het wapen; overtreding crisiswetten: Ca. S„ Wa terlandkerkje, 2 s. 2 d. h., met ver beurd verklaring; zonder vergunning arbeid doen ver richten door vreemdelingen: E. C., Sluis, 2 x 1 s. 2 x 1 d.; C. A. S., Sluis ls. 1 d. h.; overtreding ventverbod: C. I., IJzen dijke 1 s. 1 d. h. loopen op verboden grond: W. F. v. d. L. en C. H. V., beiden te Breskens, ieder 2 s. 2 d. h.; trekdier laten staan zonder voorzorgs maatregelen: J. A. N., Breskens 3 s. 3 d. h. RADIO-PROGRAMMA. DONDERDAG 3 MAART. HILVERSUM I 1875 en 415,5 m. AVRO-Uitzending. 8.00 Gram. 10.00 Morgenwijding. 10.15 Gram. 10.30 Omroeporkest en solist. 11.00 Knipcursus. 11.30 Omroeporkest. 12.30 Gram. 1.30 Piano en viool. 2.00 Voor de vrouw. 2.30 Piano. 3.00 Kniples. 3.45 Gram. 4.00 Voor zieken en thuiszittenden. 4.30 Or gelspel. 4.50 Voor de kinderen. 5.30 Aeoli- an-orkest en soliste. (In de pauze: Gram.). 6.30 Sportpraatje. 7.00 Voor de kinderen. 7.05 AVRO-Dansorkest. 7.30 Engelsche les. 8.00 Berichten ANP. Eventueel Gram. 8.15 Concertgebouw-orkest. (In de pauze: In terview). 10.30 Disconieuws. 11.00 Berich ten ANP. Hierna AVRO-Dansorkest. 11.40 12.00 Gram. HILVERSUM II 301,5 m. 8.00—9.15 KRO. 10.00 NCRV. 11.00 KRO. 2.00—12.00 NCRV. 8.009.15 en 10.00 Gram. 10.15 Mor gendienst. 10.45 Gram. 11.30 Godsdienstig halfuur. 12.00 Berichten. 12.15 KRO-Orkest en gram. 2.00 Handwerkuurtje. 3.00 Piano. 3.45 Bijbellezing. 4.45 Gram. 5.00 Handen arbeid voor de jeugd. 5.30 Solistenconc. 6.45 Enkrateia-kwartiertje. 7.00 Berichten. 7.15 Voor postzegelverzamelaars. 7.45 Reportage. 8.00 Berichten ANP. Herh. SOS-Ber. 8.15 Bidstond voor het gewas. 9.45 Orgelconc. (Om 9.55 Berichten ANP.). 10.45 Gymnas tiekles. 11.0012.00 Gram. Na afloop: Schriftlezing. DROITWICH 1500 m. 11.25—11.45 Gram. 12.05 Arthur Dulay-kwintet. 12.50 Radio-tooneel. 1.20 Gram. 1.402.20 Gers- hom Parkington Kwintet. 3.103.20 Cau serie. 3.35 Stedelijk Orkest Bournemouth m. m.v. soliste. 5.05 Causerie. 5.20 Gram. 5.40 Al Collins en zijn dansorkest. 6.20 Berichten. 6.40 Boekbespr. 7.00 Orgelspel. 7.40 Lon- densch Film-Symphonie-orkest. 8.20 Variété. 8.50 Interview. 9.20 Berichten. 9.40 Benny Frankel en zijn orkest, de Rhythm Brothers, en solisten. 10.20 Korte Kerkdienst. 10.40 Theaterorkest m.m.v. soliste. 1 1.3 5 Bert Fir man en zijn orkest. 11.5012.20 Dansmu ziek (gr. pl.). RADIO-PARIS 1648 m. 7.50 en 9.15— 9.40 Gram. 10.40 en I 1.20 Gram. 12.4ó Giardino-orkest en zang. 3.05 Piano. 3.20 Zang. 4.20 Gram. 5.20 Radio-tooneel. 8.35 Zang. 8.50 Operette-uitz. KEULEN 456 m. 5.50 Klein orkest. 7.50 Erich Börschel's orkest. 8.50 Luitconc. 9.20 Volksliederenconc. 11.20 Orkest. 12.35 Pop. conc. 1.35 Gevar. conc. 3.20 Bonner Kamer orkest. 5.35 Cello en piano. 6.30 Militair or kest. 8.20 Radio-tooneel. 9.5511.20 Mili tair orkest, mandoline-orkest, balalaika-or kest en de Stuttgarter Volksmusik, BRUSSEL 322 en 484 m. 322 m: 12.20 Gram. 12.50 Zang. 1.00 en 1.30 Klein or kest. 1.50 Vervolg zang. 2.002.20 Gram. 5.20 Salonorkest. 5.40 Zang en gram. 6.50 en 7.23 Gram. 8.20I 1.20 Opera „La Tos- ca". 484 m: 12.20 Gram. 12.50 en 1.30 Or kest. 1.502.20 Gram. 6.35 Dansorkest. 7.35 Gram. 8.20 Orkest. (Om 9.20 Cause rie). 10.3011.20 Internationaal Strijk kwartet en soliste. DEUTSCHLANDSENDER 1571 m. 7.20 Orkest, kamerkoor en solisten (Om 8.20 Causerie). 9.20 Berichten. 9.50 Cembalo. 10.05 Berichten. 10.2011.20 Boedapester Concertorkest. BURGERLIJKEN STAND. Aagtekerke. Van 1 tot 28 Februari, Bevallen: N. Kodde geb, Maljers d.; J. M. Jongepier geb, Minderhoud z.; M, de Visser geb. de Lange z. Grijpskerke. Van 1 tot 28 Februari. Bevallen: S. C. Maljers geb. Den Hol lander d.; A, de Wolf geb. Cevaal z.; M. C. Sanderse geb, Barentsen d. 25 Febr. HEINKENSZAND. Bij de herstemming voor- een gemeenteraadslid werden op den heer J. Dominicus 97 en op den heer J. v, d. Ende 67 stemmen uitge bracht, zoodat eerstgenoemde gekozen is. Vier jongens, die zich Dinsdag op het ijs waagden, zakten er door. Twee wisten zich te redden, doch de ande re kwamen in gevaar te verkeeren. Het gelukte den 15-jarigen knaap J, Koop man echter hen met veel moeite op het droge te brengen, 28 Febr. GOES, De Admiraal de Ruyter is gisteren wegens het ijs, niet van hier naar Rotterdam kunnen vertrekken. Naar wij vernemen is om dezelfde re dende stoombootdienst van Middelburg en Vlissingen op Rotterdam gestaakt moeten worden. 1 Maart, GOES. In de Dinsdag gehouden ver gadering van de liberale kiesvereeni- ging „Goes" werd jhr, mr. W. Six met 224 van de 225 uitgebrachte stemmen candidaat gesteld voor de verkiezing van één lid van de Tweede Kamer der Staten Generaal, 's-GRAVENPOLDER. Tot gemeente geneesheer alhier is benoemd de heer H. K. Persant Snoep, geneesheer te Kapelle. KATS. De heer J. Sturm Jr. alhier is benoemd tot onderwijzer te St. Maar ten (Noord-Holland), KRABBENDIJKE. Ook in deze ge meente is een harmoniegezelschap op gericht, bestaande voorloopuig uit 12 werkende en eenige rustende leden. Het geheel staaf onder leiding van het wakkere hoofd der school den heer I. Lijbaart. Vrouwenpolder Van 20 tot 26 Febr. 1938 Bevallen: A. J, Luteijn, geb. Vermeu len, d. Westkapelle. Van 2128 Februari, Getrouwd: R. Boogaard jm. 26 j, en Wilha. Kaland jd. 25 j. Bevallen: Piëta, Verhulst geb, Min derhoud z. Vergadering van den Raad der gemeente Middelburg; op Vrijdag, den 4 Maart 1938, des namiddags te 8.30 uur, ter be handeling van de onderstaande zaken: 1. Ingekomen stukken, - 2. Voorstellen van het lid A, Jeronimus en van Burgemeester en Wethouders (alsnog toe te zenden) met betrek king tot de voorgenomen onteigening van hotel „De Abdij" c.a. Middelburg, den 1 Maart 1938. De Burgemeester, M. H, BOASSON, wnd. MARKTBERICHTEN, Middelburg, 1 Maart, Groen- tenveiling. Snijsla 2335 ct,„ Veldsla 4 22 ct., Spinazie 3639 ct., Bruine boo- nen 411 ct., Spruiten 611 ct., Witlof 1114 ct., Schorseneeren 12 ct., Kool rapen Fa1 ct., Wijnpeen 136236 ct., Andijvie 1630 ct,, Waspeen 2366 ct-, Uien 1214 ct., Kroten 136336 ct., Sa- voye kool 36 ct., Gele kool 3436 ct., Roode kool 36 ct., Boerè kool 236 4 ct„ Prei 336—6 ct„ alles per kg. Raapstelen 3 ct., Selderie 57 ct., Ra dijs 4 ct., alles per bos. Knolselderie 4 6 ct. per stuk. Bloemen: Geraniumplant 10 ct„ Made lieven 36 ct., Crocus 5 ct., alles per stuk. Varens 4 ct., Plumosa 45 ct„ Primula 11 ct„ Cyclamen 16 ct., alles per pot. Rotterdam, Op de gister in het Veillingslokaal, Warmoeziersstraat 3739, gehouden veiling deden kip peneieren f 2,553,20. Aanvoer 125000 stuks. MIDDELBURG. WO 2 Mrt. Jaarl, Feestav. (Ie Lustr.) Tamboers- en Pijperscorps „Ju liana", Muz., tooneel, Schutters- hof 20,00 h. WO 2 Mrt, Gew. Verg. Zeeuwsch Ge nootschap der Wetenschappen. Spr. de hr. C. Wit; 20.00 h. DO 3 Mrt, N.R.V. causerie mr. Th. Re- gout (m. kleurenfilm); Schutters hof 20.15 h. DO 3 Mrt, Prov. ledenverg, Ned. Chr. Radiover.; Militair Tehuis 14.00 h. GOES. WO 2 Mrt DO 3 Mdt, Alg. Verg. Aandeelh. N.V, Zeeuwsche FruitteeltMpij. Hotel Centraal 14.00 h. ALGEMEEN. WO 2 Mrt, Uitvoering Kinderkoor „De Jonge ''Stem" te Domburg; café „Wilhelmina" 19.30 h. DO 3 Mrt. Alg. Verg'. Onderl. deelh, Z. J Brandw. Mpij. van 1824; te Zie- I rikzee, Hotel van Oppen 14,Oó h.

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 6