GOES. VLISSINGEN. walghere», &4liO-8EV£LANO. BEURS VAN AMSTERDAM. N00RD-BEVELAND. ZEEUWSCH-VLAANDEREN W.D. 's HEER ABTSKERKE. jetje naast de school en reed direct den rijweg op. Zij kwam tegen een bespannen wagen aan, waardoor haar rijwiel ernstig beschadigd werd. Het meisje ze.ve kwam jnet den schrik vrij, doch het zij een waarschuwing om goed op te letten ais snen uit een zijstraat of gang een druk keren verkeersweg op rijdt, Het abortus-geval. Als slachtoffer van het geval van abortus provocatus te dezer stede werd snej. N. J. L. genoemd. Dit moet zijn mej. TWEEDE LUSTRUM C.K W.O, De hier ter stede zoo bekende ver- eeniging C.K.W.O., bestaat deze maand 10 jaar. In deze 10 jaar is de vereeni- ging er één geworden met een steeds stijgend ledental en organ:saties, zoo dat C.K.W.O. thans plm. 1000 leden en 17 aangesloten organisaties telt, waardoor het noodzakelijk is dat elke bijeenkomst twee maal moet worden gehouden Woensdag- en Donderdag avond 's in het Concertgebouw voor de Jeden een feest gehouden. Het was de voorzitter van de C.K.W.O. de heer J. Marijs, die met de heeren A. P. Gil lissen en C. de Zwart, de eenig over gebleven oprichters zijn, die Woensdag avond op de gebruikelijke wijze deze feestelijke bijeenkomst opende en in het kort het 10-jarig bestaan van C. K. W. O. memoreerde, waarna de tweede voorz tter, de heer De Zwart, den heer Marijs namens bestuur en le den dank bracht voor het zeer vele wat hii voor de vereeniging heeft ge daan. Het was spr. pas sinds kort ter oore gekomen dat de heer Marijs le lijk met de vereeniging zijn jaardag vierde en daar het thans voor de ver eeniging een kroonjaar was, bood spr. hem een blijvend souvenir aan. Daarna werd een aanvang gemaakt imet de afwerking om het programma, waaraan medewerkten de heeren J. van de Rovaart fzang). F. C. van Dorp (de clamatie). W. V. Valstar, xylophoon en W. Voorberg (piano). De heer v. d. Ro vaart had sooedig de juiste stemming er in met zijn bekende liedjes, waaraan hij zijn aud:torium volop liet medewer ken, hoewel het soms wel wat te vee' van een zangles weg had. De heer v Doro wist de aanwezigen te boeien met zijn fraaie ^ed'chten. terwij' zijn tafree len over Willem van Oranje van een zeldzame bekoring waren. De Xylophonist oogstte een groot suc ces, doch de pianobegeleiding was oor zaak dat zijn muziek voor de volle KV tot zijn recht kwam. Deze jeugdige musicus verdient zeer zeker een extra compliment. Het geheel was een goed geslaagdp feestavond, die door de vele aanwezi gen, blijkens het applaus, op hoogen prijs werd gesteld. AAGTEKERKE. De door B. en W vastgestelde kiezerslijst bevat de na men van 398 kiezers. i Woensdagavond vergaderde de vereeniging „Het Groene Kruis" on der voorzitterschap van den heer J. Bosselaar. Aanwezig 17 leden. De se cretaris bracht 't jaarverslag uit. In het afgeloopen jaar zijn 7 leden vertrokken 1 lid heeft bedankt, en 7 n'euwe leden zijn tot de vereeniging toegetreden zoodat het ledental thans 173 be'- draagt. Uit het verslag van den penningmees ter bleek dat er een goed slot te boe ken viel. Een der leden stelde voor, om de boete van f 5 welke thans be taald moet worden door hen die lid worden wanneer ziekte hen daartoe dwingt1, te verhoogen tot f 10. Dfc voorstel werd na eenige bespreking aangenomen. Tot afgevaardigde .naar de algemeene vergadering werd gekozen de heer G. Janse en tot zijn plaatsver vanger de heer P. de Visser Wz. Van het materiaal, hetwelk zich in een goeden staat bevindt hebben 'n het af geloopen jaar 122 uitleeningen plaats gehad en de babyweegschaal is 75 maal uitgeleend. Bij de rondvraag werd nog gespro ken over het oprichten van een school voor Openbaar Buitengewoon La<*er Onderwijs voor achterlijke kinderen. De leden meenden dat dit werk niet la<* op den weg van „Het Groene Kru's". waarom dan ook werd besloten hier over een schrijven te richten aan het hoofdbestuur. DOMBURG. De Domburgsche Oran- jevereeniging hield Woensdagavond haar jaarvergadering onder voorzitter schap van den heer M Reijnhoudt Sr. In zijn openingswoord herdacht de'e den overleden eere-voorzitter, den heer L, J, van Voorthuysen. Uit het versla^ van den penn ngmeesfer bleek, dat on danks de vele uitgaven, een klein kas saldo aanwezig was. Het ledental as thans 278, Op voorstel van het berimi- werd mr. F. L. S. F. baron Van Tuvl' van Serooskerken benoemd tot eere voorzitter. Deze kwam eenden tijd la ter ter vergadering en werd met eeni ge welgekozen woorden door den voorzitter begroet. Tot bestuurslede^ werden herkozen d° heeren M. Rev houdt Sr. A. A. Jellema en H Bim mei. Aan het slot van de ver^ader'n werden eenitfe films vertoond, door den heer L. Soronk, welke ook door Hem Or*rfetlOni<en, van achteren op de personenauto in. Doordat allen uit de auto op den weg BIEZELINGE. Onder le:d ng van I stonden en weg konden loopen, hadden Denemarken ObliiJ 1926 5 mi V den eerevoorzitter ds. J. P. van Steen-1 tfeen nprsnnnlii tro nnrfolulrl/an «tloitr» i geen persoonlijke ongelukken plaats, 'bergen hield de Herv. Jongejingsver. De materieele schade aan de perso- Jehova Nirzi" haar jaarvergadering op nenauto is groot, deze moest worden feeste.ijke wijze. De voorz'. de hr Wal- weggesleepd naar Goes. Tegen den be recht kon wegens ongesteldhe d n:et stuurder der vrachtauto werd door den aanwezig zijn. Uit het jaarverslag van rijks- en gemeenteveldwachter alhier van den secretaris b-eek dat de vereeni- proces-verbaal opgemaakt ging 19 leden telt en drie onderafdeeïin gen, een knapenvereen g'ng met de lei ders P. Mo hoek en W. J. van 't Veer, een pijpercorps, directeur P. Smalle- gange en een gymnastiekafldeeling, lei der P. Taal. Het bij uitstek verzorgde programma werd keurig afgewerkt, afgewisseld door het pijpercorps, dat veel is vooruitge gaan. Ds. P. J. van Steenbergen die een ope ningswoord snrak sloot ook deze ge zellige feestvergadering. HANSWEERT. De bergingswerkzaam heden aan dé gezonken zeeboot S.R.D J. worden met kracht aangevat. Gisteren j zijn de eerste bakken met pyriet van de lading hier binnengesleept. De pyriet wordt door den Rijkswaterstaat binnen de sluizen opgeslagen om later te wor den verkocht. Met ingang van 1 Maart wordt de heer H. v. d. Berge, marechaussee alhier, overgeplaatst naar Aardenburg. YERSEKE. Woensdagmiddag is de 82-jarige landbouwer P. Simonse op zijn land door en hartverlamming getroffen en dood neergevallen. De verslagenheid in de familie was groot. - Woensdagavond werd in de zaal van Nolet een propaganda-avond gehou den van de afdeeling Yerseke van den B.V.L. De geheele zaal was gevuld. Bur gemeester Gunning opende den avond met een kort woord, waarna hij het woord gaf aan overste J. H. W. Bruins, commandant van het Gewest Zeeland van den B.V.L. In een keurige toe spraak vertelde de overste de geboorte en de noodzaak van den B.V.L., die een machtinstrument van het wettig gezag is Jaren aan één stuk, vertelde overste Bruins, heb ik voor den B V.L. propa ganda gemaakt omdat ik geloof dat in standhouding en versterking noodig is, omdat de vijand wel rustig is, maar niet slaapt. Altoos moeten we paraat zijn. Ieder die een gezonden geest heeft en een sabel kan hanteeren, moet door toe treding tot den B.V.L. bewijzen volk en Vorstenhuis te willen handhaven. Nog staat de vijand voor de deur, daarom is en blijft ons devies: Wij zullen handha ven. Een krachtig applaus beloonde den talentvollen spreker, waarna eenige lichtbeelden werden vertoond van de Russische revolutie, toegelicht door den heer J. G. Eckhardt, secr.-propagandist van den B.V.L. in Zeeland. WEMELDINGE. Dinsdagavond hield de vereeniging „Het Groene Kruis" naar eersie jaarvergadering onder lei ding van de v ce-voorzitter, dr. W. F. Gnirrep. Uit het jaarverslag van den secretaris dat openbaarde hoe reeds terstond in het eerste levensjaar de ver eeniging had blijk gegeven in een drin gende behoefte te voorzien, stippen wij een en ander aan. Bij de opr chting gaven zich 370 leden op. In den loop van het jaar moesten wegens overlij den en vertrek uit de gemeente 13 le den worden afgeschreven, terwijl 1 lid bedankte; 36 nieuwe leden konden wor den ingeschreven, zoodat het jaar sloot met een ledenaantal van 392. Door de wijkverpleegster werden in 1937 af gelegd 3161 bedoeken. De bazaar die in December voor de vereeniging ge houden werd heeft f 794 opgebracht. De reken'ng van den penningmeester wees uit dat het eerste vereerigings- iaar werd afgesloten met een nadee- lig saldo van f 34. De begrooting voor 1938 werd yastgesteld op een totaal aan inkomsten en uitgaven van f 1965. Het aftredende bestuurslid dr. W. F. Gnirrep werd met overgroote meerder heid van stemmen herkozen, terwijl 'n de vacatures ontstaan door het ver trek van de heeren P. .J. Keijzer en P. Smit gekozen werden de heeren M. Noussen Sr en H. Dekker Pzn. Mede- deeling werd gedaan van de plannen tot het organiseeren van een baker cursus en de oprichting van een con sultatiebureau voor zuigelingen, werd de eerste jaarvergadering gesloten. Amsterdam 1936-3% 101%— 10Ï% Zeeuws. Hyp. B-4 100% Cities Service Cy. P. 1958 5 40%41% I A Amsttrd. BaBnk 159%158% A Prefr Jurgens A 143 A Ned. Gist- en Spiritusf. 496503% A De Schelde N.B. 55%56 C Am. Smelt Ref. 38%39% A Born. Sum. H.M. 186186% A Houth. Alberts 9797 C Union Pac. Rr. 59%59% C Int. Nickel Cy. 38%—38% Ned. 38 1000-3 100%—100% O. Indië 37 1000-3 10&—100 Engeland 1960-90 4 84%—84% A Koloniale Bnk. 126—127% A N.I. Hbk. 1000 138—137% C Ned. H. M. 1000 157—159 A v. Berkels Pat. 6263 C Calvé-Delft 94%—93% A Philips Gem. B. afg. 311%310%-08 C Unilever 157%—156%-% C Am. Car Foundry 18%^—17%-18% C Anaconda Cop. 2525%-24% C Bethlehem St. 42%—43%-% C Kennec Copper 29%30-29% C U. States St. C. 41%—41%-% C North Am. Cy. T4%14% A Kon, Petr. Mpij. 363%362%-64% C Contin. Oil Cy. 22%—23-22% C Phillips Petr. Comp. 29%29% C Shel Union O.C. 11%—11%-% C Tide Water Ass. 01 11—11%-% A Ned. Scheepv. U. 120118-19 A H.V. Amsterdam4 445%445%-42% A Java Cult. Mij. 162159% A N.I. Suiker U. H5—134 A Deli Batavia 253%250 C Deli Mij 1000 309—305-06 A Senembah 310%307-10 BEURSTRERMOMETER DONDERDAG* i- Rubber H.V .A Philips Amerika Wettig;. Unilever Markt r Tabak Schepen ObkMarkic Suiker Gedepoiwere C Baltimore en Oh o 7%7% C Southern Pac. Cy. 14%14%-) A Southern Rlw. 9%9% A Amst. Rubb. C. 226-223-21 A Deli-Bat. Rubb. 147144% A Hessa Rubber 146%143% A Serbadjadi S.R. 109106-07. WISSELKOERSEN. Londen Berlijn Parijs Brussel New-York heden 8.96% 72.32 5.82% 30.35 1.78 gister 8.96% 72.35 5.84 30.35 1.78 KAPELLE. Tot voorzitter van de buurtvereenig'ng „Vogelenzang", alhier, is gekozen in de vacature J. Canseman- Bayens de heer M, C. Wisse. T^t be stuursleden werden benoemd Jos. v. d. Vrie en J. van Willigen. De voorzitter Werd aangewezen a's afgevaardigde voor de bestaande feestcommissie, om de buurt te vertegenwoordigen. KLOETINGE De door B. en W. vast gestelde kiezerslijst bevat de namen van 1270 kiezers. KLOETINGE. Gisteravond hield de afd. Kloetinge van het Centraal Genoot schap voor kinderherste lings- en va cant ekolonies haar eerste jaarvergade ring in café Tol. In haar openingswoord wees de presidente mevrouw Wouda er op dat de vereeniging reeds heeft ge toond in een behoefte te voorzien. Uit het jaarverslag van de secretaresse, me vrouw Oost'ngh bleek dat in het afge loopen jaar 6 kinderen waren uitgezon den, waarvan één voor verlengd verblijf in aanmerking "kwam. De gezondheids toestand van de kinderen bij hun terug keer bleek na med sch onderzoek prach tig te zijn. Uit het verslag van de pen- ningmeesteresse mevrouw Kousemaker b eek dat was ontvangen f 375 en uit gegeven f 334, zoodat het jaar sloot met een batig slot van f 41 (waaronder be grepen de opbrengst van de Sint Nico- laas busjes ten bedrage van plm. f 24) Besloten werd aan het hoofdbestuur over 1938 wederom een contributie van f 5 af te dragen. Nadat op voorstel var. burgemeester Zandee het aftredend be stuurslid mevrouw Wouda bij acclamat'e was herkozen werd de vergadering welke jammer genoeg s'echts matig was bezocht door de presidente gesloten. NISSE. De heden vastgestelde kiezers lijst bevat 340 kiezers voor de Tweede Kamer der S+aten Generaal 337. voor de Prov. Staten en 334 voor den Ge meenteraad, VRACHTAUTO OP STTLSTAANDE PERSONENAUTO GEREDEN. RILLAND-BATH. In den nacht van Dinsdag op Woensdag had op den Rijks weg bij oud W.P.a een aanrijding plaats tusschen de personenauto van den heer C. J. v. L. te Goes en de vrachtauto van den heer L. H. te Kruiningen. De heer v. L. was voor controle staande ge houden door de rijksambtenaren, en stond met zijn auto welke van achteren goed verlicht was, aan de rechterzijde van den weg. De bestuurder der vracht auto schijnt de andere niet te hebben ge- RAAD VAN COLIJNSPLAAT. COLIJNSPLAAT. Woensdag verga derde de Raad, onder voorzitterschap van burgemeester Stüte, voltallig. Op voorstel van B. en W. werd beslo ten aan het centraal bestuur uit de ver schillende buurtvereenigin^en voor het gehouden schoolfeestje een bijdrage te verleenen van 100.De heeren D e Pree en Hartog stelden voor 140 te verleenen, daar de vereeniging groo- ter feest heeft georganiseerd dan oor spronkelijk het plan was, doch met 3 te gen 4 stemmen werd dit voorstel ver worpen. Ingekomen was een verzoek van D. van Gilst e.a. om den ingang van de O. L. School weder te verplaatsen naar de Voorstraat. De meerderheid van B. en W. stelde voor afwijzend op dit verzoek te beschikken, daar de naar voren ge brachte grieven overdreven geacht wer den. Wethouder Dees was voor inwil liging. Het gevaar in de Voorstraat acht te hij niet grooter dan achter de Kerk. Nu het besluit er eenmaal is, moet ook het personeel van de school ook maar aan de achterzijde de school ingaan. Het kan dan toezicht op de kinderen hou den. Wanneer dan verder het pleintje wordt afgesloten, kan de last, die d.e omwonenden hebben, niet meer zo.o groot zijn. Hij wenschte geert verdere kosten van afsluitingen meer te maken. De heer De Pree was van dezelfde meening. De heer Contant vond, dat er met twee maten gemeten werd. Er is 100 uitgegeven, om enkelen rustig met hun auto de Voorstraat in te kunnen rij den, terwijl zelfs een afschutting van het pleintie niet toegestaan wordt. Hij zei de, dat de onderteekenaars van het adres om den schoolingang naar achter de Kerk te verplaatsen zich voor hee Nederland belachelijk hebben gemaakt. De Voorz. achtte deze voorstelling overdreven, want het gevaar in de Voorstraat is besl st grooter dan achter de Kerk. De heer Hartog noemde de bezwaren van den heer Contant be- lache'iike praatjes. Het gaat niet om de autorijders, doch het gaat om de belan tfen van het kind. De klachten over de kinderen konden volgens hem beter te ruggebracht worden naar de Zaterdag avonden. Dan zijn bet echter niet alleen de schoolkinderen. Wethouder Dee zeide, dat eigenlijk de Voorstraat gehee gesloten moest worden, als wij zoo angstvallig tegen gevaar wi'len waken want geregeld zijn er nog kinderen op den rijweg aan het spelen. Om deze re den was hij van oordeel weer terug naar de Voorstraat en anders den toestand zoo laten en verder geen kosten meer Nadat nog geruimen tijd over de zaak <Sede"boireprd was, werd het voorstel van B. en W. aangenomen met 5 tegen 2 stemmen. Van den heer J. Kloosterman te Goe was een verz'oek ingekomen tot gebrul van een schoollokaal voor het geve- van een cursus in boekhouden. B. en W stelden voor daartoe beschikbaar te ste'len het achterste lokaal, gratis vuur en licht te verschaffen, doch geen meu bels in gebruik te geven. De heer Vink vond het onbilliik, dat voor Esperanto een schoollokaal toegestaan wordt en voor boekhouden niet? Hij vond he+ boekhouden een middensta.ndsbelang. ampe'e besprekingen werd het voor ste' van B. en W. aangenomen. Van de afdeeling Kortgene van den een verzoek ingekomen om ook in de j het college van B. en W. uit te zién naar steunverleening te worden opgenomen. B. en W. stelden voor afwijzend op dit verzoek te beschikken. Wethouder Van Dis zeide., dat de bouwvakar beiders reeds in aanmerking komen voor een vergoeding van 50 dagen bij hun bond. De gemeente kan werkelijk niet meer steun geven. In enkele weken is reeds een bedrag van 2100 aan steun uitgekeerd en wanneer nu de bouwvakarbeiders ook nog mogen aan kloppen, is het einde niet te overzien. Met 6 stemmen voor en 1 blanco werd het voorstel van B. en W. aangenomen. Van de Vereeniging voor Gerefor meerd Schoolonderwijs was een ver zoek ingekomen om een voorschot op de vergoeding overeenkomstig art. 103, 6e lid der L. O. wet 1920 over 1938. Met a'gemeene stemmen werd besloten 600 toe te staan. De post oninbare posten hondenbe- asting over 1937 werd vastgesteld op 2. zier» of bemerkt, en reed in vollen vaart* Ncd. Chr. Bouwvakarbeidersbond was RAAD VAN AARDENBURG. AARDENBURG. D nsdag vergader de de Raad, De heeren Bonte en De Backere waren afwezig. Aangezien het de eerste vergadering in 1938 is, werd met de gebruikelijke nieuwjaarswen- schen begonnen. Bij de ingekomen stukken troffen we aan een goedkeuring van de verorde ning tot het heffen van 30 opcenten op de hoofdsom der gemeentefondsbe last ng. Besloten werd om in te gaan op een aanbod tot het converteeren van stuk ken rentende 3% in 3 pet. obligatiën Prov'ncie Zu:d-HoIland 1938, 2e lee ning conversieieening. Om prec'es half drie werd de verga dering geschorst, aangezien door den Voorz. op dat tijdstip de Publica tie, opgenomen in Staatsblad no. 180, betreffende de veranderingen in de Grondwet voor de deur van het ge meentehuis moest worden voorgelezen. Na heropening der vergader'ng werd een door het dagefijksch bestuur ont worpen verordening op de heffing van een vergoeding voor het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit het be volkingsregister onveranderd vastge steld evenals een daarbij behoorendé 'nvorderingsverordening. Uitvoerig werd gediscussieerd over de wenschelijkheid tot het vaststellen van een nieuwe algemeene legesveror- deninrf. Tenslotte werd aan B. en W, opgedragen den Raad in zijne eerstvol gende vergadering een ontwerp aan te bieden. Het bedrag per leeri ng voor het jaar 1938 werd bepaald op f 9,35. Het kohier van de belasting op de honden voor het iaar 1938 werd goed gekeurd tot een bedrag van f 128 met 55 aangeslaöenen en het suppletoir-ko hier over 1937 tot een bedrag van f 1,50 met 2 aangeslagenen. Bij de rondvraag werd door enkele leden aangedrongen op bet langer laten branden der straatverlichting. De duur zal met een uur verlengd worden. Bo vendien zal in 't vervolu gedurende de wintermaanden de verlicht'ng des Zon- dagsochtends van h»'f 6 tot half 7 aan zijn ten gerieve der R K. kerkbezoekers. RAAD VAN BRESKENS; Er komt een zwembassin in de nieuwe ha^en. BRESKENS. Woensdagavond ver gaderde de Raad onder vcorz'tterschap van den burgemeester. Afwez:g de hee ren I. Vasseur en P. van der Sande. Werkverschaffing. riet groote aantal werklcozei* noopte een werkobject waaraan geregeld ee- nigen tijd kan worden gewerkt. B. en W. hadden het oog laten va.len op het aan leggen van een zwembassin in de nieuwe haven ten Oosten van de aanlegplaats der veerbooten. Het ligt in de bedoeling een dam te leggen van het terrein der Z. V. T. M. naar den Oosthavendam en aan de binnenzijde een voor.oopig zwembassin te maken van 120 m. lang, 20 m. breed en 2 m. diep met een ondiep gedeelte voor leerl ngen en k:nderem Daarvoor dient de bestaande kleilaag te worden afgegraven. Is deze plm. 75 c.m. dikke laag eraf dan komt men op een zandbodem. Door eventueele buizen in den dam die 2 60 m N.A.P, komt kan het water geregeld ververscht worden. Om niet al te groote kosten te maken zal de dam met rijsbeschot gemaakt worden, en niet van beton of ander duur materiaal. De toegang tot het zwembas sin zou komen aan de Noordzijde van het terrein der Z.V.T.M. Het geheele werk zou onder deskun dige leiding door werkloozen worden uitgevoerd. B. en W. vroegen den Raad een crediet te willen verleenen van ten hoogste 1500, een bedrag waar zij ver onder hopen te blijven. Er. is natuurlijk altijd eenige risico maar volgens de meening van bevoegden kan het plan zeer zeker slagen. Niettemin zal men eerst met een „proefput" beginnen om zoodoende meer positieve gegevens te krijgen. Omtrent de exploitatie kon de voorz. natuurlijk niets meedeelen, doch dat zijn punten die later aan de orde kunnen worden gesteld. De heer C a r e 1 s sprak er zijn waardeering over u't dat B. en W. deze zaak spoedig aangepakt hebben en verheugde zich er over dat de behoefte van een goed bad zal worden voorzien terwijl het tevens een prachtig werkverschaffingsobject is. Zonder dat er verder over gediscusierd werd, werd B. en W. ten hoogste 1500 cre diet verleend. Rondvraag. De heer Notebaart zou gaarne zien dat B. en W. een on derzoek instelden naar den toestand aan het eind der Hullustraat waar het regenwater niet kan wegloopen, waar door de bewoners veel hinder ondervin den. De voorz. zegde nader onder zoek toe. De heer Brand wenschte een wijziging der mijnverordening. Het is de ze week voorgekomen dat visschers na het sluitingsuur der mijn met schardijn binnenkwamen. Volgens de verordening kon deze visch pas den anderen dag 2 uur n.m. worden verkocht waardoor dé waarde zeer daalde. Hierdoor worden niet alleen de visschers maar ook de venters gedupeerd. Spr. vroeg of het niet mogelijk is in dergelijke gevallen verkooping te houden van 5.30 tot 6 uur b.v. De voorz. begreep de genoemde bezwaren en zal het punt in de eerst volgende vergadering van B. en W. ter sprake brengen. De heer Brand vroeg vervolgens of de voorz. reeds eenige mededeel ng kan doen betreffende den bouw van een nieuwe vischmiin. De voorz. ant woordde ontkennend en zeide dat het college nog niet vo'doende gegevens verzameld heeft om met een vast om- Iiind plan ter tafel te komen. ABONNEMENTEN en ADVERTEN- TïëN voor dit b!ad worden aangenomen door den Agent IZ. DE BT AUWR Nfsse.

Middelburgsche Courant | 1938 | | pagina 2